Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Invin<--- W sumie to miała, między innymi ledwo co pokonując Osasunę, możesz mieć swoje zdanie, ale ja uważam, że Barca bez Messiego traci połowę wartości całego zespołu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:46, heaton 1992 bdg napisał:

Invin<--- W sumie to miała, między innymi ledwo co pokonując Osasunę, możesz mieć
swoje zdanie, ale ja uważam, że Barca bez Messiego traci połowę wartości całego zespołu..


Połowe?!?! 3/4 minimum,ale co ja się będę rozpisywał,wystarczy poczekajcie na jakiś uraz Messiego i absencje w meczu i sami zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Keane sprzedany do Totenhamu. Za 16 milionów funtów... Irlandczyk co prawda nie sprawdzał się w LFC, ale teraz mamy jednego napastnika - El Nino. Tylko on jest napastnikiem na poziomie w Liverpool''u, już blisko zakończenia okienka transferowego, a transferów jak nie było, tak nie ma. Hmm, trudno grać z jednym klasowym snajperem. Mam nadzieję, że jeszcze The Reds kogoś ''wyłowią'', no bo po prostu trzeba.

Co do samego transferu to nie wiem po co Robbie idzie na White Hart Lane. Zwłaszcza, że w Tottenhamie mają Fraizera Campbella, młodego Santosa i oczywiście Defoe i Pawluczenkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:06, GruJak napisał:

Za przeproszeniem - co Wy pieprzycie? Jeśli nawet R. mecze sprzedawał, to przecież nie
dawał kasy na konto klubu, ergo to Lech był stroną poszkodowaną.

Niekoniecznie. Przecież często się robi tak, że prezes, czy jakiś inny działacz idzie do zaufanego piłkarza i mówi mu:
- Słuchaj R. w tamtym klubie gra twój dobry kumpel. Razem graliście kiedyś w klubie L. i przyjaźniliście się. Pogadaj z nim jak by się zapatrywali na sprzedaż meczu.
A potem całość operacji jest już dalej załatwiana przez tego piłkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strasznie zły jestem na Raf, jestem, pewien że nie zdobędziemy w tym roku tytułu:(
naprawdę jestem zdziwiony zachowaniem człowieka, który osłabia swój zespół w połowie sezonu i ma tupet obrażać SAF, któremu nie dorasta do pięt jeśli chodzi o wygrane trofea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Keane wrócił na stare śmieci,Liverpool wg. mnie ma spore szanse na tytuł Premiership ale wygrać to trofeum z jednym napastnikiem i bez Pennanta może być trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liverpool może i potrafi grać z wielkimi drużynami, ale ze średniakami zalicza wpadkę za wpadką i ma małe szanse na zdobycie tytułu Mistrza Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 22:15, Mistic napisał:

Liverpool może i potrafi grać z wielkimi drużynami, ale ze średniakami zalicza wpadkę
za wpadką i ma małe szanse na zdobycie tytułu Mistrza Anglii.


Racja i ja też wątpię by zdobył tytuł pod wodzą Beniteza. Wszyscy fachowcy zaznaczają, że jest zbyt ostrożny, a to owocuje straconymi punktami. Gdy trzeba wprowadzić zmianę i zaryzykować, on wprowadza zmianę defensywną. Zmienia i nie daje dograć do końca takim zawodnikom jak Torres. Liverpool traci bramę i nie ma kto odrabiać. No, a teraz jeszcze akcja z Keanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień dziś czytam co 5minut inną informację na ten temat... Mam już tego dość! Dopóki nie zobaczę Zdjęcia Arshavina obok Wengera z koszulką z jego nazwiskiem i numerem 13 na stronie Arsenalu, NIE UWIERZĘ! Na Arsenal.com ciągle zdjęcie zaśnieżonego Emirates Stadium...
Ależ pięknie by było gdyby on przeszedł... Druga linia Arsenalu wtedy byłaby po prostu jak z marzeń! Rosicky, Arshavin, Fabregas, Wallcot/Nasri. Coś pięknego :). Niech tylko ta trójka wróci do gry to może Kanonierzy jeszcze powalczą o coś w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 22:33, pitel napisał:

Andrei Arshavin chyba w końcu w Arsenalu! Tak podaja na goal.com.


Nie powiem aby to było jakieś wyjątkowo duże wzmocnienie dla kanonierów no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 23:05, rafekx 12 napisał:

Nie powiem aby to było jakieś wyjątkowo duże wzmocnienie dla kanonierów no ale...


Czemu nie? Myślę, że ekipie z Emirates przyda się ten zawodnik, i to nawet bardzo... A teraz każde wzmocnienie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 23:12, haderQ napisał:

> Nie powiem aby to było jakieś wyjątkowo duże wzmocnienie dla kanonierów no ale...


Czemu nie? Myślę, że ekipie z Emirates przyda się ten zawodnik, i to nawet bardzo...
A teraz każde wzmocnienie jest dobre.


Ale Arshavin nawet w średniej lidze rosyjskiej nie błyszczał aż tak bardzo,a w angielskiej będzie jeszcze gorzej dla niego,no ale życze mu sukcesów bo Arsenal to jedyny klub z angli który lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/sport/1,65025,6228299,Tymoszczuk_w_Bayernie_na_pewno_od_lipca.html

W lipcu... Średnio lubię takie transfery.
A to dlatego, że większość piłkarzy nastawi sie na transfer, myślami będzie w nowym klubie i przestaje dobrze grać. A po przejściu już nie ma formy i nie jest to to samo co kiedyś.
Obym się mylił w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:46, heaton 1992 bdg napisał:

Invin<--- W sumie to miała, między innymi ledwo co pokonując Osasunę, możesz mieć
swoje zdanie, ale ja uważam, że Barca bez Messiego traci połowę wartości całego zespołu..


Real bez Robbena traci 75% wartości co najmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/wid,10809270,kat,1744,title,Ricardo-Quaresma-w-Chelsea-Londyn,wiadomosc.html

Luiz Felipe Scolari chyba bardzo daleko chce zajść w Chelsea. najbardziej z angielskich klubów cenię Manchester United, ale w przeciwieństwie do innych nie czuję jakieś specjalnej nienawiści do Chelsea... Że niby gwiazdy kupuje? Ballack i Szewa zgoda, ale spora liczba gwiazd gwiazdą stała się już w Chelsea.
Z Quaresmą super będą wyglądać mecze Man United - Chelsea, o ile Ronaldo nie przejdzie w końcu do swego Realu.
Tak czy siak z Quaresmą w składzie, niektórymi piłkarzami "Chelsea Mourinho" i Scolarim na ławce trenera patrzę na Chelsea jako na faworyta wygrana CL. Nie teraz, to za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 23:21, Smooqu napisał:

Real bez Robbena traci 75% wartości co najmniej :)

Hmmm, skoro tak uważasz. Ale jeśli to prawda, to Barcelona jest pierwsza w tabeli tylko ze względu na to, że przez pewien okres Robben był kontuzjowany. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Quaresma to taki świetny wybór. Inter pozbył się go nie bez powodu i nie wiadomo czy także na Wyspach nie okaże się wielką transferową porażką. Według mnie najlepiej pasowałby do ligi hiszpańskiej, bo tam stawia się na technikę. Nie poradził sobie w defensywnej lidze włoskiej, nie wiem czy da radę wśród bardzo fizycznie grających zawodników Premiership.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 08:39, gloody napisał:

nie wiem czy da radę wśród bardzo fizycznie grających zawodników Premiership.


A Ronaldo daje radę? Quaresma wydaje się lepiej zbudowany i ogólnie od Ronaldo silniejszy.
Teraz frazesy z "nie wiem czy da rade w Anglii" powtarzali ludzie przez parę lat gry Ronaldo, a on z sezonu na sezon był lepszy.
Być może w Anglii nawet lepiej sobie poradzi - łatwiej będzie mu "kiwać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transferową porażką? Jak nie będzie dawał rady przez te pół sezonu wypożyczenia to wróci normalnie do Interu i po sprawie.
A Scolari na ławce Chelsea nie utrzyma się na tyle długo aby móc w przyszłym sezonie walczyć z Chelsea o trofea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować