Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Tez trzymam kciuki za Japonie, graja ciekawie i fajnie sie ich ogląda. Te 2 wolne w ostatnim meczu byly przepiekne. Z zespolow ktore pozostaly kibicuje Japonii, Anglii, Hiszpanii i Argentynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 19:27, Starscream napisał:

Ja tez ich nie lubie. Wszystkie zespoly z Ameryki pld graja tak samo , lubie Brazylie
i Argentyne ale reszty mogloby nie byc bo to nedzne kopie tych 2 zespolow


Widziałeś jak Chile pogrywało z Hiszpanią? Chyba nie.

Argentyna jest dobra, ale czekam aż zagra z kimś mocnym. Z Nigerią i Koreą, owszem ładnie, ale męczarnie z Grecją pokazują, że na wszystkie zespoły grające ofensywną, szybką piłkę (choć Argentyna nie gra do końca tego co Hiszpania czy Barcelona) jest ten sam sposób, wystarczy się dobrze ustawić w obronie i stanowczo grać swoje (chociaż Chile po prostu ruszyło do ataku, to też sposób przy słabszej obronie).

Ghana jest cholernie szybka i groźna. Amerykanie się po prostu nie spodziewali, że Prince ruszy do przodu i na pełnej szybkości właduje bramkę. W grze USA natomiast jest jakby dziwne przeświadczenie, że wszystko idzie tak jak ma iść i bramka jest tylko kwestią czasu, takie dziwne odczucie mam patrząc na ich grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 21:29, Avalon67 napisał:

> Ja tez ich nie lubie. Wszystkie zespoly z Ameryki pld graja tak samo , lubie Brazylie

> i Argentyne ale reszty mogloby nie byc bo to nedzne kopie tych 2 zespolow

Widziałeś jak Chile pogrywało z Hiszpanią? Chyba nie.

Chyba nie umiesz czytac bo pisalem o tym meczu pare razy, nawet relacjonowalem
W ogole powinni zabronic zaspolom z obu Ameryk z wyjatkiem Brazylii i Argentyny grac na MS:D Bo sa nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 22:09, Starscream napisał:

W ogole powinni zabronic zaspolom z obu Ameryk z wyjatkiem Brazylii i Argentyny grac
na MS:D Bo sa nudne

Tu się nie zgodzę. Nudna to jest Grecja, południowoamerykańskie ekipy, które są na MŚ to naprawdę ładnie grające ekipy, preferujące ofensywny styl, czyli grające to co się grać powinno. To już nie Ekwador czy kiepski Paragwaj sprzed 4 lat. Teraz naprawdę trafili z formą. A że chcesz zabronić im startu?;) Ja bym był za czymś takim w stosunku do Korei Pd jeśli coś:)

Co do meczu USA z Ghaną, to ciekawi mnie jak długo będą musieli gonić Amerykanie. Albo jak długo będą w stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 22:09, Starscream napisał:

Chyba nie umiesz czytac bo pisalem o tym meczu pare razy, nawet relacjonowalem
W ogole powinni zabronic zaspolom z obu Ameryk z wyjatkiem Brazylii i Argentyny grac
na MS:D Bo sa nudne


Nudne są, bo, teraz cytat "Wszystkie zespoly z Ameryki pld graja tak samo , lubie Brazylie i Argentyne ale reszty mogloby nie byc bo to nedzne kopie tych 2 zespolow"?

A teraz drugi cytat "Agresywnie, brzydko i brutalnie. Rzucili sie na bramke Hiszpanow jak wsciekle psy, wykreowali pare swietnych sytuacji ale nie potrafili wykonczyc. W ich grze nie ma finezji, potrafia sie ustawiac i to wszystko" (to o Chile z Hiszpanią).

Nie widziałem by Brazylia czy Argentyna grały bez finezji, brzydko i brutalnie na tym mundialu, nie widziałem też takiej gry w wykonaniu Chile. Przeczysz sam sobie, bo Chile też swoją grą nie przypomina Brazylii, Argentynę już bardziej, ale to nadal nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci niedobrzy Amerykanie chcieli pozbawić biedne ludy Afryki jedynej przyjemności na Mistrzostwach jaką jest kibicowanie drużynie z Czarnego Lądu, ale dzielni Ghańczycy dali im odpór ;-)
Mieliśmy pierwszą dogrywkę. Oj będą mecze, które będą się kończyły niemal przed północą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Ghany , zasłużone zwycięstwo.Niesamowity mecz , bardzo ładna gra piłkarzy Ghany mogła się podobać.
Licze teraz ze dadzą z siebie wszystko i pokonają Urugwaj . Ku zaskoczeniu bedą w półfinale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Ghana pokonała Jankesów, ale gra murzynków skończy się na rozgrywce z Urugwajem. Co do meczu, to uważam że był nudny. Na pewno gorszy od tego Urugwaj-Korea Płd. Choć akcja Boatenga(Szpaku ciągle żle czytał jego nazwisko) była bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz na tych mistrzostwach zakończony dogrywką. Cieszę się , że udało się wygrać Ghanie ,która przy odrobinie szczęścia może pokonać w ćwierćfinale Urugwaj .Zwłaszcza jeżeli ten będzie grał tak słabo jak przez większą część drugiej połowy w meczu z Koreą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne zaskoczenie ze strony Ghany. Duże brawa dla nich, że zdołali pokonać USA. Strzelili dwie ładne bramki. Boateng popisał się dosyć niezłym rajdem, a Gyan Asamoah zdobył trzeciego gola na tych mistrzostwach i też strzał fajny był :P Jutro liczę na Anglię, choć będzie im trudno pokonać Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 22:09, Starscream napisał:

Chyba nie umiesz czytac bo pisalem o tym meczu pare razy, nawet relacjonowalem
W ogole powinni zabronic zaspolom z obu Ameryk z wyjatkiem Brazylii i Argentyny grac
na MS:D Bo sa nudne


Taaa, a tobie powinni zabronić wypowiadać się w internecie, bo jesteś nudny i monotematyczny.
A i fajnie że Ghana i Urugwaj wygrały. A i jeszcze jedna sprawa, Lech dzisiaj zremisował z Rosenborgiemz(który jest aktualnie w środku sezonu) w sparingu przy 13,5k ludzi. Jak na sparing niezła frekwencja, a mecz w wykonaniu Kolejorza nie najgorszy ale mógłby być lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kibicowałem Ghanie i jestem happy :-) ... choć mecz oglądałem tak z doskoku bardziej, bo trzeba było pracować. :-(
Teraz czy wygra Urugwaj czy Ghana, nie będę narzekał bo obu tym drużynom kibicuję.

Jutro przechodzi Argentyna oraz... no właśnie. :-) Ja chyba jednak jestem za Niemcami, ale bez konkretnego powodu. Tak po prostu rzut monetą z kapelusza. ;-)

Chyba najbardziej czekam teraz na derby Półwyspu Iberyjskiego. Kto by nie wygrał, powinien dojść do finału. A kibicuję obu tym drużynom, więc no worries. ;-)
Pozostałe zestawy jakoś mało interesujące: Holandia i Brazylia to raczej pewniaki, a Paragwaj - Japonia ? Zwycięzca i tak polegnie w 1/4. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 23:24, raven91 napisał:

Pierwszy mecz na tych mistrzostwach zakończony dogrywką. Cieszę się , że udało się wygrać
Ghanie ,która przy odrobinie szczęścia może pokonać w ćwierćfinale Urugwaj .Zwłaszcza
jeżeli ten będzie grał tak słabo jak przez większą część drugiej połowy w meczu z Koreą.


Urugwaj pokazał w pewnym momencie takie minimalistyczne podejście, zachowanie typu "prowadzimy 1:0, po co się dalej męczyć", dopiero jak Korea strzeliła to ruszyli z kopyta i z powrotem zamknęli ich na swojej połowie i w końcu wygrali. A moja babcia myślała, że oni są już tak zmęczeni, że nic nie potrafią zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety stało się. Według hiszpańskich mediów Raul Gonzalez od nowego sezonu nie będzie zawodnikiem Realu Madryt. Największy moim zdaniem piłkarz, którego podziwiam od wielu lat odchodzi. Nie wyobrażam sobie Królewskich bez niego. Czy był na ławce czy na boisku, zawsze tam był - od 16 lat! Żyjąca legenda. Prawdopodobnie trafi do MLS - podobnie jak Henry, tam ma zamiar spędzić swoją emeryturę.
Bardzo mi przykro bo myślałem, że będzie grał w Hiszpanii do końca kariery, no, ale jak to się mówi - trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym. Chyba każdy będzie miał problem by wymienić kilku piłkarzy, którzy oddali się klubowi tak jak Raul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Ghany, dalej będą mogli cieszyć ludzi w Afryce swoją grą, ja też im po cichu kibicowałem. Amerykanie po golu Gyana chyba nie byli już w stanie znowu gonić wyniku, zasłużone zwycięstwo piłkarzy Ghany. Teraz czeka ich walka o półfinał z Urugwajem. Żelazna do tej pory defensywa Urugwajczyków, miała wczoraj sporo problemów z szybkimi Koreańczykami zwłaszcza w drugiej połowie, a piłkarze z Afryki są nawet szybsi, więc nie przekreślałbym ich szans. Mimo to faworytem są z pewnością Forlan i spółka.
Tymczasem już za dwie godziny absolutny hit 1/8 finału (przynajmniej dla mnie :D). Jedyne co mnie martwi to Mesut Ozil. Kapitalny zawodnik. Wszyscy wiemy, że boczni obrońcy to nie jest najmocniejszy punkt reprezentacji Anglii, zwłaszcza Johnson, więc mam nadzieję, że zbyt szybko ich w ziemię nie wkręci. Barry też musi zagrać lepiej niż w meczu ze Słowenią, gdzie Lampard często naprawiał jego pomyłki, bo dzisiaj Frank będzie potrzebny z przodu. Jeżeli Roo się przełamie to Anglicy wygrają na pewno, jeżeli nie... to też dadzą radę. Liczę na świetne widowisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Once more unto the breach, dear friends, once more

I see you stand like greyhounds in the slips,
Straining upon the start. The game''s afoot:
Follow your spirit, and upon this charge
Cry ''God for Harry, England, and Saint George!''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować