Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

To jest rozpaczliwy pomysł bogatych klubów, które obawiają sie nowego systemu eliminacji LM.Silny z Silnym, słaby z słabym. Jeśli stworzą wielką lige, starczy miejsca dla wszystkich:P Kluby napewno sporo by na tym zarobiły. Zobaczcie Polskie kluby bedą miały w 2011 już piękne duże stadiony. Jakie wpływy z biletów beda podczas takich meczów. Przewyższą budżet klubu. Niestety piłkarsko kluby słabo na tym wyjdą. Wszystkie słabsze zajmą miejsca w dole tabeli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 10:46, marcinshinoda napisał:

To jest rozpaczliwy pomysł bogatych klubów, które obawiają sie nowego systemu eliminacji
LM.Silny z Silnym, słaby z słabym. Jeśli stworzą wielką lige, starczy miejsca dla wszystkich:P
Kluby napewno sporo by na tym zarobiły. Zobaczcie Polskie kluby bedą miały w 2011 już
piękne duże stadiony. Jakie wpływy z biletów beda podczas takich meczów. Przewyższą budżet
klubu. Niestety piłkarsko kluby słabo na tym wyjdą. Wszystkie słabsze zajmą miejsca w
dole tabeli:P


Hmm po części się z Tobą zgadzam, jednakże nie podzielam Twego optymizmu co do wpływów z biletów. Ok, stadiony będą ładne, a przynajmniej na chwilę obecną wyglada tak większość z nich na makietach, ale są to stadiony kameralne(np. nowootwarta Digital Arena-16 500), więc możnaby na ten temat polemizować. Poza tym jest kwestia stadionów na Euro2012. Wątpię czy taki stadion w Krakowie, czy nawet w moim Poznaniu będzie co kolejkę zapełniany w porzynajmniej 75%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Hmm po części się z Tobą zgadzam, jednakże nie podzielam Twego optymizmu co do wpływów

Dnia 18.03.2009 o 11:01, fataem napisał:

z biletów. Ok, stadiony będą ładne, a przynajmniej na chwilę obecną wyglada tak większość
z nich na makietach, ale są to stadiony kameralne(np. nowootwarta Digital Arena-16 500),
więc możnaby na ten temat polemizować. Poza tym jest kwestia stadionów na Euro2012. Wątpię
czy taki stadion w Krakowie, czy nawet w moim Poznaniu będzie co kolejkę zapełniany w
porzynajmniej 75%...


Jeśli Wisła, Legia, Lech, byłby w grupie z Barceloną, Real, Manchester Utd, Liverpoolem, to na trybunach co najmniej 30 tysiecy widzów gwarantowane. No oczywiście jeśli organizatorzy nie przewalą ceny z kosmosu. Wpływy z biletów wyniosłyby co najmniej kilkaset tysięcy złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 10:46, marcinshinoda napisał:

To jest rozpaczliwy pomysł bogatych klubów, które obawiają sie nowego systemu eliminacji
LM.Silny z Silnym, słaby z słabym. Jeśli stworzą wielką lige, starczy miejsca dla wszystkich:P
Kluby napewno sporo by na tym zarobiły. Zobaczcie Polskie kluby bedą miały w 2011 już
piękne duże stadiony. Jakie wpływy z biletów beda podczas takich meczów. Przewyższą budżet
klubu. Niestety piłkarsko kluby słabo na tym wyjdą. Wszystkie słabsze zajmą miejsca w
dole tabeli:P


Zgodę się ze do rozpaczliwe, sztuczne umacnianie swojej pozycji. Odpowiedz bogatych klubów na wymieniony wyżej nowy system eliminacji LM. Jest taka zasada ze kto ma władze, chce ją utrzymać, a w LM rządzą kluby angielskiej, hiszpańskie, włoskie, niemieckie, francuskie.. wpływy z transmisji są ogromne i nie ma się co dziwić, że nie widzi im się oddawanie pola innym klubom, choćby polskim.

Może u nas byłby komplet widzów gwarantowany, ale w Barcelonie, Madrycie czy w Manchesterze to raczej nie :p także każdy kij ma dwa końce.

Mistic
3 ligi możne funkcjonowałby przez jakiś czas na równi z krajowymi, ale ze względu na koszty utrzymania dużej ilości zawodników, po jakimś czasie zrezygnowałyby najlepsze kluby z rozgrywek krajowych. Powstała by wielka liga krajów wymienionych wyżej, którzy ciągnęła by zyski, a polskie kluby (pojedyńcze) mogłyby liczyć moze na 3 lige europejską.

Kolejnym minusem już są niemal co tygodniowe mecze tych samych najlepszych drużyn, które robią się już nudne. Nie ma już tego co przyciągało kiedyś na takie spotaknia, stały się one normą. A te teksty Szpakowskiego czy innych: "że oto ma miejsce Święto Futbolu" ;p to można sobie miedzy bajki wstawić, co to za święto co tygodniowe?! Dawniej nie których meczy LM po prostu nie można było nie obejrzeć, czekało się na nie bardzo długo, teraz lecą stanowczo za często.

Drużyny występujące w LM znają się nie mal na pamięć. Mało innowacji, te reformy o których dyskutujemy tylko by to pogłębiły, podobnie jak pogłębiły różnice finansowe, prestiżowe, sportowe między najlepszymi, a choćby polskimi drużynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wypadnie losowanie... a ja stawiałem na Juventus :( Dobra, każdy ma prawo się pomylić xD

Ps. Ancelotti chce Alexa, Eto i Adebayora!!! I o to chodzi!!! Tylko że pewnie zamiast drugiego i trzeciego dostanie np. Maxwella... tak się załatwia spraw w Milanie. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych lepiej dla innych gorzej
http://www.uefa.com/live/competitions/ucl/draw/2009.qf/draw_basic.html

Komentarz:
Manu miało fuksa,ciekawa para Arsenal-Villa(bo nie jestem do końca pewien czy angole są tu faworytem)
Sprawdzian czego można się spodziewać po Niemiaszkach,choć jak Barca nie złapie jakiegoś kryzysu w tym dniu to przejdzie
No i smaczek na koniec Liv-Chel tutaj może się zdarzyć wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wyniki losowania w PUEFA
http://www.uefa.com/live/competitions/uefacup/draw/2009.qf/draw_basic.html

HSV-City chyba jednak Anglicy przejdą dalej bo mecz z AaB już się nie powtórzy
PSG-Dynamo,Donieck-Mars chciałbym żeby Ukraińcy przetrzepali skórę Francuzom i spotkali się ze sobą w 1/2finale
Brema-Udinese fajny meczyk,choć komentarze w prasie będą ciągle nawiązywały do Lecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem po cichu na parę ManUtd - Liverpool ;). Choć po ostatnim spotkaniu w lidze to takie trochę "samobójcze" życzenia. Pary faktycznie ciekawe. Zwłaszcza ile zdziała Bayern z FCB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 12:52, Gregory171 napisał:

Komentarz:
Manu miało fuksa,ciekawa para Arsenal-Villa(bo nie jestem do końca pewien czy angole
są tu faworytem)

Jak dla mnie to Aresnal wygra, ale jakby wygrali to byśmy musieli grać z lepszą drużyną mam nadzieję że taki będzie przebieg gry (mam nadzieję) .

------------------

>HSV-City chyba jednak Anglicy przejdą dalej bo mecz z AaB już się nie powtórzy
>PSG-Dynamo,Donieck-Mars chciałbym żeby Ukraińcy przetrzepali skórę Francuzom i spotkali się ze sobą w ?>1/2finale
Anglicy powinni wygrać, ale nic nie wiadomo. Donieck będzie miał trudno wygrać z Marsylią, ale jednak fajnie by było jakby byli w 1/2 UEFA.
>Brema-Udinese fajny meczyk,choć komentarze w prasie będą ciągle nawiązywały do Lecha.
Tutaj to pewne wycięstwo Bremy jak dla mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC Barcelona - FC Bayern
Z tego co zaobserwowałem niektórzy kibice wielkiej Barcelony już skreślili Bayern.... To działa tylko na naszą korzyść. Ja powiem tak - jak obserwuje Bayern za kadencji Jürgena Klinsmanna to Bayern stać na wyeliminowanie Barcelony i nie są to puste słowa. Wystarczy zagrać bardzo dobrze dobranym składem (a trzeba dodać, że nie znaczy najlepszy skład według polskich dziennikarzy). Ostatnio Bayern gra świetnie bez Ribery''ego i Toniego... Trzeba skład dobrze dobrać i jeszcze raz poważnie zastanowić się nad tym czy van Bommel ma być dalej kapitanem. Liczę, że przejdziemy dalej, a publiczne polskie skreślanie Mistrza Niemiec przez kibiców Barcelony i probarcelońskich dziennikarzy tylko nam pomoże.
Na koniec jak już jestem w temacie skomentuje ostatnie przesłanki na temat powrotu Ballacka.... Jeśli miałby grać tak świetnie jak w zeszłym sezonie w Chelsea i w sumie w reprezentacji to jestem za.

FC Liverpool - FC Chelsea
Znowu.... :D Z tej pary stanowczo wolę Chelsea i mam głęboką nadzieję, że ona przejdzie. Cóż można jeszcze napisać o tych dwóch drużynach jak nie to, że tu dosłownie wszystko się może zdarzyć, ale najprawdopodobniejszy jest wyrównany mecz. Oby bez szachów, w zeszłym roku nawet szachów nie było.

Manchester United - FC Porto
Nie jest to Porto Murinho, ale nie wolno ich lekceważyć... Pozwolę sobie stwierdzić, że moim zdaniem Man United jest pierwszym teamem od wielu lat, który stać na orbonę tytułu.... I mówię to pomimo ostatnich niepowodzeń jak mecz z Liverpoolem. Jakoś w obronę tytułu przez innych się nie wierzyło, forma już nie ta i szybko odpadali.

FC Villarreal - FC Arsenal Londyn
Szczerze mówiąc dla mne mecz zagadka... W zeszłym roku Arsenal typowało się jako zwycięzce, ale młodość zrobiła swoje. Czy to ten rok jest rokem młodych wygranych? Nie wiem... O formie drużyny hiszpańskiej w ogóle nie mam pojęcia.
Tak czy siak jako fan angielskiego fotballu życzę Kanonierom przejścia dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Na koniec jak już jestem w temacie skomentuje ostatnie przesłanki na temat powrotu Ballacka....

Dnia 20.03.2009 o 14:20, Vaxinar napisał:

Jeśli miałby grać tak świetnie jak w zeszłym sezonie w Chelsea i w sumie w reprezentacji
to jestem za.

>

Z tego co słyszałem, to Ballack odszedł z Bayernu w troche nie miłej atmosferze. Jak sam powiedział, poszedł do Chelsea, dla pieniędzy. Bayern próbował z nim jeszcze przedłużyć kontrakt, ale z pieniędzmi Abramowicza nie można było sie wtedy równać. Samego Ballacka to w ostatnim meczu chyba wygwizdali kibice(nie wiem czy to informacja sprawdzona, ale co do słów Ballacka to jestem pewien). A czy kibice mu wybaczyli? Jeśli to wszystko prawda, to tak by troche nie miło było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 15:52, marcinshinoda napisał:

Z tego co słyszałem, to Ballack odszedł z Bayernu w troche nie miłej atmosferze.

Owszem, bo zachował się jak ostatni cham. Sam oceń - do ostatniego momentu twierdził, że nie odchodzi, ale zarazem ciągle wydłużał negocjacje do wydłużenia kontraktu, a gdy ten wygasł... podpisał kontrakt z Chelsea.

Dnia 20.03.2009 o 15:52, marcinshinoda napisał:

Samego Ballacka to w ostatnim meczu chyba wygwizdali kibice

Ostatnim meczu Bayernu? Tak, możliwe.

Dnia 20.03.2009 o 15:52, marcinshinoda napisał:

A czy kibice mu wybaczyli?

Nie ma jakiejś wiekszej nagonki... A jakby stał się na nowo super kapitanem drużyny, odniósł jakiś sukces. Wybaczyliby, choc nie zapomnieliby. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 14:20, Vaxinar napisał:

FC Barcelona - FC Bayern
Z tego co zaobserwowałem niektórzy kibice wielkiej Barcelony już skreślili Bayern....

A kibice Bayernu skreślili Barcelonę :D nie no żartuję. Doceniam klasę Bayernu, ale wg mnie mimo wszystko awansuje Barcelona. Być może po dogrywce, po karnych, z jedną bramką przewagi... ale jednak Barcelona. Choć nie widziałam ostatnio Bayernu, więc kto wie? Może się mylę?

Dnia 20.03.2009 o 14:20, Vaxinar napisał:

FC Liverpool - FC Chelsea
Znowu.... :D Z tej pary stanowczo wolę Chelsea i mam głęboką nadzieję, że ona przejdzie.

Ja też wolę Chelsea :D Wiec tu jesteśmy zgodni. Czy będą szachy? Wątpię. Szachy to nie w Anglii. Będzie sporo walki.

Dnia 20.03.2009 o 14:20, Vaxinar napisał:

Manchester United - FC Porto

Stawiam na ManU. Co do obrony tytułu... nie wiem. Szanse mają spore, ale wolę Chelsea ;D

Dnia 20.03.2009 o 14:20, Vaxinar napisał:

FC Villarreal - FC Arsenal Londyn

Stawiam nieznacznie na Villareal :)

Dnia 20.03.2009 o 14:20, Vaxinar napisał:

Tak czy siak jako fan angielskiego fotballu życzę Kanonierom przejścia dalej. :)

No bez przesady, ile tych angielskich klubów będzie? :D Pozwolę sobie zauważyć, że na tym etapie rozgrywek mamy 4 zespoły z tego kraju. Ponowna dominacja angielskich zespołów w LM? Bardzo możliwe moim zdaniem.
Gdzie są włoskie zespoły? :( Czyżby zostało tylko Udinese w PUEFA?

***
Górnik nam wyrasta na ucinacza punktów czołówce tabeli. Najpierw Lech ledwie ledwie wywalczył remis a teraz Legia bezbramkowo zremisowała. Cóż... wierzę, że Górnik się utrzyma. Muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 22:35, mała16 napisał:

Szachy to nie w Anglii. Będzie sporo walki.

Hehe... No nie do końca. Który to już raz The Blues spotykają się z The Reds? Czwarty chyba... Albo piąty. Ostatnim razem był super mecz, ale przed ostatnim i przed przed ostatnim? Nudne szachy niestety. W stylu "byle nie stracić, mniejsza z atakiem".
Ale jestem dobrej myśli, bo na ławce Chelsea zasiada Czarnoksiężnik, który nie zna słowa gra defensywna. :P

Dnia 20.03.2009 o 22:35, mała16 napisał:

Gdzie są włoskie zespoły? :(

Ano szkoda, szczególnie Romy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC Barcelona - Bayern
Zdecydowanie jestem za Barcą i patrząc na ostatnie wyniki oraz gre to myśle, że jednak przejdą dalej. Bayern według mnie trafił w 1/16 na łatwego przeciwnika... Dla Sportingu sama gra w tym etapie była dużym sukcesem.
Barcelona ma teraz bardzo dobry sezon (mimo tych 2 porażek z Espanyolem i Atletico) sądzę, że utrzyma lidera do końca rozgrywek.
Co do Bayernu, z wielkim szacunkiem dla tego zespołu, ale jednak Barcelona może okazac się zbyt mocna na ten zespół, gdyby Bayern trafił na Villareal czy Porto to myślę, że bez porblemu grałby w półfinale.
Jako fan Barcy skreślam Bayern ;).

Manchester Utd - FC Porto
Patrząc na ostatnią gre Manchesteru z Liverpoolem mam mieszane uczucia, ale jednak myślę, że rany już są zagojone i trzeba myślec o następnych meczach i koncentrowac się na zdobyciu pucharów. Co prawda dla mnie Man Utd ma już oklepaną taktyke i grę, to mam nadzieję, że uda mu się dojśc do finału a może i nawet obronic tytuł. Mecz ciekawy, jednak faworytem zdecydowanie pozostają Anglicy.

Villareal - Arsenal
Mecz najspokojnieszy ze wszystkich. Dwie drużyny, które na równym poziomie będą ze sobą walczyc. Z tego co wiem Arsenal prezentuje futbol bardzo podobny do Barcelony, jeśli to się sprawdzi to powinny znaleźc się w półfinale. Co do Hiszpanów, oni zawsze potrafią sprawic niespodziankę i jeżeli doszli tak daleko nie będą chcieli odpuszcac. Villareal to dla mnie czarny koń tej edycji LM.

Liverpool-Chelsea
N/C.....Rzygam już tymi meczami, gdyby się dało to niech oba odpadną. Obu niecierpie tak samo. Ciągle lliverpul czelsi, czelsi liverpul i tak co roku. Klątwa jakaś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 22:35, mała16 napisał:

> FC Barcelona - FC Bayern
A kibice Bayernu skreślili Barcelonę :D nie no żartuję. Doceniam klasę Bayernu, ale wg
mnie mimo wszystko awansuje Barcelona. Być może po dogrywce, po karnych, z jedną bramką
przewagi... ale jednak Barcelona. Choć nie widziałam ostatnio Bayernu, więc kto wie?
Może się mylę?


Ne nie mylisz się w 100 % :) Barca jest faworytem tego spotkania i myślę , że powinna sobie poradzić z Bawarczykami choć wiadomo że Ci w piłkę grać potrafią. Mój typ osobisty to: Barca : Bayern 65% - 35%

Dnia 20.03.2009 o 22:35, mała16 napisał:

> FC Liverpool - FC Chelsea
> Znowu.... :D Z tej pary stanowczo wolę Chelsea i mam głęboką nadzieję, że ona przejdzie.

Ja też wolę Chelsea :D Wiec tu jesteśmy zgodni. Czy będą szachy? Wątpię. Szachy to nie
w Anglii. Będzie sporo walki.


A ja dla przeciwieństwa dla moich obojga przedmówców powiem, że liczę z całego serca na Liverpool. Mam do tego klubu słabość od czasów gdy grał tam Michael Owen, natomiast Chelsea nigdy nie darzyłem zbytnim szacunkiem.
Gdyby na ławce The Blues siedział wciąż Scolari to sprawa awansu dla mnie byłaby już wyjaśniona. Teraz jednak gdy to Hiddink rządzi w klubie Abramowicza czeka nas fascynujące stracie dwóch wielkich strategów piłkarskich. Hiddink który wszystko zamienia w złoto vs. Benitez który potrafi idealnie rozpracować rywala w LM.
Kto wygra ten pojedynek nie mam pojęcia i choć licze na The Reds to zdrowy rozsądek każe mi powiedzieć że szanse są tu po 50%

Dnia 20.03.2009 o 22:35, mała16 napisał:

> Manchester United - FC Porto
Stawiam na ManU. Co do obrony tytułu... nie wiem. Szanse mają spore, ale wolę Chelsea
;D

Tutaj faworyt jest tylko jeden i nie ma wątpliości, że porażka Manchesteru byłaby sensacją wielka :)
Co do obrony tytułu to w sumie w finale i tak będą musieli pokonać jakiś klub z najwyższej europejskiej półki, choć samą drogę do finału mają na pewno ułatwioną bardzo w stosunku do innych faworytów :]

Dnia 20.03.2009 o 22:35, mała16 napisał:

> FC Villarreal - FC Arsenal Londyn
Stawiam nieznacznie na Villareal :)

> Tak czy siak jako fan angielskiego fotballu życzę Kanonierom przejścia dalej. :)

To będzie zapewne ćwierćfinał o którym najmniej się pewnie będzie mówiło. Dla mnie delikatnym faworytem jest tu jednak Arsenal, choć to są dwa totalnie nieobliczalne kluby i nie zdziwi mnie wynik np. 4:0 dla Villarealu bo np. Rossi miał fantastyczny dzień i w dodatku młodziki Arsenalu dostały trądziku i abrdziej meczem się wygląem przejmowały.
Dlatego wytypowanie faworyta tej pary jest naprawde bardzo trudne :] Oby tylko w razie karnych TVP pokazała je na wizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC Barcelona-Bayern to myślę że Braca wygra :)

Chelsea-Liverpool hm.. o ile dobrze pamiętam większość meczy to była straszna nuda... :/ ale stawiam na chelsea

ManU-FC Porto tu chyba nie musze nic mówić :D:D

Arsenal-Villareal raczej wygra Arsenal choć nie ukrywam że wolałbym aby to Villareal przeszedł gdyż nie przepadam za Arsenalem


A chciałem jeszcze coś od siebie z innej beczki dodać o klubie jakim jest AC Milan... zauważyliście co Ancelloti wyprawia? W ogóle nie kupują nowych, młodych zawodników... Beckham, Ronaldo po co im oni? Sprzedali Dide to musieli go na nowo wypożyczyć... Milan w ciągu ostatnich dwóch lat spadł i to bardzo.. 2 lata temu: Mistrz Champions League, rok temu 1/8 finału odpadł, a w tym nie dość że nie zakwalifikował się do Ligi MIstrzow to jeszcze w pucharze UEFA odpadł w 1/16. Co sie dzieje z Milanem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 01:30, patryk-1992 napisał:

Ne nie mylisz się w 100 % :)

Mój typ to 60-40 dla Barcelony. Ale - jak już pisałam - Bayernu dawno nie widziałam. Chyba Vaxinar jest ekspertem od niemieckiego zespołu :D Mimo wszystko awans klubu z Bawarii nie byłby dla mnie szokiem.

Dnia 21.03.2009 o 01:30, patryk-1992 napisał:

Tutaj faworyt jest tylko jeden i nie ma wątpliości, że porażka Manchesteru byłaby sensacją
wielka :)

Porto rzeczywiście musiałoby zagrać na 120% oba spotkania. Ale pamiętam bardziej kuriozalne mecze. Pamiętasz jak Milan odpadł parę lat temu z Deportivo (?) :D 4-1 i 0-4. Mimo wszystko nie wątpię, że będzie to ciekawy dwumecz i rodzynek z Portugalii powalczy.

Dnia 21.03.2009 o 01:30, patryk-1992 napisał:

Dlatego wytypowanie faworyta tej pary jest naprawde bardzo trudne :] Oby tylko w razie
karnych TVP pokazała je na wizji

Już przestań sie nabijać :D


@@@Vaxinar

Dnia 21.03.2009 o 01:30, patryk-1992 napisał:

W stylu "byle nie stracić, mniejsza z atakiem".

Oj tam, marudzisz. No ale masz rację. Zwykle niewiele bramek padało w spotkaniach obu zespołów.

Dnia 21.03.2009 o 01:30, patryk-1992 napisał:

Ano szkoda, szczególnie Romy. :(

Wszystkich szkoda... no ale to już nie te czasy, gdy w 1/2 LM były 3 zespoły włoskie i Ajax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1938442,,megatransfer_-_dziewiec_mln_za_pilkarza_wisly,wiadomosc.html

Żal się robi, jeśli to prawda. Teraz płacą za niego 2,2 mln euro, to ile za jakis czas będą chcieli. Sprzedali staruszka Clebara, to rozumiem, ale co do Marcelo, szkoda gadać, moze Cupiał nie widzi możliwości dalszej promocji zawodników np. w UEFA... i sprzedaje co się da, jak się da. Osobiście mam nadzieje, że to tylko spekulacje tej pożal się gazetki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 11:54, Paoro napisał:

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1938442,,megatransfer_-_dziewiec_mln_za_pilkarza_wisly,wiadomosc.html

Żal się robi, jeśli to prawda. Teraz płacą za niego 2,2 mln euro, to ile za jakis czas
będą chcieli. Sprzedali staruszka Clebara, to rozumiem, ale co do Marcelo, szkoda gadać,
moze Cupiał nie widzi możliwości dalszej promocji zawodników np. w UEFA... i sprzedaje
co się da, jak się da. Osobiście mam nadzieje, że to tylko spekulacje tej pożal się gazetki..


http://www.futbol.pl/index_2501.php?a_2501=46913
no gdyby o było tylko na onet.pl to bym sie nie przejmował ale jeżeli piszą też tak na Futbol.pl to juz to brzmi nieciekawie :/
W Clebera też nie wierzyłem a jednak odszedł więc teraz nic mnie już jie zdziwi :/

pozostaje tylko czekać do lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować