Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Przejście Peszki do Koeln nie wrózy dłużej, trochę takich spotkań i Peszko spadnie razem z klubem Bundesligi. Chyba że chodziło o większe zarobki, ale gdzie tu się rozwijać iw takim klubie na takim miejscu ?
sami przeczytajcie:
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Goalcom-niskie-noty-Peszki-i-Matuszczyka,wid,13084090,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 19:51, Pernia napisał:


> Konkretnie jest to koszulka The Reds z tego sezonu, domowa.
W Sensie Adidasa? To napewno warto sprawdzić reklamę z przodu, w sensie jej jakość. Do
tego twardość herbu. W koszulkach Nike dużo prosciej to stwierdzić, ale uprzedzę - czy
masz/myślisz o kupnie takiej koszulki z allegro za 90 ileś zł czy tam 60 ileś, z wysyłką
za ok 30 zł?


Rzecz jasna, firmy Adidas. To koszulka z aukcji, określona oryginalną sprowadzoną z Wielkiej Brytanii, jest to nowa koszulka.
A co do postawy Realu Madryt - byli słabsi, nie dziwi więc porażka. Mistrzostwa kraju Barca jeszcze nie zdobyła, ale jest zdecydowanie bliżej tego osiągnięcia, niż klub ze stolicy..

Edit : Jak się zapatrujesz na autentyczność takowej koszulki ? : http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/30/20/29/1430202938_1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 14:00, karolekx23x napisał:

Przejście Peszki do Koeln nie wrózy dłużej, trochę takich spotkań i Peszko spadnie razem
z klubem Bundesligi. Chyba że chodziło o większe zarobki, ale gdzie tu się rozwijać
iw takim klubie na takim miejscu ?
sami przeczytajcie:
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Goalcom-niskie-noty-Peszki-i-Matuszczyka,wid,13084090,wiadomosc.html


Tydzień temu z Werderem wygrali 3:0 i mieli lepsze noty. Fakt St Pauli to bezpośredni rywal do utrzymania ale coś mi się zdaje że się jakimś cudem utrzymają, po barażach ale jednak ;P a Peszko będzie dalej tam grał ale kariery większej w Bundeslidze nie zrobi, wspomniany mecz z Werderem był chyba jego najlepszym dzięki tej asyście ale poza tym cienko, więc może jeszcze stać się rezerwowym w outsiderze ligi, bo ta drużyna gra tylko o utrzymanie ostatnio. Sławek posiedzi na ławie 2-3 sezony, pogra ogony i pojedzie do Grecji lub na Cypr. Dla polskich piłkarzyków szczytem ambicji jest dostawać kasę za grzanie ławy, mimo że u nas w Polsce za nie wiele mniejsze pieniądze mają status gwiazdy, możliwość gry w kadrze - wątpię by Smuda powołał Peszke jak ten bedzie grał po 45 minut, i to jeszcze na takim poziomie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś zamieszanie wokół tych wszystkich transferów :P Ostatni dzień, więc ostatnia szansa na pozyskanie nowego piłkarza. No i Liverpool kupił Andy''ego Carolla. Newcastle United początkowo nie chciało sprzedawać jednego z najlepszych piłkarzy w klubie. Ugięli się jednak kiedy włodarze The Reds zaproponowali 35 milionów funtów. Jeszcze szum wokół transferu Torresa do Chelsea. Podobno Londyński klub proponuje 50 milionów funtów, ale nie wiadomo jeszcze czy oddadzą Fernando. Piłkarz nie jest zadowolony i sam nawet prosił o transfer. No zobaczymy jeszcze czy coś ciekawego się wydarzy dziś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 20:09, SongoX napisał:

Ale dziś zamieszanie wokół tych wszystkich transferów :P Ostatni dzień, więc ostatnia
szansa na pozyskanie nowego piłkarza. No i Liverpool kupił Andy''ego Carolla. Newcastle
United początkowo nie chciało sprzedawać jednego z najlepszych piłkarzy w klubie. Ugięli
się jednak kiedy włodarze The Reds zaproponowali 35 milionów funtów. Jeszcze szum wokół
transferu Torresa do Chelsea. Podobno Londyński klub proponuje 50 milionów funtów, ale
nie wiadomo jeszcze czy oddadzą Fernando. Piłkarz nie jest zadowolony i sam nawet prosił
o transfer. No zobaczymy jeszcze czy coś ciekawego się wydarzy dziś ;]

Podobno za 58 mln wyląduje w Chelsea, trochę szkoda bo El Nino nie zagra w ew. dwumeczu z Lechem ;( a Suarez grać w LE już chyba nie bedzie mógł, zresztą to już nie to Torres :/ pozostaje czekać jedynie na Gerrarda ;P Druga sprawa za Chelsea nie przepadam, ale tam chłopak może coś osiągnąć nie to co ostatnio w Liverpoorze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w Chelsea odbuduje formę to może nieźle namieszać w lidze i pucharach europejskich. Pamiętam jego piękne gole kiedy przybył z Atletico Madryt. Swoją drogą gdyby do tego transferu doszło trochę wcześniej to Real zacząłby negocjacje z Drogbą. Moim zdaniem El Niñobędzie wystawiany do pierwszego składu w miejsce Anelki, bo nie widzę Drogby na ławce rezerwowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety ktoś będzie musiał z dwójki, a może nawet trójki podstawowych napastników (Drogba, Anelka i ew. Malouda) usiąść na ławce. Z drugiej strony taka rotacja i konkurencja w ataku może przynieść dużo dobrego. Mam nadzieję że Torres w Chelsea coś ugra.

A druga sprawa to jeszcze transfer Davida Luiza. Na BBC czytam że jest w drodze do Londynu, a Benfika zaakceptowała kwotę odstępnego. Zobaczymy co z tego wyniknie. Do końca okienka tylko parę godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 20:55, Caymanpl napisał:

No niestety ktoś będzie musiał z dwójki, a może nawet trójki podstawowych napastników
(Drogba, Anelka i ew. Malouda) usiąść na ławce. Z drugiej strony taka rotacja i konkurencja
w ataku może przynieść dużo dobrego. Mam nadzieję że Torres w Chelsea coś ugra.


Do tego jeszcze Salomon Kalou i Daniel Sturridge. Jestem ciekaw ile oni będą dostawali szans. A na ich transfery nie ma chyba już co liczyć w tym okienku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeest oficjalne info!! Fernando Torres w Chelsea!!! Cieszę się z tego transferu. W końcu w jakiś sposób odmłodziliśmy skład. Będziemy mieli teraz komfort w ataku. Liczę że w lecie na tym nie poprzestaniemy i odświeżymy jeszcze skład. Jeden minus tego transferu to kwota. Imo Torres nie jest tyle wart. Ale jeżeli się odpłaci wspaniałą grą to nie ma o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Torres już jest w Chelsea (a raczej jest, nawet na ang. wiki już jest w Chelsea:P) to Sturridge pewnie pójdzie do Boltonu. Warunki wypożyczenia były już prawdopodobnie ustalane, czekano tylko na transfer Torresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co obczaiłem to pójdzie na wypożyczenie. Myślałem, że sprzedadzą go, ale jak widać liczą, że w Boltonie się chłopak rozwinie i może być alternatywą w przyszłości. Chelsea i Liverpool poszli na ostre zakupy. Ciekawe jak to przełoży się na grę i czy dwie drużyny wyjdą z tego dołka, który ostatnio ich dopadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torres w Chelsea za 58 mln to dla mnie zaskoczenie, nie jest tyle wart w 100%. A nawet czytałem ze dawali 40 mln i sie Liverpool nie zgodził wiec widac jak ten zawodnik był dla nich warty i tyle dali aby go za wszelka cene pozyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sturridge to przyszłość Chelsea. Tak jak napisałeś w Boltonie powinien mieć więcej szans na grę. A co do zakupów to faktycznie duże wydatki tych klubów. Wydaję mi się, że Chelsea wyszła już na prostą (ale to tylko moje, subiektywne pewnie, zdanie kibica Chelsea). A i ciekawi mnie co zdziałają dwa nowe nabytki Lpoolu Suarez i Caroll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2011 o 15:12, MSPRISON napisał:

Rzecz jasna, firmy Adidas. To koszulka z aukcji, określona oryginalną sprowadzoną z Wielkiej
Brytanii, jest to nowa koszulka.

Jezeli moglbys sypnac linkiem, bo tak to trudno okreslic.

Dnia 31.01.2011 o 15:12, MSPRISON napisał:

Edit : Jak się zapatrujesz na autentyczność takowej koszulki ? : http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/30/20/29/1430202938_1

oryginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 22:36, MisticGohan_MODED napisał:

Zaskoczyły mnie transfery Liverpoolu i Chelsea :P


Pfff, ja nie mogłem w to uwierzyć jak zobaczyłem na fejsie że mi to kumpel napisał :p

Dnia 31.01.2011 o 22:36, MisticGohan_MODED napisał:

Zwłaszcza The Reds ,którzy zdrowo przepłacili xp


Narodowośc kosztuje, Carrol były Togijczykiem kosztowałby 5 mln funtów max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 22:36, MisticGohan_MODED napisał:

Zaskoczyły mnie transfery Liverpoolu i Chelsea :P
Zwłaszcza The Reds ,którzy zdrowo przepłacili xp

A The Blues nie? Torres tyle był wart, ale w czasie debiutanckiego sezonu w Liverpoolu i gdy strzelał m.in. bramkę w finale na Euro 2008. The Reds zapłacili za niego 38 mln euro, chłopak strzelał średnio 2 bramki na mecz a teraz nieźle jeszcze na nim zarobili. Widać że im nie zależało na jego sprzedaży, a więc oddali go za tyle by w jego miejsce ściągnąć równie dobrych zawodników i za te 58 mln mają teraz dwóch młodszych od Torresa napadziorów, lepiej rozwiązać władze The Reds tego nie mogli, bo Fernando chciał odejść. Wszystko po wysokich cenach bo w ostatniej chwili, a zarówno Liverpool jak i Chelsea były bardzo zdeterminowane. El Nino to prawdziwa gwiazda, a w Anglii i za słabszych, czasem anonimowych graczy płacą ogromne sumy i jak tu kolega wyżej zauważył dotyczy to głównie Anglików -> najlepsze że na transfermarkt.de Andy jest wyceniany na 2.5 mln euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować