Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Jeżeli chodzi o wczorajszy mecz Wisły - Krakowianie byli lepszym zespołem i zasłużenie wygrali, ale skuteczność napastników (szczególnie wspomnianego przez Hoplitę Brożka) była wręcz tragiczna. Na ligę to tam niech nie strzela (:P), ale w pucharach kibicuję wszystkim polskim zespołom, więc denerwowałem się za każdym razem jak pudłowali z łatwych sytuacji :P Może u siebie zagrają lepiej, tak samo jak Ruch i Lech. Faktycznie, formy nie ma chyba żaden zespół. Teraz losowanie, trzeba się modlić by nie było jakichś Galatasarayów, Sportingów, czy innych tuzów :P Bo Lech koszyka nie ma tragicznego, choć oczywiście Dinamo, Hapoel czy Basel są ciężkimi przeciwnikami, szczególnie z tą formą. Liczę na Litex Łowecz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 14:19, Magok napisał:

Jagiellonia zagra z Arisem Saloniki. Wisła z Portadown lub Quarabag. Ruch z Austria Wiedeń
lub Siroki Brijeg.


Jest szansa że moga wszystkie dalej wygrac , przeciwnicy nie są zbyt mocni .Troche Ruch ma chyba z tych najbardziej znanego ale powinien dać rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 18:06, karolekx23x napisał:

> Jagiellonia zagra z Arisem Saloniki. Wisła z Portadown lub Quarabag. Ruch z Austria
Wiedeń
> lub Siroki Brijeg.

Jest szansa że moga wszystkie dalej wygrac , przeciwnicy nie są zbyt mocni .Troche Ruch
ma chyba z tych najbardziej znanego ale powinien dać rade.


Dobry żart. Lech Poznań, ledwo dał rade Austrii Wiedeń, a co dopiero Ruch, który awansował do LE, tylko dlatego, że poziom czołowych zespołów spadł. W poprzednim sezonie to nie Ruch był silny, tylko Legia, Wisła, Lech, Polonia byli słabe. Ruch to słaby zespół, bez Sobiecha nie potrafili wygrać na Malcie z Amatorami, dostaną od Austrii kilka goli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze dadza rade i może wszystkie wygraja swoje mecze, kto wie. Ja nigdy nie wierze w nasze kluby że zajdą dalej niż 2-3 runda pucharów europejskich ale może wrescie to ten rok gdzie jakiś klub zdobedzie te minimum jakie miał zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 18:24, karolekx23x napisał:

Możliwe ze dadza rade i może wszystkie wygraja swoje mecze, kto wie. Ja nigdy nie wierze
w nasze kluby że zajdą dalej niż 2-3 runda pucharów europejskich ale może wrescie to
ten rok gdzie jakiś klub zdobedzie te minimum jakie miał zdobyć.

jak wreszcie? Sukcesy Lecha to za mało? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 18:42, Bithda napisał:

> Możliwe ze dadza rade i może wszystkie wygraja swoje mecze, kto wie. Ja nigdy nie
jak wreszcie? Sukcesy Lecha to za mało? :P


Sukces...Jeden jedyny, dwa lata temu. Odpadnięcie w słabym stylu z Clube Brugge nie jest sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 18:20, shinoda napisał:

Dobry żart. Lech Poznań, ledwo dał rade Austrii Wiedeń, a co dopiero Ruch, który awansował
do LE, tylko dlatego, że poziom czołowych zespołów spadł. W poprzednim sezonie to nie
Ruch był silny, tylko Legia, Wisła, Lech, Polonia byli słabe. Ruch to słaby zespół, bez
Sobiecha nie potrafili wygrać na Malcie z Amatorami, dostaną od Austrii kilka goli...


Nie jest powiedziane ze Ruch zagra z Austria, teraz był remis w meczu Austrii 2:2, więc kto wie czy nie zagrają z tym drugim zespołem. Choć szczerze wątpię w Ruch, wystarczy ze przejdzie (wygra, bo to przecież pkt. do rankingu, bodajże 0,250) z tymi amatorami z Malty, w tamtym sezonie Polonia też zatrzymała się na 3 rundzie, nie będzie chociaż gorzej ;P

Jaga z Arisem może i ma szanse, wydaje mi się ze to i tak lepszy zespół niż Ruch, ale znając szczęście naszych, będzie 0:0 na wyjeździe, i 1:1 w Białystoku i Jaga kończy z pucharami ;P

Wisła awans do 4 rundy, a potem się zobaczy, oby faza grupowa, a co do Lecha to cóż, liczyłem na tych Bułgarów, ale się przeliczyłem :/ ciężko będzie, może po horrorze awansujemy dalej jak ze wspomnianą Austrią, albo będzie jak z Club Brugge, tam też było na styk, karne przecież, nieuznany prawidłowo gol Stilicia na wyjeździe itp. oby nie, oby było emocjonująco ale z happy endem, bo do takich meczy jak z Austrią miło się wraca myślami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 18:42, Bithda napisał:

> Możliwe ze dadza rade i może wszystkie wygraja swoje mecze, kto wie. Ja nigdy nie
wierze
> w nasze kluby że zajdą dalej niż 2-3 runda pucharów europejskich ale może wrescie
to
> ten rok gdzie jakiś klub zdobedzie te minimum jakie miał zdobyć.
>
jak wreszcie? Sukcesy Lecha to za mało? :P


Jaki mi to sukces , awans do 1/4 , 1/2 nazywam sukcesem . Nasze kluby stać o lepszą gre tylko brak chęci gry , jak narazie zbyt duza korupcja żeby było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie byliśmy Lechem w fazie po grupowej to dla mnie ogromny sukces! Gdzie nam do top 10 lig Europy (my jesteśmy chyba 34 lub 33...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 19:44, Bithda napisał:

Panie byliśmy Lechem w fazie po grupowej to dla mnie ogromny sukces! Gdzie nam do top
10 lig Europy (my jesteśmy chyba 34 lub 33...).

Chociaż dobrze by było aby Lech awansował do fazy grupowej i pograł z tymi mocniejszymi klubami , jak by to doszło to mozliwe że na nowym wybudowanym stadionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 19:44, Bithda napisał:

Panie byliśmy Lechem w fazie po grupowej to dla mnie ogromny sukces! Gdzie nam do top
10 lig Europy (my jesteśmy chyba 34 lub 33...).

Obecnie jesteśmy 24 ligą w UEFA. Przed rozpoczęciem pierwszych meczy byliśmy bodajże na 26. dzięki 4 wygranym i jednemu remisowi nasi ugrali sporo jak na nas bo już ponad połowę tego co w zeszłym roku :)

Tutaj link do rankingu:
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/data/method4/crank2011.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 00:05, Grinczar napisał:

> Obecnie jesteśmy 24 ligą w UEFA.
Śmiechu warte. Nawet Cypr nas wyprzedza.


Co NAWET? To jest normalne, że nas Cypr wyprzedza. To już nie ogórki jak lata temu, że APOEL grał w Lidze Mistrzów, Anarthosis grał. Teraz jak my kogoś wyprzedzamy, to się dziwią, że "Nawet Polska nas wyprzedza", a nie na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 10:22, Magok napisał:

Nawet nie wiedziałem, że Malta i Cypr są lepsze.


Z tego co widzę to Malta w rankingu jest na 47 miejscu więc na pewno nie jest lepsza od Polski, Cypr i owszem ale przecież ostatnio co roku mają drużynę w fazie grupowej LM więc nie ma się co dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacek Krzynówek zakończył sportową karierę w wieku 34 lat. Co by nie mówić o ostatnich paru sezonach w jego wykonaniu to jednak z pewnością był to jeden z największych polskich piłkarzy ( o ile nie największy) na przestrzeni ostatniej dekady. Jego bramkę z Realem w LM będę zawsze pamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować