Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2009 o 20:34, NdysH napisał:

Szczerze tak uważam Alonso i Kaka będą grali ze sobą 1 sezon i oni mają całkiem odmienne
style gry...

Xabi Alonso dobrze sobie radził z Gerrardem, a przecież Kaka to podobny typ piłkarza, z tym, że trochę lepszy. ;]

Dnia 08.06.2009 o 20:34, NdysH napisał:

No właśne mają ale czy przyjdą Clichy w arsenalu jakoś się nie popisywał lepiej było
by kupić Lahma ??

Lahma? Nieee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 20:52, Nephren-Ka napisał:

Nie ma takiego gościa...:) Albo Kaka, albo Ricardo Izecson dos Santos Leite...:)

http://www.ricardo-kaka.com/

Dnia 08.06.2009 o 20:52, Nephren-Ka napisał:

A jak
te formalności się dopełnią(a parę razy transfery się o nie rozbijały), to wtedy ten
zawodnik trafi do Realu. Bo na dzień dzisiejszy jeszcze go tam nie ma.

Już jest. To oficjalne.

Dnia 08.06.2009 o 20:52, Nephren-Ka napisał:

Jakich znowu niedowiarków...

A mało ich było?

Dnia 08.06.2009 o 20:52, Nephren-Ka napisał:

Jeśli chodzi o mnie, to już od jakiegoś czasu czułem, że
Kaka ma dość grania w Milanie - wygrał, co miał wygrać i chyba nie bardzo chciał dalej
przybywa w drużynie emerytów, której nie wiele się już chce... Do tego dochodzi jeszcze
niemal wojskowy rygor MilanLab, co największym gwiazdom wcale niekoniecznie musi się
podobać...:) A o tym, że już od kilku lat łączono go Realem nie wspominając...
Dalej Ronaldo - fakt, jak odejdzie, to do Realu - i jestem za tym transferem, będzie
z korzyścią dla obu klubów. Villa to zawodnik, którego chce mieć w swoim składzie kilka
największych klubów, a sam podobno jak już odejdzie, to poza Hiszpanię.

Słyszałem sprzeczne info. Sam Villa mówił, że nie chce odchodzić do Anglii.

Dnia 08.06.2009 o 20:52, Nephren-Ka napisał:

Ribery jest od
dłuższego czasu przymierzany do Barcelony(ba, Onet czy Interia z miesiąc temu podawały,
że podpisał już kontrakt:) ) i to jest chyba najbardziej prawdopodobny transfer. Silva
to samo co Villa, czyli duże zainteresowanie czołówki europejskiej. A Alonso, podobnie
jak Torres jest chyba dość ciężki do wyciągnięcia z Liverpoolu, tym bardziej, dopóki
trenuje tam Benitez.

Tak, a kaka był łatwy do wyciągnięcia. Skoro Perez wyciągnął Kakę, to z Alonso nie powinien mieć problemów.

Dnia 08.06.2009 o 20:52, Nephren-Ka napisał:

Rozgrywanie? Dobrze prowadzeni Sneijder i van der Vaart byliby chyba równie dobrzy...

Ahaaaaa. :D

Dnia 08.06.2009 o 20:52, Nephren-Ka napisał:

Do tego wspomaganie przez Diarrę z tyłu i Kakę z przodu i jest pięknie.

Nom.

Dnia 08.06.2009 o 20:52, Nephren-Ka napisał:

Btw - Barca też ciekawie kombinuje z transferami... Mówi się o lewym obrońcy - Philipp
Lahm,

Dla mnie to słabiak, sorry.

Dnia 08.06.2009 o 20:52, Nephren-Ka napisał:

który uwielbia atakować i świetnie drybluje byłby całkiem niezły. Coś tez przebąkują
o wymianie kasa+Eto''o za Zlatana,

Zlatan to samo? Ok, jestem na tak, jako kibic Realu.

Dnia 08.06.2009 o 20:52, Nephren-Ka napisał:

któremu coraz mniej podoba się w Interze... Jak zawsze
też chodzą plotki o bramkarzu, a ponoć Buffonowi tez nie podoba się to, co dzieje się
w Juve...:) Może być bardzo ciekawie...:)

No co ty, Barca ma najlpszego bramkarza na świecie, przynajmniej wdg. Laporty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaka w Realu!

Wypowiedź Pereza:
- Aby zadowolić wszystkich madridistas, mogę zapewnić, że teraz dam z siebie wszystko, aby sprowadzić tutaj Cristiano Ronaldo - przyznał Floretino, zaraz po tym jak oficjalnie potwierdził, że Kaká jest jego pierwszym transferem podczas tego drugiego etapu na czele Realu Madryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 09:49, drblase napisał:

yea no to kaka pomoże realowi umocnić sie na 2 pozycji w lidze :>

Jakże mądry komentarz. Gratulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się komentarz bardzo podobał ;]

Bardzo jestem ciekaw czy Perezowi uda się wyciągnąć Ronaldo z Manchesteru. Będzie to zadanie zdecydowanie trudniejsze niż zakup Kaki i myślę, że może być nawet za trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 11:07, gloody napisał:

Bardzo jestem ciekaw czy Perezowi uda się wyciągnąć Ronaldo z Manchesteru. Będzie to
zadanie zdecydowanie trudniejsze niż zakup Kaki i myślę, że może być nawet za trudne.


Raczej bym powiedział na odwrót... ściągnięcie Kaki będzie trudniejsze niż ściagnięcie Ronaldo ;)

Przynajmniej na podstawie tych informacji co czytałem przez ostatnie miesiące na te tematy tak wnioskuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 11:13, NecroVisioneR napisał:

I co wy na to ci co po Vaako "cisneli"?:D Kaka w REalu-Ronaldo i reszta na dniach...czyzby
Vaakkoo[czy jak mu tam] miał rację...?:D

No co do Kaki to sam byłem przekonany że pójdzie do Realu. A co do reszty to przekkonany nie jestem. Co z tego że Real kupi Ronaldo za 70-80 mln jak za te pieniądze Manu kupi z 2 graczy którzy wzmocnią o wiele lepiej Manu niż jeden Ronaldo.Zresztą nasz wspaniały Vaaako którzy zresztą teraz podszywa się pod pana o nicku "Vin-iacz" miał sprowadzić Wengera czy Mourinhio a co mu się nie udało:) No i myślę że Ronaldo pewnie jednak też do Realu pójdzie ale na więcej hitowych transferów bym nie liczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 11:18, Ziggy napisał:

Vaaako którzy zresztą teraz podszywa się pod pana o nicku "Vin-iacz" miał sprowadzić

Pod nikogo się nie podszywam. To, że to ten sam mądry facet który był tu tydzień temu nie jest żadną tajemnicą dzieciaki. :*

Dnia 09.06.2009 o 11:18, Ziggy napisał:

Wengera czy Mourinhio a co mu się nie udało:)

Perez powiedział, że nigdy nie brał Mourinho pod uwagę ze względu na wyznawaną przez niego polititykę futbolu, więc to, że go chciał okazało się plotkami. Wenger nie przeszedł bo się za długo zastanawiał, a Real chciał mieć trrenera który pali się do trenowania go.

Dnia 09.06.2009 o 11:18, Ziggy napisał:

No i myślę że Ronaldo pewnie jednak też
do Realu pójdzie ale na więcej hitowych transferów bym nie liczył

W tym tygodniu może być oficjalne potwierdzenie transferu Villi, więc nie liczył bym na to, że na Kace czy Ronaldo hity się skończą, choć już sprowadzenie w jednym okienku dwójki z trzech najlepszych piłkarzy świata jest wielkim wyczynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2009 o 11:37, Vin-iacz napisał:

W tym tygodniu może być oficjalne potwierdzenie transferu Villi.


Nie może być,tylko na pewno będzie-Val potrzebuje kasy...A ich nowy prezes już zaakceptował ofertę 40 mln...Ale z Silvą i Albiolem ciężko będzie-ale widze że prezes Che łakomy na kase jest więc jestem dobrej myśli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 11:41, NecroVisioneR napisał:

Nie może być,tylko na pewno będzie-Val potrzebuje kasy...A ich nowy prezes już zaakceptował
ofertę 40 mln...Ale z Silvą i Albiolem ciężko będzie-ale widze że prezes Che łakomy na
kase jest więc jestem dobrej myśli :(

Moge prosić o źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 11:34, Vin-iacz napisał:

> Mnie się komentarz bardzo podobał ;]
Może dlatego, że prezentujesz poziom zbliżony do niego?


A może się podobał bo to prawda?
Ledwo zmieniłeś nick i już ludzi obrażasz, za grosz honoru nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 11:42, Br0nislaw napisał:

A może się podobał bo to prawda?
Ledwo zmieniłeś nick i już ludzi obrażasz, za grosz honoru nie masz.

Komentarz był kretyński i prowokacyjny i jeśli ktoś tego nie dostrzega świadczy to o nim. Na temat mojego honoru się nie wypowiadaj bo jesteś za krótki w uszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 11:34, Vin-iacz napisał:

> Mnie się komentarz bardzo podobał ;]
Może dlatego, że prezentujesz poziom zbliżony do niego?


Może dlatego, że śmieszy mnie Twój całkowity brak jakiegokolwiek dystansu do klubu, któremu kibicujesz :)

Przyznam, że kupno Villi byłoby wielkim wzmocnieniem, ale wątpię aby inne kluby z czołówki europejskiej bezczynnie się przyglądały, gdy Real będzie o niego walczył. Myślę, że właśnie napastnik Valencii i Ribery będą piłkarzami, o których będą się toczyć największe walki w tym okienku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 11:46, Vin-iacz napisał:

> A może się podobał bo to prawda?
> Ledwo zmieniłeś nick i już ludzi obrażasz, za grosz honoru nie masz.
Komentarz był kretyński i prowokacyjny i jeśli ktoś tego nie dostrzega świadczy to o
nim. Na temat mojego honoru się nie wypowiadaj bo jesteś za krótki w uszach.


Widzę, że nie masz zamiaru się zmienić: powrót pod zmienionym nickiem i znowu obrażasz innych userów. BAN oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 12:01, Paladynka napisał:

Widzę, że nie masz zamiaru się zmienić: powrót pod zmienionym nickiem i znowu obrażasz
innych userów. BAN oczywiście.

I nie mam zamiaru się zmieniać. Nie widzę powodu by owijać w bawełnę czy się oszukiwać i psa nazywać kotem. Kot, kotem pozostanie, nie zmienisz tego.

Obrażam userów? Ja powiedziałem, że może gość prezentuje poziom tego komentarza, więc nic nie stwierdziłem, bo przypuściłem.

To po pierwsze. Po drugie. Jestem pierwszy raz na foro, gdzie trolle są nie tylko tolerowani, ale też popierani, a ludzie którzy mają coś w głowie oprócz "XXX jest najlepszy!" są odsuwani, bo wyróżniają się na tle reszty.

Radzę poważnie zastanowić się nad waszą polityką moderacji. Wiem, że to foro dla dzieci i taki poziom prezentuje, ale czy naprawdę chcecie by zawsze tak było?

gloody, ależ ja mam dystans do mojego klubu, tylko nie widzę sensu w tolerowaniu kretynów. Jego komentarz był trollowy i prowokacyjny, więc czułem się w obowiązku go skrytykować. Ty wolałeś go pochwalić, ale to też jest twoja sprawa, bo to świadczy o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 02:44, Vin-iacz napisał:

Już jest. To oficjalne.


Dzisiaj tak, wczoraj jeszcze nie(choć na 99% było to pewne, ale zawsze pozostawał ten 1%:) )

Dnia 09.06.2009 o 02:44, Vin-iacz napisał:

A mało ich było?


Dla mnie mogli być nawet wszyscy. Spekulowanie o transferach to czysta zabawa, i każdy może uważać co innego. Ważne, czy zobaczymy danego piłkarza w brawach nowego klubu.

Dnia 09.06.2009 o 02:44, Vin-iacz napisał:

Słyszałem sprzeczne info. Sam Villa mówił, że nie chce odchodzić do Anglii.


Ma jeszcze inne opcje - bardziej prawdopodobne Włochy i iście nie prawdopodobne Niemcy czy Francję(bo jakoś wątpię, żeby chciał tam przejść). Milan ma teraz sporo kasy, a potrzebuje młodszego napastnika niż ci emeryci którymi dysponuje...:)

Dnia 09.06.2009 o 02:44, Vin-iacz napisał:

Tak, a kaka był łatwy do wyciągnięcia. Skoro Perez wyciągnął Kakę, to z Alonso nie powinien
mieć problemów.


Kaka był sporo łatwiejszym transferem, choćby z powodów, które wymieniłem wyżej. Poza tym po co w Madrycie kolejny defensywny pomocnik, jakby teraz było ich mało...

Dnia 09.06.2009 o 02:44, Vin-iacz napisał:

Dla mnie to słabiak, sorry.


Odrzuć wykonywanie rzutów wolnych(zapewne tez nico mniejsza, co nie znaczy że zła technika) i masz kopię Daniego Alvesa z lewej strony...:)

Dnia 09.06.2009 o 02:44, Vin-iacz napisał:

No co ty, Barca ma najlpszego bramkarza na świecie, przynajmniej wdg. Laporty.


Będzie tak mówił, dopóki nie sprowadzą kogoś lepszego...:) Poza tym Oni maja tam świra na punkcie posiadania wychowanka na bramce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować