Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2008 o 01:58, ellasar napisał:

Tak a propos Juventusu, to mam nadzieję, że się odrodzi w pojedynkach z Realem


Jeśli idzie o ligi hiszpańską i wloską to sympatyzuję z AS Romą i Valencią, ale kibicem bym się nie nazwał. Do Realu i Juve mam neutralne stanowisko, ale również czekam bardzo na ich pojedynek. Że Real pójdzie do przodu jest pewne, ponieważ to klub, który tak grać po prostu musi. Juventus... Oby było lepiej niż dotychczas, życzyłbym sobie gradu goli i wielkich emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 13:10, Vaxinar napisał:

Jeśli idzie o ligi hiszpańską i wloską to sympatyzuję z AS Romą i Valencią, ale kibicem
bym się nie nazwał. Do Realu i Juve mam neutralne stanowisko, ale również czekam bardzo
na ich pojedynek. Że Real pójdzie do przodu jest pewne, ponieważ to klub, który tak grać
po prostu musi. Juventus... Oby było lepiej niż dotychczas, życzyłbym sobie gradu goli
i wielkich emocji.


Juve boryka się teraz z kontuzjami, w dodatku trener momentami zapomina się starać. Wątpię, żeby odrodzenie nastąpiło w meczu z Napoli. Ale Juve ostatnio radzi sobie z dobrymi drużynami, więc jestem dobrej myśli.
Mam nadzieję, że Giovinco potwierdzi pokładane w nim nadzieje. Póki co ewidentnie brakuje ognia w środku pola. Może w zimowym okienku coś na to poradzą. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.bayern.munchen.pl/index.php?&id_newsa=3688

Klinsi musi skończyć z przesuwaniem Bastiana ze skrzydła na środek iw końcu się na coś zdecydować. Bo już zauważyłem, że chłop dwa razy zagra dobrze na skrzydle, trzeci już bardzo dobrze a Klinsmann go łup na środek pola. Albo to, albo to i będzie z niego pożytek, bo jak już pisałem najlepsze lata ma przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jerzy engel jest bardzo zadowolony ze szkolenia młodzieży w polsce... czy my mamy jakiś prima aprilis? niech żyją prawa logiki pzpnowskiej. już wiadomo, że świetny system szkolenia może dawać kiepski produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 00:03, jaceloth napisał:

jerzy engel jest bardzo zadowolony ze szkolenia młodzieży w polsce... czy my mamy jakiś
prima aprilis? niech żyją prawa logiki pzpnowskiej. już wiadomo, że świetny system szkolenia
może dawać kiepski produkt.


Tak powiedział ? Co za idiota, a kiedyś go lubiłem ale widać że to jednak pezetenowski beton :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 00:03, jaceloth napisał:

jerzy engel jest bardzo zadowolony ze szkolenia młodzieży w polsce... czy my mamy jakiś
prima aprilis? niech żyją prawa logiki pzpnowskiej. już wiadomo, że świetny system szkolenia
może dawać kiepski produkt.


Hmmm. Może to był program promocyjny jakiegoś Football Managera nowego i mówił o tym aspekcie gry?
Ewentualnie założył się z kimś o to, kto powie większą głupotę z poważną miną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 15:52, Hoplita napisał:

Tylko niby gdzie tam pisze, że on jest Serbem?

"Michael Ballack jest z pochodzenia Serbołużyczaninem."
Czytaj ze zrozumieniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż, przed meczem z czechami trudno o optymizm. drużynie brakuje trochę, jak to się mówi "spirit team". smolarek podobno kompletnie się izoluje. już mu chyba do reszty odbiło. ciekawe kto stanie na bramce. postawiłbym na fabiańskiego. mam nadzieje, że leo nie wystawi krzynówka na obronie. przecież on nikogo nie jest w stanie dogonić. będzie tragedia.jedyne co za nami przemawia to magia stadionu śląskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 00:35, jaceloth napisał:

cóż, przed meczem z czechami trudno o optymizm. drużynie brakuje trochę, jak to się mówi
"spirit team". smolarek podobno kompletnie się izoluje. już mu chyba do reszty odbiło.
ciekawe kto stanie na bramce. postawiłbym na fabiańskiego. mam nadzieje, że leo nie wystawi
krzynówka na obronie. przecież on nikogo nie jest w stanie dogonić. będzie tragedia.jedyne
co za nami przemawia to magia stadionu śląskiego.


jest jeszcze nadzieja że Ujfalusi zagra jak z Barcą ale Messiego nie mamy :) Typuję 2:0 dla Czechów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 00:35, jaceloth napisał:

cóż, przed meczem z czechami trudno o optymizm. drużynie brakuje trochę, jak to się mówi "spirit team".

Wiesz... Nieraz atmosfera drużyny i to o czym Ty piszesz jest w najmniej spodziewanym momencie - takim jak ten, a drużyna zagra wspaniale. Za to nie ma go nieraz kiedy idą zwycięstwa za zwycięstwem. Z Czechami z remisu nawet bym się cieszył, byleby chłopaki ambitnie zagrali. Jednak gramy na Śląskim - fajnie byłoby wygrać.

Dnia 11.10.2008 o 00:35, jaceloth napisał:

smolarek podobno kompletnie się izoluje. już mu chyba do reszty odbiło.

Ja tam nigdy go nie ubóstwiałem - nawet podczas tej "smolarkomanii". Mam wrażenie, że dużo ludzi w Polsce lubi go za to, że zdecydował się grać dla Polski.

Dnia 11.10.2008 o 00:35, jaceloth napisał:

ciekawe kto stanie na bramce. postawiłbym na fabiańskiego.

A ja na Boruca. W ostatnim meczu obronił karnego, dobitkę i wogóle cudnie bronił. Fabian jeszcze troszkę niech poczeka. I szkodza mi jak zwykle trochę Kuszczaka.

Dnia 11.10.2008 o 00:35, jaceloth napisał:

mam nadzieje, że leo nie wystawi krzynówka na obronie. przecież on nikogo nie jest w stanie dogonić.

A skąd w ogóle pomysł z Krzyniem w obronie? O_O
Ja już pisałem a''propo poprzedniego meczu, że z całym moim do Jego osoby szacunkiem powinien zakończyć już karierę reprezentacyjną.
Mocno liczę na Błaszczykowskiego, bo ostatnio zagrał bajecznie w BVB. Kibice już od jakiś 2 - 3 kolejek regularnie skandują jego... imię. ;-) A to już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 13:00, Vaxinar napisał:

A skąd w ogóle pomysł z Krzyniem w obronie? O_O

W ogóle cały skład obrony zapowiada się eksperymentalnie. Nie lubię takich sytuacji gdy w ważnym meczu obrona gra po raz pierwszy w danym zestawieniu. To się nigdy dobrze nie kończy :-/

Dnia 11.10.2008 o 13:00, Vaxinar napisał:

Mocno liczę na Błaszczykowskiego

Ja też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:35, hehe napisał:

Ja bym postawił na Boruca. Mało logiczne jest stawianie na Fabiańskiego. Zresztą cała
ta reprezentacja Leo i powołania są coraz mniej logiczne....

mylisz się logika wskazuje na fabiana, bo to on rozegrał z ta obrona dwa mecze i lepiej się z nią rozumie, niż boruc, który nie zagrał z nią ani jednego spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leo Beenhakker, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, ogłosił wyjściowy skład ne mecze eliminacji piłkarskich MŚ 2010 z Czechami, który o godz. 20.30 rozpocznie się na Stadionie Śląskim.
Polska: 1-Artur Boruc - 13-Marcin Wasilewski, 14-Michał Żewłakow, 5-Dariusz Dudka, 4-Jakub Wawrzyniak - 16-Jakub Błaszczykowski, 18-Mariusz Lewandowski, 10-Rafał Murawski, 7-Euzebiusz Smolarek - 6-Roger Guerreiro - 9-Paweł Brożek.
Rezerwowi: 12-Łukasz Fabiański, 2-Grzegorz Wojtkowiak, 3-Tomasz Jodłowiec, 8-Jacek Krzynówek, 11-Łukasz Sosin, 15-Rafał Boguski, 17-Robert Lewandowski.

Czechy: 1-Petr Cech - 2-Zdenek Grygera, 4-David Rozehnal, 18-Tomas Ujfalusi, 6-Marek Jankulovski - 12-Zdenek Pospech, 5-Radoslav Kovac, 13-Jaroslav Plasil, 11-Radek Sirl - 15-Milan Baros, 10-Miroslav Slepicka.
Rezerwowi: 16-Jaroslav Drobny, 3-Michal Kadlec, 7-Libor Sionko, 8-Vaclav Sverkos, 9-Martin Fenin, 14-David Jarolim, 17-Jan Rajnoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 20:19, Douzi napisał:

Polska: 1-Artur Boruc - 13-Marcin Wasilewski, 14-Michał Żewłakow, 5-Dariusz Dudka, 4-Jakub
Wawrzyniak - 16-Jakub Błaszczykowski, 18-Mariusz Lewandowski, 10-Rafał Murawski, 7-Euzebiusz
Smolarek - 6-Roger Guerreiro - 9-Paweł Brożek.
Rezerwowi: 12-Łukasz Fabiański, 2-Grzegorz Wojtkowiak, 3-Tomasz Jodłowiec, 8-Jacek Krzynówek,
11-Łukasz Sosin, 15-Rafał Boguski, 17-Robert Lewandowski.


Co tu robi Wawrzyniak? I kto to jest Jodłowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 20:26, Smooqu napisał:

I kto to jest Jodłowiec?


To ten, co darował sobie siedzenie na ławie w Serie A.


Co do meczu, to dwa zdziwienia. Sam nie wiem które większe - to, że nasi grają naprawdę nieźle, czy że Czesi bili się po raz pierwszy od Białej Góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować