Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2009 o 17:43, jcl99 napisał:

Ronaldo może i umiejętności ma, ale charakter ma fatalny, być może jeden z najgorszych
albo i najgorszy ze wszystkich piłkarzy. Wydaje mi się, że pod względem umięjętności
i charakteru najlepszym piłkarzem na świecie jest Messi.


Ronaldo charakter fatalny miał. Jednak z biegiem czasu pod okiem Fergusona zmienił się na lepsze. Teraz wszyscy którzy mają z nim styczność, mówią że to profesjonalista i nie jest taki jakim przedstawiają go media. Rzekomo niszczy atmosferę w szatni, ale ani w reprezentacji ani w ManU do tego nie doszło.
Zlatan ma IMO gorszy charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos tego o czym panowie dyskutowali wcześniej. Nie lubię rozgrzebywania starych ran, ale według mnie na to ,że przygoda Ramosa z Tottenhamem skończyła się jak się skończyła miało wpływ wiele czynników. To, że Ramos kurczowo trzymał się jednej taktyki mimo widocznego braku rezultatów, jego pasywność na ławce (nie pamiętam, ani jednej zmiany, która znacząco wpłynęła na losy meczu), to, że po roku prowadzenia klubu nadal nie wiedział na co stać jego piłkarzy (sam to przyznawał w wywiadach), co kończyło się ustawieniem ich na pozycjach, z którymi kompletnie sobie nie radzili, jego nieznajomość (czy też słabiutka znajomość) angielskiego, no i brak charyzmy (która w Premiership jest równie ważna co zmysł taktyczny), bo co to za sytuacja w której piłkarze mają do powiedzenia w klubie więcej niż on? Dobry trener powinien złapać ich za mordy i zmusić nawet takiego lalusia jak Bentley do gry na 100%. I wierz mi Donadoni, za Jola (czyli w momencie gdy obejmował ich Ramos) Tottenham był naprawdę sensownym i poukładanym klubem, z realnymi aspiracjami na TOP 4. Obecnie z roku na rok jest pod tym względem coraz gorzej, ale mam nadzieję, że w tym sezonie wrócimy na właściwe tory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 16:56, Shmunn napisał:

Cały czas swoje, cały czas o sukcesach, nagrodach. Ogarnij trochę futbol, a nie tu wypisujesz,
że takie są fakty.

Hipokryto, ogarnij trochę siebie to może powiesz coś mądrego.

Dnia 25.07.2009 o 16:56, Shmunn napisał:

Powiedz mi jedno, uważasz, że ''Krystyna'' zdobędzie teraz Złotą Piłkę ?

Wąpię.

Dnia 25.07.2009 o 16:56, Shmunn napisał:

Ramos miał pecha, bo Real był lepszy ? Tak gadają właśnie Ci pseudo znawcy futbolu.

To zajrzyj sobie do statystyk z pierwszego meczu znawco.

Dnia 25.07.2009 o 16:56, Shmunn napisał:

W
finale Mistrzostw Świata 2006 Francja też była lepsza od Włoch, a kto ma tytuł Mistrza
Świata ? Włochy oO

Łał, niesamowite, idę o tym powiedzieć sąsiadce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 17:43, jcl99 napisał:

Ronaldo może i umiejętności ma, ale charakter ma fatalny, być może jeden z najgorszych
albo i najgorszy ze wszystkich piłkarzy.

To pewnie dlatego wciąż jest bardzo chwalony przez wszsytkich ludzi z Realu, za profesjonalizm i za wielki wkład w treningi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków 1 - 1 Lech Poznań
3 - 4 k

Wiedziałem, że spotkanie z Wisłą będzie trudne, bo Krakowianie będą chcieli zrehabilitować się po porażce z Levadią. Niestety forma Lecha jest jeszcze daleka od tej optymalnej, którą pokazywali nam np. w PUEFA. Głównie te dwa czynniki złożyły się na rozstrzygnięcie dopiero w rzutach karnych. Pierwsze 15 minut Lech zagrał naprawdę bardzo dobrze, po bramce Lewego myślałem, że nie skończy się tylko na tym jednym golu. Niestety po zmarnowanej akcji, do której pięknie wyszedł Pawełek (btw. dzisiaj zagrał naprawdę bardzo dobre spotkanie) Lech jakby usiadł, przez co Wisła dostała wiatru w żagle i zaczęła atakować. Po bramce dla Wisły mecz był raczej wyrównany, niestety stał na niskim poziomie. Co do zawodników Wisły nie będę się wypowiadał, powiem tylko, że bardzo nie podobali mi się bracia Brożkowie. Paweł zaczął gwiazdorzyć, a tak naprawdę jest kompletnie bez formy. Nie podobało mi się jego zachowanie na boisku, ta jedna sprzeczka, którą wywołał zupełnie bez powodu. Piotr za to mnie denerwował za wieczne pretensje do sędziego liniowego, pukanie się po głowie itp. Nawet po oczywistych faulach demonstracyjnie łapał się za głowę itp.
W Lechu niestety obrona jest raczej w słabej formie, widać było dużo dziur. Zmartwiła mnie bramka, ponieważ był tam duży błąd Kasprzika, a nie chciałbym, żeby pokazał się tak jak poprzedni bramkarze Lecha. Na szczęście zrehabilitował się w serii rzutów karnych. Djurdjevic, którego tak dziś chwaliłem też nie ma zbyt imponującej formy, tak więc Gancarczyk będzie dobrym zakupem. Kikut też nie pokazał zbyt dobrych zagrań, ale asysta przednia, a niedługo wróci Wojtkowiak. W środku pola niestety było troszkę widać brak Murasia, miejmy nadzieję, że do początku sezonu wszystko się wyrówna. Do innych zawodników większych zastrzeżeń nie mam, szkoda, że Pawełek wybronił strzał Chrapka, bramka w debiucie to byłoby coś :) Handzić musi dostawać więcej szans, może będą z niego ludzie. Mimo średniej formy jestem optymistycznie nastawiony do meczu z Fredrikstad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 20:11, Shmunn napisał:

Brnij dalej w swoim rozumowaniu, z takimi tyczkami nie ma sensu prowadzić dalszej konwersacji,
bez odbioru.

Jak już mówiłem jesteś hipokrytą, czyli wszsytko na swoim miejscu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o superpuchar to trzeba przyznać, że mecz stał na niezłym poziomie i było co oglądać. Szkoda, że sędzia nie uznał gola Brożka, bo wtedy nie było by karnych, ale cieszy mnie, że Wiślacy otrząsneli się po porażce z Levadią i zagrali ładne spotkanie. Trzeba pochwalić także obydwóch bramkarzy, którzy popisali się kilkoma niezłymi paradami. Skorża z pewnością powinien zostać, przegrana z Estończykami to wina jedynie piłkarzy, którzy ich zlekceważyli, bo widać, że jak mają ambicję, to jednak potrafią pokazać się z dobrej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Po wstępnych wyliczeniach wychodzi na to, że transfer Szweda wyniósł w sumie Katalończyków nawet do 87,5 miliona euro."
No to ładny interes Barca ubiła. :D
Pozdro Laporta. :*:*:*

PS. Teraz czekam na wypowiedzi Platiniego, biskupa, Sala Martina i samego Laporty oczywiście. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 22:25, Donadoni napisał:

"Po wstępnych wyliczeniach wychodzi na to, że transfer Szweda wyniósł w sumie Katalończyków
nawet do 87,5 miliona euro."


Hahahaha. Po czyich "wstępnych'' wyliczeniach? Defensecentral? lol rotfl. ić się schować z takim źródłem.

Ibra kosztował ~45 mln. euro i tego nie zmienisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Barca po kolejnych wyliczeniach wydała 289 milionów euro, popatrz to więcej niż Real wydał na 6 zawodników. Ach ten Laporta szasta tą forsą na lewo i prawo.

Hala Donadoni, hala inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Donadoni razisz, po prostu razisz mnie swoją ''inteligencją''. Poszukaj innego forum napinaczu, powodzenia życzę Realowi w nadchodzącym sezonie, przyda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 22:55, cubbek napisał:

Hahahaha. Po czyich "wstępnych'' wyliczeniach? Defensecentral? lol rotfl. ić się schować
z takim źródłem.

Ibra kosztował ~45 mln. euro i tego nie zmienisz...

Nie 45 jak już misiaku, tylko 48-52, widać nie jesteś na bierząco.
Sam IĆ się schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 22:55, Br0nislaw napisał:

Hala Donadoni, hala inteligencja.

Dokładnie, naprzód inteligencja, natomiast u ciebie to hasło i tak nic nie wskóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 22:59, Shmunn napisał:

Donadoni razisz, po prostu razisz mnie swoją ''inteligencją''. Poszukaj innego forum
napinaczu, powodzenia życzę Realowi w nadchodzącym sezonie, przyda się.

Ja raże? To nie ja twierdze, że jak drużyna X wymnieni się na piłkarzy z drużyną Y, to piłkarz który przeszedł do drużyny X, przyszedł za darmo. :D

Oj krasnale, krasnale, kiedy wy zaczniecie rozumować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trudno więc musi starczyć twojej niesamowitej jakże przeogromnej inteligencji dla nas dwóch.

Ale to jest dziwne że pomimo tak niesamowitej inteligencji dałeś się zbanować już 3 razy, czyżby twa mądrość nie wystarczała do przeczytania regulaminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 23:26, Br0nislaw napisał:

No trudno więc musi starczyć twojej niesamowitej jakże przeogromnej inteligencji dla
nas dwóch.

Gdybym się z każdym półgłowkiem dzielił to obecnie byłbym na waszym poziomie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 23:36, Shmunn napisał:

Już Ci mówiłem, że do Ciebie to jak do słupa. Idź się zgadaj z Gmochem na browar, pasujecie
do siebie :).

Pan Jacek pije tylko czystą. :-)

@Donadoni
>Nie 45 jak już misiaku, tylko 48-52, widać nie jesteś na bierząco.

No to widzisz, żabeczko: sam mi przyznajesz rację, że nie kosztował 87 milionów :-)

>Sam IĆ się schować.
Nie pójdę! o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No weź podziel się ze mną zawsze chciałem być zaślepionym fanatykiem Realu.

A tak swoją drogą jak można porównywać wydanie 225 milionów euro do wydanych 50+1 zawodnik przecież to jest zwyczajnie głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować