Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Do przerwy zasłużone prowadzenie Urugwaju. Fatalnie grają Koreańczycy w obronie, przy sytuacji bramkowej miałem wrażenie, że ani obrońcy, ani bramkarz nie widzieli znajdującego się za nimi Suareza. Lepiej radzą sobie Azjaci w ataku, tyle, że Urugwajczycy skutecznie powstrzymują ich akcje zazwyczaj jeszcze przed polem karnym. No i niestety znowu w głównej roli sędziowie. Najpierw niesłusznie odgwizdany spalony Suareza, później zagranie ręką Koreańczyka w polu karnym. Piłkarze z Azji mogą być wdzięczni arbitrowi, że nie przegrywają już 0:3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po prostu na tym mundialu Brazylijczycy mogą używać rąk ;p Ciekawe, który z nich próbuje pójść w ślady Maradony ? ;>

Tępić trzeba aktorstwo. Ilość symulek na tych mistrzostwach mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem czy zasłużenie prowadzą bo z tego co widać to Koreańczycy cały czas cisną Paragwajczyków.
Z drugiej strony powinno być 2-0 dla Paragwaju + rzut karny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deja vu z 2002. Koreańczycy nie prezentują żadnego poziomu, tyle, że Wolfgang Stark gwiżdże tak jak mu Korea zagra. Wierzę, że Urugwaj wróci jeszcze do gry:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 17:25, miquel93 napisał:

Deja vu z 2002. Koreańczycy nie prezentują żadnego poziomu, tyle, że Wolfgang Stark gwiżdże
tak jak mu Korea zagra. Wierzę, że Urugwaj wróci jeszcze do gry:/



Przesadzasz z tą Koreą co mu "zagrywa"...
Ale fakt faktem ten mecz to powtórka sędziowskiego dna i popisu niekompetencji z roku 2002, pan Stark daje ciała na całej linii...

Trzeba też oddać sprawiedliwość Koreańczykom, może i nie jest to skład najwyższych lotów ale cisną Paragwaj dosyć mocno, oczywiście wynik jest mocno naciągnięty kiksami sędziego ale skośnoocy nie są znów tacy fatalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 17:34, Pietro87 napisał:

Trzeba też oddać sprawiedliwość Koreańczykom, może i nie jest to skład najwyższych lotów
ale cisną Paragwaj dosyć mocno, oczywiście wynik jest mocno naciągnięty kiksami sędziego
ale skośnoocy nie są znów tacy fatalni.


pssst, Urugwaj ;]
już 2:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 17:34, Pietro87 napisał:

Przesadzasz z tą Koreą co mu "zagrywa"...
Ale fakt faktem ten mecz to powtórka sędziowskiego dna i popisu niekompetencji z roku
2002, pan Stark daje ciała na całej linii...

Fakt, trochę przesadziłem:< Po prostu pamiętam dobrze 2002 i moją złość po odpadnięciu Włochów i Hiszpanów, nie chciałbym powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 17:21, Magok napisał:

No ja nie wiem czy zasłużenie prowadzą bo z tego co widać to Koreańczycy cały czas cisną
Paragwajczyków.
Z drugiej strony powinno być 2-0 dla Paragwaju + rzut karny.

Dzisiaj gra Urugwaj nie Paragwaj


BTW Szkoda mi Koreanczykow, Urugwaj za bardzo cwaniakuje, nie lubie ich. Ma nadzieje ze zostana rozpiepszeni w cwiercfinale. nudne sie juz robia te genialne zespoly z ameryki poludniowej. Powinna zostac Brazylia i Argentyna a reszta wypad

miquel93 Nie bredz czlowieku, wtedy sedziowie byli kupieni i wszyscy o tym wiedza, teraz Korea doszla tam gdzie doszla fair bez oszustw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 26.06.2010 o 17:48, Starscream napisał:

Dzisiaj gra Urugwaj nie Paragwaj


Literówka, my bad...nie poprawiłem bo edycja wygasła a szkoda walić dla takiej pierdoły double posta, wszyscy i tak wiedzieli o co biega =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 17:48, Starscream napisał:

miquel93 Nie bredz czlowieku, wtedy sedziowie byli kupieni i wszyscy o tym wiedza,
teraz Korea doszla tam gdzie doszla fair bez oszustw.

Wyluzuj mistrzu;) Mówię tylko, że nie chciałbym powtórki. Zresztą, czy cokolwiek w 2002 udowodniono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 17:51, miquel93 napisał:

> miquel93 Nie bredz czlowieku, wtedy sedziowie byli kupieni i wszyscy o tym
wiedza,
> teraz Korea doszla tam gdzie doszla fair bez oszustw.
Wyluzuj mistrzu;) Mówię tylko, że nie chciałbym powtórki. Zresztą, czy cokolwiek w 2002
udowodniono?

Nie bedzie powtorki, wtedy Korea byla gospodarzem niby dlaczego teraz mialo by sie to powtorzyc?... I nie trzeba nic było udowadniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 17:50, Pietro87 napisał:

.
> Dzisiaj gra Urugwaj nie Paragwaj

Literówka, my bad...nie poprawiłem bo edycja wygasła a szkoda walić dla takiej pierdoły
double posta, wszyscy i tak wiedzieli o co biega =)

Ale to Magok sie pomylil nie ty:P
EDIT: a nie, ty tez xP Nie zauwazylem nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff... Na szczęście Urugwaj wygrał i wszedł do ćwierćfinału. Sędzia znowu się nie popisał, gdyby nie on to kraj z ameryki mógłby strzelić dwa gole więcej. Chociaż w tym wypadku to najpewniej zwykłe błędy, ale po tych jajach 8 lat temu Korei nigdy nie będę życzył zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 17:59, Hoplita napisał:

Uff... Na szczęście Urugwaj wygrał i wszedł do ćwierćfinału. Sędzia znowu się nie popisał,
gdyby nie on to kraj z ameryki mógłby strzelić dwa gole więcej. Chociaż w tym wypadku
to najpewniej zwykłe błędy, ale po tych jajach 8 lat temu Korei nigdy nie będę życzył
zwycięstwa.

No i nie zapominajmy o tym, że Korea też by strzeliła pewnie gola więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korea przegrała z mało efektownym Urugwajem. Pomimo że przez mistrzostwa kibicowałem drużynie z Azji to jednak chyba lekko :P zasłużone zwycięstwo. Nie zmienia to faktu, że nie chcę dalej oglądać Urugwaju i liczę, że Ghana w tej części drabinki wymiecie rywali. Pozostaje jeszcze Japonia za którą ściskajmy kciuki, bo nie sposób zdzierżyć tych zespołów z Ameryki Płd.
Nippon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 19:04, HiroshiTakubo napisał:

Korea przegrała z mało efektownym Urugwajem. Pomimo że przez mistrzostwa kibicowałem
drużynie z Azji to jednak chyba lekko :P zasłużone zwycięstwo. Nie zmienia to faktu,
że nie chcę dalej oglądać Urugwaju i liczę, że Ghana w tej części drabinki wymiecie rywali.
Pozostaje jeszcze Japonia za którą ściskajmy kciuki, bo nie sposób zdzierżyć tych zespołów
z Ameryki Płd.

Bo grają zbyt dobrą piłkę? To jak nazwiesz przy nich Włochów? hahahaha rozśmieszyłeś mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 19:08, Bithda napisał:

Bo grają zbyt dobrą piłkę? To jak nazwiesz przy nich Włochów? hahahaha rozśmieszyłeś
mnie...

Już się podnieciłeś dostatecznie? Mam przecież prawo nie lubić tych drużyn. W porządku, nie będę jednak o tym więcej wspominał bo ci coś strzeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2010 o 19:08, Bithda napisał:

Bo grają zbyt dobrą piłkę? To jak nazwiesz przy nich Włochów? hahahaha rozśmieszyłeś
mnie...

Ja tez ich nie lubie. Wszystkie zespoly z Ameryki pld graja tak samo , lubie Brazylie i Argentyne ale reszty mogloby nie byc bo to nedzne kopie tych 2 zespolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować