Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

jako kibic czerwonych chciałbym żeby LFC przyjął tą ofertę . Za uzyskane pieniądze można kupić Negredo i jakiegoś środkowego pomocnika na ławkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 18:16, haderQ napisał:

Olejcie go ludzie, bo to masakra jest po prostu.

Żeby offa nie było - jasne Laporta przepłacił, Krystynka NIE jest warta tych pieniędzy,

Wielu uważa inaczej, jeśli Real zarobi na tym transferze, a prawdopodobnie tak się stanie, to racji mieć nie będziesz.

Dnia 28.07.2009 o 18:16, haderQ napisał:

które zostały na nią wydane ;/ podobnie Kaka, chociaż teraz znów Real nie będzie zespołem
tylko zlepkiem gwiazd, które zespołowo grać nie potrafią. Teraz Donadoni zjedz mnie ;/

Sam się jedziesz pisząc takie rzeczy, bo to jak będzie grał Real się okaże.

Dnia 28.07.2009 o 18:16, haderQ napisał:

ogólnie to możesz mi nadmuchać, dla mnie jesteś nic nie wiedzącym dzieciakiem. Żegnam
Cie, nie odpisuj mi, AVE ;/

Nakazywać coś to możesz swojemu starszemu bratu, jak ci na to pozwala. Dla ciebie mogę być kim tylko chcesz, wszak wali mnie co myśli o mnie pryszcz na mojej pupie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 22:25, Donadoni napisał:

"Po wstępnych wyliczeniach wychodzi na to, że transfer Szweda wyniósł w sumie Katalończyków
nawet do 87,5 miliona euro."


Ojoj. Wyliczenia defensecentral poszły się...
Zabrał głos dyrektor generalny i stwierdził, że "Całkowita kwota operacji wynosi 66 mln euro, ale w gotówce kataloński klub zapłaci 43,25 mln euro." czyli Twoje źródełko pomyliło się o marne 20 milionów, ale co tam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 20:18, cubbek napisał:

Ojoj. Wyliczenia defensecentral poszły się...
Zabrał głos dyrektor generalny i stwierdził, że "Całkowita kwota operacji wynosi 66 mln
euro, ale w gotówce kataloński klub zapłaci 43,25 mln euro." czyli Twoje źródełko pomyliło
się o marne 20 milionów, ale co tam. :)

Ciekawe jakim sposobem, jeśli jeszcze kilka tygodni temu Barcelona wyceniała Eto na 35 milionów. Do tego dochodzi prowizja dla Malagi i Realu za odchowanie Etoo, pokrycie 70% zarobków Hleba i słyszałem też coś o odszkodowaniu dla Eto. I suma transferu pewnie podskoczy jeszcze o kilka marnych milionów jeśli Barcelona zdobędzie coś w przyszłym sezonie.

Tak czy siak, przed transferem Ibry do Realu czy Barcelony większość mówiła, że 45-50 milionów za tego piłkarza to absolutne maksimum. Real, gdy nie chciał przepłacać za Ville sięgnął po Benzeme. Natomiast Barca za pieniądze za które mogła mieć Davida kupiła Ibre, z tym, że oddali jeszcze Eto i Hleba. Nie, żebym miał coś do ich polityki, po prostu w świetle ostatnich wydarzeń Laporta się ośmieszył, to wszystko. :)

Niech już się ten sezon zacznie, bo zapowaida się niesamowicie po ostatnich transferach Hiszpańskich gigantów.

PS. Ibra pocałował herb Barcelony, a jeszcze kilka tygodni temu był skory na transfer do Realu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciach...

Ja ci powiem tak jesteś śmieszny ale do sedna...
Ibra jest wart swej ceny a Eto i tak w następnym roku odszedł by za darmo, a co do Hleba nie sprawdził się w lidze a Inter go wypożycza na rok więc pare milionów będzie w kieszeni...
A mów sobie o realu w superlatywach że mają zdobywców złotej piłki z dwóch ostatnich lat, a i tak skończą na 1/8 LM pewnie w La liga będą ogrywać ich tak jak w pierwszej połowie ost. sezonu a na koniec będzie gigantyczna wyprzedaż bo gwiazdeczki się nie sprawdziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 20:34, NdysH napisał:

Ja ci powiem tak jesteś śmieszny ale do sedna...

No, takie argumenty lubię. :D Jak masz takich więcej to wracaj do piaskownicy.

Dnia 28.07.2009 o 20:34, NdysH napisał:

Ibra jest wart swej ceny a Eto i tak w następnym roku odszedł by za darmo,

Moim zdaniem Ibra nie jest wart tych pieniędzy. Ciekawe czemu Bayern nie odda nam Francka, skoro za dwa lata będzie za darmo. :( Ciekawe czemu L'pool nie odda za darmo Arbeloy, skoro za rok będzie za darmo.

Dnia 28.07.2009 o 20:34, NdysH napisał:

a co do Hleba
nie sprawdził się w lidze a Inter go wypożycza na rok więc pare milionów będzie w kieszeni...

Z racji czego, skoro Barcelona płaci 70% jego pensji.

Dnia 28.07.2009 o 20:34, NdysH napisał:

A mów sobie o realu w superlatywach że mają zdobywców złotej piłki z dwóch ostatnich
lat, a i tak skończą na 1/8 LM pewnie w La liga będą ogrywać ich tak jak w pierwszej
połowie ost. sezonu a na koniec będzie gigantyczna wyprzedaż bo gwiazdeczki się nie sprawdziły...

Misiek, nie męcz mnie takimi głupotami, bo sezon jeszcze się nie zaczął, a ty już pajacujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 20:26, Donadoni napisał:

Ciekawe jakim sposobem,

I teraz mamy dylemat: wierzyć dyrektorowi generalnemu Barcelony czy też dziennikarzom defensacentral...? Ja pozwolę sobie uwierzyć panu Boix''owi. Co do domniemanej wartości Eto''o. Czy naprawdę spodziewałbyś się, by za zawodnika, któremu kończy się kontrakt ktokolwiek zapłacić 35 mln euro? Nie jest to możliwe. Każdy normalny klub poczekałby rok i ściągnął go z wolnego.

Dnia 28.07.2009 o 20:26, Donadoni napisał:

Tak czy siak, przed transferem Ibry do Realu czy Barcelony większość mówiła, że 45-50
milionów za tego piłkarza to absolutne maksimum.

Tak się mówiło przed wszystkimi transferami Realu. Real zapłacił 60 za Kakę, 90 za Ronaldo to każdy człowiek odpowiedzialny za transfery w swoim klubie sobie myśli, że skoro oni trzepią taką kasę na piłkarzach to i my możemy. Wcześniej można było się spodziewać kwoty 50 mln za Ibrahimovicia. Po ruchach transferowych Realu nieuniknione było wydanie na takiego typu zawodnika ok. 65-70 (lub odpowiednio mniejszej kwoty + zawodnik)

Dnia 28.07.2009 o 20:26, Donadoni napisał:

Niech już się ten sezon zacznie, bo zapowaida się niesamowicie po ostatnich transferach
Hiszpańskich gigantów.

I tu się z Tobą zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 20:37, Donadoni napisał:

Moim zdaniem Ibra nie jest wart tych pieniędzy.

Ibrę będziemy mogli oceniać po jego występach :) Nigdy nic nie wiadomo.

Dnia 28.07.2009 o 20:37, Donadoni napisał:

Ciekawe czemu Bayern nie odda nam Francka,
skoro za dwa lata będzie za darmo. :(

Rok to nie dwa lata ;-)

Dnia 28.07.2009 o 20:37, Donadoni napisał:

Ciekawe czemu L''pool nie odda za darmo Arbeloy,
skoro za rok będzie za darmo.

Bo Real nie ma nikogo ciekawego do zaoferowania w ramach wymiany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 20:40, cubbek napisał:

> Ciekawe jakim sposobem,
I teraz mamy dylemat: wierzyć dyrektorowi generalnemu Barcelony czy też dziennikarzom
defensacentral...? Ja pozwolę sobie uwierzyć panu Boix''owi.

To szkoda, że nie jesteś konsekwentny i jeśli chodzi o np. długi Realu wolisz wierzyć np. katalońskiej uczelni. :D

Dnia 28.07.2009 o 20:40, cubbek napisał:

Co do domniemanej wartości
Eto''o. Czy naprawdę spodziewałbyś się, by za zawodnika, któremu kończy się kontrakt
ktokolwiek zapłacić 35 mln euro? Nie jest to możliwe. Każdy normalny klub poczekałby
rok i ściągnął go z wolnego.

Tak? To ciekawe czemu tak rzadko jesteśmy świadkami gdy świetnie piłkarze przechodzą do innego klubu na zasadzie wolnego transferu. :)

Dnia 28.07.2009 o 20:40, cubbek napisał:

Tak się mówiło przed wszystkimi transferami Realu.

Mylisz się, tak się mówiło jeszcze 2 tygodnie temu.
>Real zapłacił 60 za Kakę, 90 za Ronaldo

Dnia 28.07.2009 o 20:40, cubbek napisał:

to każdy człowiek odpowiedzialny za transfery w swoim klubie sobie myśli, że skoro oni
trzepią taką kasę na piłkarzach to i my możemy.

Tak, ale Laporta twierdził, że nigdy nie będzie przepłącał i dawał wielkich pieniędzy za jednego piłkarza. :)

Dnia 28.07.2009 o 20:40, cubbek napisał:

Wcześniej można było się spodziewać kwoty
50 mln za Ibrahimovicia. Po ruchach transferowych Realu nieuniknione było wydanie na
takiego typu zawodnika ok. 65-70 (lub odpowiednio mniejszej kwoty + zawodnik)

To jest twoje zdanie. Na forach barcy i Realu jeszcze niedawno było mówione, że 45 milionów za niego to maks. Czy łączony był z Realem, czy z Barceloną, wypowiedzi były podobne. Po transferze wielu ludzi było zdziwionych kwątą, natomiast po transferze Kaki niewielu, dlaczego?

Dnia 28.07.2009 o 20:40, cubbek napisał:

I tu się z Tobą zgodzę.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 20:44, cubbek napisał:

Ibrę będziemy mogli oceniać po jego występach :) Nigdy nic nie wiadomo.

Natomiast na chwilę obecną jest moim zdaniem przepłącony.

Dnia 28.07.2009 o 20:44, cubbek napisał:

Bo Real nie ma nikogo ciekawego do zaoferowania w ramach wymiany ;]

Ma. L''pool chce np. Negredo, ale mniejsza z tym.
Chodzi o to, że Arbeloa jest piłkarzem dużo mniejszego formatu niż Eto. W swojej karierze nie zdobył nic w porównaniu do Kamer€ńczyka, a mimo to L''pool go za darmo nie odda, Real będzie musiał wyłożyć kilka milionów, dlatego nie rozumiem co to za gadanie, że Eto jest nic nie warty bo za rok mu sie kończył kontrakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl(to nie boli) jeżeli Eto''o ma rok do końca kontraktu to znaczy że Barcelona ma ostatnią szanse na sprzedanie go gdyż od stycznia będzie mógł podpisać kontrakt z kim chce. W tej sytuacji inne kluby składają małe oferty co powoduje spadek wartości zawodnika. Czyli nie pisz debilizmów o 35 milionach bo aż żal to czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tygodnie, więc może mi ktoś streścić najciekawsze transfery i podać szczegóły, czyli kwoty ? ;) O kilku największych słyszałem, ale tylko znam ceny Ronaldo i Kaki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 21:40, Br0nislaw napisał:

Pomyśl(to nie boli)

Widać ciebie boli skoro posuwasz się do tak prymitywnych chwytów, jakbyś nie mógł pomyśleć i napisać czegoś bardziej oryginalnego. :)

Dnia 28.07.2009 o 21:40, Br0nislaw napisał:

jeżeli Eto''o ma rok do końca kontraktu to znaczy że Barcelona ma
ostatnią szanse na sprzedanie go gdyż od stycznia będzie mógł podpisać kontrakt z kim
chce. W tej sytuacji inne kluby składają małe oferty co powoduje spadek wartości zawodnika.
Czyli nie pisz debilizmów o 35 milionach bo aż żal to czytać.

O tych debilizmach to akurat mówili przedstawiciele Barcelony, więc ich nie obrażaj. Eto jest napastnikiem z czołówki, dlatego 20, 25 milionów jest wart spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 21:43, Albii napisał:

Nie było mnie tygodnie, więc może mi ktoś streścić najciekawsze transfery i podać szczegóły,
czyli kwoty ? ;) O kilku największych słyszałem, ale tylko znam ceny Ronaldo i Kaki.
;)

transfermarkt.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 21:43, Donadoni napisał:

> Pomyśl(to nie boli)
Widać ciebie boli skoro posuwasz się do tak prymitywnych chwytów, jakbyś nie mógł pomyśleć
i napisać coś bardziej innowacyjnego. :)


Skoro to jest prymitywne to jak nazwiesz to:
1.No to jak nim chciałeś być, to jak się z tobą podzielę, do czego oczywiście nie dojdzie, bo nei zasługujesz nawet na to bym na ciebie spojrzał, to tylko oddalisz się od tego celu, przykro mi
2.Gdybym się z każdym półgłowkiem dzielił to obecnie byłbym na waszym poziomie. :D
3.Dokładnie, naprzód inteligencja, natomiast u ciebie to hasło i tak nic nie wskóra.
4.Oj krasnale, krasnale, kiedy wy zaczniecie rozumować? :)
5.Sam IĆ się schować.
6.Hipokryto, ogarnij trochę siebie to może powiesz coś mądrego.
Podpowiem że to ty te inteligentne komentarze pisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 21:52, Br0nislaw napisał:

Skoro to jest prymitywne to jak nazwiesz to:
1.No to jak nim chciałeś być, to jak się z tobą podzielę, do czego oczywiście nie dojdzie,
bo nei zasługujesz nawet na to bym na ciebie spojrzał, to tylko oddalisz się od tego
celu, przykro mi
2.Gdybym się z każdym półgłowkiem dzielił to obecnie byłbym na waszym poziomie. :D
3.Dokładnie, naprzód inteligencja, natomiast u ciebie to hasło i tak nic nie wskóra.
4.Oj krasnale, krasnale, kiedy wy zaczniecie rozumować? :)
5.Sam IĆ się schować.
6.Hipokryto, ogarnij trochę siebie to może powiesz coś mądrego.
Podpowiem że to ty te inteligentne komentarze pisałeś

Ale o co chodzi? Ten twój można napotkać w co drugiej netowej napince i o to mi chodziło. I nie wiem ocb z 5?

PS. Pierwsze 3 mi się podobają. :)

PS2. Bądź taj uprzejmy pomyśleć i odpowiedzieć na kluczową część mojej wypowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 21:58, Br0nislaw napisał:

No to fajnie że ci się podobają, powiem ci jedna rzecz jesteś H I P O K R Y T Ą

Dlaczego?

Wiem, ze argumentacja twoich poglądów to dla ciebie wielka sprawa, ale w ramach wyjątku uzasadnij dlaczego tak twierdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzucasz mi napinkę a jak sam sie napinasz(co pokazałem wyminiając twe zdania), to nie widzisz w tym nic złego. Czy to się nie nazywa hipokryzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 22:08, Br0nislaw napisał:

Zarzucasz mi napinkę a jak sam sie napinasz(co pokazałem wyminiając twe zdania), to nie
widzisz w tym nic złego. Czy to się nie nazywa hipokryzja?

A gdzie ja ci misiek zarzuciłem napinkę? Napinasz się, to swoją drogą, ale sęk był w tym, że twoje napinanie było mało oryginalne. Rozumiem, że cię na więcej nie stać, ale nie musisz naginać rzeczywistości by zarzucić mi hipokryzję. :)


Marca podała, zę Arbeloa jest już piłkarzem Realu Madryt. Skład jest praktycznie kompletny, jeszcze dojdzie Xabi i będzie piknie drogie panie. Kwota transferu to 4 miliony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować