Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Kiepsko, kiepsko. Niemcy nie mają żadnych problemów z niemrawymi Anglikami. Z taką gra nie ma czego szukać na tym turniej, panowie. Oby nie stracili więcej w tej połowie, może Capello porzadnie ich zgnoi w szatni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I następny powód by nie kibicować Niemcom;) Dobrze powiedział to jeden z komentatorów, przy bramce Hursta było dyskusyjnie, tu nie miało być prawa. Bardziej prawidłowego gola strzelić się nie da. Szkoda, że Anglicy grają tylko 10 minut, inaczej z Niemców nie byłoby co zbierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 16:43, lydathegreat napisał:

Ale nieee, wprowadzenie powtorek w trakcie meczu itp ''zaklociloby ducha gry'' ;|

Powtórki nie są konieczne.
Kiedyś testowali chipy, które były wewnątrz piłek, ale z jakiś powodów wycofali się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu miał być cały esej o tej pierwszej połowie, o tym jak to Anglicy wyglądają jak pacjenci oddziału geriatrii na tle Niemców, ale nie będzie. Bo NIC nie zmienia faktu, że powinno być 2:2. Każdy kibic siedzący w ostatnim rzędzie widział tę bramkę, ale nie idiota z chorągiewką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie najbardziej emocjonujące 45 minut całych MŚ 2010. Mnóstwo okazji, polacy w roli głównej oczywiście:P jednak bramka Lamparda (?) powinna być uznana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Niemcy jak do tej pory grają lepiej, co nie zmienia jednak faktu że powinno byc 2:2. Myślę że nawet Howard Webb by tego lepiej nie wyreżyserował. Niemniej jednak kibicuje Niemcom bo wydaje mi się że grają lepszy, otwarty futbol i przynajmniej dla mnie ciekawszy dla oka.


Może chociaż ten błąd sędziego zmusi FIFĘ do zmiany przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli mecz zakończy się jednobramkowym zwycięstwem Niemców to będą niezłe rozruby w RPA, Anglii i Niemczech dzisiaj. Sędziowie dali ciała na całej linii. Takie błędy nie powinny się zdarzać w takim meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać, najciekawsze spotkanie podczas Mundialu w RPA... Takich emocji już przy pierwszym golu dla Niemiec dawno nie przeżywałem, a potem jeszcze ta akcja z nieuznaną bramką. Mogło się wydawać, że gola nie było, ale to były dobre 2m za linią bramkową... Piłka doskonale wpadła w światło bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować