Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2006 o 16:43, Siepus napisał:

ja czytałem w gazecie poznańskiej, że Paweł Janas wraz ze swoimi współpracownikami ustalał
skład do połnocy, a potem u siebie w domu siedząc do 3 w nocy sam wprowadził kilka zmian!
Zobaczymy, czy po mistrzostwach okaże się geniuszem?

Przeczytaj pierwszy post na tej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 16:43, Siepus napisał:

(...) a potem u siebie w domu siedząc do 3 w nocy sam wprowadził kilka zmian!


Mi jest trudno traktować tą informację jako rzetelną. Jak niby dziennikarze mieli sprawdzić do której wybierał on skład (zamontowali sprzęt szpiegowski w jego lokum, czy może całą noc koczowali przed oknem?:P) Może jednak to cały sztab pracował nad tymi decyzjami, tylko teraz, po reakcji opinni publicznej boją się do tego przyznać:P W sumie troche żal mi jest naszego selekcjonera, jeżeli nie wyjdziemy z grupy to jego kariera jest skończona. Z drugiej strony gra jest warta świeczki, jeżeli tym młodzikom uda się dojść do późniejszych etapów fazy knock-out to Janas tytuł Górskiego XXI wieku ma w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie panowie! Dzisiaj o 20.45 na Stade de France w Paryżu rozegrany zostanie finał Ligi Mistrzów. Obydwa zespoły nie mogą się pochwalić zbyt wielką liczbą tego rodzaju trofeów. Co tu dużo mówić. Arsenal nie posiada ich w ogóle, zaś Barca o nie walczyła czterokrotnie lecz tylko w 1992 roku zdobyła puchar. Zatem możemy się spodziewać naprawdę wspaniałego meczu. Mimo że podopieczni Rijkaarda, poprzez swoją postawę w przeciągu całego sezonu, udowodnili, iż prócz mistrzostwa kraju ich ambicje zaspokoi tylko wygrana w LM, to "Kanonierzy" wykazali nie mniejszą determinację na boisku, popartą znakomitą grą w Lidze Mistrzów.
Sam jestem za Barcą i mam nadzieję, że wygrają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 17:27, shinian napisał:

> (...) a potem u siebie w domu siedząc do 3 w nocy sam wprowadził kilka zmian!
Mi jest trudno traktować tą informację jako rzetelną. Jak niby dziennikarze mieli sprawdzić
do której wybierał on skład (zamontowali sprzęt szpiegowski w jego lokum, czy może całą noc
koczowali przed oknem?:P)


Janas sam podczas ogłaszania składu przyznał, że po konsultacjach ze sztabem, naniósł samodzielnie kilka poprawek w domu.

A co do dzisiejszego finału to mam przykre przeczucie, że tak pięknie nie będzie. Arsenal mocną defensywą stoi, Barca w meczach z Milanem też trochę jak nie ''ona'', więc pewnie skończy się typowo-finałowym 1:0. Pytanie - dla kogo, bo Arsenal moim zdaniem wcale nie stoi na straconej pozycji (wbrew opinii większości kibiców i bukmacherów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 18:02, Badzi napisał:

Janas sam podczas ogłaszania składu przyznał, że po konsultacjach ze sztabem, naniósł samodzielnie
kilka poprawek w domu.

Przynajmniej nie będzie mógł (choć myślę, że nawet nie będzie próbował) zwalać winę za ustalenie składu na innych.
Np. że mu źle coś podpowiedzieli :))
Każdy teraz wie, że to jest jego skład autorski, i tylko on ponosi pełną odpowiedzialność za grę tak zmontowanej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez Franka nie mamy co liczyć na wyjście z grupy :(( A już nie mogłem się doczekać jak Frankowski nastuka hat-trica Niemcom. Bylo tak fajnie a skonczylo sie jak .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 18:51, okon napisał:

Bez Franka nie mamy co liczyć na wyjście z grupy :(( A już nie mogłem się doczekać jak Frankowski nastuka hat-trica Niemcom. Bylo tak fajnie a skonczylo sie jak .....


A to dlaczego nei mamy co liczyć? Nie wiem czy wiesz, ale w drużynie jest 11 zawodników i jeszcze nigdy jeden sam meczu nie wygrał. Poza tym jeśli napastnik nie strzela bramki przez blisko 100 minut to chyba świadczy o czymś. Biorąc pod uwagę słabą kondycję fizyczna Frankowskiego to, że nie jedzie na Mundial jest logiczne.
A tak w ogóle to jeszcze sie nic nie skończyło. Rozumiem osobiste fascynacje zawodnikami, ale jeszcze sie Mundial nie rozpoczął. Poczekajmy do pierwszego meczu chociaż, bo jesli sie okaże, że zajmiemy 1 miejsce w grupie bedzie wam głupio. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to napastnicy powinni umiec grać ze sobą. A Rasiak podczas eliminacji nic ciekawego nie pokazal jak gral z Zurawskim. Jedyna nasza nadzieja jest w tym ze w podstawowej jedenasce będzie grał Zuraw z Brożkiem (grali razem w Wiśle). Ale najbardziej zgrany jest z Franikem i Szymkiem. Więc przyszłości w tym nie widze zbyt jasnej. Jak szczelimy przynajmniej 2 bramki to powinniśmy byc szczęsliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 20:00, okon napisał:

Według mnie to napastnicy powinni umiec grać ze sobą.


Owszem. A Franek ostatnio nie potrafił tak grać. Co obrazuje bardzo dobrze to, że potrafił długo strzelić bramki. Już lepiej spisywał się Rasiak. Rozumiem, że Franek w swojej lidze może i strzela, ale w reprezentacji zdarza mu sie to ostatnio bardzo rzadko. Pozostaje oczywiście słaba forma fizyczna, bo inaczej tego nazwać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 20:03, HumanGhost napisał:

słaba forma fizyczna


psychiczna nie fizyczna, a tak pozatm to Franek zmienił styl gry. Cofa się po piłkę i rozgrywa, rzadko strzela. Do mundilu zostały 3 tygodnie i jakby trener wzioł by się za Franka to ten zdołał by zmienic swój styl na ten "stary" z eliminacji i się odbudować psychcznie i naprawde był by z niego pożytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I już Arsenal gra w 10. W dodatku tym, który wyleciał jest Lehmann. Tyle ze nie wiem, czy aby sędzia sie nei pośpieszył: należało puścić grę, Barca miałą korzyść mimo faulu i strzeliła bramkę. Tyle ze nieuznana:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz jest ciekawy, ale ja rzadko oglądam mecze ;p. Ogólnie nie lubie patrze na te ileś tam metrów kwadratowych. I patrzeć na "koszulki" jak kopię piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra mecz godny finału Ligi Mistrzów. Jest w nim wszystko: wspaniała gra, dramaturgia i gol. Mam nadzieje, że druga połowa będzie równie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz do meczu - po zakończeniu, a teraz chciałbym tylko zwrócić uwagę, że z wieeeeelką przyjemnością słucha się Mirka Trzeciaka w roli komentatora. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować