Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2009 o 23:36, Shmunn napisał:

Już Ci mówiłem, że do Ciebie to jak do słupa. Idź się zgadaj z Gmochem na browar, pasujecie
do siebie :).

A ja ci mówiłem, że jesteś hipokrytą i potwierdzasz moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 23:40, cubbek napisał:

No to widzisz, żabeczko: sam mi przyznajesz rację, że nie kosztował 87 milionów :-)

Powiedziałem, że jak już patrzysz TYLKO na kasę, to nie było to 45 milionów o których wspomniałem.

Dnia 26.07.2009 o 23:40, cubbek napisał:

>Sam IĆ się schować.
Nie pójdę! o!

IĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 23:46, Br0nislaw napisał:

No weź podziel się ze mną zawsze chciałem być zaślepionym fanatykiem Realu.

No to jak nim chciałeś być, to jak się z tobą podzielę, do czego oczywiście nie dojdzie, bo nei zasługujesz nawet na to bym na ciebie spojrzał, to tylko oddalisz się od tego celu, przykro mi.

Dnia 26.07.2009 o 23:46, Br0nislaw napisał:

A tak swoją drogą jak można porównywać wydanie 225 milionów euro do wydanych 50+1 zawodnik
przecież to jest zwyczajnie głupie.

A kto to porównuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje że spotkał mnie niesamowity zaszczyt twej odpowiedzi na mego posta, tyś jest kwiatem młodzieży polskiej, tym na którego cały świat liczy, naszym zbawcą. Nawet nie marzę o tym abyś na mnie spojrzał gdyż z ekstazy mógłbym dostać zawału.

Dnia 26.07.2009 o 23:51, Donadoni napisał:

A kto to porównuje?


Ty porównujesz pieniądze wydane przez Real do tych wydanych przez Barcelonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 00:00, Br0nislaw napisał:

Ty porównujesz pieniądze wydane przez Real do tych wydanych przez Barcelonę.

Tak, na jednego zawodnika. Laporta mówił, że Real przepłaca, to jak Real przepłaca, to Barca przepłaca spektakularnie i tylko o to mi chodzi. Laporta to wielki hipokryta i pokazuje to w tym okienku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy dla Ciebie jest hipokrytą... Albo Ci się to słowo spodobało, albo innego nie znasz. Barcelona nie miała takich dziur w składzie co Real, dlatego na rzekomo wygórowany transfer mogą sobie pozwolić. Dla mnie Zlatan jest wart tyle samo co Ronaldo, no może ciut mniej, czyli nawet jakbyśmy szli Twoim śladem i zrobili ten ŚMIESZNY przelicznik to Ronaldo kosztował 93 mln, a Zlatan 87. Już nie mówiąc o tym, że Zlatan ma kosztować 45+ mln ... (nie pamiętam dokładnie ile to było). Nie wiem dlaczego masz pretensje do Laporty, po prostu się ogarnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego niestety nie da się ogarnąć, on zawsze wszystkim nawrzuca (szczególnie jeździ po Barcelonie i jej kibicach, a choćby Laportę wyzywa od hipokryty, ciekawe czy wie to co słowo znaczy), tyle potrafi ;/ najlepiej go olać, to da sobie spokój może w końcu...

Wracając do piłki, ciekawy jestem co ostatecznie będzie z trenerem Skorżą w Wiśle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 20:17, haderQ napisał:

Jego niestety nie da się ogarnąć, on zawsze wszystkim nawrzuca (szczególnie jeździ po
Barcelonie i jej kibicach, a choćby Laportę wyzywa od hipokryty, ciekawe czy wie to co
słowo znaczy), tyle potrafi ;/ najlepiej go olać, to da sobie spokój może w końcu...

Szkoda tylko, że nie wroci na to swoje hermetyczne forum, na którym by nas wyśmiali :)

Dnia 27.07.2009 o 20:17, haderQ napisał:

Wracając do piłki, ciekawy jestem co ostatecznie będzie z trenerem Skorżą w Wiśle??

Podobno zachowa posadę, a za przegraną zapłaci Bednarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorża zostanie, Bednarz też powinien. Lepszego nigdzie nie znajdą, za to powinni polecieć Kazimierski i Janas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 20:17, haderQ napisał:

Jego niestety nie da się ogarnąć, on zawsze wszystkim nawrzuca (szczególnie jeździ po
Barcelonie i jej kibicach, a choćby Laportę wyzywa od hipokryty, ciekawe czy wie to co
słowo znaczy), tyle potrafi ;/ najlepiej go olać, to da sobie spokój może w końcu...


Masz rację :).

Dnia 27.07.2009 o 20:17, haderQ napisał:

Wracając do piłki, ciekawy jestem co ostatecznie będzie z trenerem Skorżą w Wiśle??


Też jestem ciekaw, mam nadzieję, że nie go nie skreślą i pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 19:43, SongoX napisał:

Totti podpisał dziesięcioletni kontrakt z Romą i pozostanie w jego ukochanym klubie aż
do 2019. Musi naprawdę darzyć miłością klub z Rzymu ;))

Szacun dla Tottiego ,bo niewielu jest takich naprawdę lojalnych piłkarzy :]

BTW: Teraz już wiem dlaczego niemożliwe jest wręcz wykupienie go z Romy w FM xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2009 o 22:24, MisticGohan_MODED napisał:

Szacun dla Tottiego ,bo niewielu jest takich naprawdę lojalnych piłkarzy :]

No, ale wiesz to jest dla niego intratna propozycja, ma już 33 lata jeszcze sobie 5 w klubie "pokopie", a potem Roma daje mu też pracę po zakończeniu sportowej kariery, to kto by z tego nie skorzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 08:08, Shmunn napisał:

Każdy dla Ciebie jest hipokrytą... Albo Ci się to słowo spodobało, albo innego nie znasz.

Nie kłam, nie każdy. Słowo jak słowo, ale ty hipokrytą jesteś, przykro mi. Obrażasz człowieka lepszego od ciebie w każdym calu. :)

Dnia 27.07.2009 o 08:08, Shmunn napisał:

Barcelona nie miała takich dziur w składzie co Real, dlatego na rzekomo wygórowany transfer
mogą sobie pozwolić.

Spoko, niech sobie kupują kogo chcą, ale niech żenujący Laporta nie krytykuję wciąż cen za jakie kupuje piłkarzy Real.

Dnia 27.07.2009 o 08:08, Shmunn napisał:

Dla mnie Zlatan jest wart tyle samo co Ronaldo, no może ciut mniej,

To tylko świadczy o twojej wiedzy. :)

Dnia 27.07.2009 o 08:08, Shmunn napisał:

czyli nawet jakbyśmy szli Twoim śladem i zrobili ten ŚMIESZNY przelicznik to Ronaldo
kosztował 93 mln, a Zlatan 87. Już nie mówiąc o tym, że Zlatan ma kosztować 45+ mln ...
(nie pamiętam dokładnie ile to było). Nie wiem dlaczego masz pretensje do Laporty, po
prostu się ogarnij.

Skoro nie wiesz czemu mam pretensje to widać nie jesteś w temacie, a skoro nie jesteś w temacie to twarz w kubeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 20:17, haderQ napisał:

Jego niestety nie da się ogarnąć, on zawsze wszystkim nawrzuca (szczególnie jeździ po
Barcelonie i jej kibicach, a choćby Laportę wyzywa od hipokryty, ciekawe czy wie to co
słowo znaczy), tyle potrafi ;/ najlepiej go olać, to da sobie spokój może w końcu...

A jak ja jeżdże po Barcelonie? Po jej kibicach? Po prostu taki poziom foro. Nazywając Laportę hipokrytą tylko stwierdziłem fakt, wszak nie można inaczej nazwać człowieka który krytykuje Real za jego transfery a sam przepłaca jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 21:29, HunterO7 napisał:

Szkoda tylko, że nie wroci na to swoje hermetyczne forum, na którym by nas wyśmiali :)

Ja nie muszę na nie wracać, mam je okienko obok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 13:57, Shmunn napisał:

Masz za wysokie mniemanie o sobie, pseudo inteligentny znawco.

Wysokie, ale nie za wysokie. Pseudo tutaj jest nie na miejscu, szczególnie z twoich ust. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olejcie go ludzie, bo to masakra jest po prostu.

Żeby offa nie było - jasne Laporta przepłacił, Krystynka NIE jest warta tych pieniędzy, które zostały na nią wydane ;/ podobnie Kaka, chociaż teraz znów Real nie będzie zespołem tylko zlepkiem gwiazd, które zespołowo grać nie potrafią. Teraz Donadoni zjedz mnie ;/ ogólnie to możesz mi nadmuchać, dla mnie jesteś nic nie wiedzącym dzieciakiem. Żegnam Cie, nie odpisuj mi, AVE ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować