Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2008 o 15:43, Mroczny Elf99 napisał:


> Manchester
> w sumie dobrze zrobił że przegrał Superpuchar Europy bo tak to Zenit będzie musiał
jeździć
> gdzieś na mecze do Azji czy gdzieś a ManU może się skupić na LM i PL :D
Jeśli masz na myśli Puchar Interkontynentalny ,zwany również Toyota Cup to i tak będzie
grał tam Manchester, ponieważ tam gra zwycięzca Ligi Mistrzów, a nie drużyna która wygrała
Superpuchar


1:0 dla ciebie. Czyli ManU nie ma szans na obronę LM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 17:55, Smooqu napisał:

1:0 dla ciebie. Czyli ManU nie ma szans na obronę LM ;)

Moim zdanie ma szansę i to duże.:P Przecież to dopiero początek sezonu, a wszyscy już mówią, że to nie ten sam zespół co rok temu. Chyba muszę przypomnieć, że w tamtym roku MU na początku szalało, a pod koniec już traciło swoją wartość. Myślę, że już za miesiąc lub 2 półtora miesiąca będą w wyśmienitej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 19:26, DanekZiom napisał:

> 1:0 dla ciebie. Czyli ManU nie ma szans na obronę LM ;)
Moim zdanie ma szansę i to duże.:P Przecież to dopiero początek sezonu, a wszyscy już
mówią, że to nie ten sam zespół co rok temu. Chyba muszę przypomnieć, że w tamtym roku
MU na początku szalało, a pod koniec już traciło swoją wartość.

Fakt w tamtym sezonie Manu nie zaczął tak s labo jak w tym ale na pewno nie szalał. Przecież przez prawie całą pierwszą rundę jesienną na 1 miejscu był Arsenal. Dopiero potem objęli prowadzenie i nie oddali go do końca a ligę wygrali ledwo ledwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda ligę wygrali ledwo. Chelsea przegrała jedynie 2 punktami, a Arsenal 4 pkt. Chelsea w finale Ligi Mistrzów przegrała w karnych. Można powiedzieć, że w tamtym sezonie liczyły się na świecie tylko dwa zespoły Manchester i Chelsea.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł Henio Kasperczak do Górnika i już chce sprowadzać starych kolegów do drużyny z Zabrza. Jak pisze Przegląd Sportowym, trener zniecierpliwiony brakiem wyników chciałby sprowadzić: Maćka Żurawskiego, Tomka Frankowskiego, Kamila Kosowskiego, Rafała Grzelaka i Przemysława Kaźmierczaka. Nie wiem czy to dobry pomysł, zawodnicy w większości już nie młodzi, nie idzie im najlepiej za granicą i oni mieliby odrodzić Górnik. Co prawda Brzęczek na stare lata ma jeszcze przebłyski w polskiej lidze - ale budować zespół na weteranach. Zobaczymy w sumie ile z tych jego życzeń się spełni. Może ci, którzy grali u Kasperczaka w Wiśle chcieliby jeszcze raz z nim współpracować.
Poza tym dziś w końcu Arsenal podpisał profesjonalny kontrakt z Maciejem Szczęsnym - po jego dwuletniej grze w juniorach Kanonierów (to jego pierwszy zawodowy kontrakt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 10:58, paweusz napisał:

Przyszedł Henio Kasperczak do Górnika i już chce sprowadzać starych kolegów do drużyny
z Zabrza. Jak pisze Przegląd Sportowym, trener zniecierpliwiony brakiem wyników chciałby
sprowadzić: Maćka Żurawskiego, Tomka Frankowskiego, Kamila Kosowskiego, Rafała Grzelaka
i Przemysława Kaźmierczaka. Nie wiem czy to dobry pomysł, zawodnicy w większości już
nie młodzi, nie idzie im najlepiej za granicą i oni mieliby odrodzić Górnik. Co prawda
Brzęczek na stare lata ma jeszcze przebłyski w polskiej lidze - ale budować zespół na
weteranach. Zobaczymy w sumie ile z tych jego życzeń się spełni. Może ci, którzy grali
u Kasperczaka w Wiśle chcieliby jeszcze raz z nim współpracować.
Poza tym dziś w końcu Arsenal podpisał profesjonalny kontrakt z Maciejem Szczęsnym -
po jego dwuletniej grze w juniorach Kanonierów (to jego pierwszy zawodowy kontrakt).

Mi się wydaję, że są to zawodnicy którzy mogli by pomóc Górnikowi. Może nie walczyli by o najwyższe cele w Lidze, ale chyba nie taki jest teraz cel drużyny z Zabrza. Tylko ciekawi mnie to czy Górnika stać chociaż na jeden z tych wymienionych transferów? Co do Macieja Szczęsnego to myślę, że to nasz kolejny klasowy bramkarz szkoda, że z innymi pozycjami nie jest tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Mi się wydaję, że są to zawodnicy którzy mogli by pomóc Górnikowi. Może nie walczyli

Dnia 24.09.2008 o 12:36, Mroczny Elf99 napisał:

by o najwyższe cele w Lidze, ale chyba nie taki jest teraz cel drużyny z Zabrza. Tylko
ciekawi mnie to czy Górnika stać chociaż na jeden z tych wymienionych transferów? Co
do Macieja Szczęsnego to myślę, że to nasz kolejny klasowy bramkarz szkoda, że z innymi
pozycjami nie jest tak dobrze.


Kasperczak podobno ma zagwarantowane 2 mln euro na transfery. Żurawski przeszedł do Larrisy za 500k euro więc aż tak drogi nie jest. Najtrudniej byłoby sprowadzić Kaźmierczaka, ktory jest na wypożeczeniu z FC Porto chyba do Debry Country? I tam też nie gra. Ale jak pozakuje historia zawodnicy którzy grzali ławę w zagranicznych klubach w większośći przypadków dobrze spisują sie w polskiej lidze. Za słaby na zagranice za dobry na polską lige:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 10:58, paweusz napisał:

Przyszedł Henio Kasperczak do Górnika i już chce sprowadzać starych kolegów do drużyny
z Zabrza. Jak pisze Przegląd Sportowym, trener zniecierpliwiony brakiem wyników chciałby
sprowadzić: Maćka Żurawskiego, Tomka Frankowskiego, Kamila Kosowskiego, Rafała Grzelaka
i Przemysława Kaźmierczaka. Nie wiem czy to dobry pomysł, zawodnicy w większości już
nie młodzi, nie idzie im najlepiej za granicą i oni mieliby odrodzić Górnik. Co prawda
Brzęczek na stare lata ma jeszcze przebłyski w polskiej lidze - ale budować zespół na
weteranach. Zobaczymy w sumie ile z tych jego życzeń się spełni. Może ci, którzy grali
u Kasperczaka w Wiśle chcieliby jeszcze raz z nim współpracować.


Wydaje mi się, że budżet Górnika już wystarczająco obciążył kontrakt Kasperczaka. Szczerze wątpię, żeby sama magia jego nazwiska mogła przyciągnąć wymienionych graczy [przynajmniej byłych Wiślaków] do gry w Zabrzu. Szczególnie Frankowski czy - zdecydowanie bardziej - Kosowski dali w przeszłości dowody jak szczególnie ważna jest dla nich gotówka. Jeśli w Zabrzu będą w stanie opłacić pampersy Kamilka, to pewnie prędzej czy później przyjdzie... chociaż po co miałby opuszczać cieplutki Cypr? Prędzej Franek, który od jakiegoś czasu mówi o powrocie do polskiej ligi, tylko brakuje konkretów. Prędzej spodziewałbym się go w Jagiellonii, ale jeśli lepiej zapłacą w Zabrzu, to pewno tam śmignie [a i bliżej będzie miał do swojego mieszkania w Krakowie].
Sportowo mogłoby wyjść z tego coś ciekawego. Taki AC Milan w polskim wydaniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 13:31, .Darnok napisał:

Wydaje mi się, że budżet Górnika już wystarczająco obciążył kontrakt Kasperczaka. Szczerze
wątpię, żeby sama magia jego nazwiska mogła przyciągnąć wymienionych graczy [przynajmniej
byłych Wiślaków] do gry w Zabrzu. Szczególnie Frankowski czy - zdecydowanie bardziej
- Kosowski dali w przeszłości dowody jak szczególnie ważna jest dla nich gotówka. Jeśli
w Zabrzu będą w stanie opłacić pampersy Kamilka, to pewnie prędzej czy później przyjdzie...
chociaż po co miałby opuszczać cieplutki Cypr?


Kosowski wspominał że chętnie wróci do Polski. Wisła podobno znowu wyraziła zainteresowanie nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 13:42, marcinshinoda napisał:

Kosowski wspominał że chętnie wróci do Polski. Wisła podobno znowu wyraziła zainteresowanie
nim.


Tjaaa, a jak było ostatnio z przedłużeniem z nim kontraktu? Bo dokładnie to nie orientuję się, kto tam dał ciała przy rozmowach. Za duże wymagania Kosy? Allianz chyba jednak prędzej go zgarnie niż Wisła. A taki Żurawski w Górniku no no ciekawie mogło by być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 14:01, haderQ napisał:

> Kosowski wspominał że chętnie wróci do Polski. Wisła podobno znowu wyraziła zainteresowanie

> nim.

Tjaaa, a jak było ostatnio z przedłużeniem z nim kontraktu? Bo dokładnie to nie orientuję
się, kto tam dał ciała przy rozmowach. Za duże wymagania Kosy? Allianz chyba jednak prędzej
go zgarnie niż Wisła. A taki Żurawski w Górniku no no ciekawie mogło by być ;)

Żurawski w Górniku! A dopiero był w grecji i już do polski chcą go kupic! Piłkarz nigdy nie będzie dobrym jeżeli cochwila będzie zmieniał klub!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w ogóle ciekawe na kiedy są planowane te transfery, bo najwcześniej to chyba styczeń/luty, kiedy znowu zostanie " na chwile" otwarte okienko transferowe. Ostatnie transfery mogły zostać dokonane chyba 31 sierpnia, tak jak MU kupił Berbatova:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 14:23, łidżet napisał:

Żurawski w Górniku! A dopiero był w grecji i już do polski chcą go kupic! Piłkarz nigdy
nie będzie dobrym jeżeli cochwila będzie zmieniał klub!


On już dawno nie jest dobry. Nie wiem, czy w Grecji chociaż gra. W Polsce będzie grał non-stop, więc jak dla mnie wybór jest prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym Żurawskim, czy Frankowskim to lekka przesada, oni najlepsze lata mają już za sobą, wątpię, aby dali radę pokazać się w ekstraklasie. Tym bardziej, że Maćka Larissa raczej tanio nie odda, bo w zeszłym sezonie strzelił dla nich parę bramek. Franek mówił, że chciałby wrócić do Polski, więc ten transfer może Kasperczakowi się udać. A co do Kosowskiego - z niego może być jeszcze dobry zawodnik, jeżeli przejdzie do Górnika to będzie dużym wzmocnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żurawski w Grecji grzeję ławę..O Frankowskim cicho, o Kosowskim też
szczególnie dla tych 2 ostatnich zawodników powrót do Polski byłby okazją naprawy reputacji ale do transferów raczej nie dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 16:47, BoloMaster napisał:

Żurawski w Grecji grzeję ławę.

W sumie to rzeczywiście nic o nim w tym sezonie nie słyszałem, ale Grecy na pewno go tak po prostu nie oddadzą.

Dnia 24.09.2008 o 16:47, BoloMaster napisał:

O Frankowskim cicho, o Kosowskim też

Kosowski gra bodajże w APOELu Nikozja i wcale mu nie idzie źle, bo regularnie gra w pierwszym składzie i strzelił już chyba ze dwie bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 16:47, BoloMaster napisał:

Żurawski w Grecji grzeję ławę..O Frankowskim cicho, o Kosowskim też
szczególnie dla tych 2 ostatnich zawodników powrót do Polski byłby okazją naprawy reputacji
ale do transferów raczej nie dojdzie...


Teraz to Żuraw podobno kontuzję leczy. Frankowski racja raczej grzeje ławę, nie wiem jak wygląda Kosowski. Allianz da te pieniądze mówię wam. Im zależy, żeby drużyna była wysoko i według mnie nie będzie kłopotów by ta kasa na nich była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real madryt- Sporting Gijon 7-1 pierwszy fantastyczny mecz Realu w tym sezonie, nie żeby inne były złe, jednak w tym piłkarzom z Santiago Bernabeu wychodziło praktycznie wszystko. Co ciekawe zagrali w dość eksperymentalnym składzie, ponieważ zabrakło Sergio Ramosa w miejsce którego wszedł oczywiście Miguel Torres, nie mógł zagrać również Gago, Sneijder, Van Nistelrooy i Guti tak więc tym bardziej nie zapowiadało się na tak wysokie zwycięstwo nad hiszpańskim beniaminkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 08:50, Mroczny Elf99 napisał:

Real madryt- Sporting Gijon 7-1 pierwszy fantastyczny mecz Realu w tym sezonie, nie żeby
inne były złe, jednak w tym piłkarzom z Santiago Bernabeu wychodziło praktycznie wszystko.
Co ciekawe zagrali w dość eksperymentalnym składzie, ponieważ zabrakło Sergio Ramosa
w miejsce którego wszedł oczywiście Miguel Torres, nie mógł zagrać również Gago, Sneijder,
Van Nistelrooy i Guti tak więc tym bardziej nie zapowiadało się na tak wysokie zwycięstwo
nad hiszpańskim beniaminkiem.


Ten beniaminek to będzie ostro bity przez cały sezon chyba, parę dni temu z Barcą 1:6, teraz z Realem 1:7, trochę ich szkoda, no ale cóż, może z innymi teamami powalczą chociaż, żeby nie dostać już takich batów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować