Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2009 o 17:39, Bambusek napisał:

zmiażdżyła), Wisła z jakimiś kelnerami z Norwegii z dziwną nazwą.

Valarenga Oslo, i wcale to nie byli kelnerzy, tylko późniejsi mistrzowie Norwegii, Ligi w pełni zawodowej i pewnie wyżej w rankingu UEFA niż Polska. Kibice pamiętają(szczególnie wrogich klubów;] takie mecze jak z Dynamo Tbilisi, kiedy odpadli z PUEFA, i po tym meczu został zwolniony Kasperczak.

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

W przypadku Polski to klucz do sukcesu;] Jeśli zapłaci sie odpowiednio dużo mniejsze kluby odsprzedają wyróżniających sie zawodników(przyklad Górnika). Wystarczy potem zaproponować odpowiednio duża pensja, polacy nie chcą wyjeżdżać za granice, a duże sumy transferowy pozwolą sprowadzić kilku dobrych zawodników, szukających odskoczni do lepszej ligi(przykład Marcelo).

Nie znalazłem nigdzie namiarów na Ciebie, więc odpowiadam na posta...
Niniejszym informuję Cię, że w temacie "Typujemy wyniki..." wziąłem pod uwagę twoje pierwsze typy. Zagłosowałeś dwa razy (powiem tylko, że jakby liczyły się twoje drugie typy zdobyłbyś więcej punktów, ale cóż...) To by było na tyle :)

Dnia 19.04.2009 o 22:09, shinoda napisał:

GKS ma tak POTĘŻNEGO sponsora (...)

Tylko, że jakiś czas temu czytałem, że ich sponsor chciał się wycofywać z finansowania klubu, bo ma takie problemy przez kryzys. Więc w najbliższym czasie raczej jakichś większych przypływów gotówki raczej nie będą mieli.

Mam takie pytanie z innej beczki: czy można skądś legalnie ściągnąć filmy z meczy Lecha w Pucharze UEFA? (czy też, jakby powiedział Dariusz Sz. "UEFY";)

Dnia 20.04.2009 o 13:34, confident napisał:

Niniejszym informuję Cię, że w temacie "Typujemy wyniki..." wziąłem pod uwagę twoje pierwsze
typy. Zagłosowałeś dwa razy (powiem tylko, że jakby liczyły się twoje drugie typy zdobyłbyś
więcej punktów, ale cóż...) To by było na tyle :)

CoD1234 to ja. Zmieniłem nick. Możesz mi dodać punkt, które dostałem jako CoD1234?

Dnia 20.04.2009 o 19:23, Black-Hawk napisał:

Jasne, ale dopiero przy następnym podliczeniu :)

A co mi tam... znajcie pańskie serce... przy następnej tabeli pozmieniam nicki dla wszystkich typujących, którzy owej zmiany dokonali i doliczę punkty ze starych ksywek.

Dnia 20.04.2009 o 15:47, witkab napisał:

Mam takie pytanie z innej beczki: czy można skądś legalnie ściągnąć filmy z meczy Lecha
w Pucharze UEFA? (czy też, jakby powiedział Dariusz Sz. "UEFY";)

legalnie? raczej mogą być problemy. Raczej kierownictwo Lecha nie udostępnia meczów. Może allegro?

Nie możliwy jest ten Real Madryt,do przerwy remisuję z Numancią.Lepiej niech wygra bo w tedy to juz może pomarzyć o szansach na mistrzostwo.Barca aż 3 razy się nie potknie,niewierze w to...

Dnia 21.04.2009 o 22:01, Ajinur napisał:

Nie możliwy jest ten Real Madryt,do przerwy remisuję z Numancią.Lepiej niech wygra bo
w to...

Z Getafe. Numancia to gra z Athletic Bilbao.

No i Arsenal remisuje z Liverpoolem 3:3. Niezły występ Fabianskiego. No i dobrze że Liverpool traci punkty bo Chelsea ma szanse wskoczyć na stałe na 2 miejsce.