Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2010 o 23:21, Bithda napisał:

Na pewno więcej pokazali jak Hiszpania... Chociaż obie team''y nie zasłużyły na bycie
w finale.

W takim razie kto zasłużył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrał zespół, który może nie grał najlepszej piłki, ale miał jedną cechę, która pozwoliła wygrać ten turniej, mianowicie - dyscyplinę, właśnie dyscyplina w połączeniu ze sportową klasą dała upragniony sukces La Roja. Miejmy nadzieję, że kiedyś, my, Polacy, mieć będziemy drużynę o podobnej klasie, choć na dzień dzisiejszy bardzo trudno w taki stan rzeczy uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy co obwiniają Hiszpanów za brak "piękna" w finale są hipokrytami, bo 9(!!!) graczy Oranje dostało żółte kartki, jeden podwójną, a np. taki De Jong wjechał w klatę Xabiemu Alonso i nic. Przecież to czerwona z miejsca!!!

Wielki Casillas!!! 2 razy wygrał 1vs1 z Robbenem ;p A co do Iniesty to miał 2 sytuacje gdy kiwał się zamiast strzelać, wtedy sobie pomyślałem: "kiedy do cholere walnie na tą bramkę?" i zrobił to ;D Pięknie Andres. A o spalonym oczywiście nie ma mowy wystarczy spojrzeć na powtórki, głąby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 23:22, MSPRISON napisał:

Wygrał zespół, który może nie grał najlepszej piłki, ale miał jedną cechę, która pozwoliła
wygrać ten turniej, mianowicie

strzelali w każdym meczu więcej bramek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 23:22, Hoplita napisał:

> Na pewno więcej pokazali jak Hiszpania... Chociaż obie team''y nie zasłużyły na
bycie
> w finale.
W takim razie kto zasłużył?

mój post wcześniej wystarczy przeczytać.
Smoogu

Dnia 11.07.2010 o 23:22, Hoplita napisał:

głąby.

To było do mnie? Może i nim byłem ale jakieś 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brutalny mecz, ale są zwycięzcy, którzy sobie zasłużyli tą bramką ;), a to najważniejsze. Brawa dla Hiszpanii. Ehhh już widzę te tysiące karcących vlogów z YT na temat sędziowania. Według mnie był konsekwentny, jeden błąd, ale reszta bardzo żółta : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>w połączeniu ze sportową

Dnia 11.07.2010 o 23:22, MSPRISON napisał:

klasą

Brak gry drużynowej, asekuracyjne granie oraz faule nazywasz sportową klasą? Dajże spokój ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Espana campeoneeees!;)

Ja się cieszę, mimo że poziom finału był średniawy. zresztą jak cały turniej. Gdyby nie brutalność, a także domieszka głupoty Holendrów pewnie wynik byłby inny. Ale cóż, dwaj defensywni pomocnicy zarobili po żółtku już po pół godzinie gry. I jak tu coś zagrać? szkoda niewykorzystanych sytuacji z obu stron, bo może mecz byłby lepszy, gdyby ktoś strzelił jeszcze przed upływem 90 minut... Teraz mam nadzieję, ze za 2 lata mistrzostwo Europy w Polsce zdobędą Holendrzy. Mimo wszystko, należało im się;)

Oranje, La Roja, dziękuję za te mistrzostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 23:25, Smooqu napisał:

A o spalonym oczywiście nie ma mowy wystarczy
spojrzeć na powtórki, głąby.

Człowieku,czy Ty znasz zasady piłki nożnej?Jeśli nie,odsyłam na stronę FIFA.
Przy strzale nie było spalonym,fakt,ale przy pierwszym podaniu,kiedy obrońca holenderski wybił piłkę Iniesta znajdował się na pozycji spalonej!Brał udział w akcji,podanie było kierowane do niego,był za linią obrony,co równą się SPALONYM.
Aha,i głąb to możesz nazywać kolegów na podwórku,bo ja sobie tego nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 23:27, KombajnRajder napisał:

Naucz się polskiego zanim zaczniesz wyrażać swoje zdanie.

Dobrze, że mi żółtej kartki nie pokazałeś. Już poprawiłem, przepraszam za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VIVA LA ESPANIA!!!
Moim zdaniem zasłużone zwycięstwo, mimo, iż żadna z drużyn nie zachwyciła to Hiszpanie stworzyli więcej bramkowych (głównie w dogrywce). Brawa dla Hiszpanów, mam nadzieję, że za 4 lata to Brazylia zdobędzie to trofeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bla bla bla, podanie nie doszło do skutku, ergo Iniesta nie skorzystał z przewagi jaką daje pozycja za obrońcami, ergo nie ma czego odgwizdywać. Nad czym tu płakać? Iniesta wrócił na prawidłową pozycję przy drugim podaniu i z niego utworzył akcje bramkową. Tak więc, błagam, przestań się drzeć jak dziecko po uderzeniu w słup telefoniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, piłka nożna skończyła się na Kill''em All.
Fakt, że mecz o trzecie miejsce był sporo lepszy - ale właśnie, to trzecie miejsce. Nie ma takiego ciśnienia. Tu jest jednak pilnowanie się i oczekiwanie na pomyłki - i tu trochę szkoda mi tego strzału Rołbena (jak to mówił dzisiaj Sz. P. Akowski), pomyłki sędziego (może niekoniecznie tak mocno działające na wynik jak np. nieuznana bramka dla Anglików; chociaż o pozycji Iniesty podczas akcji zakończonej golem będzie się jeszcze trochę mówić), i faule.

Nigel sobie chyba trochę za bardzo wziął do serca tytuł utworu (nie)wątpliwie wspaniałego artysty jakim jest Waszka G pt. ''lewy prawy skok na klatę odskok''. ^^

Za to fajnie wygląda sytuacja na Mistrzostwa Europy za 2 lata - Hiszpanie, Holendrzy, Niemcy, ale też być może Włosi czy Francuzi, którzy będą chcieli się pokazać po tym failu.

I fajna klasyfikacja strzelców. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 23:30, Damianuss1 napisał:

> Naucz się polskiego zanim zaczniesz wyrażać swoje zdanie.
Dobrze, że mi żółtej kartki nie pokazałeś. Już poprawiłem, przepraszam za błąd.

Hiszpania wygrała, bo sędziował Webb, inaczej Holandia by ich rozpykała. Jeszcze dwie godziny temu byłem wielkim fanem Barcelony, po tym, co robił Iniesta, po tym jak oszukiwał przerzuciłem się na inny zespół. Hiszpania sobie "zasłużyła" tą bramką, bo to pewne jedyny zespół piłkarski, który znasz, jak 3/4 Polaków. Sędzia był bardzo konsekwentny, pomimo 3/4 bezprzyczynowo danych kartek +1 czerwona bardzo dobrze sędziował. Jak to mówią wierzący w rzeczy paranormalne, "Otwórz oczy, a zobaczysz", to samo ja mówię Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować