Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2010 o 11:08, Bithda napisał:

jak według was zagra dziś Hiszpania i Portugalia?

Myślę, że Portugalia może przechodzić z Koreą podobne męki jak Brazylia. Niby mecz zdominowany, ale o zwycięstwo trzeba będzie zawalczyć i popisać się kilkoma ładnymi akcjami. Korea to nie jest zespół samemu wbijający sobie bramki. Natomiast w przypadku Hiszpanii liczę na odkupienie, w stylu reprezentacji USA na igrzyskach w Pekinie. Myślę, że zagrają szybko, ofensywnie i z determinacją a Honduras będzie schodził z boiska z workiem goli na plecach i przerażeniem w oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 11:08, Bithda napisał:

jak według was zagra dziś Hiszpania i Portugalia?

Te mistrzostwa pokazały, że wiele może się wydarzyć. Ja natomiast będę mocno trzymał kciuki za Honduras. Wiem, że szanse mają niewielkie, ale mam nadzieję, że zagrają z wielką ambicją i odeślą Hiszpanów do domu. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 11:08, Bithda napisał:

jak według was zagra dziś Hiszpania i Portugalia?


Póki co mundial rozczarowuje, mało bramek, drużyny grają defensywnie, dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki. Z drugiej strony zaskakujące wyniki które powinny byc plusem tego mundialu, bo kazdy może z każdym wygrać czy choćby zremisować. Choć dla mnie to też wielki minus tego mundialu, z kumplami przestaliśmy obstawiać mecze, a to już nie te emocje. Co do Hiszpanii to z Hondurasem pojadą z 3:0, a Portugalia wygra 2:0 lub 2:1 po podobnych męczarniach jak Brazylia, ważne będzie kiedy padnie pierwsza bramka. Ale równie pewny byłem wygraniej choćby Włochów z Nową Zelandią, a jak było wiadomo - to zaczyna przypominać wróżenie z fusów. Podsumowując czekam na mecze po fazie grupowej bo póki co meczy naprawdę dobrych było mało, grają tylko by bramki nie stracić, a jak coś wpada to często klopsy bramkarzy albo błędy sędziów (sędziowanie też na niskim poziomie -> choćby ostatnie mecze WKS Brazylia, Paragwaj Słowacja). Mało finezji więcej wygrachowania i kalkulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie wygrywa futbol piękny, ten który jest prosto z serca, a nie z portfela. O to właśnie chodzi, i mam nadzieję, że Korea płn. pokaże pazur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7:0 dla Portugalii w meczu z Koreą Północną...to jest po prostu jak egzekucja. Portugalczycy przechodzą przez koreańską obronę jak nóż przez masło :)

Nie rozumiem zupełnie dlaczego Koreańczycy nie grali tak jak z Brazylią czyli bardzo skuteczną defensywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loled. Druga połowa to było Fatality w wykonaniu Portugalii ;) I jeszcze ten gol CR w którym piłka przeturlała mu się po plecach :D:D Na 99 prc w tej grupie awans rozstrzygnięty. Teraz tylko czy Brazylia czy Portugalia z pierwszego miejsac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał! Ależ koncert dali Portugalczycy. W przepięknym stylu odprawili do domu za jednym zamachem i Koreę Północną i WKS (choć tych drugich jeszcze nieoficjalnie). Szkoda Koreańczyków, bo ambicji i szybkości odmówić im nie można, ale umiejętności z pewnością jeszcze nie te. Niesamowicie zapowiada się starcie Portugalii z Canarinhos w ostatniej kolejce. BTW Wiecie może co z jutrzejszym meczem RPA-Francja? Odbędzie się czy gospodarze dostają walkower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej takich meczy! Portugalia zniszczyła Koreańczyków w pięknym stylu. Po pierwszej połowie chyba nikt nie spodziewał się takiego gradu goli w drugiej połowie. A ta bramka Ronaldo byłą dobra, najpierw o plecy mu się odbiła, potem o głowę lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 11:17, Kadaj napisał:

> jak według was zagra dziś Hiszpania i Portugalia?
Te mistrzostwa pokazały, że wiele może się wydarzyć. Ja natomiast będę mocno trzymał
kciuki za Honduras. Wiem, że szanse mają niewielkie, ale mam nadzieję, że zagrają z wielką
ambicją i odeślą Hiszpanów do domu. : D



To by było wielkie zaskoczenie, bo Hiszpania jest jednym z głównych faworytów do mistrzostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał, no to był szał. Można było się spodziewać wysokiego zwycięstwa Portugalii, w końcu Korea, mimo całego hype''u po pierwszym meczu i tekstach o "grze z serca, nie z portfela", kręci się koło 100 miejsca w rankingu i fizycznie nie miała szans na ugranie na Mundialu czegokolwiek. Ale przy stanie mniej więcej 3:0 już chyba zupełnie uszło z nich powietrze, Portugalia jechała po nich jak po burej s*ce. Trochę szkoda było Koreańczyków, ale life is brutal, jeśli awans może zależeć od liczby strzelonych goli, to trzeba ich wciskać ile się da. Strzelała chyba cała pomoc i atak, łącznie z jednym zmiennikiem, a Tiago to 2 razy nawet :) Co najważniejsze, strzelcy i asystenci byli różni, nie było tak, że tylko jeden asystował albo tylko jeden strzelał. To dobrze świadczy o drużynie. Nie zmienia to mojej opinii, że Portugalia daleko nie zajedzie. Z grupy już pewnie wyjdzie, w 1/8 jeśli nie trafi na Hiszpanię to też sobie poradzi, ale jakieś dalsze ich sukcesy by mnie zaskoczyły (chociaż oczywiście ich nie wykluczam). Najbardziej się oczywiście cieszę z gola i asysty Ronaldo. Ależ ten facet ma pod górkę. 3 go kryje non stop, fauli na nim nie odgwizdywano, rozpoczynał 80% akcji, a w klasyfikacji kanadyjskiej tylko +2. No ale to takie "tanie myślenie". Fajny gol, odbił szyją, potem tyłem głowy, i strzelił z powietrza. Fajne, fajne. Jeszcze powinien mieć ze 2 asysty, ale koledzy fatalnie pudłowali. Także teraz tylko jakiś kataklizm mógłby zatrzymać Portugalię przed awansem, więc mecz Brazylia-Portugalia będzie chyba (podkreślam, chyba) takim meczem przyjaźni, co by sobie krzywdy nie zrobić. Szkoda, że nie zagra Kaka, bo pojedynek jego z Ronaldo byłby ciekawy, no ale nie można mieć wszystkiego naraz. No to teraz jeszcze Hiszpania wygrywa i jestem happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 15:31, Bithda napisał:

I teraz przegrana Portugalii z Brazylią 5:0 i jestem w niebie;)

Przy wygranej Wybrzeża 5:0 byłby to wynik idealny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania Vs Honduras obje drużyny przegrały w pierwszych meczach Hiszpania musi wygrać bo inaczej o cho cho 1/8 będzie bez Torresa,Cassilisa,Ramosa,Puyola i wielu innych dobrych zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 15:43, Galadin napisał:

No to biedni ci Koreańczycy, obawiam się że dostaną coś gorszego niż obozy pracy za ten
mecz. :/


A komentator na początku meczu już coś wspominał o zniknięciu 4 Koreańczyków. Ja na miejscu Koreańczyków uciekłbym do USA i nigdy nie zbliżył się już do Azji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 15:44, Ecko09 napisał:

> No to biedni ci Koreańczycy, obawiam się że dostaną coś gorszego niż obozy pracy
za ten
> mecz. :/

A komentator na początku meczu już coś wspominał o zniknięciu 4 Koreańczyków. Ja na miejscu
Koreańczyków uciekłbym do USA i nigdy nie zbliżył się już do Azji ;]


nom coś tam o tym mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 15:44, Ecko09 napisał:

A komentator na początku meczu już coś wspominał o zniknięciu 4 Koreańczyków. Ja na miejscu
Koreańczyków uciekłbym do USA i nigdy nie zbliżył się już do Azji ;]


Tak są pogłoski już od dawna, bo podobno na zgrupowaniu było tylko 19 piłkarzy, a powinno być kilku więcej. Oczywiście my się tego nigdy nie dowiemy, Korea się nie przyzna bo to wstyd dla nich, a służby które uratowały tych biedaków też nic nie pisną, bo rozgłos raczej niepotrzebny jest. Kto się dowiedział o tym i domyślił to się pewnie uśmiecha.

http://www.tvsport.ugu.pl/news.php?readmore=709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować