Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2009 o 16:30, PSAT Darth Stan napisał:

Jak już Lech ma odpowiadać, za korupcję,
to jako Lech, a nie amica. Czyli jeżeli sprzedaliśmy mecze jako WKP Lech, niech KKS
Lech poniesie za to konsekwencje, przeboleje sezon na zapleczu, bo Lech to Lech, a nie
amica. Mówię to z pozycji fana Kolejorza.

Niestety wasz zarząd sądzi co innego.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,title,Prawnik-Lecha-nas-nie-zdegraduja,wid,10807265,wiadomosc.html
(artykulik badajże sprzed 2 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. Ale ja kibicuje Lechowi, nie amice i jeżeli już coś było to nie chce żebyśmy w przyszłości odpowiadali że grzechu amiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 20:20, PSAT Darth Stan napisał:

Wiem o tym. Ale ja kibicuje Lechowi, nie amice i jeżeli już coś było to nie chce żebyśmy
w przyszłości odpowiadali że grzechu amiki.

Wiadomo, kibicujesz Lechowi, tylko prawda jest taka, że kiedy Lech i Amica łączyły się w jeden klub, to większość graczy Amico, nie Lecha, została wybrana do wspólnej ekipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co w związku z tym. Piłkarze przychodzą i odchodzą, niektórzy zapisują się w historii klubu, inni są tylko do podbicia statysty. Piłkarzy się kupuje i sprzedaj. Ja przejecie piłkarzy amiki traktuje jako może niedobrze się wyrażę, ale taki transfer hurtowy, nic w tym złego nie widzę. Jeżeli byli lepsi, to co mieli zostawić tych gorszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza kadra w Portugalii wygrała z III ligową drużyną portugalską 2:0 (w tym jedna bramka zdobyta z karnego).
Zahorski znów nie wykorzystał szansy marnując kilka sytuacji podbramkowych.
Czekam na sobotni mecz z Litwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 01:04, A-cis napisał:

Nasza kadra w Portugalii wygrała z III ligową drużyną portugalską 2:0 (w tym jedna bramka
zdobyta z karnego).
Zahorski znów nie wykorzystał szansy marnując kilka sytuacji podbramkowych.


Zawziętość naszego tulipana w powoływaniu tego zawodnika jest już wystarczająco męcząca. Dałby mu spokój, chłopak dalej grałby kaszanę w Zabrzu i nikt nie wymagałby od niego international level. No, ale skoro to tylko sprawdzian dla ligowców i powoływane są tak genialne talenty jak Wasiluk, to w sumie żadna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 22:42, heaton 1992 bdg napisał:

Wiadomo, kibicujesz Lechowi, tylko prawda jest taka, że kiedy Lech i Amica łączyły się
w jeden klub, to większość graczy Amico, nie Lecha, została wybrana do wspólnej ekipy.


Nie wiem jak ty ale ja kibicuje klubowi a nie piłkarzom. To dzieci kibicują klubowi, tylko dlatego ze gra w nim jakiś piłkarz. Zawodnicy odchodzą i przychodzą jak wspomniał Stanlee, a doświadczenie mnie nauczyło że zazwyczaj nie ma co liczyć na wierność piłkarza wobec klub. Pojawi się oferta z zagranicy i myknie. Władze klubu postrzegają piłkarzy jako towar, jak każdy inny, a jak wiadomo w biznesie nie ma sentymentów.

I jeszcze taka dygresja - nawiązywania do Amici, jakich pełno zresztą na onecie, są śmieszne, samo to ze tam są, o nich najlepiej świadczy. Klub to nie właściciel, nie to jak postrzegany jest pod względem prawnym, nie piłkarze, ale kibice. I jeśli kibicują Kolejorzowi, to nie Amice, bo to oni tworzą klub. Bo czym by się różnił od takich klubików sportowych jakich pełno, w których trenujemy wieczorami? Po co by budowano wielkie stadiony dla klubów bez kibiców? wystarczyło by boisko.. Taki Lech to przede wszystkim społeczność, która się z nim utożsamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 21:01, Paoro napisał:

> Wiadomo, kibicujesz Lechowi, tylko prawda jest taka, że kiedy Lech i Amica łączyły
się
> w jeden klub, to większość graczy Amico, nie Lecha, została wybrana do wspólnej
ekipy.

Nie wiem jak ty ale ja kibicuje klubowi a nie piłkarzom. To dzieci kibicują klubowi,
tylko dlatego ze gra w nim jakiś piłkarz. Zawodnicy odchodzą i przychodzą jak wspomniał
Stanlee, a doświadczenie mnie nauczyło że zazwyczaj nie ma co liczyć na wierność piłkarza
wobec klub. Pojawi się oferta z zagranicy i myknie. Władze klubu postrzegają piłkarzy
jako towar, jak każdy inny, a jak wiadomo w biznesie nie ma sentymentów.

I jeszcze taka dygresja - nawiązywania do Amici, jakich pełno zresztą na onecie, są śmieszne,
samo to ze tam są, o nich najlepiej świadczy. Klub to nie właściciel, nie to jak postrzegany
jest pod względem prawnym, nie piłkarze, ale kibice. I jeśli kibicują Kolejorzowi, to
nie Amice, bo to oni tworzą klub. Bo czym by się różnił od takich klubików sportowych
jakich pełno, w których trenujemy wieczorami? Po co by budowano wielkie stadiony dla
klubów bez kibiców? wystarczyło by boisko.. Taki Lech to przede wszystkim społeczność,
która się z nim utożsamia.


Z pierwszą częścią tekstu niewątpliwie się z Tobą zgodzę. Ja również kibicuje klubowi, wiadomo, mało jest zawodników, którzy zostają na dobre i na złe, albo też kiedy dostają ofertę z zachodniego klubu, zostają w dotychczasowym klubie, który nie odnosi takich sukcesów, jak ten, od którego otrzymał ofertę. Niestety, obecnie liczą się tylko pieniądze, prawda, niestety smutna..

Prawda, na onecie pełno takich komentarzy, a zgadnij czemu? Wiesz, jak ludzie słyszą obecnie w telewizji, radiu, internecie, jaki to Lech jest wielkim klubem, na dodatek to samo mówią władze Lecha, na przykład Prezes klubu. A przypomnę tylko, że jeszcze w czasach gry Lecha Poznań w II Lidze, chuliganka Kolejarza zastraszała piłkarzy, tak, tak, właśnie tak było, więc mówienie o Lechu jako o wielkim klubie jest trochę nie na miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko wydaję mi sie ze zostanie w Lechu czego zrestą temu klubowi życzę bo nie wiem czy mógł im sie trafic ktoś lepzy niż Smuda.

ale hmm w sumie to by było ciekawe jakby Franz poszedł na Zachód uprawiać trenerke :D
oprócz Kasperczaka nie mieliśmy chyba trenera który by zrobił kariere w jakimś znaczacym klubie/reprezentacji.
No i ta słynna "polska myśl szkoleniowa" mogłaby wreszcie zostać zauważona przez reszte Europy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 00:37, patryk-1992 napisał:

oprócz Kasperczaka nie mieliśmy chyba trenera który by zrobił kariere w jakimś znaczacym klubie/reprezentacji.

No jakżeż! A Kazimierz Górski w Grecji?! Cała Grecja go szanowała i całowała po rękach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 02:19, A-cis napisał:

> oprócz Kasperczaka nie mieliśmy chyba trenera który by zrobił kariere w jakimś znaczacym
klubie/reprezentacji.
No jakżeż! A Kazimierz Górski w Grecji?! Cała Grecja go szanowała i całowała po rękach
:-)



o kurcze zapomnaiłęm totalnie o tym wielkim facecie :)
zreszta gdy on działał w Grecji to ja nie interesowałem sie futbolem jeszcze z racji wieku :p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna bramka A. Wichniarka w Bundeslidze. Tym razem trafił z Herthą, na 1-1. Bynajmniej się zemścił ;)
Szkoda, że nie zobaczymy go w kadrze. Jest to dobry napastnik, dość regularnie strzela. Ba, w tym sezonie już 12 goli! I to jedna z najlepszych lig świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 12:22, BoloMaster napisał:

Wichniarek już wiele razy dostawał szansy w kadrze ale ich nie wykorzystywał, więc taka
wielka strata to nie jest:)


Jak to nie jest?
To nie jest strata, że zawodnik który 12 goli strzela nie jest w kadrze? Hmm, nie wiedziałem, że mamy najlepszych snajperów w czołowych klubach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 12:22, BoloMaster napisał:

Wichniarek już wiele razy dostawał szansy w kadrze ale ich nie wykorzystywał, więc taka
wielka strata to nie jest:)

Wiele szans?
Ile razy Benhauer go powołał 2 może 3? Tak to zagrał kilka meczów z 5 lat temu, ale teraz gra dużo lepiej, więc zasługuję na powołanie, a strata to duża bo nie mamy skutecznych napastników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam piłkę nożną. Szkoda, że teraz ogrodzili nam szkolne boisko. Zawsze na wakacjach chłopaki z mojej klasy przychodzili po mnie i razem graliśmy, a teraz nie możemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, Wichniar swoją szansę już miał i dał ciała drepcząc po boisku i tracąc piłkę co chwilę. Ja się tam cieszę, że już go nie zobaczymy w kadrze. Jest Brożek, Lewandowski, Saganowski coraz częściej strzelać i jest taką samą nadzieją dla Southampton o utrzymanie w lidze jak Wichniarek dla tej swojej Armini czy jak ten jego klubik się nazywa, a wyżej cenię zawodników drugiej ligi angielskiej niż pierwszej ligi niemieckiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować