Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

W jaki sposób brał udział w akcji? W taki sam jak Casillas i Puyol.

Przecież on kompletnie nie absorbował uwagi obrońców, to podanie zostało przecięte i doszło do zupełnie innego gości.. zresztą mam to w dupie ;p spalonego nie było, Hiszpania wygrała, a drwale z Holandii z hersztami:

JEDNONOŻNY ROŁBEN i Fartuch Sneijder przegrali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 23:13, Bithda napisał:

Messi był fundamentem ataków Argentyny, jej filarem. Odpadli w 1/4 ale Messi był piłkarzem
prawie najlepszym do tego meczu.

I to już?? No to naprawdę niskie wymagania są co tego trofeum. Gość, który trzasnął całą jedną asystę (+2 zagrania robiące gola, też trzeba przyznać) a z Niemcami grał zupełne 0. Kaka też był filarem Brazylii, zanotował 3 asysty (mimo, że zagrał mecz mniej z powodu skandalicznej czerwonej kartki), też skończył na 1/4. W czym Messi był lepszy od Kaki?? No bo jak dla mnie Ramos jak i Iker to co najmniej 2 klasy wyżej niż Lajonel. Sorry, ale pojechał na medialności i tyle. A Iker zasługuje na Złotą Piłkę i tyle, będę tego bronił na udeptanej ziemi. Powinno to wyglądać dla mnie

1.Casillas
2.Sneijder
3.Forlan
4.Robben

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze słówko odnośnie komentatorów ... miałem wrażenie że gubili się, motali jak dziecko we mgle i kilka razy walnęli gafy typu "Rołben", "szczelił" czy "umi" - kto jak kto ale oni to powinni potrafić się wysławiać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 23:39, Tyler_D napisał:

Jeszcze słówko odnośnie komentatorów ... miałem wrażenie że gubili się, motali jak dziecko
we mgle i kilka razy walnęli gafy typu "Rołben", "szczelił" czy "umi" - kto jak kto ale
oni to powinni potrafić się wysławiać ...

Eeee tam wysławiać, z tym pół biedy. Najlepszy moment to ten, w którym Xavi z resztą poprzewracał się w polu karnym, a komentatorzy uznali to za najbrutalniejszy faul w meczu mogący spowodować bardzo poważną kontuzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 23:38, Smooqu napisał:

JEDNONOŻNY ROŁBEN i Fartuch Sneijder przegrali ;p


Sneijder fartuch? Buahahhaah. co do spalonego się z Tobą zgodzę, ale Sniejder to imho jeden z najlepszych piłkarzy tego turnieju. Na pewno w przekroju spisał się o wiele lepiej niż taki Iniesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem od kiedy sędzia wpływa na umiejętności drużyny w grze. Dyskusyjne faule w polu karnym był po obu stronach. Nie rozumiem cóż takiego Iniesta zrobił że go znienawidziłeś. Jeżeli według Ciebie 3/4 kartek było bezprzyczynowych, to sam sobie zagraj z tak faulującymi cię piłkarzami. Jestem pewien że przy każdym taki wjeździe w nogi płakał byś bo cię nóżka boli i żeby dać mu czerwoną bo boli jak cholera. Oj biedynś. A Webb był momentami dobrym sędzią, ale także potrafił być ślepy jak kret. Cóż, takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okropny był ten mecz o złoto, nuda jak cholera, a potem dobrze nam znany sędzia pokazał swoją jedyną w swoim rodzaju klasę i uznał dwa faule symulowane przez Hiszpanów. I Holendra mniej na boiska. Żenada.
Szkoda że Niemcy odpadli, oni potrafią ostatnio stworzyć piękne widowisko, mecz o brąz z Urugwajem był o wiele lepszy niż finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania mistrzem! Choć finał rozczarował, to trofeum trafiło w chyba odpowiednie ręce. Dla mnie Puyol jednym z najlepszych graczy mistrzostw! Do zobaczenia na Euroooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 23:42, miquel93 napisał:

Sneijder fartuch? Buahahhaah. co do spalonego się z Tobą zgodzę, ale Sniejder to imho
jeden z najlepszych piłkarzy tego turnieju. Na pewno w przekroju spisał się o wiele lepiej
niż taki Iniesta.



Faktycznie, troche się zagalopowałem ale chodziło mi o bramki Sneijdera, przy których miał furę szczęścia ;p Tak czy siak na mundialu zagrał świetnie, ale czy lepiej od Forlana i Muellera?? Nie wiem <bezradny>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zauważyłem że kiedy odgwizdywali spalonego gdy przed telewizorem nie byliśmy tego tacy pewni, to powtórki już nie dawali.

Hiszpanie to farciarze, ostatnie 4 mecze wygrali 1:0. Ale i tak wolę ich od Holendrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to patrzeć, imo Iniesta bardzo dobrze sprawdzał się w podaniach do napastników i tworzeniu ładnych akcji, podczas gdy Sneijder potrafił być zabójczy w samotnych rajdach i strzałach z dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 23:45, Smooqu napisał:

Faktycznie, troche się zagalopowałem ale chodziło mi o bramki Sneijdera, przy których
miał furę szczęścia ;p Tak czy siak na mundialu zagrał świetnie, ale czy lepiej od Forlana
i Muellera?? Nie wiem <bezradny>.

Forlan - fakt. Wielki piłkarz. nigdy bym nie przypuszczał, że koleś, którego zapamiętałem głównie z wykorzystania paru fatalnych błędów dudka w 2002 r. zdobędzie tytuły krola strzelców La ligi czy MŚ. Mueller? Ma jeszcze czas, a mimo wszystko poziom Sneijdera był imho wyższy, niż to co prezentował młody Thomas. A w przyszłości - kto wie? W każdym razie Sneijder pewnie najlepszym graczem MŚ nie będzie, pewnie wygra Xavi, ew Iniesta. A powinien Casillas. albo Marchena;) gdy okazało się, ze nie wejdzie w finale szanse Hiszpanii znacząco spadły. Iniesta ich uratował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz finałowy strasznie słaby, zwłaszcza w porównaniu do meczu wczorajszego. Hiszpanie w tym spotkaniu pokazali swoją wyższość, chociaż Holendrzy przez 109 minut dobrze się bronili, od czasu do czasu odgrażając się Hiszpanom groźnymi atakami. Po wyrzuceniu Heitingi z boiska szanse Holendrów na zdobycie tytułu znacznie zmalały, chociaż do karnych zabrakło naprawdę niewiele :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, jakie umiejętności? Żaden z zespołów nie pokazał, jak potrafi grać. Jedynie Hiszpania, tak przez wszystkich uwielbiana, pokazała, że potrafi grać jak Włochy. Takich jak Iniesta trzeba wypuścić na scenę w cyrku, a nie na boisko.
Mówiąc o faulach, obejrzyj powtórki ze wszystkich fauli w grze, tych odgwizdanych jak i nieodgwizdanych, zobaczysz jakim świetnym sędzią jest Webb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno;)

Kto powinie Waszym zdaniem zostać nagrodzony nieoficjalną nagrodą Idioty Mundialu?

Jak dla mnie bliżej nie znany kolega Kaita z Nigerii, za pokaz wielkich umiejętności kung-fu;) No i oczywiście jako obiekt, pokazujący jak zniszczyć całą pracę jednym, głupim wybrykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować