Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2010 o 23:26, Erton napisał:

Bo kto w finale odrobił straty ostatnio?? To chyba trzeba
by się cofnąć do 74 roku.

Wystarczy do 2006 roku, gdzie Włosi odrobili starty:) Materazzi głową bodajże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków będzie miała nowego środkowego obrońce a jest nim Osman Chavez, który grał na mundialu z reprezentacją Hondurasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 10:56, Magok napisał:

Wisła Kraków będzie miała nowego środkowego obrońce a jest nim Osman Chavez, który grał
na mundialu z reprezentacją Hondurasu.

Poczekajmy na oficjalne info. Bo już kilka takich "pewnych" transferów było, a w końcu do nich nie doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Oglądałem przed chwilą początek "I kto tu rządzi" no i wyskoczyła reklama dzisiejszego meczu Wisły w Lidze Europejskiej. Tylko, że było LM''owskie intro... O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 11:07, Dark_elves napisał:

Wystarczy do 2006 roku, gdzie Włosi odrobili starty:) Materazzi głową bodajże:)

Oj, ale to było nie do końca, bo nie zaczęli wygrywać w czasie gry, tylko był remis, a dopiero w rzutach karnych wygrali, bla bla bla. Chociaż czemu ja o tym finale nie pomyślałem to ja nie wiem o0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 00:31, Nephren-Ka napisał:

Widzieliście jaką brameczkę w sparingu BVB Lewy pyknął?
http://www.youtube.com/watch?v=ZdxaAjNaLQI
Oby tak dalej.:>

Z przewrotki nigdy prosto nie jest. Ale ja poczekałbym, aż będzie grał w lidze- wtedy się okaże, czy to nie była dobra mina do złej gry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła - Szawle 0:0 póki co (55 minuta). Jednak w tej połowie Biała Gwiazda konstruuje więcej ciekawszych akcji. Mam nadzieję, że jeszcze bramki dziś ujrzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości... czemu Kasperczak zawsze uporczywie Pawła Brożka wpuszcza w pierwszym składzie... Co prawda strzelił on gola, ale cztery sytuacje sam na sam, które wcześniej zmarnował wołają o pomstę do nieba. Skończyło się na 2:0, ale powinno być przynajmniej 5. Z taką grą polskich drużyn (biorąc pod uwagę to, co pokazały wcześniej Ruch i Lech) to daleko w tym sezonie w pucharach nie zajdziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 21:33, Gumisiek2 napisał:

Który spośród transmitowanych na Polsacie zespołów jest tym półamatorskim?


Żaden. Szawle to nawet nie amatorzy, z tego co wiem to nawet Wisła nie, amatorka to Valletta, z którą Ruch zremisował, ale transmisji nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 21:54, Hoplita napisał:

Litości... czemu Kasperczak zawsze uporczywie Pawła Brożka wpuszcza w pierwszym składzie...
Co prawda strzelił on gola, ale cztery sytuacje sam na sam, które wcześniej zmarnował
wołają o pomstę do nieba. Skończyło się na 2:0, ale powinno być przynajmniej 5. Z taką
grą polskich drużyn (biorąc pod uwagę to, co pokazały wcześniej Ruch i Lech) to daleko
w tym sezonie w pucharach nie zajdziemy...


A kogo miał postawić, jak nie Brożka, który strzelił 4 gole w sparingach i zanotował 3 asysty, co uczyniło go najlepszym graczem Wisły? Dziadka Macieja, który nie jest na maksa przygotowany, a do tego miał swoją szansę, co i tak jej nie wykorzystał. A co ciekawe Żuraw przez 4 lata zdobył... 25 goli. Padam na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten meczyk Wisły był dobry ale tylko w 2 połowie, niestety Paweł Brożek nie wykorzystał swoich sytuacji teraz trzeba mieć nadzieję, że Wisła z meczu na mecz będzie grać coraz lepiej jak to bywa.

A i jeszcze jak Ruch wygra z Valettą w rewanżowym spotkaniu i przejdzie dalej to nie będzie mógł grać dalej na swoim stadionie co powoduje walkowera Rucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 22:28, Budep napisał:

A kogo miał postawić, jak nie Brożka, który strzelił 4 gole w sparingach i zanotował
3 asysty, co uczyniło go najlepszym graczem Wisły? Dziadka Macieja, który nie jest na
maksa przygotowany, a do tego miał swoją szansę, co i tak jej nie wykorzystał. A co ciekawe
Żuraw przez 4 lata zdobył... 25 goli. Padam na kolana.

A choćby i tego dziadka Macieja, bo z całym szacunkiem do Brożka, ale chyba gorzej od niego nawet napastnicy Z ME by nie zagrali. Poza tym był jeszcze Boguski, który pokazał się wczoraj z całkiem dobrej strony, ale nie wiem czemu Kasperczak wystawił go na skrzydle, a nie w ataku (w ogóle pierwszy raz widziałem go na tej pozycji). Z Brożkiem w ogóle jest taki problem, że od przyjścia Henia ma on gwarantowane miejsce w pierwszym składzie w każdym spotkaniu, może jakby go choćby na jeden mecz posadzić na ławie to wziął by się wreszcie do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 08:11, Magok napisał:

A i jeszcze jak Ruch wygra z Valettą w rewanżowym spotkaniu i przejdzie dalej to nie
będzie mógł grać dalej na swoim stadionie co powoduje walkowera Rucha.


Głupoty piszesz. Jak sie nie znasz to sie wypowiadaj! Ruch zgłosi stadion zastępczy, prawdopodobnie Stadion Widzewa w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego napisałem, że nie będzie mógł grać tylko na swoim stadionie.

17 Lipca w Mielcu odbędzie się mecz charytatywny dla powodzian pierwszy to zespoły III-ligowej Stali Mielec i I-ligowej Sandecji Nowy Sącz.
A 2 mecz to zespół legend Stali Mielec zmierzy się z legendami Wisły Kraków.
W mieleckiej drużynie możliwe są występy Grzegorza Lato, Jana Domarskiego czy Andrzeja Szarmacha. W zespole legend Wisły grywają tacy zawodnicy jak Artur Sarnat, Marek Kusto, a nawet Mirosław Szymkowiak.
Przydał by się ten mecz w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 10:43, Magok napisał:

No i co z tego napisałem, że nie będzie mógł grać tylko na swoim stadionie.


To z tego że napisałeś też że odda mecz walkowerem co jest bzdurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować