Dnia 18.01.2011 o 22:45, maurras napisał:

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 00:13, MisticGohan_MODED napisał:

Cassano został ściągnięty do ataku, z Flaminim w kontekście kreatywności nie żartujmy, a K.P.B jest kontuzjogenny, podobnie jak Pirlo, Sprzedaż tego drugiego, mając w drugiej linii do dyspozycji Seedorfa, który nie pamiętam kiedy ostatni raz celnie podał, drwali jak Gattuso, Ambrosini czy Flamini to skrajna głupota. Zresztą to dywagacje na papierze, bo nic takiego się nie stanie.

Kibicuję Milanowi i szczerze mówiąc... Prawda jest taka, że tylko Boateng i Gattuso trzymają RÓWNĄ formę z pomocników. Ambro to cień samego siebie z poprzedniego sezonu, Flamini jest - moim zdaniem - moooocno przereklamowany, Pirlo też już nie ten sam, choć ostatnio coś tam pobłyskał, zobaczymy. A o reszcie to nie wspominam... Strasser coś tam pokazuje też, co daje nadzieje na przyszłość.

Ha się uśmiałem Maciek Iwański wyjeżdża do Turcji :D nie długo w każdym klubie tureckiej ekstraklasy będziemy mieli reprezentanta ;D z tego że odchodzi z polskiej ligi to nawet mi nie żal, bo jego zaangażowanie było słynne nie tylko w W-wie -> http://www.youtube.com/watch?v=wVT_Tt4syWI Póki co w większości polskie kluby wiedzą co robią, i pozbywają się drewna ze swoich szeregów. Szkoda tylko Grosika, który się nie popisał razem z władzami Jagi, już Cacek Robaka upchnął za 1mln euro. Ogólnie odeszło 6 barwnych zawodników, w ich miejsce pojawią się pewnie kolejni Ubiparipy itp. (imo nieźle się nagimnastykuje na stadionie krzycząc jego nazwisko po strzelonym golu ;P)

Dnia 19.01.2011 o 00:27, maurras napisał:

Cassano został ściągnięty do ataku, z Flaminim w kontekście kreatywności nie żartujmy,
a K.P.B jest kontuzjogenny, podobnie jak Pirlo, Sprzedaż tego drugiego, mając w drugiej
linii do dyspozycji Seedorfa, który nie pamiętam kiedy ostatni raz celnie podał, drwali
jak Gattuso, Ambrosini czy Flamini to skrajna głupota. Zresztą to dywagacje na papierze,
bo nic takiego się nie stanie.

Ale Flamini jest od destrukcji ,nie rozgrywania... swoją drogą Cassano ,czy też ewentualnie po sprowadzeniu Lazzari , mogą pełnić funkcję rozgrywającego. Gattuso ostatnio podłapał formę ,ale on też nie nadaje się do kreaowania gry ;/ Pirlo z kolei gra beznadziejnie od 4-5 sezonów ;/
Boateng tak w ogóle to aż taki kontuzjogenny to nie jest ;/

Przed chwilą zakończył się sparing Lecha Poznań i FC Basel. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem(aczkolwiek trochę szkoda niewykorzystanego karnego dla poznaniaków).