wszystkie agencje prasowe zacytowały jego wielka gafę... a może to było zaplanowanie? w raz z baronami z terenu?
oj chyba to 3 kadencja pana Pudla-Listkiewicza ;] jeszcze do niego zatęsknimy.

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejna kolejki Ligi Mistrzów i bardzo ciekawe mecze. Ja najbardziej liczę na spotkanie Liverpoolu z Athletico Madryt. Mam nadzieję, że piłkarzom z Madrytu uda się w Anglii wyrwać chociażby jeden punkt. Poniżej zamieszczam cały program.

Dnia 04.11.2008 o 18:06, Douzi napisał:

Dzisiaj kolejna kolejki Ligi Mistrzów i bardzo ciekawe mecze. Ja najbardziej liczę na
spotkanie Liverpoolu z Athletico Madryt. Mam nadzieję, że piłkarzom z Madrytu uda się
w Anglii wyrwać chociażby jeden punkt. Poniżej zamieszczam cały program.

Grupa D:

Trudno powiedzieć kto będzie zwycięzcą w 1 i 2 meczu.

Grupa A:

1 mecz to powinien byc remis, natomiast w drugim meczu zwycięży Chelsea

Grupa B:

Inter i Werder/ew.remis

Grupa C:

Sporting i Barcolona (ofensywny futbol, to futbol na tak ! :)

Grupa D:

FC Liverpool i PSV

Dnia 04.11.2008 o 22:48, Mistic napisał:

Karny dla Liverpooru w 90 minucie. Naprawdę brak mi już słów na zasoby szczęścia tej
drużyny.

wykorzystali? i jaki wynik?

Czy ja robię tutaj za informację turystyczną? Każdy lepszy serwis o piłce nożnej podaje wyniki spotkań LM, rusz głową i poszukaj...

mam nadzieję,ze dużo pieniędzy nie postawiłeś na te wyniki, bo większość jest jak "kulą w płot..." wróżką trzeba się urodzić:-)

Najbardziej patologiczny mecz kolejki:

Grupa B:
Anorthosis Famagusta - Inter Mediolan 3:3
Mecz - komedia. Najpierw(13'') z wolnego w dziwaczny, acz silny sposób uderzył Zlatan, bramkarz odbił piłkę, a Balotelli spokojne dobił ją do pustej bramki. Obrona Anorthosisu w tym czasie stała i patrzyła co robi młody Włoch:) Następnie(31'') Burdisso po niegroźnej wrzutce postanowił zagrać piłkę głową do bramkarza, niestety pech chciał, że ten postanowił do niej wyjść. Skończyło się strzałem an pustą bramkę Bardona i wyrównaniem na 1:1. W 44'' minucie było już 1:2 po golu Materazzi uderzył celnie szczupakiem po rzucie rożnym, a bramkarz Cypryjczyków puścił futbolówkę między nogami:). Nie minęła minuta, a po rogu Anorthosisu strzelać próbował Panagi - minął się z piłką, tą wybił Cambiansso - ale tak genialnie, że trafił prosto w głowę Panagiego. I było 2:2:) W 50" minucie przypomniał o sobie Burdisso, który znów nieudolnie główkował, tym razem pod nogi Frousosa, który starzałem po długim rogu nie dał szans Julio Cesarowi. Do 80'' minuty utrzymywało się 3:2, kiedy to cała obrona Cypryjczyków zaspała jak przy pierwszej straconej bramce - tym razem z wolnego była wrzutka, a celnie głową uderzył Cruz. I mecz zakończył się 3:3.
Łukasz Sosin nie grał z powodu choroby, a szkoda, bo pewnie nie miał by problemów ze strzeleniem pierwszego gola, a już na pewno nie z tak rozdającym prezenty Burdisso...:)

Poza tym meczem dość nie oczekiwanie Roma pokonała Chelsea 3:1(świetnie zagrał Vucinić, obrona Anglików spała od 1 do 90'':) ); Werder u siebie dostał lanie od Panathinaikosu aż 0:3(piękny gol Karagounisa, bomba z 30m z woleja); Barcelona powraca do słabej formy - dużo sytuacji, a bardzo mało skuteczności (gola strzelił dopiero Messi, który wszedł w drugiej połowie z ławki) i tylko remis z Basel u siebie.

Jak dla mnie największym rozczarowanie był mecz Liverpool - Atletico Madrid, zakończony remisem 1:1. Bardzo ładny gol Maxi Rodrigueza i wymuszony karny przez Gerrarda w 94(!) minucie, ogólnie dosyć słabego widowiska.