Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2008 o 17:58, caramondl napisał:

Teraz pozostaje liczyć na Lecha, ale moim zdaniem będzie źle...:(

Cóż, zobaczymy za chwilę co z tego będzie. Ale jeśli nie poprawią oni swojej gry w porównaniu do pierwszego spotkania to wątpię, żeby coś z tego było. Tym bardziej, że Lech ma straszną plagę kontuzji wśród obrońców... Ale może będziemy mieli chociaż jeden klub w fazie grupowej PUEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2008 o 17:58, caramondl napisał:


A moim zdaniem żadna z drużyn nie zasłużyła na awans...Wisła przez większą część spotkania
grała słabo, a Tottenham bardzo ładnie dostosował się do niej poziomem. A całość załatwił
jak zwykle(pamiętny mecz z Anglią u siebie w kwalifikacjach MŚ)pan Arek Głowacki efektownym
samobójem. Jestem prawie pewny, że gdyby wcale nie ruszył tej piłki, Campbell by gola
nie zdobył...


Nie ma co gdybac bo gdyby campbell gola jednak zdobyl to wszyscy mieli by pretensje do glowackiego wiec coz bledy sie zdazaja a widzialem bardziej kompromitujace samobuje (np clebera w tym sezonie :)).
A co do lecha wisle dawalem wieksze szanse na awans i mam przeczucie ze bedzie remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za mecz!!! Pięknie!!! Najlepszy mecz i najciekawszy w polskim wykonaniu od czasu Polska-Portugalia w chorzowie!!! Brawo LECH!! Należał wam sie awans!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:47, dawidos170 napisał:

Nie powiesz mi,że nie prezentował się ofensywniej :)


To nie ma nic do rzeczy. Nie zagrali nawet w połowie tak dobrze jak przeciwko Grasshppers albo Wiśle - masa błędów, schematyczne wrzutki, kiepskawo było.
Ale sercem do walki nadrobili wszystko. A Smuda znowu pokazał, że jego drużyny grają do ostatniego gwizdka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się! Wreszcie można powiedziec, że mamy swoją drużynę w pucharach. Zobaczymy teraz jak pójdzie losowanie, dobre miejsce w grupie jest w zasięgu ręki, ale nie robił bym sobie zbyt wielkich nadziei- wyjśc będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:49, walgierz napisał:

> Nie powiesz mi,że nie prezentował się ofensywniej :)

To nie ma nic do rzeczy. Nie zagrali nawet w połowie tak dobrze jak przeciwko Grasshppers
albo Wiśle - masa błędów, schematyczne wrzutki, kiepskawo było.
Ale sercem do walki nadrobili wszystko. A Smuda znowu pokazał, że jego drużyny grają
do ostatniego gwizdka ;]

No nie przesadzaj bo co jak co ale w ofensywie to zagrali świetnie te akcje byłe ładne no może ta ostatnia bramka to troszkę szczęścia że Murawski piłkę dostał ale jak już dostał to wykorzystał. W obronie zagrali słabo to fakt. Ale wygranych się nie sądzi podobno. Bynajmniej będziemy jeszcze mieć emocje w tym roku w pucharze uefa. No i żal by było kibiców gdyby Lech nie awansował bo stworzyli oni kapitalną oprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:53, Coxsik napisał:

No nie przesadzaj bo co jak co ale w ofensywie to zagrali świetnie


Zostańmy przy ustaleniu, że oglądaliśmy inny mecz ;P
Dla mnie ten zespół stać na grę o dwie klasy wyżej. Wiem, bo widziałem jak niszczyli Wisłę.
Austria to cienias, a namęczyli się z nią co niemiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Lechowi. Ale moim zdaniem lech mial łatwiejszego przeciwnika ze austria a totenham nawet w slabej formie to dalej liga angielska w ktorej kazdy moze wygrac z kazdym. IMO wisla jakby na austrie trafila tez by ja wyeliminowala no coz takie bylo losowanie dla wisly powinno byc lepsze bo wiecej grala w pucharach ostatnio ale coz tak wyszlo. Jeszcze raz gratuluje awansu lechowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę nic mówił o meczu bo nie mam nerwów do tego. Ale dla sędziego powinna to być ostatnia przygoda z europejskimi pucharami, niech zajmie się głównie jakąś ligą San Marino czy coś w tym stylu. :-)

Btw. czy Peszko został powołany do kadry? Nie wiem jaka jest jego nominalna pozycja ale by się przydał bo przez cały mecz był cholernie niebezpieczny, najwyższa ocena za mecz z pewnością należy się właśnie jemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff. Piękny meczyk, mało co zawału nie dostałem :) Wisła, cóż, brak skuteczności i tyle. Koguty były do ogrania, ale Wisła grała słabo, bez pomysłu na gre. Za to Lech, super. Mecz bardzo ładny, dużo sytuacji, fatalny sędzia.. co tu się rozpisywać, pięknie :) Dawno takiego horroru nie przeżyłem. Ten stres, te emocje i to "Jeeeeeeee!!!!!!!!!" po golu - bezcenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:55, walgierz napisał:

> No nie przesadzaj bo co jak co ale w ofensywie to zagrali świetnie

Zostańmy przy ustaleniu, że oglądaliśmy inny mecz ;P
Dla mnie ten zespół stać na grę o dwie klasy wyżej. Wiem, bo widziałem jak niszczyli
Wisłę.
Austria to cienias, a namęczyli się z nią co niemiara.

Też oglądałem mecz z Wisłą no i wiadomo zagrali dobrze. Dzisiaj nie grali źle wiadomo że stać ich na więcej ale liga a europejskie puchary to inna bajka i gra się w nich inaczej. A jeżeli chodzi o Austrię to prawie ten cienias nas wyeliminował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:57, Mistic napisał:

Btw. czy Peszko został powołany do kadry? Nie wiem jaka jest jego nominalna pozycja ale
by się przydał bo przez cały mecz był cholernie niebezpieczny, najwyższa ocena za mecz
z pewnością należy się właśnie jemu :-)


Chłop ma płuca jak stodoła chyba. 120 minut zapychał jak motorek. Wielki szacunek. Podobnie jak dla świetnego Lewandowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować