Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Oj pierwsza połowa fajnie, fajnie ale kilka błędów sędziego i nie było spalonego dla Arsenalu przy akcji Bendtnera późniejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:30, Noidea napisał:

Ciesze się, że robicie z forum livescore. Serio. Brawo. -_-''
Ale grunt to nabić posta, co nie?



Rozgnieciony miąższ awokado skropić sokiem z cytryny i wymieszać z drobno posiekana małą cebulą.
Ugotowane na twardo, ostudzone i obrane jajka przekroić wzdłuż na połówki. Wyjąc żółtka i utrzeć je z majonezem, pieprzem oraz startym serem. Wymieszać z awokado z cebulą. Przygotowanym farszem napełnić połówki jajek i udekorować pokrojonym w kostkę pomidorem lub papryka.

Masz przepis na jajko na faszerowane na zielono.


Forum służy do wyrażania emocji. Więc nie rozumiem o co się czepiasz.


Brawo Barca. Dzisiaj ona. Jutro Bayern i nie ma angoli w LM. Co ja gadam. W Arsenalu gra sam Walcott.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:32, Magok napisał:

Messi jest niesamowity tak samo jak gra całego zespołu.

Barcelona dobrze gra? Jak dla mnie to nie jest ta sama Barca, co tydzień temu. Poza tym z meczu na mecz Messi coraz bardziej udowadnia, że gdyby go brakło, to Barca traci połowę skuteczności.
Arsenal, to bardzo ambitna drużyna, ale muszą popracować nad dokładnością podań i przyjęciem, bo póki co to jest żenada. Nie trudno również zauważyć, że wystarczy przyspieszyć grę, a Barca się gubi - tak było również tydzień temu.

Poważne błędy sędziego. Brak spalonego i należało dać po kartce dla obu stron zaraz na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2010 o 21:36, Smooqu napisał:


Forum służy do wyrażania emocji. Więc nie rozumiem o co się czepiasz.


Spamujecie do jasnej cholery!!!!!!!!!!!!!! I o to się rozchodzi

Tak jak i ja teraz, dlatego powiem, że lubię piłkę nożną.

Polonia mistrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:36, NdysH napisał:

Oj pierwsza połowa fajnie, fajnie ale kilka błędów sędziego i nie było spalonego dla
Arsenalu przy akcji Bendtnera późniejszej.


Messi hattric - brawo! Piękne bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super... tym panom z nki to ja z chęcia przemeblował bym twarz, bo nie moge już słuchać ich żałosnych komentarzy. "BAARCELONA!!! WIELKA BARCELONA" Niech się jeszcze ... nie dokończę, sami się domyślcie o co mi chodziło. Wierze w to, ze Arsenal jednak da rade, bo juz nie moge patrzec na ta farse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:37, Grinczar napisał:

Barcelona dobrze gra? Jak dla mnie to nie jest ta sama Barca, co tydzień temu. Poza tym
z meczu na mecz Messi coraz bardziej udowadnia, że gdyby go brakło, to Barca traci połowę
skuteczności.


W ostatnim meczu nie błyszczał a to Ibra strzelał. Jest jeszcze Pedro.


Ale Real dostanie wp***l w Gran Derbi. Wstyd będzie z domu wychodzić. 6:2 jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Arsenal miałby spore szansę gdyby bardziej uwierzył w siebie, bo jest tak jak mówisz, Barca się gubi gdy Arsenal przyspieszy. Niestety oni mają to do siebie, że grają tam bardzo młodzi zawodnicy i boją się trochę otworzyć na Barce, która wiadomo jaką ma opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro miarą "błyszczenia" dla ciebie są tylko bramki, to...

Dnia 06.04.2010 o 21:41, Smooqu napisał:

Ale Real dostanie wp***l w Gran Derbi. Wstyd będzie z domu wychodzić. 6:2 jest możliwe.


I po co ja się staram? Widzę, że nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu Arsenal też przegrywał dwoma bramkami, więc jestem dobrej myśli.
Teraz każdy remis będzie promował Arsenal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2010 o 21:41, Smooqu napisał:

Ale Real dostanie wp***l w Gran Derbi. Wstyd będzie z domu wychodzić. 6:2 jest możliwe.


Na to bym nie liczył że będzie 6:2 bo Real postawi się w tym roku... No ale wszystko się wyjaśni w Sobote?Niedziele? Kiedy Gran Derbi ? xD Marquez chyba doznał kontuzji z tego co widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:41, Smooqu napisał:

Ale Real dostanie wp***l w Gran Derbi. Wstyd będzie z domu wychodzić. 6:2 jest możliwe.

twoja wiara w ulubiony klub mnie rozwala. Nic, tylko jako twoje motto przywiesić ci tabliczkę ''BELIEVE!" \o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom Pernia ma racje. A ja dodam od siebei pare słów na temat komentatorów z nki. Mecz Interu z Cska i taki tekst. "Jest wychowankiem paru klubów". Lol to od kiedy tak można? I kolejny tekst już w meczu Farsy z Arsenalem. Ewidentny spalony Bendtnera a oni "Nie było spalonego". Idioci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ta ja tak samo. Barca suksi. Ja chcę kogoś innego w finale zobaczyć a nie aby Barce. Mam nadzieję, że Inter albo Bayern ją rozgromi... Z resztą co ja gadam. Mecz jeszcze się nie skończył i wierzę, że Arsenal wygra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę rozśmieszył ten tekst komentatora na Nsporcie: "Któż by pomyślał, że po 20 minutach bliżej półfinału będą ''Kanonierzy''"

Zapomniałem dodać że wypowiedział go w ułamku sekundy przed strzeleniem gola przez Messi'ego dla Barcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:43, Pernia napisał:

> Ale Real dostanie wp***l w Gran Derbi. Wstyd będzie z domu wychodzić. 6:2 jest możliwe.

twoja wiara w ulubiony klub mnie rozwala. Nic, tylko jako twoje motto przywiesić ci tabliczkę
''BELIEVE!" \o/



Ciekaw jestem jak wygląłaby wiara w twój klub gdyby 6 lat z rzędu odpadali z LM w 1/8. W pucharze Angli klepali ich 3 ligowcy. A największy rywal, Liverpool, byłby uznawany za najlepszy klub na świecie grający bajeczny futbol. Aha, i w ich szeregu grałby najlepszy piłkarz na świecie.


;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że dlatego tak kibicujesz Barcy, bo wygrywa? Poza tym nie masz co gdybać, bo faktem jest, że jesteś ślepym fanatykiem Barcy, a nikt tak się tu nie wypowiada o Arsenalu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować