Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Mi tam mecz się podoba. Bayern atakuje, ale Mourinho tak sobie poustawiał obronę, że mało szans ma Bayern na wbicie się z piłką w pole karne. Świetnie gra Milito. Przed sezonem byłem nastawiony sceptycznie na wieść o jego transferze do Interu, a tu chłopak niezłe rzeczy wyprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 22:29, Magok napisał:

To raczej jest już po meczu największym rozczarowaniem był Eto nic nie grał.

Ale powiedz i co z tego skoro i tak Inter wygrywa? Eto''o i tak nie grał bardzo źle. On ma zadanie biegać po skrzydle i dogrywać do Milito, a źle mu to nie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to chyba przekonało Pereza :) Inter grał mądrze, nie pozwalał na zbyt wiele Bayernowi, jedynie w pierwszych 20 minutach cokolwiek ciekawego ze strony Bayernu się działo (no i jeszcze na początku drugiej było bardzo groźny strzał). Bayern miał chyba ze 70% posiadania piłki i absolutnie na nic im się to nie przydało- to tak dla tych forumowych rękodzielników, który do stanu głębokiej ekstazy doprowadza 86-procentowe posiadanie piłki. Inter perfekcyjnie wykorzystał swoje okazje, wielkie te bramki nie było- ot, pierwszy gol to akcja dwóch zawodników, drugi gol to szybki kontratak i też praktycznie Milito w pojedynkę strzelił. Także można szybko i treściwie, bez potrzeby wymiany miliona podań- no ale nie będę już zgryźliwy :) Czy Inter zagrał defensywnie? No raczej tak, ale taką grę defensywną to ja mogę oglądać długo- problem, czy kibice na Santiago Bernabeu (obczajacie, że to jest imię i nazwisko i że w Polsce by się mówiło "na Janie Kowalskim"??) nie będą machać chusteczkami. Cóż, Mourinho już za wiele do zrobienia w Interze nie ma, nawet jak przyjdzie jakiś inny trener do Interu, to Superpuchary Włoch i Europy raczej wygrają się same, a Mistrzostwa Świata wątpię, żeby były aż taką motywacją, żeby Jose został. No a Madryt cóż- to będzie jego żywioł. Wieeeelka, największa na świecie presja, nieznoszące czekać trybuny, rywalizacja z Barcą- myślę, że Mourinho będzie się tu czuł najlepiej. Z jednej strony chyba skończy się kupowanie tylko gwiazd- plotki mówią o zawodnikach z Benfiki (ale z drugiej strony strasznie głupie te plotki- przed finałem LM Mourinho zamiast zajmować się finałem niby siedzi i rozkminia, kogo chce do Realu- no bez przesady), więc nie będzie (chyba) tylko gigantycznych transferów. Ale z drugiej strony tego w Realu brakuje- takiego walczaka, coś a''la Olić czy w Interze Zanetti i Stankovic. No nic zobaczymy, jak będzie- gdyby taką grę prezentował Real (mówię o stylu, nie o wynikach) to ja byłbym zadowolony. Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Eto''o nic nie grał" - lubię ludzi, dla których gra ten, który strzela bramki. Nie takie zadanie miał Eto''o, a na pomocy i w defensywie grał świetnie. Próbował również w ataku i choć nie wszystkie próby się udały, to jednak...

Inter zasłużenie wygrał, a gdyby jeszcze przeprowadził więcej akcji, przycisnął bardziej, to widzielibyśmy dzisiaj przepiękny pogrom.

Jedynie Robben próbował strzelić, grać i walczył, a reszta? Nie istniała. Kto to w ogóle jest Muller? Dlaczego tak marny zawodnik jest wystawiany, który... Aż nie chce mi się komentować, ale Bayern przez niego grał w 10, a Inter? Inter grał w 12, gdyby liczyć Mourinho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo moich znajomych stawiało na Bayern , że w lidze świetnie ostatnio się spisywali ale ja konsekwentnie na Inter , wiedziałem że jest lepszy i pokazał to na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały mecz. Inter wygrał zasłużenie. Zawodnik meczy to na pewno Milito, al toż za nim Eto i Roben. Na prawdę wszyscy odwalili kawał dobrej roboty. Przeżywałem to podwójne bo postawiłem trochę kasy na inter i... się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 11:42, Czempion9 napisał:

Marzenia się spełniają :P Inter mistrzem ;)
http://www.youtube.com/watch?v=qeDWLJE1ue8 - 1 bram z z komentarzem Scarpiniego :P


Nie ma to jak te fanatyczne komentarze. Nie przepadam jednak za nimi, bo brzmi to co najmniej śmiesznie i już sobie wyobrażam jak komentator dostaje orgazmu w kabinie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby to Real (mój ulu klub) strzelił gola to milion razy bardziej wolałbym słuchać takiego komentatora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki trener w największym klubie świata z najlepszymi piłkarzami świata. Brzmi ekscytująco. Witamy Jose w Realu Madryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować