Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

ale my juz zagraliśmy oba mecze z San Marino a reszta drużyn jeszcze nie :]
recepta na awnas jest prosta - wygrać wszytskie pozostałe mecze i wtedy powinno byc spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 18:39, goolejador napisał:

ale my juz zagraliśmy oba mecze z San Marino a reszta drużyn jeszcze nie :]
recepta na awnas jest prosta - wygrać wszytskie pozostałe mecze i wtedy powinno byc spoko


Znając San Marino to przegrają wszystkie. A Polska reprezentacja gra raz dobrze, raz źle, niech się wezmą w końcu do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2009 o 18:41, SongoX napisał:


Znając San Marino to przegrają wszystkie.

No w to , że San Marino komukolwiek z naszej grupy odbierze punkty to ja nawet przez chwilę nie wierzyłem:]

Dnia 03.04.2009 o 18:41, SongoX napisał:

A Polska reprezentacja gra raz dobrze, raz
źle, niech się wezmą w końcu do roboty.


No jestem pewien, że oni sie starają z całych sił. Logiczne jest , że nie zawsze im to wychodzi w taki sposób na jaki wszyscy liczą ale jestem pewien, że nie ma wsród naszych kadrowiczów lub w sztabie szkoleniowym choć jednego człowiek któremu nie zależało by na dobrych wynikach naszej reprezentacji.
Więc nie można powieddzieć żeby w końcu się wzieli do roboty tylko jak już to żeby zrobili to jak najbardziej efektywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, już widzę jak Polska wygrywa wszystkie mecze do końca eliminacji :P Nie ma sensu słuchać wypowiedzi naszych jak to mówią o wielkiej motywacji, nożu na gardle, etc. W gębie to my zawsze jesteśmy dobrzy. W zwycięstwo nad Czechami nie wierzę. Będzie dobrze jak zdobędziemy 9 pkt. Niestety od nas nic już nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 13:17, walgierz napisał:

Śmieszne i/lub żenujące jest śpiewanie patriotycznej pieśni, związanej z trudnym historycznie
czasem przez bandę podpitych i nierozumiejących słów gości na wydarzeniu sportowym klasy


O tym nie pomyślałem... No masz rację, masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 19:23, Bishoop napisał:

Heh, już widzę jak Polska wygrywa wszystkie mecze do końca eliminacji :P Nie ma sensu
słuchać wypowiedzi naszych jak to mówią o wielkiej motywacji, nożu na gardle, etc. W
gębie to my zawsze jesteśmy dobrzy. W zwycięstwo nad Czechami nie wierzę. Będzie dobrze
jak zdobędziemy 9 pkt. Niestety od nas nic już nie zależy.


Tak słabej grupy nie mieliśmy od lat. Słowacja, Słowenia, Irlandia Płn. Polska repra w normalnej dyspozycji bez problemu powinna sobie z nimi poradzić(poziom jaki prezentowała pod koniec eliminacji euro2008), i wygranie wszystkich meczów nie będzie wielkim wyczynem. Wyzwaniem mogą stawić Czesi, ale reprezentacja Czech bez Brucknera to nie ta sama drużyna. Wstydem będzie nie wyjść z tej Słowiańskiej grupy^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Niestety pewnych zaległości nie będzie łatwo nam odrobić. Wiem, że nasi potrafią dobrze grać ale poziom odwierciedlają wyniki a te od ponad roku nie są dobre a nawet nie są średnie. Mamy problem z drużynami niżej notowanymi od nas jak i średniakami typu Słowacja. Co do Czechów to zawsze jest jakaś nadzieje. Po rozpadzie Czechosłowacji wyszły im tylko jedne eliminacje. Racja. Jak nie wyjdziemy z tej grupy to będzie śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 19:48, Bishoop napisał:

jedne eliminacje. Racja. Jak nie wyjdziemy z tej grupy to będzie śmiech na sali.


Tylko kogo tutaj winić? Zawodników czy Trenera? Trener daje wskazówki a zawodnicy grają tyle że przeważnie ten pierwszy jest zwalniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 22:34, Infes napisał:

Tylko kogo tutaj winić? Zawodników czy Trenera? Trener daje wskazówki a zawodnicy grają
tyle że przeważnie ten pierwszy jest zwalniany.


Trener ocenia zawodników i prowadzi ich selekcje i tu wchodzą w grę przywiązanie, antypatie ewentualnie forma i przygotowanie. Natomiast trenera wybiera PZPN i tu rządzą ukałady, układziki, źle spisany kontrakt i w przypadku poprzednich selekcjonerów wyniki kadry. Trener daje wskazówki a piłkarze od czasu do czasu je wypełniają. Trener robie zmiany, nakreśla taktykę i od czasu do czasu coś mu wypali. Taki jest nasz piłkarski polski światek.

@ demerenfarsz

Żal mi Kasperczaka. Wkopał się na minę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 23:29, Infes napisał:

Czyli to PZPN wina na to wychodzi. Od nich zaczyna się wszystko.


Nie chodzi mi o sam PZPN (choć to temat rzeka). Gdyby każdy robił to co do niego należy sumiennie nie byli byśmy teraz tam gdzie jesteśmy. Sukces opiera się nie tylko na talencie ale w i większej miarze na podejściu do zawodu, na profesjonalizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tak mnie to mało obchodzi bo nie lubie ManU a Realu też nie za bradzo . A C.Ronaldo to nie znoszę więc nawet mógłbym przejść do Jakiejś Arabskiej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować