Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2010 o 12:40, Smooqu napisał:

Teoria kontrowersyjna bo w meczu MU-Bayern żadnych baboli nie widziałem.

a to jak szkopy lizały dupę sedziemu żeby pokazał kartkę Rafaelowi to co? Jeżeli tak, to ribery wylatuje razem z nim za chamstwo, a wyleciał sam brazylijczyk. UEFA nie lubi Angoli i jak widać piłka angielska im się już przejadła - ja dlatego o wczorajszym meczu staram się nie pamiętać. UEFA wygrała to niemcom ( z małą pomocą Carricka ), zespół zagrał dobrze i zdecydowanie bardziej zasługiwał na awans niż Bayern. Co do korupcji to najlepszym przykładem jest mecz Chelsea:Barcelona.. no bez jaj, 3 karne bez mrugnięcia okiem, pare innych które ''można było gwizdnąć'' ale nie trzeba było, a do tego wyleciał Drogba. Te rozgrywki z roku na rok niestety ale stają się gorszę, liczę teraz na to, że Chelsea wpadnie i że wykorzystamy to. Tytuł musi być nasz, bo to się najbardziej liczy - mistrzostwo w najlepszej lidze świata, a nie Liga Mistrzów. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 13:21, Pernia napisał:

> Teoria kontrowersyjna bo w meczu MU-Bayern żadnych baboli nie widziałem.
a to jak szkopy lizały dupę sedziemu żeby pokazał kartkę Rafaelowi to co?


Obydwie kartki dla Rafaela są przecież prawidłowe, nieodpowiedzialne zachowanie tego gracza.

Dnia 08.04.2010 o 13:21, Pernia napisał:

Co do korupcji to najlepszym
przykładem jest mecz Chelsea:Barcelona.. no bez jaj, 3 karne bez mrugnięcia okiem, pare
innych które ''można było gwizdnąć'' ale nie trzeba było


No to fakt. Ovrebo wygrał Barcelonie ten mecz w większym stopniu niż Iniesta :) Ale co zrobić, takie jaja się zdarzają. Wystarczy spojrzeć na mecz Chelsea-Manchester i liniowego albo Liverpool-Manchester i Neville''a i Fletchera uprawiających kickboxing na Kuytie i kimś jeszcze ;P


A co do Drogby to tyle: DOBRZE MU TAK!!

Jak mnie wkurzało jak Drogba się wypi***ał bez powodu przy fikcyjnych kontaktach z przeciwnikiem zamiast samemu strzelać gola. Cieszę się z jego nieszczęścia :)


Trochę mi w sumie szkoda tego Manchesteru bo te bramki Ollica to chyba najbardziej gówniane bramki w tej edycji LM ;p Zresztą ten typ tak ma bo z Fiorentiną ze spalonego strzelił i to 2 metrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała historia wyglada ciekawie.
Jest rok 2009. Angielskie zespoły totalnie zdominowały LM, od dwóch sezonów drużynę z Premier League potrafi wyeliminować tylko innna drużyna z Premier League, przed rewanżowym meczem wydaje się, że Barcelona (wcześniej zgnieciona przez Liverpool i ManUtd) znowu nie da rady Anglikom (Chelsea spokojnie wywiozła dobry wynik z Camp Nou). I wtedy zaczynają dziać się cuda. Zgodnie ze swoją dywizą Platini daje biednym i odbiera bogatym. Overbo wyczynia cuda, pewnie gdyby było trzeba to sam wbiłby piłkę do bramki Chelsea. Później kolejne mecze w których akurat, przypadkowo sędziowie mylą się na niekorzyśc Anglików. Tydzień temu, w meczu Liverpoolu z Benficą, żeby ułatwić zadania Benfice (która do tego momentu zpuełnie sobie nie radziła) wywala za nic jednago piłkarza "The Reds". Zobaczymy co dziś wymyślą na Anfield...

Zresztą pewnie innego sposobu nie ma, wystarczy spojrzeć na te statystyki:
http://rafalstec.blox.pl/2009/04/Raport-o-hegemonii-Premier-League.html
aby zobaczyć, że w Premier League wszystko jest najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2010 o 14:18, Smooqu napisał:

Obydwie kartki dla Rafaela są przecież prawidłowe, nieodpowiedzialne zachowanie tego
gracza.

nom straszne, złapał za koszulkę riberego, puścił go, ten chwile biegł, zatrzymał się, obrócił, kopnął Rafaela. Kto wylatuje? Rafael, cóż za chamstwo i prostactwo! To samo w pierwszej akcji, ja za takiego sędziego podziękuje.

PS O co chodzi z meczem LFC:MU?
Karny był podyktowany słusznie, niedowiarkom nawet linkowałem zasady gry, gdzie było jak byk napisane że w takich sytuacjach gwiżdze się karnego. Jak widzę, niektórzy mają swoje zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, to co się tu wyprawia każe się zastanowić nad pewnymi rzeczami. Mianowicie za sprawą kilku osób dyskusja zeszła na bardzo niski poziom. Mam wrażenie, że niektórzy chyba pierwszy raz w życiu oglądali mecz piłki nożnej i nie wiedzą, że kontrowersyjne sytuacje to w tym sporcie chleb powszedni. I o ile do nie zgadzania się z danymi sytuacjami trzeba przywyknąć (i się przywyka), o tyle zwykłe chamstwo, wulgarność, ubliżanie na tle narodowościowym, czy mieszanie do "gry, w której 22 spoconych facetów ugania się za kulką" (cytat osoby niezainteresowanej futbolem) podtekstów politycznych czy historycznych mija się z ideą dyskusji i przekracza te granice, których przekroczenie jest karalne.

Dlatego dziś mamy długą listę płac. Jeżeli chcecie poobrażać kogoś, to nie na tym forum. Brzydzimy się takimi zachowaniami.

temek
> LM to farsa, teraz jeszcze szwabskie świnie są w półfinale.
> /.../
> Nie przeboleje tej porażki, nawet ten makaroniarz nie powinien nam przeszkodzić w pokonaniu kilku odpadów z > ligi hiszpańskiej, tego kaleki z Realu, i paru niemieckich drewniaków.
Degrad -2 za chamstwo, obrażanie na tle narodowościowym i niski poziom wypowiedzi.
>ojciec zwycięstwa folksdojczów.
I błagam, nie używaj słów, których znaczenia nie znasz.

Budyn
> [M - H]
Nie mam obowiązku, ani tym bardziej chęci sprawdzania, czy to Twój kolejny jakże wysublimowany ironiczny dowcip, przy którym Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty nie wydaje się być wart uwagi, czy po prostu zwykła wulgarność, jaką epatujesz na każdym kroku. Obiecałem, że pożegnasz się z forum. Przypominam się. BAN.

Grinczar
Nazywanie zawodnika "półgłówkiem", oraz kilka faktów społeczno-historycznych nt. sędziego. Czyli norma w pyskówkach. Niestety, w dyskusjach forumowych obowiązują znacznie wyższe, ostrzejsze obostrzenia. Degrad -1.

Pernia
Ty już ostatnio byłeś karany. Zdajesz sobie sprawę z tego, że teraz dostaniesz bonus do normalnie łagodnej nagrody za zupełny brak kultury w wypowiedziach? Degrad -1.

Jeszcze jedno: Zanim zaczniecie wytaczać działa przeciwko Moderatorowi, który kara niesłusznie i nie tych, co trzeba, przeczytajcie przypięty post. A że dziś się do niego nie stosowaliście... trzeba było upilnować porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a było tak blisko...
Mecz był ogólnie dobry. Sędzia nie popełnił za dużo błędów. Miałem tylko wątpliwości co do sytuacji, w której Rafael faulował Ribery''ego, a ten go odepchnął i nie został za to ukarany. Początek meczu w wykonaniu United bardzo dobry. Świetne akcje. Dwa bardzo okazałe gole Naniego i jeden też nie byle jaki Gibsona. Po wyrzuceniu z boisku Rafaela Manchester już prawie tylko odpierał ataki Monachijczyków. Co do bramek Bayernu to przy pierwszej wina leżała po stronie obrońców, ponieważ przyspali. A przy bramce Robbena też mogli go lepiej dopilnować. Czwórka, która awansowała nie jest przeze mnie specjalna lubiana. Inter gra słabo i zwycięstwo z CSKA nie było niczym nadzwyczajnym. Barcelony nie na widzę, więc nie ma o czym mówić. Lyon raczej pucharu też nie zdobędzie. Już prędzej Bayern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 15:43, Hellmut napisał:

Pernia
Ty już ostatnio byłeś karany. Zdajesz sobie sprawę z tego, że teraz dostaniesz bonus
do normalnie łagodnej nagrody za zupełny brak kultury w wypowiedziach? Degrad -1.

przepraszam że odpisuje, normalnie takie rzeczy ignoruje, ale tutaj poprostu tarzam się po podłodze. Czy Ty oczekujesz od nas, że będziemy w każdym poście chylić czoła wielkiemu panu moderatorowi? Jeżeli te posty to dla ciebie CAŁKOWITY brak kultury, to ja naprawde nie wiem co powiedzieć, a byłem pewien, że to forum osiągneło już takie dno, że niżej spaść nie mogło. Jak widać, nie tylko na ławkach trenerskich potrzebne są zmiany, ale w gronie moderatorskim również - bo ostatni dobry moderator jakiego pamiętam to Budo i Walgierz. Opinie na temat innych ( o Tobie jest akurat całkowicie osobna, jesteś wybrańcem ;) ) sobie wyrobiłem... Możesz Się tylko zastanawiać, jaka ona jest, bo napewno Ci jej nie zdradzę. Jeszcze bym zarobił bana, za używanie klawiatury... <rofl>.
A, i byłbym zapomniał. Wykaż mi proszę to wybitne chamstwo którym się tutaj popisałem, bo jestem niesamowicie jego ciekaw. Może nie na forum, jakieś PW o ile coś takiego istnieje, czy gadu, bo kontakt do mnie jest na GSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 15:43, Hellmut napisał:

Brzydzimy się takimi zachowaniami.


Zabawne. Tą sytuacje najlepiej porównać (czyli, tak aby pozostać przy piłce), do tego co dzieje się w PZPN. Panowie, którzy rządzą to organizacją, również twierdzą, że w Polsce nie ma chamstw...znaczy korupcji, i brzydza się nią.
A zdegra... znaczy zatrzymanie kilku osób, według nich oczyściło całe środowisko.

Dnia 08.04.2010 o 15:43, Hellmut napisał:

I błagam, nie używaj słów, których znaczenia nie znasz.


hmm. Za wikipedią:
W czasie II wojny światowej, od 4 marca 1940 roku w ten sposób nazywano obywateli innych państw, którzy podpisali niemiecką listę narodowościową – volkslistę.

Czyli, o co chodzi ?
Czy to nie pasuje do obywateli Francji, Belgii grających w Bayernie ?;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radzę nie dyskutować, bo i tak nic nie wmówisz, a na mnie mówcie per największy cham i prostak, bo w przekonaniu Hellmuta takim jestem.
Żeby nie odbiegać zbytnio od tematu - Javier Hernandez podobno piłkarzem United. Ciekawe, co z tego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie stojące na żenująco niskim poziomie dyskusje ekspertów futbolu są doprawdy śmieszne. Najlepiej mieszać z gównem zawodników, jak samemu się nie potrafi kopnąć piłki. A jeszcze lepsze te stwierdzenia, że "my" wygramy, jakbyście robili za działaczu powiedzmy MU, a tak naprawdę kibice to z was żadni. No chyba tylko Ertona można nazwać fanem...

Jeżeli chodzi o działania moderatorów to już inna bajka, bo oni też są mierni - jak polscy sędziowie w ostatniej kolejce ligowej :)

Z kolei jeśli chodzi o sam futbol, to chciałbym poruszyć kwestię meczu MU - Bayern. Wg mnie Ferguson popełnił błąd stawiając na Rooneya. Robił tak naprawdę za statystę i z tą swoją niezaleczoną kontuzją nie mógł wiele zrobić. A tak uraz może mu się pogłębić, raz w tym spotkaniu źle stanął :) Druga sprawa to postawienie na Rafaela, co prawda w pierwszej połowie wymiatał, ale czerwony kartonik i w tym momencie był koniec marzeń Czerwonych Diabłów na awans. Cieszę się z awansu - jak ich ''rewelacyjnie'' określiliście - "szwabów" . Cóż, Angole przestają dominować, futbol niemiecki rośnie w siłę, co cieszy. Liga naprawdę dobra, szybka, widowiskowa, spore pieniądze. Czegóż chcieć więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 17:44, Budep napisał:

Te wszystkie stojące na żenująco niskim poziomie dyskusje ekspertów futbolu są doprawdy
śmieszne. Najlepiej mieszać z gównem zawodników, jak samemu się nie potrafi kopnąć piłki.
A jeszcze lepsze te stwierdzenia, że "my" wygramy, jakbyście robili za działaczu powiedzmy
MU, a tak naprawdę kibice to z was żadni. No chyba tylko Ertona można nazwać fanem...

mów za siebie. Krytyka a stanie murem za drużyną to co innego.

Dnia 08.04.2010 o 17:44, Budep napisał:

Jeżeli chodzi o działania moderatorów to już inna bajka, bo oni też są mierni - jak polscy
sędziowie w ostatniej kolejce ligowej :)

masz bana!!!!!!!!!:<

Dnia 08.04.2010 o 17:44, Budep napisał:

Z kolei jeśli chodzi o sam futbol, to chciałbym poruszyć kwestię meczu MU - Bayern. Wg
mnie Ferguson popełnił błąd stawiając na Rooneya. Robił tak naprawdę za statystę i z
tą swoją niezaleczoną kontuzją nie mógł wiele zrobić.

To nie wiem jaki ty mecz oglądałeś, ale rooney samą obecnością ściągał na siebie van buytena i Demichelisa i otwierał droge do bramki naniemu i valencii. Dawał w tym meczu BARDZO DUŻO.
>A tak uraz może mu się pogłębić,

Dnia 08.04.2010 o 17:44, Budep napisał:

raz w tym spotkaniu źle stanął :) Druga sprawa to postawienie na Rafaela, co prawda w
pierwszej połowie wymiatał, ale czerwony kartonik i w tym momencie był koniec marzeń
Czerwonych Diabłów na awans.

Szkoda tylko, że kartka nie słuszna, wymuszona przez Bayern, który popisał się niebywałym chamstwem. Jeżeli tak sobie torują drogę do półfinału, to ja ich z Lyonem nie widze. :]

Dnia 08.04.2010 o 17:44, Budep napisał:

Cieszę się z awansu - jak ich ''rewelacyjnie'' określiliście
- "szwabów" . Cóż, Angole przestają dominować

heh, ty naprawde tak myslisz czy tylko udajesz? To ze "angole'' odpadają za sprawą uefy, to nie znaczy że przestają dominować - przeciwnie, dominują dalej, a z racji tego, że szanowna UEFA nie potrafi ich inaczej powstrzymać, musza ustawiać mecze.
>futbol niemiecki rośnie w siłę, co cieszy.
nom strasznie rośnie w siłę. Ach, ile ten Stuttgart pokazał z barcą. Ach, ile ten Bayern pokazał z United!

Dnia 08.04.2010 o 17:44, Budep napisał:

Liga naprawdę dobra, szybka, widowiskowa, spore pieniądze. Czegóż chcieć więcej? :)

dzięki za poprawę humoru, dawno się tak nie usmiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Nie odpowiem ci na te argumenty, bo szkoda czasu na tę bezsensowna dyskusję. Dziwisz się, że forum schodzi na psy. A przez kogo? Przez takich userów jak ty. Teraz możesz już świętować, że twoje argumenty są zbyt mocne i nie mam na nie odpowiedzi -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 18:35, cubbek napisał:

> gdzie znajde dzisiejsze wyniki meczów?ligi uefa azjatyckiej i arabskiej,na paru
stronkach
> patszyłem i nic niema,moze ktos wie?(al sanaa- al karamah)
http://pl.soccerway.com/international/asia/afc-cup/2010/group-stage/

dzieki za namiar na stronke,ciekawa a zeszło mi faktycznie troche na tym szukaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przypominam, że jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora to istnieje odpowiednia droga do wyjaśnienia - Formularz. Jeśli natomiast w dalszym ciągu będziesz próbował załatwić to w tym lub innym temacie zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje, gdyż takie posty zostaną uznane za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 17:54, Pernia napisał:

nom strasznie rośnie w siłę. Ach, ile ten Stuttgart pokazał z barcą. Ach, ile ten Bayern pokazał z United!

Ale ten Arsenal pokazał w meczu z Barceloną, ale ten United pokazał przegrywając z Bayernem na własne życzenie, ale dużo pokazała chelsea w meczu z interem... nie, rzeczywiście niebiescy pokazali dobrą grę, ale co pokazał Liverpool... Co do fauli to jakby sędziowie wszystko gwizdali jak powinni, to dzięki karnym Bayern nie musiałby patrzeć na bramki na wyjeździe.<sarkazm> (żebym później nie musiał odpowiadać na Twoje posty pokazuję Ci, jak wyglądają Twoje argumenty, nie, ironia to nie jest sarkazm, nie utożsamiaj jej z nim) Nie masz argumentów to od razu się do innych przyczepiasz, aż chce mi się zniżyć do Twojego poziomu i pojechać po MU. Weź Ty człowieku się ogarnij, naucz się kibicować, bo zachowujesz się jak jakiś "kibol" ze stadionu, co rzuca się na innych jeżeli kibicują innym drużyną i rzuca się także na inne drużyny. Współczuję MU takiego kibica, który nie ma szacunku dla innych klubów. Jak chcesz sobie mięchem rzucać, bo ktoś ma inne zdanie to idź na podwórko, do kolegów, o ile jakichkolwiek masz, którzy kibicują innym klubom, bo wątpię, by wytrzymali to jak się zachowujesz, chyba, że jesteś jedynie takim cwaniaczkiem przed monitorem. Widzę, że wypowiadasz się tutaj długo, więc powinieneś czytać kiedykolwiek przypiętego posta. Obowiązuje on każdego, nie jesteś od tego żadnym wyjątkiem, więc nie przeżywaj, że moderatorzy Ci niesłuszne kary wlepiają, skoro łamiesz mini regulamin. Weź już sobie idź zabierz ze sobą wszystkich fanbojów co jeszcze tu są i nie obniżajcie poziomu tego forum, człowiek czasami chce sobie o jakimś meczu podyskutować, ale jak widzi niektóre posty, to się odechciewa z forum korzystać. Ja jak i pewnie inni użytkownicy chciałbym sobie o meczach poczytać, a nie patrzeć jak ludzie(?) jadą po innych klubach. Proszę uszanuj to. Albo wiem! Stwórz własne forum gdzie będziesz adminem i będzie można tam jechać wszystkie kluby prócz MU, owca będzie syta i wilk cały. :)

Pozdrowienia od wszystkich "dziesięciolatków" gramu, których denerwujesz swoimi postami.
------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------
Adidas66@
Dobrze, że przez Polskę nie jedzie, bo wtedy dopiero musiałby się martwić o komunikację. ;D A tak na poważnie, to pewnie tam gdzie się da to pojazdem sobie będzie jechał, a tam gdzie to już trudniejsze to ''z buta''. :)

Budep@
Ja sobie często jak z treningów z basenu wracam to na eurosporcie oglądam skróty meczy Bundesligi. Bardzo widowiskowa, w porównaniu do takiej Hiszpańskiej ligi to tam jest prawdziwa rywalizacja. Żaden wynik nie jest pewien, bo drużyna z końca może pokonać tą z samej góry tabeli itd. Z tego co ja kojarzę to pod sam koniec sezonu 2008/2009 chyba z 6 drużyn miało szansę na mistrzostwo, bo były tam między nimi różnice 1, 2 pkt. Dobrze pamiętam ? Co jeszcze do rywalizacji to dodam, że jak właśnie oglądam mecze to jest coś takiego. Gra drużyna od końca, z drużyną z czołówki, no i mówię sobie, ale Ci pierwsi dostaną, a tutaj po pięknym meczu Ci potencjalnie słabsi wygrywają z ładnym stylu. Świetna liga wg. mnie. Jakby jeszcze świat bardziej na nią zwrócił uwagę to moglibyśmy oglądać z każdą kolejką jeszcze lepsze widowiska. :)

Ech... jak ja się nie mogę doczekać meczu Inter-Barca. Jestem za mocno Barceloną, ale podejrzewam, że Włosi swoją defensywą nie pozwolą grać Hiszpanom tak jak Niebieskim z Londynu i Messi niestety nie będzie mógł sobie pozwolić na rady od połowy boiska do bramki zakończonych golami. No ale jak Barcelona odpadnie, bo Inter zagra lepiej to nie będę płakał, tylko cieszył się, że wygrali lepsi. ;0 Tak, czy siak, najważniejsze jest dobre widowisko. Teraz tylko jedno pytanie. Ile razy ja będę się podniecał jeszcze tym przyszłym meczem ? ;D

Pozdrawiam.

Edit: Pierwszą część posta to sobie też powinni inni "kibice" wziąć do serca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

Ale ten Arsenal pokazał w meczu z Barceloną,

Arsenal bez Arshavina i Fabregasa z osłabioną linią defensywną raczej za dużo zdziałać nie mógł przeciw Messiemu i Xaviemu. :)

Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

ale ten United pokazał przegrywając z Bayernem

pokazał dużo bo byli lepsi, a Bayern przyfarcił tak samo jak z fiorentiną. ;]

Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

na własne życzenie, ale dużo pokazała chelsea w meczu z interem... nie, rzeczywiście
niebiescy pokazali dobrą grę, ale co pokazał Liverpool... Co do fauli to jakby sędziowie
wszystko gwizdali jak powinni, to dzięki karnym Bayern

jakie karne?!?!?!?!? HAHAHAHAHAHHAHAHAA

Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

na wyjeździe.<sarkazm> (żebym później nie musiał odpowiadać na Twoje posty pokazuję
Ci, jak wyglądają Twoje argumenty, nie, ironia to nie jest sarkazm, nie utożsamiaj jej
z nim) Nie masz argumentów to od razu się do innych przyczepiasz, aż chce mi się zniżyć
do Twojego poziomu i pojechać po MU.

A co mnie to obchodzi? Jedź se, jedź.

Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

Weź Ty człowieku się ogarnij, naucz się kibicować,

umiem.

Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

bo zachowujesz się jak jakiś "kibol" ze stadionu

to ty kibola nie widziałeś...
>co rzuca się na innych jeżeli kibicują

Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

innym drużyną i rzuca się także na inne drużyny.

Na kogo bezposrednio się ''rzucam" ? przykłady

Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

Współczuję MU takiego kibica, który
nie ma szacunku dla innych klubów.

Oj, to ty nie wiesz co to jest szacunek. Szacunek to ja dla innych klubów mam, gorzej z opinią czasem. Chociaż zdarza się nawet taki pozytyw, patrząć np na Aston Villę czy Arsenal.:)

Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

Jak chcesz sobie mięchem rzucać, bo ktoś ma inne zdanie
to idź na podwórko, do kolegów, o ile jakichkolwiek masz, którzy kibicują innym klubom,
bo wątpię, by wytrzymali to jak się zachowujesz,

no to się przeliczyłeś, bo nawet w niektórych przypadkach podzielają moje zdanie co do arbitrów.

Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

chyba, że jesteś jedynie takim cwaniaczkiem
przed monitorem.

heh, ile razy przeczytałeś to w jakichś... a sam nie wiem, postach, newsach, czy na DEMOTACH?

Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

Widzę, że wypowiadasz się tutaj długo, więc powinieneś czytać kiedykolwiek
przypiętego posta. Obowiązuje on każdego, nie jesteś od tego żadnym wyjątkiem, więc nie
przeżywaj, że moderatorzy Ci niesłuszne kary wlepiają, skoro łamiesz mini regulamin.

podaj mi konkretny punkt ''miniregulaminu'' który złamałem.
Napinałem się? Nie mówię zę wszyscy poza UTD są syfem, bo by rywalizacji nie było. Osobiste wycieczki? No kiedyś, ale to dawno i nieprawda. Długie prywatne dyskusje? Nie. Fail, co?

Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

Weź już sobie idź zabierz ze sobą wszystkich fanbojów

nie wiesz co znaczy to słowo

Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

co jeszcze tu są i nie obniżajcie
poziomu tego forum,

da się? Myslałem że nie.

Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

człowiek czasami chce sobie o jakimś meczu podyskutować, ale jak
widzi niektóre posty, to się odechciewa z forum korzystać. Ja jak i pewnie inni użytkownicy
chciałbym sobie o meczach poczytać, a nie patrzeć jak ludzie(?) jadą po innych klubach.

PRZYKŁADY, PRZYKŁADY

Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

Proszę uszanuj to. Albo wiem! Stwórz własne forum gdzie będziesz adminem i będzie można
tam jechać wszystkie kluby prócz MU, owca będzie syta i wilk cały. :)

hm, napewnym forum co do united się wypowiadam, i tam specjalnie problemów nie mam... OK.

Dnia 08.04.2010 o 19:32, Albii napisał:

Pozdrowienia od wszystkich "dziesięciolatków" gramu, których denerwujesz swoimi postami.

też cię pozdrawiam.

@Isildur
nie wiem czy zauważyłeś, ale dygresja co do Hellmuta była całkowicie obok tematu a koncentrowałem się głównie na tym, co z TEMATEM związane. Więc zażaleń co do 'spamu' nie rozumiem. Aczkolwiek OK, i nie kontynuuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować