Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Puszczą puszczą bowiem nieuznanie prawidlowo strzelonej bramki w rezultacie wypacza całkowicie przebieg dalszego meczu, jeśli Anglicy odpadną to życzę by Argentyna rozniosła Germańców na strzępy

WY-PA-CZ-ONY cały mecz

Na miejscu sędziego patrzył bym gdzie chodzić bo Anglicy mu nie odpuszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 17:19, Budo napisał:


Angielscy kibice puszczą stadion z dymem chyba hehe.

Mam nadzieje ze Angielscy kibice po meczu wtargną do szatni niemcow i wymordują te szwabskie wieprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 17:29, Starscream napisał:

Mam nadzieje ze Angielscy kibice po meczu wtargną do szatni niemcow i wymordują te szwabskie
wieprze

Pociesz się, wyobrażając masakrę, jaką sprawią Niemcom Argentyńczycy w ćwierćfinale. Tam juz sędzia nie będzie dla nich gwizdał, mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 17:29, Starscream napisał:

>
> Angielscy kibice puszczą stadion z dymem chyba hehe.
Mam nadzieje ze Angielscy kibice po meczu wtargną do szatni niemcow i wymordują te szwabskie
wieprze

Takich słów nie ma co używać, po prostu Niemcy wykorzystali błąd sędziego a przez to, Anglicy musieli otworzyć grę, wynik wypaczony, i nie szwabów, bo jak zobaczysz to więkoszść reprezentacji Germańskiej jest naturalizowana, jedynie co nam zostaje to kibicować przeciwnikom, ja życzę Argentynie na to by doszła do finału, wpierw Meksyk a potem Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezłe jaja, jak po tym mundialu nie zrobią monitoringu, to ja nie wiem. Tylu błędów co teraz to chyba nigdy nie było. I to błędy wypaczające totalnie mecz, czerwone kartki, karne z kosmosu, nieuznane bramki...

Starscream polskich Niemców też byś wykończył..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAjciekawsze jest to, jak to, się komentatorzy rozpływają nad tym jak Niemiecka reprezentacja cudownie gra jaka jest wielka i ogólnie przecudna, ja się zastanawiam gdzie ci komentatorzy mają głowy, gdyby było do przerwy tyle ile powinno być czyli 2:2 to napewno nie skończył by się ten mecz tak wysokim zwycięstwem, ba napewno teraz była by pewnie dogrywka, gdyż poza tymi 2 szansami Germańce nie mieli więcej okazji - czasami piłka nożna to wypaczony sport, i niech mi teraz ktoś wytłumaczy, czym tu się podniecać, wyraźną niesprawiedliwością i oszustwem...:)

RPA dzisiaj spłonie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 17:39, Budo napisał:

niezłe jaja, jak po tym mundialu nie zrobią monitoringu, to ja nie wiem. Tylu błędów
co teraz to chyba nigdy nie było. I to błędy wypaczające totalnie mecz, czerwone kartki,
karne z kosmosu, nieuznane bramki...

Starscream polskich Niemców też byś wykończył..?

A co moze jestes z nich dumny? 2 szwabskich idiotow przyszlo na swiat w Polsce to juz sa Polakami? To zwykle szwaby, a Podolski to najwiekszy sku*wiel jakiego znam. Dwulicowe bydło
Tak wykonczylbym, do komory z cala 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety Anglicy przegrali przez błędy sędziego a z drugiej strony ten Angielski bramkarz nie jest jakiś zbyt dobry co niestety widać po wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 17:39, Budo napisał:

niezłe jaja, jak po tym mundialu nie zrobią monitoringu, to ja nie wiem. Tylu błędów
co teraz to chyba nigdy nie było. I to błędy wypaczające totalnie mecz, czerwone kartki,
karne z kosmosu, nieuznane bramki...

Pierw trzeba pozbyć się Ślepca Blattera. Może jak ktoś z rozumem wejdzie na jego stanowisko, to się coś zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, było trochę czasu by ochłonąć, bo od 70 minuty nic się nie działo. Na pewno brawa dla Niemców, bo zagrali dobry mecz, patrząc obiektywnie na pewno lepszy od Anglików. ABSOLUTNIE NIC nie zmienia jednak faktu, że Frank Lampard w 38 minucie meczu zdobył bramkę, a wszystko inne co się zdarzyło w tym spotkaniu pozostaje w cieniu tego wydarzenia i pozostanie tam na długie lata.

I nie zgadzam się z komentatorem. Oby NIGDY WIĘCEJ takich meczy nie tylko na tym Mundialu, ale w historii futbolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 17:51, Starscream napisał:

A co moze jestes z nich dumny? 2 szwabskich idiotow przyszlo na swiat w Polsce to juz
sa Polakami? To zwykle szwaby, a Podolski to najwiekszy sku*wiel jakiego znam. Dwulicowe
bydło
Tak wykonczylbym, do komory z cala 22

Czemu dwulicowe bydło? Bo nie gra tam, gdzie TY byś chciał żeby grał? Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś, jesteś bucem. Lecz się. I bardzo dobrze, chłopaki się realizują za granicą, robią to, co lubią i grają bardzo dobrze. I fajnie. A kim są - mam wyjątkowo gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie skreślaj za wcześnie Meksyku :) Będą chcieli za wszelką cenę odegrac się za przegrany pojedynek w 1/8 4 lata temu. Poza tym, nie byłbym taki pewien wygranej Arg w starciu z Niemcami.


@Starscream

Ogarnij trochę emocje człowieku :| Masz słuszne pretensje o nieuznaną bramkę, ale Anglicy mogą miec tylko żal do sędziego. Niemieccy zawodnicy nie mają z tym imo nic wspólnego (no może poza bramkarzem, chociaż na jego miejscu zrobiłbym to samo)


Cieszę się poza tym że w końcu ktoś wyeliminował tych angielskich bufonów. Tak to jest jak się robi z kogoś mistrzów przed turniejem. Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Anglicy zawalili swoją szansę w fazie grupowej. Gdyby wyszli z grupy na 1-ym miejscu, to do półfinałów mieli by względnie łatwą drogę, bo najpierw mieli by Ghanę, a potem Urugwaj.
Skoro nie byli na tyle silni żeby zająć 1 miejsce, to niech nie żałują, że teraz odpadli.
A za to Niemcy o łatwej drodze nie mogą mówić. Najpierw Anglia a zaraz potem Argentyna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 17:29, Starscream napisał:

>
> Angielscy kibice puszczą stadion z dymem chyba hehe.
Mam nadzieje ze Angielscy kibice po meczu wtargną do szatni niemcow i wymordują te szwabskie
wieprze

a ja mam nadzieję, że szanowni panowie moderatorzy zrobią coś z takim kimś jak Ty, bo to poprostu czyta się tak żałośnie, ze słów brak.

Co do meczu - fakt, sędzia ch... sędziował źle i tyle. Ale fakt faktem, że Niemcy, pomimo braku ogromnych gwiazd w składzie, bardzo niskiej średniej wieku rozbroili całkowicie Anglików. Zdominowali ich na przestrzeni całego meczu i wygrali zasłużenie. Grali z polotem, fantazją, z pomysłem. Taką grę się miło ogląda, są bardziej poukładani i jestem ciekaw, jak bardzo Argentyńczycy od Niemców oberwą, bo że oberwą nie mam obaw. Póki co ''Dojcze'' to najwięksi faworyci do mistrzostwa. Grają ładnie dla oka, z pomysłem, efektywnie i sprawiają wrażenie doświadczonych, mimo tak młodych zawodników. Można ich nie lubić, ale za taką grę, drodzy państwo - szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 17:57, Rogalenko napisał:

Nie skreślaj za wcześnie Meksyku :)

Faktycznie, zapomniałem o Meksykanach:O A Argentyna pod wodzą Maradony równie dobrze może ich rozgnieść jak i dostać wysoko w plecy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować