Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 23:14, heaton 1992 bdg napisał:

Właśnie, Barca będzie miała problem w następnym meczu, za dużo kartek, powoli to się
robi brzydkie, takie zachowanie piłkarzy Blaugrany...


Niestety, ale w ostatnim czasie udowodniono, że piłkarze Barcelony to ludzie, a nad samą drużyną nie jest otoczona boska opieka, więc piłkarze faulują i są za to karani. Jak każdy normalny zespół. I jak w każdym normalnym zespole komuś zbierze się duża liczba kartek.

@Invin, co do czerwonych kartek Barcy to przed wczorajszym meczem z Rancingiem na pewno ktoś dostał jakieś. I Jeśli dobrze pamiętam to był Pique za dwa żółtka. I jeśli naprawdę dobrze pamiętam to drugie żółtko było z dupy, zresztą tak jak połowa kartek w tej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotr R. zatrzymany w sprawie korupcji, jak to mnie denerwuje. Jak bym nie wiedział kto to jest. Radosław M, Piotr Ś, Dariusz W zgadniecie kim oni są? Bo ja nie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę uwierzyć aby taki piłkarz mógł być zamieszany w aferę korupcyjną, oby to była jakaś pomyłka bo jeśli nie, to poziom polskiej piłki jest niższy niż Rów Mariański....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:23, Mistic napisał:

I jeśli naprawdę dobrze pamiętam to drugie żółtko było z dupy, zresztą tak jak połowa kartek w tej lidze.


Generalnie poziom sędziowania w Hiszpani jest na bardzo niskim poziomie i to nie zalezy od tego czy kibicujesz Realowi, Barcelonie czy Numancii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 12:07, Invin napisał:

> Właśnie, Barca będzie miała problem w następnym meczu, za dużo kartek, powoli to
się
> robi brzydkie, takie zachowanie piłkarzy Blaugrany...

O tak, ale z nich paskudy. Grają najczyściej w lidze, do meczu z Racingiem nie dostali
ani jednej czerwonej kartki i raczej zamiast kosić przeciwników to sami zbierali po nogach
od nich. No Panowie, nieładnie, trafił się jeden gorszy mecz (ale też bez brutalnych
fauli), to sie powoli brzydkie robi.

-.-''

No fakt, przepraszam bardzo, przesadziłem. Czy grali tak najczyściej to nie jestem pewien, rzeczywiście faulowani byli często, głównie z powodu niemocy rywali, ale sam przyznaj, że otrzymanie dwóch czerwonych kartek w meczu nie za dobrze świadczy o drużynie, Barca pokazała, że jeśli ma problemy w meczu, także potrafi grać bardzo nie czysto, do tej pory nie musieli za często faulować, grali po prostu świetnie, teraz mają lekką zadyszkę, już któryś raz z rzędu ratuje mecz Messi, nie życzę mu kontuzji, ale jeśli takową by miał, nie widzę już tej Barcy co teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:19, heaton 1992 bdg napisał:

No fakt, przepraszam bardzo, przesadziłem. Czy grali tak najczyściej to nie jestem pewien


Grali. Czysta statystyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymania w sprawie korupcji mnie zazwyczaj nie dziwią, w końcu tyle ich jest... ale żeby Piotrusia złapali to bym się w życiu nie spodziewał. Wstydzili by się najlepszemu klubowi w Polsce piłkarzy odbierać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:04, BoloMaster napisał:

Jakoś nie mogę uwierzyć aby taki piłkarz mógł być zamieszany w aferę korupcyjną, oby
to była jakaś pomyłka bo jeśli nie, to poziom polskiej piłki jest niższy niż Rów Mariański....

Właśnie w tym smaczek, że Ci wielcy naszej piłki są zamieszani w tą aferę, zobaczysz, kwestią czasu jest zatrzymanie wyżej postawionych zawodników czy działaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:22, Hoplita napisał:

Zatrzymania w sprawie korupcji mnie zazwyczaj nie dziwią, w końcu tyle ich jest... ale
żeby Piotrusia złapali to bym się w życiu nie spodziewał. Wstydzili by się najlepszemu
klubowi w Polsce piłkarzy odbierać ;-)

Jakiemu najlepszemu klubowi w Polsce? Chyba mówisz tylko o tym sezonie. Przypomnę tylko, do czasu, kiedy Lech jeszcze nie połączył się z Amicą zajmował głównie środkową część tabeli naszej ligi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, Reiss był ostatnią osobą jaką podejrzewałem. Taki cichy, spokojny... Eh teraz to już nikomu w naszej piłce nie wierzę. Mam tylko taką małą nadzieję, że to nieporozumienie, a Piotrek wróci i dalej będzie ikoną Kolejorza. Zasłużył na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:22, Hoplita napisał:

Zatrzymania w sprawie korupcji mnie zazwyczaj nie dziwią, w końcu tyle ich jest... ale
żeby Piotrusia złapali to bym się w życiu nie spodziewał. Wstydzili by się najlepszemu
klubowi w Polsce piłkarzy odbierać ;-)


Wcale się nie zdziwię, jak ten najlepszy klub poleci z ligi... Albo jakąś karę punktową dostanie. Niby graja na licencji Amiki , ale tam przecież cuda się działy w początkach tego klubu w Ekstraklasie. Różnie może być z tym naszym Lechem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robbie Keane bardzo blisko Tottenhamu...
nie rozumiem Beniteza, kupuje zawodnika za 20 milionów, który mało gra a jak zaczyna zdobywać bramki to ląduje spowrotem na ławce, jeśli w tym sezonie nie zdobędziemy tytułu to "hiszpański filozof" będzie musiał odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ,że jestem świadkiem jakiejś paranoi w tym okienku transferowym. Kolejny po Defoe i Chimbondzie były Kogut zasilił nasze szeregi i jest to nie kto inny jak Robbie Keane. Tym razem wydaje się jednak,że ubiliśmy niezły interes. Robbie wróci do nas za 15 milionów funtów czyli 5 milionów mniej niż suma za jaką The Reds go kupili. W dodatku zgodził się na obniżkę zarobków wzgledem tego co dostawał na Anfield. Złośliwi powiedzą,że po nieudanej połówce sezonu w Liverpoolu wraca on do nas "z podkulonym ogonem",ale ja - co powszechnie wiadomo- jestem i zawsze będę jego fanem,więc witam go z otwartymi rękoma. Choć moim zdaniem w ogóle nie powinnien był się z WHL ruszać. Za nami najbardziej szalone okienko transferowe odkąd kibicuje klubowi teraz pora ne efekty w postaci punktów :)

Ps. Staraliśmy się też o wypożyczenie Quaresmy,ale wybrał Scolariego i Chelsea. Mówiąc szczerze nie żałuje,bo owszem jestem fanem jego talentu,ale teraz potrzeba nam piłkarzy z charakterem, a Ricardo raczej do nich nie należy, dobrych technicznie mamy na pęczki. Chociaż z drugiej strony byłaby jakaś alternatywa dla mizernego w tym sezonie Bentley''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem - co Wy pieprzycie? Jeśli nawet R. mecze sprzedawał, to przecież nie dawał kasy na konto klubu, ergo to Lech był stroną poszkodowaną. A to, co robiły Kuchenki, wyjaśni się później. Najpewniej po 1 czerwca. A więc deadlinie, który uratuje Ekstraklasę przed spadkiem do I ligi :>

@mati
Tottenham przynajmniej kogoś kupuje... A co do Quaresmy, to jest to potwierdzone, bo na chelsealondyn.pl infa nie mam, na inne strony - z powodu kulawego neta - nie wchodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ucieszyłem się, gdy zobaczyłem, jakim wynikiem zakończył się mecz milan-lazio. Jestem kikicem AC Milanu już od dłuższego czasu. Coraz bardziej bramkostrzelny staje się młody Brazylijczyk Aleksandre Pato. W przyszłości będzie wielką gwiazdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 18:37, caramondl napisał:

Wcale się nie zdziwię, jak ten najlepszy klub poleci z ligi... Albo jakąś karę punktową
dostanie. Niby graja na licencji Amiki , ale tam przecież cuda się działy w początkach
tego klubu w Ekstraklasie. Różnie może być z tym naszym Lechem...

Kilka miesięcy temu czytałem, że Lechowi zostały udowodnione jakieś tam drobne czyny korupcyjne dotyczące poprzednich lat, ale klubu ukarać nie można, bo wtedy grali jeszcze na "swojej" licencji, a teraz teoretycznie są innym zespołem, bo grają na licencji Amiki. Zresztą sam nie wiem, na ile to była wiarygodna informacja...

@heaton 1992 bdg

Dnia 02.02.2009 o 18:37, caramondl napisał:

Jakiemu najlepszemu klubowi w Polsce? Chyba mówisz tylko o tym sezonie. Przypomnę tylko, do czasu, kiedy
Lech jeszcze nie połączył się z Amicą zajmował głównie środkową część tabeli naszej ligi..

To była oczywiście ironia. Media od dłuższego czasu tak rozpisują się nad Lechem, jaki to on świetny, że czasami wytrzymać nie idzie (na szczęście mamy przerwę zimową to spokój jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reiss czy wy wiecie, z Wrocławia nie wyjedziecie! ;P

Kpiną (chociaż biorąc pod uwagę chęć uniknięcia odpowiedzialności, reakcja całkowicie logiczna) jest oświadczenie władz klubu, które podkreślają, że nie są następcą prawnym WKP Lech Poznań i nie mogą odpowiadać za dawne grzeszki starego Lecha . Czyli potwierdzili właśnie (co było wiadome już od dawna), że nie ma Lecha, jest tylko nowa Amica :P Tylko co będzie jeśli znajdą się dowody przeciwko starej Amice? Nagle będą przekonywać, że oni jednak są Lech?
Zabawne, ŻE na głównej stronie wspomina się tytuły mistrzowskie jeszcze z lat 80-tych... przecież to zdobył WKP, a nie KKS ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:06, GruJak napisał:

@mati

>A co do Quaresmy, to jest to potwierdzone, bo

Dnia 02.02.2009 o 19:06, GruJak napisał:

na chelsealondyn.pl infa nie mam, na inne strony - z powodu kulawego neta - nie wchodzę...

Na oficjalne info na stronie Chelsea trzeba będzie pewnie kilka minut poczekać ,ale wszystko jest w tej sprawie już dogadane,więc na 99% Quaresma do końca sezonu będzie grał na Stamford.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dobrą stronę o transferach. Po prostu jest tam wszystko :)

http://www.goal.com/en/news/8/main/2009/01/01/1036451/transfer-window-live-all-the-latest-transfer-news

Z ciekawszych rzeczy znalazłem to: "It''s all go! Jo has left Manchester City to sign for striker-short Everton." Trochę mnie to zdziwiło bo Jo to młody, dobry, przyszłościowy grajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:19, heaton 1992 bdg napisał:

Czy grali tak najczyściej to nie jestem pewien,


Statystyki są pewne. ;D

Dnia 02.02.2009 o 16:19, heaton 1992 bdg napisał:

ale sam przyznaj, że otrzymanie dwóch czerwonych kartek w meczu nie za dobrze świadczy o drużynie, Barca
pokazała, że jeśli ma problemy w meczu, także potrafi grać bardzo nie czysto, do tej
pory nie musieli za często faulować, grali po prostu świetnie, teraz mają lekką zadyszkę,
już któryś raz z rzędu ratuje mecz Messi, nie życzę mu kontuzji, ale jeśli takową by
miał, nie widzę już tej Barcy co teraz..


Barca już miała gorsze mecze w tym sezonie i tylko w tym się tak złożyło z tymi kartkami. Zwykle kończyło się na żółtych. ;)

A bez Messiego też jakoś by dali radę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować