Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2009 o 15:00, Vaako1902 napisał:

> > Jeśli w ManU da się zastąpić ronaldo, to kogo u nich się nie da zastąpić?

>
> Giggsa i Rooneya.
Moim zdaniem zastąpić ich ManU będzie dużo łatwiej niż CR.


A skądże ;]

Roo i Giggs to postacie wybitne. Szczególnie Łejn, haruje na całym boisku, a ostatnio znakomicie sprawuje się na lewym skrzydle. Nie przypominam sobie naprawdę słabego meczu Roo w tym sezonie(no, może z Fulham gdzie dostał czerwień, ale wtedy cała drużyna dała ciała). Dobrze, ze jest tak młody, będzie(jest) z niego pożytek :)

A Giggs? Każdy wie, człowiek legenda. Zupełnie inny typ człowieka niż Ronaldo. Potrafi grać w pomocy wszędzie(skrzydło, środek - no problem). W tym sezonie naprawdę zadziwia. 35 lat, a gość ma taką formę, kondychę, koordynację. Kapitalny zawodnik, który być może za rok zawiesi buty na kołku. Będzie płacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś kiedy są najbliższe (2-3) mecze naszej reprezentacji? Wiem, że "pierwszy" będzie 6 czerwca, ale przydałaby mi się informacja co do terminu pozostałych spotkań (jak już pisałem, przynajmniej 2-3 mecze w przód).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 16:34, confident napisał:

Powie mi ktoś kiedy są najbliższe (2-3) mecze naszej reprezentacji? Wiem, że "pierwszy"
będzie 6 czerwca, ale przydałaby mi się informacja co do terminu pozostałych spotkań
(jak już pisałem, przynajmniej 2-3 mecze w przód).



9 czerwca gramy chyba z Irakiem, a później to już dopiero 5 września z Irlandią Północną w el. Mś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 16:36, witkab napisał:

9 czerwca gramy chyba z Irakiem, a później to już dopiero 5 września z Irlandią Północną
w el. Mś.

hmmm... dzięki za odpowiedź (ktoś mógłby to potwierdzić, tak na wszelki wypadek?)

Kurczę, no to trochę nie po mojej myśli. Teraz muszę kombinować jak te mecze w tabelę wepchnąć w "Typujemy wyniki..." ;PP Ale jestem zdolny chłopak, więc sobie poradzę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 16:22, Sob-styl napisał:

A skądże ;]

A tak.

Dnia 25.05.2009 o 16:22, Sob-styl napisał:

Roo i Giggs to postacie wybitne.

A cristiano, obecnie najlepszy piłkarz świata, nie. :D

Dnia 25.05.2009 o 16:22, Sob-styl napisał:

Szczególnie Łejn, haruje na całym boisku, a ostatnio
znakomicie sprawuje się na lewym skrzydle.

O, to my wam oddamy harującego Raula, to bedziecie mieć dwóch harujących napastników, a wy nam oddajcie nie wybitnego ronaldo. xD

Dnia 25.05.2009 o 16:22, Sob-styl napisał:

Nie przypominam sobie naprawdę słabego meczu
Roo w tym sezonie(no, może z Fulham gdzie dostał czerwień, ale wtedy cała drużyna dała
ciała). Dobrze, ze jest tak młody, będzie(jest) z niego pożytek :)

Bo od Rooneya wymagasz biegania. Jak biega, nie jest słaby. Od Ronald, który jest najlepszym strzelcem drużyny, wygagasz magii, gdy jej nie ma = słaby występ.

Dnia 25.05.2009 o 16:22, Sob-styl napisał:

A Giggs? Każdy wie, człowiek legenda.

No i?

Dnia 25.05.2009 o 16:22, Sob-styl napisał:

Zupełnie inny typ człowieka niż Ronaldo.

No i?

Dnia 25.05.2009 o 16:22, Sob-styl napisał:

Potrafi
grać w pomocy wszędzie(skrzydło, środek - no problem). W tym sezonie naprawdę zadziwia.
35 lat, a gość ma taką formę, kondychę, koordynację. Kapitalny zawodnik, który być może
za rok zawiesi buty na kołku. Będzie płacz...

Co nie zmienia faktu, że obecnie jest znacznie słabszy od Ronaldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 17:17, Vaako1902 napisał:

A cristiano, obecnie najlepszy piłkarz świata, nie. :D

Nie.

Dnia 25.05.2009 o 17:17, Vaako1902 napisał:

O, to my wam oddamy harującego Raula, to bedziecie mieć dwóch harujących napastników,
a wy nam oddajcie nie wybitnego ronaldo. xD

Raul nie jest harujący, a Rooney to zawodnik majacy ducha walki w dodatku potrafiący naprawdę dużo.

Dnia 25.05.2009 o 17:17, Vaako1902 napisał:

Bo od Rooneya wymagasz biegania. Jak biega, nie jest słaby. Od Ronald, który jest najlepszym
strzelcem drużyny, wygagasz magii, gdy jej nie ma = słaby występ.

Od Rooneya wymagam walki, biegania, asystowania no i strzelania goli.

Dnia 25.05.2009 o 17:17, Vaako1902 napisał:

No i?

To i że taki człowiek daje motywacje do samodoskonalenia sie młodszym graczom, jest dla nich autorytetem.

Dnia 25.05.2009 o 17:17, Vaako1902 napisał:

No i?

patrz wyżej

Dnia 25.05.2009 o 17:17, Vaako1902 napisał:

Co nie zmienia faktu, że obecnie jest znacznie słabszy od Ronaldo.

Ronaldo jest jak dla mnie najbardziej przereklamowanym piłkarzem świata, jest bardzo dobry, ale są lepsi.Tak samo jak Real drużyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 17:24, DarthStan napisał:

Nie.

Jeśli Roo i Giggs to dla ciebie piłkarze wybitni, a Ronaldo nie, to nie wiem czy jest sens rozmawiać, bo już na wstępie dajesz do zrozumienia, że całkowicie nie masz pojecia o futbolu.

Dnia 25.05.2009 o 17:24, DarthStan napisał:

Raul nie jest harujący, a Rooney to zawodnik majacy ducha walki w dodatku potrafiący
naprawdę dużo.

Aha, co jeszcze mi powiesz? :D

Dnia 25.05.2009 o 17:24, DarthStan napisał:

Od Rooneya wymagam walki, biegania, asystowania no i strzelania goli.

Jakoś mało tych goli. :(

Dnia 25.05.2009 o 17:24, DarthStan napisał:

To i że taki człowiek daje motywacje do samodoskonalenia sie młodszym graczom, jest dla
nich autorytetem.

Ahaaaaaa.

Dnia 25.05.2009 o 17:24, DarthStan napisał:

Ronaldo jest jak dla mnie najbardziej przereklamowanym piłkarzem świata, jest bardzo
dobry, ale są lepsi.Tak samo jak Real drużyną.

Najbardziej utytułowana drużyna w historii jest przereklamowana. Najlepszy piłkarz świata który w ostatnich dwóch sezonach strzelił ponad 60 (70?) goli jest przereklamowany, a nie jest przecież nominalnym napastnikiem. Czy możesz się już nie ośmieszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 17:28, Vaako1902 napisał:

Jeśli Roo i Giggs to dla ciebie piłkarze wybitni, a Ronaldo nie, to nie wiem czy jest
sens rozmawiać, bo już na wstępie dajesz do zrozumienia, że całkowicie nie masz pojecia
o futbolu.

Kolejny wielbiciel CRa się odezwał, pewno parę lat temu tak samo mówiłeś o R10. Dla mnie Roo i Giggs sa lepsi,jest to moje zdanie, nie wiem jakie jest twoje pojęcie o futbolu, ale moje zostaw w spokoju.

Dnia 25.05.2009 o 17:28, Vaako1902 napisał:

Aha, co jeszcze mi powiesz? :D

taa konkretna odpowiedz.

Dnia 25.05.2009 o 17:28, Vaako1902 napisał:

Jakoś mało tych goli. :(

Bywa, ale czy napisałem że tylko za gole?

Dnia 25.05.2009 o 17:28, Vaako1902 napisał:

Ahaaaaaa.

A nie jest tak? Jeżeli uważasz że nie jest to ważne, to kto tu nie zna się na piłce.

Dnia 25.05.2009 o 17:28, Vaako1902 napisał:

Najbardziej utytułowana drużyna w historii jest przereklamowana. Najlepszy piłkarz świata
który w ostatnich dwóch sezonach strzelił ponad 60 (70?) goli jest przereklamowany, a
nie jest przecież nominalnym napastnikiem. Czy możesz się już nie ośmieszać?

Tak Real jest przereklamowany, historie ma piękna,lecz większość triumfów na arenie między narodowej to lata 50-60 i na tym ten wózku cała machina jedzie, klub jest wielki, ale nie aż tak wielki jak sądzą jego kibice. ale nie uważam że granie w jego barwach to jakiś wybitny honor, to tez jest moje zdanie(tzn. dla nie nie byłoby honorem, ale ja jestem piłkarzem). A CR jest również przereklamowany, nie potrafi grac z silnymi rywalami Chelsea czy Liverpool w tym sezonie chociażby.
P.S.
Zaraz nastąpi atak, fanów CR i Realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 17:41, DarthStan napisał:

Kolejny wielbiciel CRa się odezwał, pewno parę lat temu tak samo mówiłeś o R10. Dla mnie
Roo i Giggs sa lepsi,jest to moje zdanie, nie wiem jakie jest twoje pojęcie o futbolu,
ale moje zostaw w spokoju.

Nie jestem jego wielbicielem, tak jak Messiego, ale to fenomenalni piłkarze i to jest fakt, czy ci się to podob czy nie.

Dnia 25.05.2009 o 17:41, DarthStan napisał:

taa konkretna odpowiedz.

A co mam powiedzieć, jak od rzeczy gadasz. :D

Dnia 25.05.2009 o 17:41, DarthStan napisał:

Bywa, ale czy napisałem że tylko za gole?

No tak, jeszcze biega i walczy, nie to co Raul.

Dnia 25.05.2009 o 17:41, DarthStan napisał:

A nie jest tak? Jeżeli uważasz że nie jest to ważne, to kto tu nie zna się na piłce.

To było ironiczne ahhaaa. Nie wiem czy Rooney kopiący po jajach przeciwnika, co chwila wjeżdżając ostro w nogi rywala to dobry przykład dla młodych.

Dnia 25.05.2009 o 17:41, DarthStan napisał:

> nie jest przecież nominalnym napastnikiem. Czy możesz się już nie ośmieszać?
Tak Real jest przereklamowany, historie ma piękna,lecz większość triumfów na arenie między
narodowej to lata 50-60 i na tym ten wózku cała machina jedzie, klub jest wielki, ale
nie aż tak wielki jak sądzą jego kibice.

Real jest WIEEEELKIIII. Ma wielki sklepik dla kibica, wielki ośrodek treningowy, wielkie pieniądze, tylko wielkich sukcesów ostantio brakuje. Ale one przyjdą, spokojnie.

Dnia 25.05.2009 o 17:41, DarthStan napisał:

ale nie uważam że granie w jego barwach to jakiś
wybitny honor, to tez jest moje zdanie(tzn. dla nie nie byłoby honorem, ale ja jestem
piłkarzem). A CR jest również przereklamowany, nie potrafi grac z silnymi rywalami Chelsea
czy Liverpool w tym sezonie chociażby.

Tak, tak. To nic, że to on prowadzi ManU w LM. To nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Widzew zapewnił awans do Ekstraklasy, ale Zegar po raz kolejny zaprezentował fantastyczną oprawę. Pół trybuny w garniakach i do pewnego momentu bez żadnego dopingu i hasło, żeby nie robic z Polski drugiej Anglii.

Wie ktoś może o co chodziło części kibiców Milanu, którzy na meczu z Romą krzyczeli, że jedynym kapitanem jest Baresi, a nie Maldini?

I swoją drogą Lech ponoc nawiązał zgodę z ełksą potwierdzi ktoś z Lecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do "kibiców" z Curva Sud.... Po pierwsze nikt nie krzyczał,tylko wywiesili taki transparent,dodaję screen.No a co mogło chodzić? To wiedzą tylko oni,może o to że Milan ostatnio trochę osłabł i przegrał ten mecz z Romą... Nie wiadomo.Ale nie wiem jak za to wszystko,co Maldini zrobił dla Milanu,oni mają czelność coś takiego wywiesić...

20090525183549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie jestem jego wielbicielem, tak jak Messiego, ale to fenomenalni piłkarze i to jest

Dnia 25.05.2009 o 17:51, Vaako1902 napisał:

fakt, czy ci się to podob czy nie.

Messi tak, CR wielki, nie fenomenalny.

Dnia 25.05.2009 o 17:51, Vaako1902 napisał:

A co mam powiedzieć, jak od rzeczy gadasz. :D

Oczywiście.

Dnia 25.05.2009 o 17:51, Vaako1902 napisał:

> Bywa, ale czy napisałem że tylko za gole?

Raul nie jest dla mnie typem walczącego zawodnika, już bliżej mu do Inzaghiego niż Rooneya.

Dnia 25.05.2009 o 17:51, Vaako1902 napisał:

To było ironiczne ahhaaa. Nie wiem czy Rooney kopiący po jajach przeciwnika, co chwila
wjeżdżając ostro w nogi rywala to dobry przykład dla młodych.

Pisałem o Giggsie, nie Rooneyu.

Dnia 25.05.2009 o 17:51, Vaako1902 napisał:

Real jest WIEEEELKIIII. Ma wielki sklepik dla kibica, wielki ośrodek treningowy, wielkie
pieniądze, tylko wielkich sukcesów ostantio brakuje. Ale one przyjdą, spokojnie.

Wielki sklepik - taa wiesz ja też mam niedaleko wielki sklep i co? A czy te sukcesy przyjdą nie sądzę, jak znowu będzie Perez skończy się jak z Chelsea, zwycięski tylko u siebie na podwórku, jeśli w ogóle.

Dnia 25.05.2009 o 17:51, Vaako1902 napisał:

Tak, tak. To nic, że to on prowadzi ManU w LM. To nic.

taa, a ja myślałem ze sir Alex Ferguson, ale chyba sie myliłem. Dla mnie MU bez CR sobie poradzi, nie wiem czy Real bez niego przetrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2009 o 17:17, Vaako1902 napisał:

A cristiano, obecnie najlepszy piłkarz świata, nie. :D


Tak. Jednego sezonu.

Dnia 25.05.2009 o 17:17, Vaako1902 napisał:

Bo od Rooneya wymagasz biegania. Jak biega, nie jest słaby. Od Ronald, który jest najlepszym
strzelcem drużyny, wygagasz magii, gdy jej nie ma = słaby występ.


Gdzie tak napisałem? Roo biega, haruje i to daje pożytek drużynie. Chyba że dla Ciebie żadnym sukcesem jest Mistrz Anglii 3-eci raz z rzędu i drugi finał LM. Aaa... i nie pisz do mnie jak do fanboja CRa, bo na pewno takim nie jestem. Magii od niego nie wymagam, gra swoje i jest ok. Ale w/w gracze są bardziej potrzebni drużynie MU.

Dnia 25.05.2009 o 17:17, Vaako1902 napisał:

Co nie zmienia faktu, że obecnie jest znacznie słabszy od Ronaldo.


Oczywiście, ale pisanie, że CR NIE DA się zastąpić, a Giggsa jak najbardziej to jakaś profanacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Zmieniając temat''...


Mógłby ktoś podać jakieś linki do stron/filmików z trikami piłkarskimi... Najlepiej, żeby ich trochę było. Chciałbym doszlifować mój repertuar trików. ;P

[przeglądałem trochę filmików, ale jakoś mnie nie wciągły, może znajdziecie coś lepszego, strony www też mile widziane]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2009 o 17:51, Vaako1902 napisał:

Real jest WIEEEELKIIII. Ma wielki sklepik dla kibica


Ahaha, padłem xD
Wielki sklepik, no tak masz, rację sklepik mówi o wielkości klubu.
Przejrzyj na oczy, Real to średniak europejski i żadne gwiazdy tam w tym sezonie nie trafią. (a zdobyte przez nich mistrzostwa Hiszpani w ostatnich latach tylko pokazują słabość tej ligi)
Po co piłkarze z wysp mają przechodzić do Realu, skoro to będzie dla nich krok w tył ?
Na dobrego trenera też nie licz, wątpie żeby Wagner ruszał sie z Londynu, a przecież w tym sezonie trenera szuka też Chelsea i to ona pewnie weźmie Ancelottiego.
Także ściągniecie jakiegoś treneiro z Brazylii, kilka gwiazdek z Holandii czy Portugalii, i to powinno wystarczyć, żeby doturlać się do 1/8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 17:58, kakinho1992 napisał:

I swoją drogą Lech ponoc nawiązał zgodę z ełksą potwierdzi ktoś z Lecha?

Nie potwierdza, nie zaprzeczam, coraz mniej orientuję się w tym temacie. Wiem, że mamy zgody z Craxą, Arką, Zagłębiem Lubin i KSZO.
A tak poza tym gratuluję awansu Widzewa. Razem z drugim Zagłębiem L. mogą sporo namieszać w Ekstraklasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 18:39, DarthStan napisał:

Messi tak, CR wielki, nie fenomenalny.

To gracz wybitny. To fakt. Same statystyki mówią, że jest on fenomenem i po co się sprzeczasz i narażasz na śmieszność?

Dnia 25.05.2009 o 18:39, DarthStan napisał:

Oczywiście.

Miło, że się zgadzamy w tej kwestii. :D

Dnia 25.05.2009 o 18:39, DarthStan napisał:

Raul nie jest dla mnie typem walczącego zawodnika, już bliżej mu do Inzaghiego niż Rooneya.

Uuuu, widać, że nie wiesz o czym mówisz. :( Przykro mi.

Dnia 25.05.2009 o 18:39, DarthStan napisał:

Pisałem o Giggsie, nie Rooneyu.

Aha.

Dnia 25.05.2009 o 18:39, DarthStan napisał:

Wielki sklepik - taa wiesz ja też mam niedaleko wielki sklep i co? A czy te sukcesy przyjdą
nie sądzę, jak znowu będzie Perez skończy się jak z Chelsea, zwycięski tylko u siebie
na podwórku, jeśli w ogóle.

Ze sklepikiem to żart, ale faktem jest, że ma największy klubowy sklepik świata. Jeśli ma się skończyć z Perezem jak ostatnio, to jestem za. 2 zwycięstwa w LM w ciągu 3 lat to nie jest tak ostatecznie najgorzej. :D

Dnia 25.05.2009 o 18:39, DarthStan napisał:

taa, a ja myślałem ze sir Alex Ferguson, ale chyba sie myliłem. Dla mnie MU bez CR sobie
poradzi, nie wiem czy Real bez niego przetrwa.

ah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 20:14, Idz_sobie_pograc napisał:

''Zmieniając temat''...


Mógłby ktoś podać jakieś linki do stron/filmików z trikami piłkarskimi... Najlepiej,
żeby ich trochę było. Chciałbym doszlifować mój repertuar trików. ;P


Chodzi ci o takie zwykłe komplikacje? Jak tak to polecam wszystkie filmiki by milankakabaros. Niestety jego profil na YT został zawieszony(dziękujemy Youtube:), więc została tylko strona. www.milankakabaros.com .Polecam też profil użytkownika http://www.youtube.com/user/cr7manucr17. Profesjonalnie zrobione filmiki:)

------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------

Olympiakos Pireus, FC Kopenhaga, Slavia Praga i Partizan Belgrad to rywale najprawdopodobniej Wisły Kraków w III rundzie el. LM. Tak łatwo dawno nie było, najtrudniejszym rywalem, wg mnie i chyba nawet za trudnym jest Olympiakos. FC Kopenhaga, Slavia, oraz Partizan to zespoły jak najbardziej do przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 18:36, dominik713 napisał:

Co do "kibiców" z Curva Sud.... Po pierwsze nikt nie krzyczał,tylko wywiesili taki transparent,dodaję
screen.No a co mogło chodzić? To wiedzą tylko oni,może o to że Milan ostatnio trochę
osłabł i przegrał ten mecz z Romą... Nie wiadomo.Ale nie wiem jak za to wszystko,co Maldini
zrobił dla Milanu,oni mają czelność coś takiego wywiesić...


"Czyli to przeszłość dopadła Maldiniego. Nawet w takiej chwili ultrasi nie mogli mu zapomnieć tych „żałosnych najemników”, jak ich nazwał, gdy w kiepskim sezonie 1997/98 opóźnili mecz z Parmą, rzucając na boisko pomarańcze. Ani tego jak po zdobyciu scudetto w następnym sezonie szybko pobiegł do szatni, tam świętować z kolegami zamiast z kibicami na murawie." Cytat z http://michalpol.blox.pl

Kto gwizdał? Tak zwani Ultrasi. To największe bydło na stadionach. Niby stwarzają świetną atmosfere, ale uważają, że są pępkiem świata. Nikt nie może mieć innego zdania. Zawsze jak myśle o "ultrasach" to przypomina mi sie sytuacja, ze stadionu Legii, jaką kiedyś mi kolega opowiedział. Siedzi koleś na żylecie, oczywiście był ten idiotyczny protest, i zapytał sie "może pokibicujemy", usłyszało to kilku łysych drechów, podeszło do niego, i już groźby, "ja ci zaraz pokibicuje". To Ultrasi umawiają sie na te prostackie ustawki, czy biorą udział w największych burdach stadionowych. Dla mnie to margines społeczny, banda tępych drechów z patologicznych rodzin, który szukają komu tu dać w ryja, bo nic innego w życiu nie mają do roboty. Wiem, że to stereotypy, ale niestety wystarczy popatrzeć na polskie stadiony, że ten stereotyp jest trafny:P Wracają sprawy Maldiniego to dobrze im powiedział, po tej awanturze w meczu z Parmą. Po zachowaniu tej części kibiców widać, co jest dla nich najważniejsze.

No troche odszedłem od tematu, ale przynajmniej wyraziłem swoją opinie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować