Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2010 o 21:30, BoloMaster napisał:

przeszkód w odejściu nie stawiano również Toure, Henry-mu, Hlebowi a Arsenal tylko stracił
na ich odejściu.


Po co trzymać zawodnika na siłę, jak można zarobić dobrą kase przy tym. Za Hleba przyszedł Nasri(kontuzjowany wiecznie), Walcott świetnie sie rozwinął, więc można powiedzieć, że sie wyrównało...

Henry osiągnął z Arsenalem prawie wszystko(oprócz LM), więc mógł odejść. A zastępstwa do dziś nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 21:30, BoloMaster napisał:

przeszkód w odejściu nie stawiano również Toure, Henry-mu, Hlebowi a Arsenal tylko stracił
na ich odejściu.


Pamiętam finał Arsenal-Barca w LM i spory zawód Henry-ego po porażce mimo że prowadzili chyba po jego golu nawet, Almunia zastąpił Lehmana po tym jak ten dostał czerwień. Może gdyby wtedy wygrali LM to Henry by został, a tak chciał zdobyć LM a z jaką drużyną to już znaczenia nie miało, co mu się zresztą udało potem z Barca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 23:05, Paoro napisał:

Pamiętam finał Arsenal-Barca w LM i spory zawód Henry-ego po porażce mimo że prowadzili
chyba po jego golu nawet

Nie, bramkę na 1-0 dla Arsenalu strzelił głową Sol Cambell, bardzo ładną zresztą. Co ciekawe było to już chyba
w momencie gdy grali w "dziesiątkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 20:13, shinoda napisał:

Nie pamiętam tej sprawy. Wiem tylko, że jakoś potajemnie negocjowali, Chelsea została
za to ukarana przez FA.


To pozwól, że Ci przypomnę ;) A. Cole, który teraz obecnie jest w Chelsea był wychowankiem Arsenalu. Jak był bardzo młodziutki to miał fju - bździu we łbie. Po prostu zawsze mu brakowało pieniędzy. A w Arsenalu nie chcieli mu podnieść zarobków, to odszedł do Chelsea. Nie wiem jak to się piszę ale teraz kibice zamiast mówić na niego A. Cole (Eszni Kole), to mówią K. Cole (Keszni Kole (Keszni = Kasa) ). Teraz bardzo mu to przeszkadza. Chłopak chyba nerwicy już dostaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 16:21, Czarek188 napisał:

Nie wiem jak to się piszę ale teraz kibice zamiast mówić na niego A. Cole (Eszni Kole),
to mówią K. Cole (Keszni Kole (Keszni = Kasa) ). Teraz bardzo mu to przeszkadza. Chłopak
chyba nerwicy już dostaje :P


Zabiłeś mnie. Eszni? Keszni? Ahahah, ale polewka :D Cole''a wyzywają nazywając go Cashley, a nie Keszni :D, wybacz, ale nie będę pisał jak to się wymawia bo nie mam zamiaru wiochy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może kiedy startuje Ekstraklasa i jaki będzie pierwszy mecz po przerwie?
BTW. W następną środę będzie LM w Polsacie.(NARESZCIE!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 14:57, PJ_MW napisał:

Orientuje się ktoś może kiedy startuje Ekstraklasa i jaki będzie pierwszy mecz po przerwie?

Nasza liga rozpocznie się w weekend za dwa tygodnie, a pierwszym meczem (w piątek) będzie chyba spotkanie Odra-Lechia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan vs Udinese 3:2

Milan pokazał się zdecydowanie lepiej w tym spotkaniu niż rywale :]
Duża w tym zasługa Dinho ,który był najlepszy na boisku :]

Szkoda ,że okoliczności w jakich Milan stracił te dwie bramki zepsuły całe widowisko xp

Mam tylko nadzieję ,że kontuzje Silvy (!!!) i Manciniego nie są zbyt poważne i będą mogli zagrać przeciwko ManU :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 23:08, MisticGohan_MODED napisał:

AC Milan vs Udinese 3:2

Milan pokazał się zdecydowanie lepiej w tym spotkaniu niż rywale :]
Duża w tym zasługa Dinho ,który był najlepszy na boisku :]

Szkoda ,że okoliczności w jakich Milan stracił te dwie bramki zepsuły całe widowisko
xp

Mam tylko nadzieję ,że kontuzje Silvy (!!!) i Manciniego nie są zbyt poważne i będą mogli
zagrać przeciwko ManU :/


Myślę, że dobrze, że wygrali i liczę na zacięty pojedynek w środę.
BTW. Słyszeliście o rozmowie Ronaldinho z prezesem Milanu, który zapowiedział, że jeżeli nie poprawi swojej gry i ogólnie rzecz ujmując "zachowania poza boiskiem" może się pożegnać z klubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 23:42, PJ_MW napisał:

Myślę, że dobrze, że wygrali i liczę na zacięty pojedynek w środę.

Kiedyś trzeba było zakończyć słaba ostatnio passe ;/
Dobrze ,że stało sie to już dziś :]

Mecz z ManU chyba jest we wtorek :]

Dnia 12.02.2010 o 23:42, PJ_MW napisał:

BTW. Słyszeliście o rozmowie Ronaldinho z prezesem Milanu, który zapowiedział, że jeżeli
nie poprawi swojej gry i ogólnie rzecz ujmując "zachowania poza boiskiem" może się pożegnać
z klubem?

Nie wiem ,ale póki co Dinho gra najlepiej z całego zespołu ,więc myślę że bardziej chodzi o to drugie ,czyli imprezy itp. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz z Czerwonymi Diabłami będzie ciężki, ale mam nadzieję, że upokorzą ManU. Trzeba wierzyć choć nawet na remis :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 14:53, AssaxoN napisał:

Mecz z Czerwonymi Diabłami będzie ciężki, ale mam nadzieję, że upokorzą ManU. Trzeba
wierzyć choć nawet na remis :D.

Milan jest nieprzewidywalny :] Zwłaszcza w LM :]
Liczę na dobre widowisko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawię się zapowiada mecz Milanu z Manchesterem. Jeśli Rooney i Nani będą w takiej dyspozycji jakiej są to obrońcy Rossonerich będą mieli nie lada ataki do ode przenia w meczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 15:23, SongoX napisał:

No ciekawię się zapowiada mecz Milanu z Manchesterem. Jeśli Rooney i Nani będą w takiej
dyspozycji jakiej są

Mówisz o ostatnim meczu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 19:17, Be-Yacz napisał:

Mówisz o ostatnim meczu? :P


Głównie miałem na myśli mecz z Arsenalem, kiedy to Rooney odbierał piłki obrońcom Kanonierów i potrafił oddać strzał na bramkę przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 19:19, SongoX napisał:

Głównie miałem na myśli mecz z Arsenalem, kiedy to Rooney odbierał piłki obrońcom Kanonierów
i potrafił oddać strzał na bramkę przeciwnika.

Aha, myślałem, że chodziło Ci o ostatni mecz, kiedy to Rooney nic nie potrafił zrobić, a Nani potrafił sfaulować na czerwień w 30 minucie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie jednego meczu raczej nie można stwierdzić formy zawodnika. A Rooney od początku sezonu udowadnia, że w formie jest bardzo dobrej (ponad 20 bramek w lidze). O Nanim nie będę się wypowiadał, bo ciężko coś stwierdzić na podstawie ostatnich meczyków, za mało ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować