Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2008 o 15:32, .Darnok napisał:

Według mnie miał spokojnie szansę, żeby przejść do klubu ze światowej czołówki, ale 1-2 lata temu

Być może, ale. W polskiej prasie wariowali, że Borucem interesuje się Bayern. Na stronach Bayernu nic, w prasie niemieckiej nic, aż w końcu Hoeness powiedział, że to bujda.
Szaleli z Barceloną - ktoś tu pisał, że na stronach Barcelony też nic, w prasie hiszpańskiej nic.
Niestety - to były chyba nasze bujdy.

Dnia 06.11.2008 o 15:32, .Darnok napisał:

Z drugiej strony - może zostać w Celticu i podbudowywać swoją pozycję jednej z klubowych legend (może > jeszcze za wcześnie na takie określenia, ale na pewno będą go tam dobrze pamiętać nie tylko ze
względu na grę). Wbrew pozorom to dość ciekawa perspektywa.

Masz rację i to będzie chyba najlepsze rozwiązanie. No... Chyba że naprawdę to fenomen i szczyt formy przed nim (co jest możliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i nie jest górą ale talent i potencjał ma... Poza tym popatrz jakie warunki zapewnia się młodym gwiazdom w krajach zachodnich...a w Polsce LIPA... Teraz jeszcze Lato Ten ******* doszedł.... Porażka.... A mam nadzieje że Artur wbrew Twoim przekonaniom jeszcze cię zadziwi... a stać Go na to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artur na pewno nie skończył nas zadziwiać...w pozytywnym sensie... A te kluby nie potrzebują go na razie bo w swoich krajach mają fenomenalnych wychowanków którzy mają po 21 lat a czasami mniej.... u nas tego nie ma... i liczymy że któryś z "naszych" zagra w wielkim klubie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 16:58, voytas10 napisał:

Może i nie jest górą ale talent i potencjał ma...

Masz rację. Nigdy temu nie przeczyłem.

Dnia 06.11.2008 o 16:58, voytas10 napisał:

Poza tym popatrz jakie warunki zapewnia się młodym gwiazdom w krajach zachodnich...a w Polsce LIPA... Owszem... Jednak my oceniamy piłkarzy po umiejętnościach, a nie po tym jakie mieli warunki. Niestety nie ma to znaczenia, że Buffon i Casillas mieli lepszy start w swoich krajach niż Artur w Polsce.

Dnia 06.11.2008 o 16:58, voytas10 napisał:

Teraz jeszcze Lato (...)

Taak... Tylko po prawdzie nie ma tam kogo wybrać. PZPN należy rozwiązać, bo to poperelowski śmieć. I stworzyć normalny związek z normalnymi i wykształconymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem tego samego zdania...ale zaraz się chowają za argumentami typu "jeżeli rozwiążemy PZPN to UEFA itp zawieszą naszą reprezentację... a nie tak dawno angole (CHYBA) tak zrobili i proszę... Nam to by się przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 17:02, voytas10 napisał:

Artur na pewno nie skończył nas zadziwiać...w pozytywnym sensie... A te kluby nie potrzebują
go na razie bo w swoich krajach mają fenomenalnych wychowanków którzy mają po 21 lat
a czasami mniej.... u nas tego nie ma... i liczymy że któryś z "naszych" zagra w wielkim
klubie....


Słuchaj, jest Kuszczak w MU, Fabiański w Arsenalu. Edwin van der Sar z Manchesteru (Glory, glory) United jest już stary, a Kuszczak z tego co pamiętam miał lepsze notowania od Fostera. Fabiański już coś tam grywa, zwłaszcza, że w Arsenalu z tymi bramkarzami nie jest najlepiej. Wbrew wszystkiemu bramkarze to jest to co Polska ma najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym... ale nawet takim "sławom" jak Kuszczak etc. w Polsce musiało być ciężko osiągnąć cokolwiek...Taka jest Polska rzeczywistość... i nie zmieni się to zbyt szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anglicy to sobie mogą, jak rząd chciał wprowadzić kuratora do PZPN to zaraz Platini chciał nas zawiesić w rozgrywkach międzynarodowych. Jakbyśmy rozwiązali PZPN to byłaby rzeź, FIFA by żyć nie dała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ubaw po pachy - Francuzi pozwolili przebiec Peszce 40 metrów i strzelić bramkę, gdy było ich 4-5 w polu karnym.
Nie, żeby mi to przeszkadzało, ale pokpili się nieźle ;]

<edit>
No i Lechici rewanżują się identyczną nieporadnością w obronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 18:24, walgierz napisał:

Normalnie ubaw po pachy - Francuzi pozwolili przebiec Peszce 40 metrów i strzelić bramkę,
gdy było ich 4-5 w polu karnym.
Nie, żeby mi to przeszkadzało, ale pokpili się nieźle ;]


A przed meczem mówili, że obrona jest jedną z najmocniejszych stron Francuzów... Boisko wszystko weryfikuje xD Anyway, ten golkiper Nancy ma u mnie piwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda przegranej - bo remis niestety jest stratą dwóch punktów, a nie zyskaniem 1. lech potrafi grac emocjonujące mecze. niestety jak się mecz kończy w 70 minucie, to nie należy się spodziewać za dużo. lech jak większość polskich klubów jest słabo przygotowany kondycyjnie. ostatnie 20 min dominowało nancy. po stracie bramki nawet nie był w stanie przejąc inicjatywy. szkoda straconych szans lewandowskiego i regnifo. nieskuteczność się zemściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz CSKA z Feyenoordem zakończył sie pomyślnie dla Lechitów. Holendrzy przegrali 1-3 i mają 2 porażki. CSKA ma 2 zywcięstwo.Wystarczy wygrać z holendrami i 4 miejsce gwarantowane. A jeśli CSKA tak dobrze idzie to przydałoby sie żeby pokonali Deportivo^^. Wtedy Lechowi może wystarczyć remis z Hiszpanami i myśle że 5 pkt wystarczy na 3 miejsce. 6 pkt to juz na pewno starczą na awans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież juz pokonali deportivo 3:0 raczej liczył bym na zwycięstwo Nancy z deportivo ale chyba sie przeliczę:)
Mi się wydaje że wystarczy ze 3 pkt za zwycięstwo na feyenoordem i juz wtedy kwestia szczęścia może spowodować że o jeden punkt bedziemy lepsi od Feyenoord czy deportivo.
Wkurza mnie tylko to że benhakker powoluje naszych na mecze 19 listopada a wie że mamy ważny mecz 27 z CSKA Moskwa i jak to mamy wygrac liga ,reoprezentacja nie rozdwoją się.Może on chce działać na szkode lecha by to Feyenoord awansował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz. O ile się nie mylę to oficjalny termin UEFA, wiec Leo może powoływać kogo chce. Równie dobrze mogę stwierdzić, że działa na szkodę Legii, bo powołuje Wawrzyniaka i Rogera, a przecież mogą zawsze złapać kontuzje i osłabią klub... Tak obecnie jest, że jak grasz w pucharach to licz się z tym, że czekają mecze co 3 dni + jeszcze reprezentacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brameczka Tottenhamu - majstersztyk - takie gole to ja kocham! :D
Mecz ogólnie dobry Tottenhamu z Kijowem - kto nie oglądał niech żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 22:59, Vaxinar napisał:

Brameczka Tottenhamu - majstersztyk - takie gole to ja kocham! :D
Mecz ogólnie dobry Tottenhamu z Kijowem - kto nie oglądał niech żałuje.


A mi się bardzo podobał mecz Man City z Twente. City naszpikowane gwiazdami nie gra piłki z najwyższych półek, a postawa gości mnie zaskoczyła. Walczyli przez dużą część meczu jak równy z równym. 2 połowa przebiegała w niesamowitym tempie i to był przede wszystkim popis Robinho (w 1 połowie nie istniał). Niesamowity to zawodnik. Bramka jaką zdobył cudeńko, ale szczęścia troszkę brakło bo 2 razy piłka po jego strzale trafiała w słupek.

Pozytywne wrażenie zrobił na mnie Elia, zawodnik Twente. Strzelił bramkę na 1-1 i na prawdę robił duużo zamieszania w szykach obronnych City. Do wczoraj nie wiedziałem kto jest managerem Twente i tutaj niespodzianka : pamiętacie pana McClarena ? Pod jego wodzą reprezentacja Anglii grała fatalnie. Prowadził też Middlesbrough. Widać, że praca w Holandii mu służy. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 22:59, Vaxinar napisał:

Brameczka Tottenhamu - majstersztyk - takie gole to ja kocham! :D


Myślę, że tyle w tej bramce umiejętności co i zwykłego szczęścia ;) Ale Huddlestone miał wczoraj dobry dzień, bo nie tylko strzelił, ale też popisał się dwoma idealnymi podaniami, które Bent zamienił na bramki.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech 2:2 Nancy
Szkoda,że Lechowi nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca,bo w fazie grupowej wygrywanie u siebie ma kluczowe znaczenie. Z przebiegu spotkania remis jest chyba jednak sprawiedliwym wynikiem,bo obie drużyny zagrały podobnie. Chaos w obronie i nieskuteczność w ataku. Z drużyny Lecha wyróżniłbym przede wszystkim Injaca,które często powstrzymywał akcje Nancy zanim na dobre się rozkręciły,dobrze też zagrali Peszko i Stilic,tylko ten drugi mógłby być bardziej skuteczny. Jako,że CSKA ograło Feyenoord to zdaje się,że spokojnie zmierza po pierwsze mejsce w grupie. Pozostałe cztery zespoły będą walczyć o dwa miejsca. Na pewno sytuacja Lecha byłaby lepsza,gdyby wygrali z Francuzami,ale i tak nie jest źle. Kluczowe będą spotkania z Depor i Feyennordem,ale gdyby udało sie urwać chociaż punkt w nastepnym meczu z CSKA...

Tottenham 4:0 Dinamo Zagrzeb
Bardzo jednostronne widowisko,ale lubię takie mecze oglądać. Zdominowaliśmy rywala przez pełne 90 minut. Świetny mecz Benta zwieńczony hat-trickiem,ale wspaniale zagrał też Huddlestone. Strzelił piękną bramkę,ale,że petardę w nodze ma to wiedziałem od dawna,a poza tym świetnie kreował grę do spółki z Modriciem (ten też dobrze zagrał) i zaliczył ładną asystę przy drugim golu Benta. Zadebiutował u nas w końcu podobno bardzo utalentowany Bostock,którego z etykietką "nieoszlifowanego diamentu" ściągneliśmy z Crystal Palace,ale do tej pory grywał tylko w rezerwach. Redknapp go wyciągnął i dał szansę gry.Na razie tylko kilkunastu minut,ale w przypadku tak młodych zawodników ważne jest każde doświadczenie. Udinese ograło Spartak,który chyba nie jest już tak silny jak nawet przed rokiem,więc myślę,że powinniśmy spokojnie wygrać z nim i z NEC i zająć drugie miejsce za plecami Włochów,a może oni gdzieś się potkną...

@Vaxinar
Jakim Kijowem? xD Oni przecież w Lidze Mistrzów,a my na razie tylko w Uefa :)

@ADih
>City naszpikowane gwiazdami nie gra piłki z najwyższych półek
I niech tak zostanie przynajmniej do niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować