Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Robi się głośno o transferze Vidica do Realu. Ja, powiem szczerze, co może się wydawać dziwne, mam to gdzieś, mimo że jestem fanem ManUTD. Czemu? Ile spotkań rozegrał serb w tym sezonie? W ilu grał pewnie? 3/4 Sezonu gramy inną obrona, a i tak dajemy radę. Brown, Evans, Rio, Evra, Bliźniaki da Silva... Chce odejść, żonka mu w główce poprzewracała, to niech wypierdziela, a nie atmosfere w zespole będzie psuć. Może i będzie mi go brakować, ale tylko jak przypomne sobie te jego świetne mecze. Grunt żeby dostać za niego sporą kasę, bo to mimo wszystko obrońca jeden z najlepszych na Świecie. Jak za krystynką płakać nie będe, chociaż i za tym drugim nei tęsknie z powodu bramek... a poprostu z tego powodu, że go nie ma. Robił wokół siebie jakąś taką otoczke, a swoim dryblingiem mimo wszystko czarował. Ach, cudownie by było jakby wrócił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 23:10, Pernia napisał:


> Liberum Veto. Piszę jako fan ManUtd - ewidentna czerwona, takie zagrania trzeba
po prostu
> tępić.
A ja, to jako kto? Też jako fan Utd. Tępić, co? No, przyznaje że lekko niebezpieczny
był ten wślizg, ale jak już gwizdnął, to żółtą dać i ostrzeżenie. Czerwonej nie rozumiem.



Oczywiście że czerwona. Na początku miałem podobne zdanie do twojego (jako że jestem fanem MU od -nastu lat)
Obiektywnie rzecz ujmując, tego typu zagrania niezależnie czy piłka została trafiona, trącona czy nawet nie ruszona, powinny być karane czerwoną kartką. Zgodnie z przepisami gry. Jest to wyjątkowe niebezpieczne zagranie. W podobny sposób Witsel załatwił Wasilewskiego oraz Taylor, Eduardo. Atak wyprostowaną nogą.
Głupie zachowanie Naniego, za które poniósł zasłużoną karę. Co zresztą sam Boss przyznał.

P.S. Z Be-Yaczem nie warto dyskutować. Jest to fana Realu do którego nie trafiają żadne argumenty bo i tak Real jest najlepszy:) Kiedyś próbował przekonać wszystkich użytkowników tego tematu, że Simao Sabrosa czy Queresma(nie pamiętam już), jest lepszy od CR7(zwanego dzisiaj CR9). A było to po tym jak Ronaldo został w MU:D Niestety podejżewam że chłopak nie potrafi racjonalnie myśleć jeśli chodzi o Real jak i MU(z obserwacji wnioskuje że nienawidzi ich do szpiku kości, chyba za to że wielkością dorównują Realowi, a niektórzy uważają że ich przewyższają np. ja:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ci się pomyliło co do Simao. Co do Quaresmy to fakt, swego czasu byłem wielkim entuzjastą jego talentu. Życie pokazało, że, co się rzadko zdarza, racji nie miałem. :) Nie nienawidzę MU chłopczyku.

temek, 30 milionów za takiego kogoś? Trochę kwota z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 17:21, temek napisał:

http://www.manusite.pl/?co=aktualnosci&id=20099

Szykuje się gruby transfer w lecie, wprawdzie 30 mln funtów czyniłoby Rodwella jednym
z najdroższych piłkarzy świata już w wieku 18 lat, jednak moim zdaniem jest tych pieniędzy
wart. To może być drugi Keano, tylko, że lepszy ;)


A Manchester za 15 mln nie kupił niedawno jakiegoś obrońcy z Fulham? Więc po co mi kolejny. A ManU już raz przepłaciło(za Carrick''a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skład na Bułgarie.


bramkarze: Tomasz Kuszczak (Manchester United FC), Sebastian Przyrowski (KP Polonia Warszawa SSA);

obrońcy: Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Kamil Glik (GKS Piast Gliwice), Tomasz Jodłowiec (KP Polonia Warszawa SSA) , Marcin Kowalczyk (FC Dinamo Moskwa), Łukasz Mierzejewski (MKS Cracovia Kraków SSA), Maciej Sadlok (KS Ruch Chorzów SA), Michał Żewłakow (Olympiacos CFP);

pomocnicy: Tomasz Bandrowski (KKS Lech Poznań SA), Jakub Błaszczykowski (BV Borussia Dortmund), Maciej Iwański (KP Legia Warszawa SSA), Radosław Majewski (Nottingham Forest FC), Rafał Murawski (FC Rubin Kazan), Ludovic Obraniak (LOSC Lille Metropole), Sławomir Peszko (KKS Lech Poznań SA), Łukasz Piszczek (Hertha BSC Berlin), Maciej Rybus (KP Legia Warszawa SSA);

napastnicy: Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre), Robert Lewandowski (KKS Lech Poznań SA), Patryk Małecki (TS Wisła Kraków SA), Dawid Nowak (GKS Bełchatów SSA)

Zamiast Przyrowskiego to bym Sapele z GKS Bełchatów powoła, bo Przyrowski juz kilka szans dostawał i średnio mu to wychodziło. Jak Smuda tak bardzo upiera sie na goalkeeper;ów z polskiej ligi;P Załuska. Tytoń podobno dobrze sobie radzi z NAC Breda.

Mierzejewski....To ten sam co był próbowany na pozycji pomocnika, napastnika i wylądował jako obrońca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, ile dali wtedy za Carrick''a? Około 15 milionów. Kwota adekwatna do umiejętności, w końcu całkiem dobry pomocnik i przyzwoity obrońca ;]. A Rodwell to jak dla mnie plotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 00:12, Diverso napisał:

E tam, ile dali wtedy za Carrick''a? Około 15 milionów. Kwota adekwatna do umiejętności,
w końcu całkiem dobry pomocnik i przyzwoity obrońca ;]. A Rodwell to jak dla mnie plotka.

Carrick kosztował prawie 30 milionów, bo trochę ponad 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i napisane jest, że w zależności od jego gry maksymalna kwota to 18.7 milionów funtów. W każdym razie Manchesterowi i tak przydałby się jakiś błyskotliwy pomocnik do rozgrywania, bo Carrick i Fletcher sprawują się dobrze w destrukcji, ale o kreowanie gry to już różnie bywa, raz geniusz, raz padaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewidywany skład na mecz Lyon-Real, wg Marci (a ona się nie myli):

Casillas - Arbeloa, Albiol, Ramos, Marcelo - Lass, Xabi Alonso, Granero, Kaká - Cristiano Ronaldo, Higuaín

Czyli "bye, bye LM", "to już jest koniec" i nie wiem jak ja zniosę kolejną porażkę Realu w 1/8 LM ;/ Pellegrini opanuj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując znane choćby z demtów hasło, odpowiem że Marcelo (w obronie) jest odpowiedzią na wszystko. Mniej bym się bał gdybym zobaczył na LO nick Assaxon. Przecież to będzie rzeźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież jeden zawodnik nie może zniszczyć całej gry :D. I o ile się nie mylę w 1/8 są dwa mecze więc może go nie będzie już w następnym :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 16:35, AssaxoN napisał:

Ale przecież jeden zawodnik nie może zniszczyć całej gry :D. I o ile się nie mylę w 1/8
są dwa mecze więc może go nie będzie już w następnym :D.


Mecz z Sevilą ktoś jeszcze pamięta?

W ogóle mi się ten skład nie poboda. A może jestem już zniszczony przez to że Real odpada w 1/8. Zresztą, wolę być pesymistą i się miło zdziwić niż rozczarować. Przed Milanem też myślałem że Real przejdzie po nich jak walec. Jest nad czym się umartwiać. Kiepski Kaka, niefunkcjonujący środek pola w obsadzie Xabi-Lass, tragiczny(w obronie!!!) Marcelo i niestrzelający w Europie Higuain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 16:35, AssaxoN napisał:

Ale przecież jeden zawodnik nie może zniszczyć całej gry :D. I o ile się nie mylę w 1/8
są dwa mecze więc może go nie będzie już w następnym :D.


Mecz z Sevilą ktoś jeszcze pamięta?

W ogóle mi się ten skład nie poboda. A może jestem już zniszczony przez to że Real odpada w 1/8. Zresztą, wolę być pesymistą i się miło zdziwić niż rozczarować. Przed Milanem też myślałem że Real przejdzie po nich jak walec. Jest nad czym się umartwiać. Kiepski Kaka, niefunkcjonujący środek pola w obsadzie Xabi-Lass, tragiczny(w obronie!!!) Marcelo i niestrzelający w Europie Higuain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 16:46, Smooqu napisał:

W ogóle mi się ten skład nie poboda. A może jestem już zniszczony przez to że Real odpada
w 1/8. Zresztą, wolę być pesymistą i się miło zdziwić niż rozczarować. Przed Milanem
też myślałem że Real przejdzie po nich jak walec. Jest nad czym się umartwiać. Kiepski
Kaka, niefunkcjonujący środek pola w obsadzie Xabi-Lass, tragiczny(w obronie!!!) Marcelo
i niestrzelający w Europie Higuain.

Ależ narzekasz?? Przecież obecność Marcelo na obronie oznacza tylko jedno- Pellegrini chce dłużej utrzymywać się przy piłce i nie pozwalać na dotarcie Lyonowi w nasze pole karne. A że Marcelo z przodu klepać potrafi, to my wiemy :) Także kluczem jest długie (no też oczywiście bez przesady, nie mają wymieniać miliona pięcset podań jak niektórzy) utrzymywanie się przy piłce i wysoki pressing. Jedyną ewentualną wadą tego systemu mogą być dłuugie piłki posyłane do Lopeza, ale z tym Albiol z Ramosem sobie poradzą. W dodatku na lewej Marcelo będzie ubezpieczał Lass, więc więcej miejsca będzie miał Alonso, żeby porozgrywać, a siła z przodu Ronaldo-Granero-Kaka-Higuain jest wiadomo jaka :) Mecz z Sevillą wyszedł Marcelo jak wyszedł, bo zespół był wtedy niezgrany i to Sevilla dłużej była przy piłce, więc szły ataki. Ja wierzę w Marcelo- od czasu Sevilli pod okiem Pellegriniego dojrzał i już nie popełnia głupich błędów.

Jezuu, ale się stresuję, to już za 3 godziny, kupiłem sobie picie, jedzenie, mam w razie czego naszykowaną kasę na komórce, żeby w ostateczności opłacić transmisję na onecie, koszulka Realu gotowa do założenia- muszą wygrać! Wygrali z Marsylią lepszą ostatnio od Lyonu, wygrali z Deportivo, z którym nie wygrali od dawna, to wygrają i z Lyonem. Hala Madrid!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan vs ManU

Przewidywane składy:

Milan: Dida , Abate , Silva , Nesta , Antonini --- Ambrosini , Beckham , Pirlo --- Pato , Huntelaar i Ronaldinho

ManU: Van der Sar , Brown , Ferdinand , Evans , Evra --- Carrick , Fletcher , Scholes , Valencia , Park --- Rooney

-----
Trochę mi Pirlo nie pasuje w Milanie ,ale i tak jakoś to będzie :]
Szkoda tez trochę ,że na ławce zabrakło Manciniego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcelo ładnie klepie w ataku, pod warunkiem że nie musi się cofać. A to najsłabszy punkt naszej obrony i całego składu. Naprawdę może być ciężko.

Przecież Mancini grał w Interze i nie może grać teraz ;/ Tak mówili komentatorzy na C+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 17:53, Smooqu napisał:

Przecież Mancini grał w Interze i nie może grać teraz ;/ Tak mówili komentatorzy na C+.

Aaaa no tak... zapomniałem o tym drobnym punkcie w regulaminie LM ;/
Ale i tak szkoda ^_^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować