Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2010 o 14:18, Magok napisał:

Skąd wiesz, że jedyna jeszcze wybrzeże kości słoniowej może wyjść.

Tak? Brazylia musi wygrać 5:0 z Portugalią jak i WKS z K.Płn... Wierzysz w cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę ostatnie mecze w grupie F. Włosi mogą teoretycznie awansować do 1/8 nie wygrywając żadnego meczu. Należy się spodziewać, że Paragwaj upora się z Nową Zelandią, a w takiej sytuacji Squadra Azzura wystarczy remis ze Słowacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 14:30, Magok napisał:

Nie ale to nie zmienia tego, że może wyjść.

Może wyjść w kwestii matematycznej/teoretycznej ;) W praktycznej nie ma szans.
Go, go Słowacja :D Mam nadzieję że wyeliminują makaroniarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 07:26, Rzezim napisał:

Korea Płn. - może nie grali finezyjnej piłki, ale byli skuteczni i zdyscyplinowani wystarczyło
do awansu.


Coś Ci się pomyliło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 15:50, Budo napisał:

> Korea Płn. - może nie grali finezyjnej piłki, ale byli skuteczni i zdyscyplinowani
wystarczyło
> do awansu.

Coś Ci się pomyliło ;]



Coś mi się wydaje, że Korea Płn. jest w grupie z Brazylią i już nie ma szans na awans.Pomyliło ci się z Koreą Płd.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle wyrównane te mecze, aż się boję o Hiszpanie. Dziś mam nadzieję, że Paragwaj wygra z Nową Zelandią, Słowacja tez mogłaby wyjść z grupy ( ale wydaje mi się, że będzie 1-1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony dobrze a drugiej źle ponieważ obstawiłem sobie, że wygrają włochy.
No ale zwycięstwo Słowacji też będzie cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Włosi odpadną to naprawdę będzie ciekawie. Obrońcom tytułu chyba się tytułu obronić nie chce, bo nie grają nic:/ Zero pomysłu, może Pirlo coś wykombinuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ grad bramek sypnął się nam w końcówce meczu Włochów ze Słowakami :-)
Włosi nie chcą się poddać i walczą cios za cios. Niestety Słowacy są ciągle o krok przed nimi i chyba po Francji drugi wielki faworyt pożegna się z Mistrzostwami.
Paragwaj zremisował.
No i po meczu. Włosi wyautowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całą drugą połowę się śmiałem. Kto by pomyślał, że dwaj finaliści Mistrzostw Świata odpadną już w fazie grupowej w następnym turnieju... i to na ostatnich miejscach w grupie! Hahaha, niesamowite. Słowacja mnie zaskoczyła niesamowicie - a tak beznadziejnie grali poprzednie dwa mecze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za mecz drugi najlepszy mecz który mi się bardzo spodobał po Dania-Kamerun.
Jednak nikt się chyba nie będzie tak cieszył jak Kamil Kopunek wspaniały debiut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajnie, wynik niespodziewany, sensacja jakich mało. Włosi, którzy cały turniej nie grali w piłkę odpadają, Słowacy, którzy zagrali 1 mecz - idą dalej. Tyle że z drugiej strony, Słowacy są słabi. Z Holandią zostaną zmieceni, szanse na zwycięstwo mają tylko w przypadku, dy powtórzą mecz życia, jaki przed chwilą zagrali. a nie powtórzą.
Mam pewne wątpliwości, co do strzelonych przez Italię bramek, w pierwszym przypadku, gdy piłkę zatrzymał Skrtel, tylko czy zza linii? w drugiej, gdy gola strzelił Quagliarella, bo wydaje mi się, że spalonego tam nie było:/
Ale cóż, obrońcy tytułu byli po prostu marni. I dobrze się stało, że odpadli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 18:01, miquel93 napisał:

Z jednej strony fajnie, wynik niespodziewany, sensacja jakich mało. Włosi, którzy cały
turniej nie grali w piłkę odpadają, Słowacy, którzy zagrali 1 mecz - idą dalej. Tyle
że z drugiej strony, Słowacy są słabi. Z Holandią zostaną zmieceni, szanse na zwycięstwo
mają tylko w przypadku, dy powtórzą mecz życia, jaki przed chwilą zagrali. a nie powtórzą.
Mam pewne wątpliwości, co do strzelonych przez Italię bramek, w pierwszym przypadku,
gdy piłkę zatrzymał Skrtel, tylko czy zza linii? w drugiej, gdy gola strzelił Quagliarella,
bo wydaje mi się, że spalonego tam nie było:/
Ale cóż, obrońcy tytułu byli po prostu marni. I dobrze się stało, że odpadli.


A myślisz, że Włosi by więcej zaprezentowali w starciu z Holendrami? Pewnie nie, więc dobrze, że grają Słowacy. Jest to ich wielki sukces, pokazali, że drzemie w nich spory potencjał i odprawili z kwitkiem Italię. Brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 18:02, Budep napisał:

A myślisz, że Włosi by więcej zaprezentowali w starciu z Holendrami?

Tak, Włosi z doświadczeniem i cwaniactwem zawsze lepiej spisują się w fazie pucharowej. Jedna wywrotka w pulo karnym, sprowokowanie przeciwnika, potem gol i rywal na łopatkach. Słowacy to nie ta klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo bramka Quagliarelli była przepiękna. Moim zdaniem powinien byc zaliczony gol gdy Skrtel wybijał niby z linii bramkowej, ale to pewnie zostanie dokładnie sprawdzone. Nie widziałem też spalonego przy nieuznanej bramce Quagliarelli... przynajmniej z tej kamery którą dysponowała telewizja. Cóż, jestem tylko fanbojem Italii i mogę się pocieszac że do 11 lipca Włochy są mistrzem świata ;)


Jedyne co mnie może pocieszyc to odpadnięcie Hiszpanii. OBY ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować