Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Wkurza mnie to, że obwiniają Gerrarda za ten karny. Wiadomo, faulu nie było. Gerrard upadł i zaczął sugerować, ale sędzie był chyba ślepy. Był to niewątpliwie karny z kapelusza, ale trzeba winić arbitrów - bocznego i głównego. Jak widać, że są nieudolni to trzeba to wykorzystywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 18:31, Budep napisał:

Wkurza mnie to, że obwiniają Gerrarda za ten karny. Wiadomo, faulu nie było. Gerrard
upadł i zaczął sugerować, ale sędzie był chyba ślepy. Był to niewątpliwie karny z kapelusza,
ale trzeba winić arbitrów - bocznego i głównego. Jak widać, że są nieudolni to trzeba
to wykorzystywać.


Gerrard symulował, ten upadek mu naprawdę wyszedł i to właśnie on był motorem napędowym tego karnego :P Wina jest po stronie sędziów, ale po jego też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli boruc ma się dalej rozwijać, a moim zdaniem stoi w miejscu, to musi zmienić ligę na lepszą, taką w którym prawie w każdym meczu będzie miał co robić. problem, że od święta styka się z napastnikami, którzy by reprezentowali choćby średni europejski poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 18:58, jaceloth napisał:

jeśli boruc ma się dalej rozwijać, a moim zdaniem stoi w miejscu, to musi zmienić ligę
na lepszą, taką w którym prawie w każdym meczu będzie miał co robić. problem, że od święta
styka się z napastnikami, którzy by reprezentowali choćby średni europejski poziom...


Wydaje mi się , że Boruc szczyt możliwości już osiągnął. A zmiana ligi na lepszą może mu pomoc ? Ja myślę, że pogrążyć ... Nigdy nie byłem zwolennikiem jego talentu. Dobrze wiemy na jakim poziomie stoi liga szkocka. W meczach o stawkę, z mocniejszymi przeciwnikami (Liga Mistrzów, mecze reprezentacyjne) dobre występy przeplatał przeróżnymi babolami. Bramkarz najwyższej klasy nie zawodzi w najważniejszych momentach. Przykład : Buffon, Casillias. A po meczach Mistrzostw Europy w tak doborowym gronie starano się stawiać Artura. Z tego co pamiętam Janek Tomaszewski hamował zapędy i widać, że słusznie. Forma jaką prezentuje ostatnimi czasu jest daleka od tego co pokazywał w zeszłym sezonie.
Nie życzę mu źle, aczkolwiek jeśli nie nastąpi żadna poprawa w grze Artura, zainteresowanie mocnymi klubami będzie historią. W Celticu brakuje mu konkurencji ... i może to też jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Casillas nie zawodzi? Ciekawe kto zawinił przy drugim golu dla Juventusu w środowym spotkaniu LM, kiedy źle mur ustawił i utrudnił albo wręcz odebrał zespołowi szanse na punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legia przegrała na wyjeździe z Polonią Bytom pierwszy raz po 30 latach. Szkoda straconych punktów, ale jak już przegrywać to po takich strzałach jakim popisał się Rafał Grzyb. Nie będę się zastanawiał czy to szczęście, czy umiejętności - gol po prostu piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gol Grzyba i rzeczywiście był on piękny. Liczyłem na potknięcie Legii w najbliższych kolejkach, ale nie sądziłbym, że straci ona punkty w meczu z niby słabą Polonią. Nie da się ukryć, że Bytomianie grają o niebo lepiej, niż w zeszłym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:47, Mistic napisał:

Casillas nie zawodzi? Ciekawe kto zawinił przy drugim golu dla Juventusu w środowym spotkaniu
LM, kiedy źle mur ustawił i utrudnił albo wręcz odebrał zespołowi szanse na punkt.


Nie mogę się z Tobą zgodzić :)
ADP i precyzyjny rzut wolny. To jego wizytówka i świetnie je wykonuje musisz przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma taką świetną skuteczność z rzutów wolnych (33 %) to nie dziwne, że się trafia jeśli mur zupełnie nie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 10:47, ADih napisał:

Nie mogę się z Tobą zgodzić :)
ADP i precyzyjny rzut wolny. To jego wizytówka i świetnie je wykonuje musisz przyznać.


Jeśli ktoś świetnie wykonuje rzuty karne, bramkarz zejdzie z bramki, a ten strzeli to nie wina bramkarza? :P Del Piero nie musiał nic kombinować. Uderzył sobie spokojnie obok źle ustawionego muru i gol. W innym wypadku strzeliłby dopiero za 3 razem. xD

Za 10 minut Arsenal - Manchester. Do boju Kanonierzy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arsenal 2:1 Manchester United

Niesamowity mecz na The Emirates. Fabiański wszedł w końcówce i mimo, że puścił gola to występ może zaliczyć do udanych. ;) Nawet trzy karne nie podyktowane przez Howarda nie zepsuły widowiska. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:52, Invin napisał:

Arsenal 2:1 Manchester United

Niesamowity mecz na The Emirates. Fabiański wszedł w końcówce i mimo, że puścił gola
to występ może zaliczyć do udanych. ;) Nawet trzy karne nie podyktowane przez Howarda
nie zepsuły widowiska. ;)


Dlaczego wszedł Fabiański? Kontuzja Almunii? Bo gunners.com.pl w relacji nie podali przyczyny zmiany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe widowisko na Emirates (2:1) - Arsenal pokazał, że mimo kiepskich występów ze średniakami, potrafi wygrać z zespołem pokroju ManU.

@marcinshinoda
Almunia został uderzony nogą w głowę przez Carricka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:26, Sheloi napisał:

Wspaniałe widowisko na Emirates (2:1) - Arsenal pokazał, że mimo kiepskich występów ze
średniakami, potrafi wygrać z zespołem pokroju ManU.

@marcinshinoda
Almunia został uderzony nogą w głowę przez Carricka.


Wyglądało to poważnie ! Całe szczęście, że Carrick w ostatniej chwili "zwolnił" nogę i nie kopnął w Almunię z całej siły ... Ale to zdarzenie było wynikiem małego błędu no i ofiarnością się bramkarz popisał.
Mecz na wysokim poziomie, niezłe tempo, fajne widowisko :)
No i wynik cieszy :) Bo dość mocno osłabiony Arsenal nie był faworytem, nawet bukmacherzy obstawiali za Manchesterem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:18, marcinshinoda napisał:

> Arsenal 2:1 Manchester United
>
> Niesamowity mecz na The Emirates. Fabiański wszedł w końcówce i mimo, że puścił
gola
> to występ może zaliczyć do udanych. ;) Nawet trzy karne nie podyktowane przez Howarda

> nie zepsuły widowiska. ;)

Dlaczego wszedł Fabiański? Kontuzja Almunii? Bo gunners.com.pl w relacji nie podali przyczyny
zmiany:P

Bo kontuzji dostał w czasie meczu Almunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie jest jeszcze tak tragicznie. chociaż Legia zlamiła masakrycznie wczoraj, to dzisiaj Wisła niewiele lepiej i tylko remis u siebie z ŁKSem. Teraz jeszcze tylko wtopa Polonii W. i będzie komplet kolejki lamerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Wisły. Ten mecz powinniśmy wygrać. Taka była szansa, przez wtopę Legii. :/
Jedyny plus to nowa przyśpiewka! ;D

http://www.bayern.munchen.pl/index.php?&id_newsa=3780

Być może to jest dobre wyjście? Poldi jednak w Bayernie się nie może odnaleść, a Mutu... To taki też mógłby być cofniety napastnik i Toni na szpicy.... Jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufffffffff...co za męki...uratowane 3 punkty z malagą. na brak emocji nie można narzekać, ale trochę szkoda,że biorą się one z kompletnego braku organizacji w drużynie. real fatalnie broni, gra niedokładnie. ilość strat woła o pomstę do nieba. stylem przypomina mi -zachowując oczywiście odpowiednie proporcje- lecha poznań. tak można było grac w latach 60. radośnie, byle do przodu...jeśli się jednak trafi na drużynę porządnie zorganizowaną i grająca konsekwentnie swoje jak juve, to nie ma szans. drenthe na razie najlepiej sprawdza się gdy wchodzi z ławki na podmęczonego przeciwnika. lewe skrzydło w tej chwili jest ewidentnie słabe. marcelo zresztą też roberto carlosem nie jest. co by nie mówić wielki mecz higuaina.chociaż karnych pewnie nie wykonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:26, Sheloi napisał:

Wspaniałe widowisko na Emirates (2:1) - Arsenal pokazał, że mimo kiepskich występów ze
średniakami, potrafi wygrać z zespołem pokroju ManU.

@marcinshinoda
Almunia został uderzony nogą w głowę przez Carricka.

Moja teoria jest taka, wygrać można z 3-4 najlepszymi w lidze ale co z tego jak się przegra z reszta słabszych drużyn. Man U. będzie miało ciężko ale myślę ze Ligę albo LM wygrają w tym roku. Osobiście chciał bym oba albo LM bo już mnie denerwują koledzy/fani liverpoolu którzy ewidentnie kochają historie... Szkoda ze tylko swojego klubu i nie patrzą na grę tylko na liczby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować