Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 11:03, Smooqu napisał:

Faktycznie się zapędziłem i zapomniałem :) Ale 1/8 w końcu padnie ;D


Nie jestem co do tego pewien... Nazwiska nie grają jak Pellegriniemu nie uda mu się ich zgrać szykuje się jeszcze gorszy sezon niż ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 11:19, MroKu1910 napisał:

Nie jestem co do tego pewien... Nazwiska nie grają jak Pellegriniemu nie uda mu się ich
zgrać szykuje się jeszcze gorszy sezon niż ostatnio.


Jestem pewny że zgrają się bardzo szybko. Już w meczu z Juve Real zagrał bardzo dobrze, mimo że z podstawowego składu grało tylko 5 graczy. A to Real nadawał tempo meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 11:35, Smooqu napisał:

Jestem pewny że zgrają się bardzo szybko. Już w meczu z Juve Real zagrał bardzo dobrze,
mimo że z podstawowego składu grało tylko 5 graczy. A to Real nadawał tempo meczu.


Sir. Alex Ferguson też jest tego zdania:
http://www.sport.pl/sport/1,65025,6874261,Ferguson__Real_Madryt_przypomina_mi_Sunderland_z_1950.html

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 11:47, BoloMaster napisał:

ciekawa sytuacja z wczorajszych eliminacji do LM


Gdyby nie obrońca to bramki raczej by nie było. Jak widać nie tylko nasze drużyny i kibice przeżywają takie dramaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie wypowiedź człowieka który nazwał Real Madryt mafią. Nie przeczę że SAF zna się na futbolu, ale mu jad z gardła leci jak mówi o Realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja się mu nie dziwie że nie lubi klubu który od dłuższego czasu zabiera mu największe gwiazdy (Beckham, Van Nistelrooy, Ronald) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xabi w Realu, 250 milionów wydane, skład niesamowicie mocny i, co najważniejsze kompletny. Plan minimum na ten sezon to zwycięstwo w La Liga i półfinał LM jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 14:03, Smooqu napisał:

W sumie to ja się mu nie dziwie że nie lubi klubu który od dłuższego czasu zabiera mu
największe gwiazdy (Beckham, Van Nistelrooy, Ronald) ;D

Odejście tych dwóch pierwszych wyszło jednak drużynie na dobre. Beckhama powoli Ronaldo zastępował, Ruuda z tego co pamiętam jego współpraca z Sir Alexem nie układała się najlepiej choc miał dobry sezon. Teraz mam nadzieję, że będzie podobnie. Ronaldo jakby nawet został mógłby psuc atmosferę w szatni Czerwonych Diabłów, marudzeniem, że chce do Realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 17:02, kakinho1992 napisał:

Odejście tych dwóch pierwszych wyszło jednak drużynie na dobre. Beckhama powoli Ronaldo
zastępował, Ruuda z tego co pamiętam jego współpraca z Sir Alexem nie układała się najlepiej
choc miał dobry sezon. Teraz mam nadzieję, że będzie podobnie. Ronaldo jakby nawet został
mógłby psuc atmosferę w szatni Czerwonych Diabłów, marudzeniem, że chce do Realu.

To następnym razem niech Fergie oddaje swoje gwiazdy do Realu za darmo, bo i tak wyjdzie to jego drużynie na dobre. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co ma ich oddawać za darmo jeżeli można wykorzystać Real i sprzedać zawodnika za grube miliony.
Ale i tak Liverpool najlepiej załatwił Real sprzedając Xabiego Alonso za 30 mln, mimo że rok wcześniej próbował go sprzedać za 18 mln a i tak nikt go nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 18:26, Br0nislaw napisał:

A po co ma ich oddawać za darmo jeżeli można wykorzystać Real i sprzedać zawodnika za
grube miliony.
Ale i tak Liverpool najlepiej załatwił Real sprzedając Xabiego Alonso za 30 mln, mimo
że rok wcześniej próbował go sprzedać za 18 mln a i tak nikt go nie chciał.

No nie wiem kto tutaj kogo wykorzystał, czy Real Manchester, wykupując im najlepszego piłkarza i najbardziej medialnego gracza świata, czy Manchester inkasując grube miliony. Nie wiem czy Real Liverpool kupując świetnego rozgrywającego, którego Liverpool starał się zatrzymać za wszelką cenę, czy Liverpool Real, pozbywając się kluczowego piłkarza za 30 milionów euro. Jak dla mnie transfery te są korzystne dla wszystkich stron, Real pozyskał świetnych graczy, a w przypadku Ronaldo ma jeszcze zamiar na nim zarobić, Manchester i Liverpool dostały trochę kaski, a sami gracze spełnili marzenie dołączenia do Realu Madryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjechałem na miesiąc a tutaj cały czas tylko o Realu:P Jak narazie moje przepowiednie sie sprawdzają:) Zespół nie gra, jak drużyna za prawie 300 mln:P A to psikus^^


Szkoda, że nie ma transmisji meczu Lecha Poznań, bo chętnie zobaczyłbym w akcji następce Rafała Murawskiego, czyli Gordana Golika. Podobno na obozie przygotowawczym błyszczał:) No i czekamy na debiut Gancarczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 12:27, shinoda napisał:

Wyjechałem na miesiąc a tutaj cały czas tylko o Realu:P Jak narazie moje przepowiednie
sie sprawdzają:) Zespół nie gra, jak drużyna za prawie 300 mln:P A to psikus^^

250 to nie "prawie 300". Po pierwsze, po drugie to dopiero pierwsze sparingi, gdzie z pierwszego składu było 4 czy 5 piłkarzy na boisku. Po 3, jak na pierwsze mecze to jest dobrze. Wszyscy się martwią o Real, tylko kibice Realu są spokojni. To zazdrość o transfery, czy co, bo nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zazdrości o transfery, przynajmniej z mojej strony. Ja tam współczuję komuś w Realu, jak to nie wypali. Za dużo tam indywidualności jest według mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 12:40, haderQ napisał:

Nie ma zazdrości o transfery, przynajmniej z mojej strony. Ja tam współczuję komuś w
Realu, jak to nie wypali. Za dużo tam indywidualności jest według mnie...

Jak nie wypali, to wtedy będziecie współczuć, narazie to Real dokonał największych transferów, kupując najlepszych piłkarzy i nie ma większych powodów do obaw. Liga się zacznie, Real zagra kilka meczy o stawkę w podstawowym składzie, wtedy przeciwnicy Realu będą się cieszyć, lub siedzieć cicho, narazie nie macie podstaw.

PS. Nie wiem jakim kibicem trzeba być by nie chceć w swoim klubie piłkarzy pokroju Kaki, Ronaldo czy Benzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> 250 to nie "prawie 300". Po pierwsze, po drugie to dopiero pierwsze sparingi, gdzie z

Dnia 06.08.2009 o 12:34, Andrzej320 napisał:

pierwszego składu było 4 czy 5 piłkarzy na boisku. Po 3, jak na pierwsze mecze to jest
dobrze. Wszyscy się martwią o Real, tylko kibice Realu są spokojni. To zazdrość o transfery,
czy co, bo nie rozumiem tego.


Vaako? Już sie pogubiłem, tylko on miał wcieleń. Odradza sie jak feniks xD


Co do gazety Futbol News. Odradzam. Mało ciekawe teksty, beznadziejne sprawozdania z meczów, brak ciekawostek transferowych, czarno białe zdjęcia, z fałszaowane wywiadu. W Poniedziałek w Football News, był wywiad z Borkiem, następnego dnia Borek w dzienniku pisał, że żadnego wywiadu dla tej gazety nie udzialał. Zresztą sam wywiad denny, w ogóle nie na temat piłki nożna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2009 o 12:27, shinoda napisał:

sie sprawdzają:) Zespół nie gra, jak drużyna za prawie 300 mln:P A to psikus^^

W sumie to już jest ponad, wczoraj słyszałem że 365 mln ( Albiol, Arbeloa, Ronaldo, Kaka, Benzema, Granero, Negredo, Garay)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować