Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2010 o 12:24, Ziggy napisał:

Noi jeszcze taka mała prowokacja: Gdzie ci kibice United co smiali sie z Realu że dali
się ograć bandzie starców?

Tutaj. ;]

Dnia 17.02.2010 o 12:24, Ziggy napisał:

/ciach/

hm, Lyon to mimo wszystko Lyon, to nie jest europejska potęga, a real to ... dream team? Drużyna gwiazd? Taka plejada ''powinna'' zniszczyc lyon i nie zostawic po nim sladu, a tym czasem stało się inaczej. Wygrać z Liverpoolem? To był począek sezonu... i śmiem twierdzić, że przy ówczesnej formie LFC ja i moja ''podwórkowa drużyna'' też byśmy taki Cudowny Liverpool roznieśli.

Dnia 17.02.2010 o 12:24, Ziggy napisał:

Edit: Wiadomość z ostatniej chwili: Guus Hiddink od 1 września obejmie reprezentację
Turcji. Dla mnie to hit transferowy.

o, to jeszcze troche i moze sie do Polski pofatyguje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 17:28, Be-Yacz napisał:

Coś ci się pomyliło co do Simao. Co do Quaresmy to fakt, swego czasu byłem wielkim entuzjastą jego talentu. > Życie pokazało, że, co się rzadko zdarza, racji nie miałem:) .


Jako żę kiedyś już Ci pisałem że jakoś nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu i odpowiadać na Twoje posty, ale trochę wody w Wiśle upłynęło od tego czasu, a że raz do roku to i kura pierdnie to sobie pozwolę.

Pomimo upływu lat cały czas nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem, że któryś z nich a nie konkretnie Simao i Queresma.

Chociaż widzę postęp, bo przyznałeś się do błędu, co kiedyś jakoś nie miało miejsca.

Wciąż jednak jesteś niesamowicie zadufany w sobie i swoich przekonaniach. Może kiedyś z tego wyrośniesz jak skończysz gimnazjum.

Dnia 15.02.2010 o 17:28, Be-Yacz napisał:

Nie nienawidzę MU chłopczyku.


Chłopczyka proponuje poszukać w swojej klasie albo na przerwach w szkole w innych rocznikach. Tam zapewne znajdziesz jakiegoś podobnego sobie nieomylnego, wszechwiedzącego "znawcę" piłki, a może i posłuch będzie a i większy szacunek wśród podobnych do Ciebie, ba! może i uda Ci się wśród nich uchodzić za jakiegoś guru.

Dnia 15.02.2010 o 17:28, Be-Yacz napisał:

temek, 30 milionów za takiego kogoś? Trochę kwota z kosmosu.


Przypomnę Ci pewne fakty z przeszłości.
1 - Rok 2004 - MU płaci 33 mln funtów za kontuzjowanego niespełna 19 latka, powoli wkraczającego w wielką piłkę
2 - Rok 2003 - MU płaci ~16 mln funtów za 18 letniego zawodnika o którym nikt w wielkiej piłce nie słyszał.
3 - Rok 2003 - Milan płaci ~ 7.5 mln funtów za szerzej nieznanego 21 latka.

Niby kasa duża za "kogosiów". Ale o kogo chodzi?
1 - Rooney
2 - Cristiano Ronaldo
3 - Kaka

Za dwóch ostatnich Twój Real w lecie zapłacił w sumie 142 mln funtów (160 mln euro). To jest kwota z kosmosu. Ale jak są na tyle głupi, żeby taką kasę wykładać za ludzi to ich prywatna sprawa.

Dodam tylko że Rooney na dzień dzisiejszy przez fachowców, wyceniany jest ba jakieś 47 mln funtów(53 mln euro)



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2010 o 13:53, Pernia napisał:

hm, Lyon to mimo wszystko Lyon, to nie jest europejska potęga, a real to ... dream team?
Drużyna gwiazd? Taka plejada ''powinna'' zniszczyc lyon i nie zostawic po nim sladu,
a tym czasem stało się inaczej.


Napisałeś bardzo ważną rzecz. Drużyna gwiazd, plejada. Tyle że to nie jest zespół. Póki co jest grupa indywidualności, która to bardzo często gubi jak tylko ktoś zastosuje zwiększony pressing. Uważam również że w tej drużynie biega za dużo ludzi którzy mają problem z dostosowaniem się do skonkretyzowanych schematów taktycznych. Kaka, Ronaldo to "Wolne Elektrony", Beznema też lubi sobie pohasać na całej szerokości.
Wyłączamy 3 zawodników ze schematu obliczonego na 10 ludzi i masz 7 którzy mają zrobić robotę. Tak się uda niestety. A jak Pellegrini, coś tam stara się ułożyć tak jak potrafi (trener z niego jest nie kiepski przyznam) to mu Perez na łeb wskakuje i jest taki klops jak wczoraj.

Niemniej jednak Realu bym nie skreślał. Powinien sobie poradzić u siebie z Lyonem, ale jak później trafi na drużynę z wyższej półki to raczej sajonara LM. No chyba że uda im się coś zmienić w grze. W co wątpię bo z takim prezesem jak mają to by chyba nawet cudotwórca nie osiągnął oczekiwanych wyników.

Dnia 17.02.2010 o 13:53, Pernia napisał:

> Edit: Wiadomość z ostatniej chwili: Guus Hiddink od 1 września obejmie reprezentację

> Turcji. Dla mnie to hit transferowy.
o, to jeszcze troche i moze sie do Polski pofatyguje xD



Ta. Już widzę jak beton z PZPN wysupłuje ok. 2mln euro pensji dla niego. Na sponsorów nie ma co liczyć, bo z tymi pseudo fachowcami, ze związku to nikt, kto może taką forsę wyłożyć, nie ma ochoty współpracować.
Dopóki oni będą w polskiej piłce działać dopóty nie ma co liczyć na trenera z nazwiskiem i umiejętnościami.

Najgorsze jest to że jak nasza reprezentacja zrobi wynik na Euro 2012 to Lato i cała wierchuszka jego darmozjadów będzie się pysznić że to za ich kadencji tak wspaniale graliśmy. Już coś zaczynają pie.., stop, farmazonić, że to za ich rządów Euro będzie u nas w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 12:02, NecroVisioneR napisał:

Wiesz,takie teorie to moze sobie...wiesz:)Po pierwsze Real 4:0 dostał na Anfield,po drugie
Santiago Bernabeu to Twierdza Realu,zawsze tam wygrywają i wygrają za 3 tyg.Lyon to cieniasy


Hahahahahaha. Wszyscy od paru lat nas klepią w Europie i nie sprawia im problemu gdzie ani kiedy.

Zakład o mojego laptopa, że przed rewanżem z Lyonem, Kaka zagra pare meczy z hiszpańskimi cieniasami, zaliczy asystę, może Cris mu odstąpi karnego i z niego strzeli bramke i wtedy wszyscy będą pier*olić że Kaka wraca do formy, a z Lyonem zagra tak jak z Milanem. Czyli 0

Zresztą Real ma szanse na awans tylko bez Kaki w składzie, Marcelo nie wymieniam bo ten będzie pauzował. Szkoda bo można byłoby zagrać taktyką 4-4-2. Z Benzemą i Higuainem w ataku oraz Marcelo i Ronaldo na skrzydłach, a Guti z Lassem w środku.

Teraz Real może wygrać... nie, nie wygra. Nie ma najmniejszych szans. Chyba, że Kaka złapie kontuzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 12:24, Ziggy napisał:

Edit: Wiadomość z ostatniej chwili: Guus Hiddink od 1 września obejmie reprezentację
Turcji. Dla mnie to hit transferowy.


jestem zdziwiony, że od pracy w Juventusie wolał reprezentację Turcji. Widocznie lubi wyzwania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 22:37, ostry3000 napisał:

Czy ktoś widzi to co Ja? Fabiański robi takie cuda w bramce Arsenalu, że ja bym go od
razu po meczu wywalił z drużyny, ale to jest życie a nie Football Manager...

A Tomaszewski wielki znawca chcę Szczęsnego na bramce ( grającego obecnie w 3 lidze angielskiej, buahaha ) i Fabiańskiego na zmianę, a na Przyrowskiego wjeżdża jak mu się podoba. Nie rozumiem tego leśnego dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja nie jestem zdziwiony. Od paru lat przecież tylko prowadzi reprezentacje (nie licząc Chelsea). Cóż jedno jest pewne Turcja będzie za niedługo mocna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC Porto - Arsenal Londyn 2:1

Co tu dużo mówić tragiczna gra a kogo ? Naszego bramkarza Łukasza Fabiańskiego, który popełniał co chwilę tzw. podwórkowe błędy. W 11 minucie popełnił beznadziejny błąd - po dośrodkowaniu Vareli z prawego skrzydła zamiast schwytać futbolówkę, wbił ją sobie do własnej bramki.
Na szczęście 7 minut później w 18 minucie Kanonierzy zremisowali po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Fabregasa do Sola Campbella (powrócił do Arsenalu) , który trafił pięknego gola z bliskiej odległości.
Potem było gorzej już w drugiej części spotkania bodajże w 52 minucie zawodnicy Arsenalu popełnili kolejne poważne błędy w defensywie. Sol Campbell trącił piłkę w kierunku polskiego bramkarza, a ten... schwytał ją w ręce. Sędzia podyktował rzut wolny pośredni, który natychmiast wykonali gospodarze. Ruben podał do Radamela Falcao, który skierował piłkę do bramki kompletnie zaskoczonych gości. Wyglądało to jak ten gol ManU z rzutu rożnego co go tak szybko wykonali i strzelili , ale nie został uznany.
I takim wynikiem się ten mecz skończył. Rewanż odbędzie się 9 marca na Emirates Stadium w Londynie. Mam nadzieję, że nie będzie tam już Fabiańskiego.

Bayern Monachium - Fiorentina 2:1
Pierwszy na listę strzelców wpisał się Arjen Robben, który tuż przed przerwą wykorzystał rzut karny po faulu na Riberym.
Do remisu doprowadził w 51. minucie Per Koldrup, który z niedużej odległości wpakował piłkę do bramki Butta. Źle ustawieni byli w tej sytuacji obrońcy Bayernu.
Wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry Ivica Olic.
Reważ jest zaplanowany na tego samego dnia co Arsenalu, czyli 9 marca.

Następne mecze 1/8 LM:
Stuttgart - FC Barcelona 23.02
Olympiakos Pireus - Bordeaux 23.02
Inter Mediolan - Chelsea Londyn 24.02
CSKA Moskwa - Sevilla 24.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 08:29, AssaxoN napisał:

FC Porto - Arsenal Londyn 2:1

>

stawiałem na remis , ale cóz zawód , nie ma sie co dziwić taka gra i taki wynik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie że Arsenal przegrał ale jest to jakby nie patrzeć zwycięstwo nie do końca zasłużone. Takie fuksiarskie te bramki. Sądze że w rewanżu Arsenal niestety strate odrobi, w końcu to tylko różnica jednego gola.

Quire

>1 - Rok 2004 - MU płaci 33 mln funtów za kontuzjowanego niespełna 19 latka, powoli wkraczającego w wielką >piłkę
Powoli? Rooney przychodząc do Manchesteru był już gwiazdą Euro 2004. Alex Ferguson wiedział po kogo sięga, nie był, jak to napisałes, byle kto.

>2 - Rok 2003 - MU płaci ~16 mln funtów za 18 letniego zawodnika o którym nikt w wielkiej piłce nie słyszał.

Nie wiem na ile to prawda, ale Kaka został już wcześniej dostrzeżony i choć dla mnie był wówczas anonimowy, to podobno (nie wiem na ile to prawda, bo czytałem o tym w gazecie) Milan miał zagwarantowane, że jeśli
Kaka przeniesie się do Europy, to tylko do Milanu. Z tego tez powodu sprzedano go do AC Milan, nie do Chelsea Londyn, które również na niego miało zakusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 14:40, Wintesun napisał:

Niby fajnie że Arsenal przegrał ale jest to jakby nie patrzeć zwycięstwo nie do końca
zasłużone. Takie fuksiarskie te bramki. Sądze że w rewanżu Arsenal niestety strate odrobi,
w końcu to tylko różnica jednego gola.


Trochę szczęścia było, chociaż więcej przy pierwszej niż przy drugiej bramce. Zresztą Arsenal wcale dobrze nie grał, jak dla mnie Porto lepiej się prezentowało. Kanonierzy muszą sobie sprezentować konkretnego napastnika bo Bendtner to taki Rasiak, a Vela na pierwszy skład się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 20:23, Paoro napisał:

Widzę że niektórzy nie pamiętają tak zamierzchłych czasów, kiedy to Arsenal był na ustach
wszystkich... niestety było to nie tak dawno jak piszesz, a Chelsea o mistrzostwie mogła
tylko pomarzyć - bez Abramowicza wcześniej tylko raz i to przed 50 laty zdobywała majstra
w Anglii.

Co to zmienia w kwestii beznadziejnej postawy Arsenalu (zresztą pokazali swoje w Porto) - AFC to w tej chwili zespół czołówki europejskiej, który jednak nic nie wygra, póki nie odejdzie Wenger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 17:27, demerenfarsz napisał:

Co to zmienia w kwestii beznadziejnej postawy Arsenalu (zresztą pokazali swoje w Porto)
- AFC to w tej chwili zespół czołówki europejskiej, który jednak nic nie wygra, póki
nie odejdzie Wenger.

Wczoraj to ciała dał Fabian.. o żeś dlaczego nasi mają takie predyspozycję to puszczania takich baboli. Nie chce pisać ze nasi są beznadziejni ale tak już jest że a to Kuszczak wpuści bramkę po wybiciu bramkarza, pamiętam szmate wpuszczoną przez Dudka jeszcze w Liverpoolu, także Boruca nie trafiającego w piłkę po podaniu Zewłakowa, eh... z drugiej strony nie tylko naszym się takie zdarzają, tylko że o błędach Polaków najbardziej dyskutujemy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 14:40, Wintesun napisał:

>2 - Rok 2003 - MU płaci ~16 mln funtów za 18 letniego zawodnika o którym nikt w wielkiej
piłce nie słyszał.

Nie wiem na ile to prawda, ale Kaka został już wcześniej dostrzeżony i choć dla mnie
był wówczas anonimowy, to podobno (nie wiem na ile to prawda, bo czytałem o tym w gazecie)
Milan miał zagwarantowane, że jeśli
Kaka przeniesie się do Europy, to tylko do Milanu. Z tego tez powodu sprzedano go do
AC Milan, nie do Chelsea Londyn, które również na niego miało zakusy.

Tu chodziło o C.Ronaldo ,a nie o Kakę...
Pomyliłeś podpunkty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 20:11, Wintesun napisał:

Racja, gome. No ale wiadomo o co chodzi w sprawie Kaki.


O to że obecnie gra gorzej niż 300 kilowy goryl bez nóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować