Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2011 o 00:22, maurras napisał:

Oglądał ktoś dzisiaj mecz Juventusu i wydział te wspaniałe podanie Sissoko do Salihamidzicia?
:D


Ja oglądalem mecz Realu i wspaniałą piłke Khediry do Ozila :D Niestety drugiego gola nie było mi dane obejrzeć bo gościu na którego kanale oglądałem mecz przez neta przełączył w 92 minucie na... Disney Channel ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w finale Copa Del Rey spotka się Real Madryt i FC Barcelona. Będzie to drugie starcie tych klubów i liczę, że Mourinho postawi na dobrą taktykę, a piłkarze lepiej się spiszą niż ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lol ! Tak teraz patrze na ten mecz i się zastanawiam co w Realu robi Adebayor?! Nie słyszałem nic o tym transferze xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 01:54, Ecko09 napisał:

Jeśli jeszcze nie widziałeś gola: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wDxkOp3TPHI
Minuta 8:40.

Benzema sobie już nie pogra w Realu tak jak do tej pory pod nie obecność Higuaina. Adebayor wykorzystał swoją sytuację, a Karim zmarnował kilka mimo że dłużej przebywał na boisku. A w finale z Barca wcale nie musi być tak jak ostatnio. Z tym wielkoludem w ataku Real może powalczyć o dobry wynik :P może ustrzeli z Barca hat-tricka jak w meczu z Lechem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newcastel 4: 4 Arsenal
Niesamowity mecz, niesamowite emocje. Do przerwy 4:0 dla Arsenalu. Wydawałoby się, że już jest po meczu, a tu niesamowita pogoń Newcastle i wywalczony pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sensacja w Bundeslidze, Bayern przegrał z Koeln, a asysty przy 2 golach Nocakovicia mieli Peszko i Matuszczyk. Ostatnio pisaliśmy tu o tym że Peszko i Koeln niedługo spadną, a wygląda że z mocnymi ekipa polaków gra lepiej niż ze słabszymi teamami, o czym wspominał ostatnio w jakimś wywiadzie sam Matuszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem początek tego spotkania. Na początku sędzia skrzywdził Koeln, nie dając czerwonej kartki Badstuberowi, który faulował Novakovia, kiedy ten wychodził sam na sam. Następnie szybka akcja Bayernu i bramkę strzelił Gomez. Przestałem wtedy oglądać, a żałuję, bo z tego co mówisz to widowisko musiało być w dalszej części meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 17:57, Diverso napisał:

No, no. Newcastle : Arsenal...Dobry mecz :)

I za takie coś kocham tę ligę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 17:58, Ecko09 napisał:

Newcastel 4: 4 Arsenal
Niesamowity mecz, niesamowite emocje. Do przerwy 4:0 dla Arsenalu. Wydawałoby się, że
już jest po meczu, a tu niesamowita pogoń Newcastle i wywalczony pkt.


Ten wynik mnie rozwalił po prostu.
A jeszcze bardziej Koeln-Bayern 3:2 a 0:2 było dla Bayernu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za poryta kolejka. Pierw remis arsenalu, teraz porażka United. No cóż, dalej przewaga 4 pkt nad Arsenalem i w najgorszym wypadku 7 nad CFC. Nie jest źle, może ta porażka ich w końcu zmotywuje, zdejmie z nich presję ''rekordu meczów bez porażki''. Na wyjazdach Manchester grał jak jakaś inna drużyna, mam nadzieję że to się w końcu zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś prawdziwy hicior głównie ze względu na ostatnie okienko transferowe, w ataku Chelsea zadebiutować ma El Nino, a w ataku The Blues będą grać 3 napastnikami. Zapowiada się naprawdę ciekawy meczyk :)

Druga sprawa niech ktoś odpowiedzialny za wątek o typowaniu ligi polskiej odświeży go, bo sezon rusza ;P póki co mecze repry ale i te zawsze obstawialiśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 12:21, Ecko09 napisał:

eee jakimi 3 napastnikami? Z tego co mi wiadomo Carrol ma kontuzję, więc nie zagra.


Mały słowniczek:
The Reds - Liverpool
The Blues - Chelsea

"w ataku The Blues będą grać 3 napastnikami"
Domyślasz się teraz o którym zespole pisał Paoro?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować