Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Lol Rooney zagra od pierwszej minuty!!! Ale skład wogóle mocny. Van der Sar, Rafael, Ferdinand,Vidic, Evra, Carrick, Fletcher, Gibson, Nani, Valencia, Rooney. Bayern ma wała bo nikt się nie spodziewał że Roo zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w tym momencie jestem zdołowany ; / Rooney to nie piłkarz-to jakaś maszyna! Jak on mógł już dojść do siebie?! No nic... będzie ciężko, ale cały czas mam nadzieję że Bayern zwycięży, chociaż szanse są nikłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hell yes, Rooney w pierwszym składzie! Mam tylko nadzieję, że ta jego kostka naprawdę się wyleczyła na tyle, żeby mógł zagrać przynajmniej 45 minut. Teraz podchodzę do tego meczu całkiem inaczej, już jakieś szanse mamy, w przeciwieństwie niż gdybyśmy mieli grać z Drevnem na ataku...
PS: Oby go tylko nie poobijali zbyt mocno, bo w Premier League się przyda bardzo, jeśli mamy powalczyć o tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 20:36, Kapizak1 napisał:

Hell yes, Rooney w pierwszym składzie! Mam tylko nadzieję, że ta jego kostka naprawdę
się wyleczyła na tyle, żeby mógł zagrać przynajmniej 45 minut.


Pewnie gdyby nie był gotowy na cały mecz to wszedłby z ławki, a tak jak się rozkraczy to nie będzie go w końcówce. Więc chyba Ferguson wie co robi i Rooney jest gotowy na więcej niż połowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dowiedziałem się, że Rooney zagra to humor mi się poprawił. Początek meczu i dwie nie brzydkie bramki. A Nani zrobił to po mistrzowsku. Będzie to emocjonujący mecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie wierzę w to co się dzieje w tym meczu. ManU ogrywa Bayern jak tylko chce. Niemcy grają jak takie zdezorientowane dzieci ;/

Ooo! Bramka na 3:1. Może jeszcze coś ugrają, oby tylko poprawili styl gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden Gol dla Bayernu i Manchester będzie w ciemnej pupie...Będzie wtedy potrzebował jeszcze jednego trafienia, żeby awansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 22:37, Pernia napisał:

Nie wierze w sprawiedliwosc. Jezeli po takiej grze ma awansowac bayern... dziekuje.

Po takiej grze? Mam mówić kto naparzał przez drugą połowę? Kto stracił zawodnika przez głupotę? Kto ma brzydkiego napastnika z bólem nogi? (No to ostatnie raczej nie zaważyło o porażce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 22:37, Pernia napisał:

Nie wierze w sprawiedliwosc. Jezeli po takiej grze ma awansowac bayern... dziekuje.


Manchester grał tylko przez 40 minut, a potem nic nie grali. Stracili Rafaela i gra całkowicie siadła, jakby wypadł Carrick czy Nani. Bayern awansował całkiem zasłużenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LM to farsa, teraz jeszcze szwabskie świnie są w półfinale.
Wygląda na to, że mamy powtórke LM z sezonu 2003/04, wtedy też w półfinałach były żałosne drużyny.
Barcelona nie ma już konkurentów. Gratulacje za obronę tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się do końca. Podobno tak grają w Anglii więc nie rozumiem o co chodzi. Bayern w drugiej połowie miażdzył Manchester. Siadł na nich jak stado dzikich kangurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 22:44, temek napisał:

Barcelona nie ma już konkurentów. Gratulacje za obronę tytułu.



Tylko czemu na Santiago Bernabeu ? :( Ale do pozdrowień się przyłączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 22:44, temek napisał:

Barcelona nie ma już konkurentów. Gratulacje za obronę tytułu.


Nie ma się co rozpędzać, bo to tylko piłka nożna, różne rzeczy się dzieją. Bayern eliminuje Manchester, Lyon wchodzi do finału, Barca przegrywa z Interem, kto wie co się stanie ;)

Generalnie wielkie zaskoczenie, ale czerwona kartka ustawiła mecz, szkoda chłopaka, ciekawe czy się podniesie po takiej głupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasłużenie? Ile ManU oddał strzałów? Ich 40 minut, to był koncert jakiego Bayern nie będzie potrafił zagrać przez następne 10 meczy. Nie wykorzystali tyle dogodnych sytuacji, a w szczególności Rafael - nie dość, że mógł podać do pustego Rooney''a, to jeszcze nie potrafił strzelić z czystej sytuacji. Po co takiego półgłówka w ogóle było wpuszczać? Półgłówka, bo kto to fauluje tak ostro pod polem karnym przeciwnika, zupełnie dał się sprowokować.

Sędzia również nie grzeszył obiektywizmem. Równie dobrze mógł wylecieć (i powinien) Ribery lub Van Bommel. Ale to w końcu włoch, a więc:
a) zemsta za AC Milan
b) Mussolini
c) Niemcy wspierali ich na II WŚ, teraz on się odwdzięcza

Obydwa mecze powinno się pokazywać jako przykład tego, że nie sytuacje grają i nie zawsze umiejętnościami się wygrywa. Czasami wystarczy głupie szczęście, jeden z kilku niecelnych strzałów i... gol...

Z drugiej strony ManU mógł w pierwszym meczu od razu strzelić ze 3 bramki, ale po co? Lepiej próbować to utrzymać, a Bayern, to nie jest jakaś 2ga liga. Rewanż? 3:0 i pech - sędzia, Rafael, szczęście Robbena (3 strzały oddał, jedna bramka, nic prawie nie grał, a mimo to zostanie większym bohaterem niż Nani, który to pracował ponad swoje możliwości).

Jednym słowem - sędzia bardzo pomógł w wygranej Bayernu. Co dalej? Myślę, że Barca przegra z Interem (Maicon i Lucio są wystarczająco dobrzy, a zapał Eto'o będzie niesamowity), a Bayern z Lyonem. Zresztą te mecze udowadniają, że wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować