Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2005 o 22:48, .Darnok napisał:

Pierwszy raz miałem okazję obejrzeć cały mecz w wykonaniu mistrza Słowacji - Artmedii Bratysława. Nasi sąsiedzi zagrali
dzisiaj w LM z Glasgow Rangers i po bardzo dobrym meczu zremisowali 2-2, prezentując radosny, ofensywny, pełen zapału i
poświęcenia futbol bez żadnych kompleksów.


Szkoda dwuosobowa fala nie pomogła - ale tak jak mówisz mecz szybki świerzy i miły dla oka - po chociażby Bayern-Juve miła odmiana:)

Dnia 01.11.2005 o 22:48, .Darnok napisał:

P.S. A teraz w oczekiwaniu na skróty pozostałych spotkań... o 0:40 :-/ TVP gratulujemy Korzeniowskiego.


No ja w pracy więc decydentom z Woronicza serdeczne Bóg zapłać:P
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piłka to cos dla kibiców czy tez amatorów piłki nożnej w polskiej lidze nic sie nie dzieje oprucz korupcji .
teraz zima w zime nie da sie zbytnio pograc ewentualnie zostaje nam halowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 14:46, zajka16 napisał:

piłka to cos dla kibiców czy tez amatorów piłki nożnej w polskiej lidze nic sie nie dzieje oprucz korupcji .
teraz zima
w zime nie da sie zbytnio pograc ewentualnie zostaje nam halowa


Właściwie to nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Polska piłka może nie jest tak emocjonująca jak np. Hiszpańska ale za to jest cholernie nieprzewidywalna. No i te roszady na stanowiskach trenerów - coś niesamowitego. A co do zimy to przecież nie musisz się ograniczać tylko do Ornage Ekstraklasy. Są inne ligi, które takiej przerwy zimowej nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale meczyk w wykonaniu Barcy z "koniczynkami" w Champions League :) Panathinaikos dostaje po pierwszej połowie srogie lanie 4-0. No cóż widać, że Barcelona się musiała nieźle wkurzyć za ten remis w Atenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 21:31, Velociraptor napisał:

Ale meczyk w wykonaniu Barcy z "koniczynkami" w Champions League :) Panathinaikos dostaje po pierwszej połowie srogie lanie 4-0. No cóż widać, że Barcelona się musiała nieźle wkurzyć za ten remis w Atenach :)

1-2-3-4-MAŁO :)))
Barcelona gra chyba najpiękniej ze wszystkich klubów LM. Niech się niektórzy zachwycają skuteczną Chelsea (boring, boring, Chelsea), ale ja wolę ogladać trio Messi-Ronaldinho-Eto w akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Koniczynki dostały ostatecznie 5-0 :))
A bramka Eto''o na 5-0 to po prostu piłkarska poezja... Cieżko uwierzyć, że tak się da strzelić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 16:02, zajka16 napisał:

jak takis mądry to jedz na mecz do hiszpanii da ghost


Stary ale ja nadal nie bardzo wiem o o Ci chodzi? I nie mówię tego złośliwie tylko nie bardzo wiem do czego zmierzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noooo ta kolejka LM dla mnie szczególnie udana:D Barca rozjechała "Koniczynki", Juve wygrało z Bayernem a Chelsea przegrała z Betisem. Oby tak dalej i oby więcej bramek takich jaką strzelił Eto.

Co do meczu transmitowanego w TVP to straszna lipa. Nuda powiewało przez 85 minut meczu. W Manchesterze coś się na prawdę dzieje źle a za wszystko prawdopodobnie odpowie sir. Alex Ferguson. Myślę, że to koniec jego ery chyba, że jeszcze jakimś cudem wyciągnie zespół z kryzysu. A kryzys jest poważny o czym świadczy słynny wywiad Keana dla MUTV. Wywiad został ocenzurowany przez sir. Alexa ale przecieki dostały sie do gazet. Podobno kapitan "czerownych diabłów" ostro potraktował między innymi Rio Ferdinanda mówiąc iż ten zarabiając 120 tys funtóe tygodniowo czuje się wielką gwiazda i nic więcej robić już nie musi. Rozumiem zdenerwowanie trenera tymi wypowiedziami ale myślę, że Roy ma jednak rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 21:45, walgierz napisał:

(...)
Barcelona
gra chyba najpiękniej ze wszystkich klubów LM. (...)


Jak dla mnie to najpiękniej gra Artmedia Bratysława ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 12:50, .Darnok napisał:

Jak dla mnie to najpiękniej gra Artmedia Bratysława ;)

No cóż... Przyznam, że mnie zaskakują bardzo pozytywnie, ale i tak nie mogę im zapomnieć, że przez nich nie pooglądam sobie Boruca i Żurawskiego w LM ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to że w polskiej lidze nie ma atrakcyjnych piłkarzy z paroma wyjątkami . wogule w polsce nie ma przyszłości dla młodych trampkarzy ja nie widze dla nich przyszłosci (jestem piłkarzem padew grunwald)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 16:49, zajka16 napisał:

chodzi mi o to że w polskiej lidze nie ma atrakcyjnych piłkarzy z paroma wyjątkami

A mnie tam to nie przeszkadza. Piłkę oglądam, bo lubię, a piłkarz ładny być nie musi... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 12:50, .Darnok napisał:

> (...)
> Barcelona
> gra chyba najpiękniej ze wszystkich klubów LM. (...)

Jak dla mnie to najpiękniej gra Artmedia
Bratysława ;)
trzeba przyzanć ze Artmedia dodała sporo świeżości do LM, przede wszystkim jednak grają ładną piłkę-nie na utrzymanie wyniku lecz atakuj do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 15:19, Raylin napisał:

Co sądzicie o prawdopodobnym występie Christopha Dabrowskiego w reprezentacji Polski? Wcześniej nie było wiadomo czy będzie
mógł, ale teraz sytuacja się wyjaśniła. Macie linka do artykułu na onecie: http://sport.onet.pl/1189012,wiadomosci.html

-jak był młodzsy i liczył jeszcze że może zagrać w reprezentacji Niemiec to olemał Polską repr., a że Niemcy nie są zainteresowani to teraz nagle poczuł chęć grania polskiej kadrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście z jednym z tych co to nagle "poczuli się Polakami" mamy spokój.
Trochę zdziwił mnie brak w składzie Holandii van Bommela, co do Makaaya - szkoda, może w reprezentacji by się przełamał, ale rozumiem trenera reprezentacji. Ma w sumie wybór ;-)
"Ostrzegłem, a właściwie poradziłem zawodnikom, żeby w okresie przed mundialem pilnowali się. Bo co innego udział w eliminacjach, a co innego wyjazd do Niemiec. Jeśli bowiem zauważę piłkarzy, którzy wiosną będą w wysokiej formie, to bez względu na to, czy mieli tylko minimalny udział w awansie, czy też w ogóle nie grali, to dostaną szansę i wezmę ich pod uwagę przy ustalaniu kadry na finały" Paweł Janas - ciekawe czy w związku z tymi słowami weźmie Rasiaka na mundial, mam nadzieję że jednak Grzesiowi uda się postrzelać w lidze angielskiej i na mundialu go nie zabraknie :-) [o ile będzie w dobrej formie o ile bedzie grał na takiej pozycji na jakiej umie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:57, paweusz napisał:

Jak narazie to nawet przy słabej formie Rasiak nie ma kim go zastąpić. Może gdyby Janas wypróbował w ataku Smolarka


Jak to nie ma? Żurawski (jak się już wyleczy), Frankowski, ale też właśnie świetny Smolarek i Piechna (wypadałoby go w końcu sprawdzić w kadrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować