Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ech, Benhaker nie powołał na Irlandię Boruca. Szkoda że ma zabieg , ale Boruc dużo broni, jest ograny i wiadomo, jak broni. Fabiański - prawie w ogóle nie gram, co prawda to dobry bramkarz, ale nie ma ogrania. Załuska - dobrze broni w Dundee Utd, ale czy on kiedyś bronił na takim poziomie? Bo chyba nie..

Szkoda, że nie ma Kuszczaka
Więc kolejna IMO bezsensu decyzja o nie powołaniu NAJLEPSZEGO polskiego bramkarza w tej chwili.


BTW to The Reds forever :>

Co do LM i karnego dla Liverpoolu to nie było faulu no ale wcześniej było zagranie ręką w polu karnym Atletico więc sędzia się zrehabilitował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 19:59, Budep napisał:

Ech, Benhaker nie powołał na Irlandię Boruca. Nie wiem o co tu chodzi, ale Boruc dużo
broni, jest ograny i wiadomo, jak broni. Fabiański - prawie w ogóle nie gram, co prawda
to dobry bramkarz, ale nie ma ogrania. Załuska - dobrze broni w Dundee Utd, ale czy on
kiedyś bronił na takim poziomie? Bo chyba nie..

Więc kolejna IMO bezsensu decyzja o nie powołaniu NAJLEPSZEGO polskiego bramkarza w tej
chwili.


BTW to The Reds forever :>


Co do LM i karnego dla Liverpoolu to nie było faulu no ale wcześniej było zagranie ręką w polu karnym Atletico więc sędzia się zrehabilitował :)

Sorry, ale dałem "odpowiedź" zamiast edytuj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boruc w czasie towarzyskiego spotkania z Irlandią ma zaplanowany przez sztab medyczny Celticu zabieg.

Proponuję najpierw się doinformować, dopiero potem zgrywać cwaniaka co lepiej wie kogo powołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 20:04, Mistic napisał:

Boruc w czasie towarzyskiego spotkania z Irlandią ma zaplanowany przez sztab medyczny
Celticu zabieg.

Proponuję najpierw się doinformować, dopiero potem zgrywać cwaniaka co lepiej wie kogo
powołać.


Doczytałem i zedytowałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt 0:1 Juventus Turyn
17'' del Piero

Ładny mecz, dużo walki (cztery żółte kartki bodajże). Juventus dobrze gra pressingiem i solidnie w obronie. Real natomiast popełnia dużo błędów na własnej połowie podczas wyprowadzania akcji - tak bramkę zdobył del Piero, po stracie Realu na własnej połowie. Real gra również bardzo szybko i bardzo starał się wyrównać przed przerwą jednak obrona Juve im nie pozwoliło. Warto oglądać, bo jak Real się wreszcie zmęczy to Juve może pokazać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real 0 : 2 Juve
Tragedia. I nie chodzi mi o samą porażkę ale o to że Real drugi raz w ciągu 2 tygodni przegrał z drużyną która sama zapełnia połowę szpitalu ;/// I to na własnym stadionie. Nie mam ochoty wyżywać się na piłkarzach i trenerze bo to nie ich wina że mają niekompletny skład. Jak mnie wkurza to pieprzenie Calderona że Real ma kompletny skład!!! Ale spodziewam się że do czerwca czeka mnie dreszczyk emocji przed każdym meczem - czy Robben nie ma kontuzji. Ten zawodnik jest strasznie podatny na kontuzje i do tego egoistycznie gra ale bądź co bądź to jedyny zawodnik Realu który "robi różnicę". Bez niego Blancos zawsze próbują pchać się środkiem a z zespołami pokroju Juve to jest marzenie szaleńca chyba ;P

A co do Ramosa to jest kompletnie bez formy ale to nie jego wina bo jest jedynym zawodnikiem w białej koszulce biegąjącym na prawej flance ;/ Ale Ramon uważa że "ten skład może walczyć o finał LM i mistrza Hiszpani" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Juve, brawo Grande Alex :)
Miło mi, jako fanowi Juventusu oglądać powrót tej drużyny do czołówki europejskiej i takie mecze jak wygrana podwójna z Realem. Del Piero po raz kolejny chyba w życiowej formie. Ponadto moim zdaniem najlepszym piłkarzem w tym meczu po za Alexem oczywiście był Sissoko. Niesamowity jest, świetnie dyryguje środkiem pola. Natomiast Amauri to kompletna porażka, pokazał okrągłe 0 w tym meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ACF - Bayern 1:1
W sumie włoski zespół ładniej się zaprezentował. Jednak padł remis, który cieszy. Tym samym mamy tyle samo punktów co Lyon, jednak ten strzelił więcej goli i chyba dlatego prowadzi bo w bilansie straconych i strzelonych mamy tyle samo, czyli 4 na plus.
Za 3 tygodnie trzeba pokonać Steaua''e w Monachium koniecznie a potem to jak się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Starej Damy. Byla dobra pilka, grali dobrze pod wzgledem taktycznym. Nalezy tez wziasc pod uwage, ze nie byli w najlepszym skladzie. W dodatku swietny Del Piero przezywajacy druga mlodosc. Mecz mnie sie bardzo podobal, chce wiecej takich spotkan bo fantastycznie sie je oglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 19:59, Budep napisał:

Co do LM i karnego dla Liverpoolu to nie było faulu no ale wcześniej było zagranie ręką
w polu karnym Atletico więc sędzia się zrehabilitował :)


Sędzia nie powinien, ba, nie wolno mu, naprawiać błędu kolejnym błędem. Wcale się nie zrehabilitował tylko jego ocena jeszcze spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na taką grę Juventusu czekałem, jako jeden z niewielu oczekiwałem dobrego wyniku w Madrycie, choć nawet ja odwieczny fan Starej Damy nie spodziewał się, że wyjdzie aż tak dobrze. Trener może w końcu odsapnie po krytykach w jego stronę, bo przygotował świetną taktykę na Real a zdziesiątkowany skład Starej Damy w pełni go wykonywał. U Królewskich szczególnie skrzydła kulały, bo Ramos był "robiony jak dziecko" w jego próbach dryblingu - a Drenthe to w ogóle nie wiem co robił na murawie. Dużo niedokładności w podaniach było w Realu, ale to też za sprawą dobrej gry bez piłki i krycia Juve. Wczoraj van Nistelrooy pokazał, że poza polem karnym już mu za dobrze nie idzie - a maestro Del Piero pokazał że jest jak dobre wino :) Możemy powoli czekać na awans, a Real Madryt jeszcze musi powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 09:11, paweusz napisał:

Na taką grę Juventusu czekałem, jako jeden z niewielu oczekiwałem dobrego wyniku w Madrycie,
choć nawet ja odwieczny fan Starej Damy nie spodziewał się, że wyjdzie aż tak dobrze.
/.../

Spodziewałem się dobrej gry i zadowalającego wyniku, ale za taki uznawałem remis w Madrycie. Na temat przebiegu meczu za dużo powiedziec nie mogę, bo u mnie puszczali tylko Celtic - Manchester i Aalborg - Villareal. Del Piero już w zeszłym sezonie sprawiał wrażenie, że przeżywa drugą młodośc. Wczoraj jedynie to potwierdził.

Dnia 06.11.2008 o 09:11, paweusz napisał:

Możemy powoli czekać na awans, a Real Madryt jeszcze musi powalczyć.

Awans Juve już ma zapewniony. Prowadzi w tabeli z 10 punktami. Real ma 6, a Zenit 4 pkt. Teoretycznie oba zespoły mogę prześcigną Włochów, bo zostały jeszcze 2 mecze. Ale nie zrobią tego jednocześnie, bo grają ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jak ludzie oceniają Boruca w spotkaniu z Czerwonymi diabłami. Przy golu, naprawdę miał małe szanse. Strzał Ronaldo był bardzo... dziwny. Piłka skręcała i tuż przed Borucem zmieniła tor lotu, więc to nie na pewno błąd Artura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On już będzie "szedł" w dół. Nie trzeba było przedłużać kontraktu.

A tak nawiasem mówiąc: Juventus zwycięzcą LM!!! Zagra w superpucharze z Milanem za rok.
Rok temu obstawiłem Hiszpanie i trafiłem, może teraz mi sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 10:42, Budep napisał:

Dziwi mnie jak ludzie oceniają Boruca w spotkaniu z Czerwonymi diabłami. Przy golu, naprawdę
miał małe szanse. Strzał Ronaldo był bardzo... dziwny. Piłka skręcała i tuż przed Borucem
zmieniła tor lotu, więc to nie na pewno błąd Artura.


A dla mnie to jest usprawiedliwianie go na siłę, bo to "nasz bohater". Ale to przecież takie polskie - gość zagrał parę bardzo dobrych meczy i teraz w jakiejkolwiek formie by nie był będzie się tą przeszłość przypominać.
Nie chcę uwłaczać Arturowi - bardzo go szanuję przede wszystkim za przywiązanie do Legii. A jestem kibicem Wisły. Takich piłkarzy jest mało, a szkoda.
Jednak Boruc to bramkarz dobry, bardzo dobry i tylko tyle. Buffon? Casillas? Boruc jest daleko za nimi i to nie tylko w doświadczeniu. I sądze, że do lepszego klubu niż Celtic nie przejdzie. Chyba, że grzać ławę. Obym się mylił, bo np w Bayernie chętnie bym go widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj będę się kłócił.... Artur to mój ulubiony piłkarz reprezentacji... Ale mniejsza o to... Może i ma mniej doświadczenia od tych "największych" ale umiejętności takie same albo i większe... Gdybyś zobaczył przebieg kariery Van der Saara np. to stwierdziłbyś że Artur jest górą... A Holender jest uważany za jednego z najlepszych na świecie... Boruc musi dostać chociaż szansę aby się wykazać w większym klubie... przecież kiedyś nikt go nie znał a teraz jest w Polsce kimś... To jest moje zdanie na ten temat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 10:42, Budep napisał:

Dziwi mnie jak ludzie oceniają Boruca w spotkaniu z Czerwonymi diabłami. Przy golu, naprawdę
miał małe szanse. Strzał Ronaldo był bardzo... dziwny. Piłka skręcała i tuż przed Borucem
zmieniła tor lotu, więc to nie na pewno błąd Artura.


Anglicy mają akurat coś narąbane pod tym względem, ManU powinien wygrać. Powinien, ale nie wygrał. Posiadanie piłki, ManU 70% A Celtic 30%? Coś koło tego, może pomyliłem się o kilka procent. Strzały? 26-5 na korzyść ManU? też coś koło tego.Rożne ? 12-3 dla ManU ? Myślę że tak. Ronaldo strzelił naprawde bardzo ładnie, a Boruc obronił. to, że nikt go nie asekurował, to już nie jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 15:08, voytas10 napisał:

Może i ma mniej doświadczenia od tych "największych" ale umiejętności takie same albo i większe...

To żart prawda?
Jakby Boruc był lepszy od w.w. czyli najlepszych to już dawno byłby w tym Milanie czy innej Barcelonie. Pamiętamy jego doskonałe występy, nie pamiętamy kiksów których ostatnio coraz więcej. Boruc jest tylko dobrym bramkarzem. Pewnie, że w Polsce jest kimś, ale te polskie spekulacje o jego wielkich transferach są śmieszne.
Jakby Boruc był drugim Buffon czy Casillasem, ale młodym to ratowałby Celtic w takich meczach jak wczoraj. Że puścił tylko jednego gola, a mógł 10, albo że i tak ratuje Celtów to ŻADEN argument. Boruc ładnie broni w lidze szkockiej i paru meczach LM... A grając w Anglii czy w Hiszpanii ciągle miałby takiego mecze jak w LM.
Do Buffona czy Casillas jeszcze mu bardzo daleko. We wszystkim, poza charakterem może.

Dnia 06.11.2008 o 15:08, voytas10 napisał:

Gdybyś zobaczył przebieg kariery Van der Saara np.

Nic nie mówiłem o tym bramkarzu. Tak czy siak Artur nie jest "górą" w porównaniu z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 12:31, Vaxinar napisał:

(...)
Jednak Boruc to bramkarz dobry, bardzo dobry i tylko tyle. Buffon? Casillas? Boruc jest
daleko za nimi i to nie tylko w doświadczeniu. I sądze, że do lepszego klubu niż Celtic
nie przejdzie. Chyba, że grzać ławę. Obym się mylił, bo np w Bayernie chętnie bym go
widział.


Według mnie miał spokojnie szansę, żeby przejść do klubu ze światowej czołówki, ale 1-2 lata temu, kiedy naprawdę w pojedynkę zatrzymywał Milan czy Manchester. Jeszcze po Euro można było mieć jakąś nadzieję w tej kwestii. Teraz będzie mu już tylko coraz trudniej, powiem więcej - szczerze wątpię, żeby przeszedł do naprawdę mocnego klubu. Latka lecą i chociaż w przypadku bramkarza nie jest to aż taki problem (czasem wręcz plus), to prędzej spodziewałbym się go zobaczyć w jakimś średniaku z ligi angielskiej. No, chyba, że zasili jakąś potęgę na podobnej zasadzie jak Dudek ''zasilił'' Real. Z drugiej strony - może zostać w Celticu i podbudowywać swoją pozycję jednej z klubowych legend (może jeszcze za wcześnie na takie określenia, ale na pewno będą go tam dobrze pamiętać nie tylko ze względu na grę). Wbrew pozorom to dość ciekawa perspektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować