Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No, no. Po pierwszych 15 min. gry stwierdziłem w duchu, że porażka z Norwegia jest nieuchronna a tu tymczasem prowadzimy 1:0. Polacy "skutecznie" uśpili norweskiego bramkarza konsekwentnie nie strzelając w światło bramki, że ten pierwszy strzał kompletnie go zaskoczył.
Ale brawa dla Lewandowskiego. Ładny strzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy po 1 połowie prowadza 1:0. Argentyna i Portugalia natomiast po 30 minutach remisują 1:1. Gol dla Argentyny strzelił Di Maria któremu asystował Messi a dla Portugalii gola zdobył Ronaldo który był chyba na spalonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porywające spotkanie to nie było, ale nie można się niczemu dziwić. Brakowało na boisku piłkarza, który poszedłby na przebój, przedryblował kilku piłkarzy i zamieszał w szykach rywali. Jest wygrana. Niby dobrze, ale wiadomo mecz o pietruszkę. Jestem ciekaw jakby nasza reprezentacja poradziłaby sobie o mecz wyższej rangi składem jaki mamy do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 22:56, SongoX napisał:

Jestem ciekaw jakby
nasza reprezentacja poradziłaby sobie o mecz wyższej rangi składem jaki mamy do dyspozycji.

Gra ofensywna może i nie porywała, w drugiej połowie praktycznie nie atakowaliśmy. Cieszy mnie jednak bardzo poprawna gra w obronie, czego ostatnimi czasy nie doświadczaliśmy. Skutecznie zatrzymywała ataki rywala dwójka stoperów, nawet Dudka mnie zaskoczył bo sporo dośrodkowań zablokował. Trochę gorzej było z zatrzymywaniem strzałów z dystansu, ale Wojtek nie miał z nimi problemów. Więcej oczekiwałem od Piszczka - w obronie się jakoś nie wykazał, nie miał ochoty na swoje tradycyjne rajdy do przodu. Druga połowa to stary błąd - pomijanie linii pomocy, górne piłki by walczyć głową z rosłymi obrońcami z Norwegii to kiepska taktyka.
Ja wolę zwycięstwa naszych w przeciętnym stylu, niż porażki po niezłej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowacki w końcu pokazał że i w kadrze może z powodzeniem grać. Do tej pory miałem w pamięci jego samobója i liczne błędy, przez które nigdy w kadrze miejsca nie zagrzał, mimo że był wyróżniającym się polskim obrońcą, chyba najlepszym po starej gwardii grającej jeszcze na MŚ w Korei i Japonii (Wałdoch, Bąk, Hajto, Zewlakow). Teraz chyba w końcu dojrzał by grać w pierwszej jedenastce repry. Co ciekawe przy doświadczonym Arku nieźle spisywał się Glik - może kiedyś coś z niego będzie. Mimo wszystko lepiej by Damien i Maniek dołączyli jeszcze i wzmocnili środek obrony, bo mimo wszystko Głowacki zawsze słynął z łapania kontuzji, także im więcej dobrych obrońców bedzie tym lepiej. Atak - Lewy świetnie uderzył, ale co do reszty słabo to wyglądało, wydaje mi się że nasi już nawet nie chcieli strzelać kolejnych bramek - to czego zapowiadał Smuda czyli walki o kolejne bramki nie ma :( ale chyba Franz stwierdził że jednak lepiej wygrać 1:0 niż ryzykować by wygrać np. 4:3, za jego trenerki w Lechu była ta druga opcja i fajnie się to oglądało, a niestety to co wczoraj ładnym meczem nazwać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz Polska - Norwegia ... hmmm ... pierwsze co mnie zdziwiło to, że Norwegia jest na 11 miejscu w rankingu FIFA. A Polska podobno była faworytem. Nie rozumiem tego ;). Sam mecz taki sobie. Szczęsny pokazał się z dobrej strony i zaliczył czyste konto. Mam nadzieję, że Polska Reprezentacja będzie nadal wygrywać, może nie wysoko (bo to się nie liczy), ale skromnie nawet 1:0, bo przecież liczy się wygrana ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 22:26, karolekx23x napisał:

Brazylia przegrała z Francja, jak Brazylia mnie zawiodła :(

Za to za Luksemburg mógłbyś zgarnąc ładną sumkę;) Kursy około 12, a chłopaki nie zmartwili się i odprawili - bądź co bądź jednego z uczestników Mundialu - Słowację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 22:30, miquel93 napisał:

> Brazylia przegrała z Francja, jak Brazylia mnie zawiodła :(
Za to za Luksemburg mógłbyś zgarnąc ładną sumkę;) Kursy około 12, a chłopaki nie zmartwili
się i odprawili - bądź co bądź jednego z uczestników Mundialu - Słowację.


Kurcze jak by kase postawił to była by wygrana spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Orange Sport Info pokazywali zachowanie Franciszka Smudy podczas przylotu do Polski po wygranym meczu. Franc nie był chyba w najlepszym humorze. Jakiś redaktor spytał Smudę, czy udzieli odpowiedzi na kilka pytań, a Smuda powiedział "Co wy tu balangę sobie robicie? Ja się z nikim nie umawiałem!" Jednak ostatecznie zgodził się udzielić wywiadu. Zachowywał się dosyć głupio i wyglądało to komicznie. Jako trener reprezentacji powinien lepiej w takiej sytuacji się zachować.
Swoją drogą to na kanale Orange Sport Info jest sporo ciekawych programów poświęconych piłce nożnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 22:26, karolekx23x napisał:

Brazylia przegrała z Francja, jak Brazylia mnie zawiodła :(

Przecież Brazylia regularnie przegrywa z Francją. ;p

Poza tym to od jakiegoś czasu zespół, któremu każda lepiej zorganizowana europejska ekipa może dokopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak zareagują kibice Czerwonych Diabłów na tą informację:
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Man-United-przejdzie-w-rece-Katarczykow,wid,13125020,wiadomosc.html
Oczywiście to wp i takie tam nie sprawdzone informację, ale teoretycznie jestem ciekaw opinii. Ja osobiście uważam że można nie lubić tych Glazerów (nie wiem dokładnie za co ;P), ale lepeij by klub trafił w inne ręce niż tych Katarczyków.. Kolejny klub z Manchesteru wykupiony przez Arabów, kolejni psujący rynek w Europie, próbujący wygrywać wszystko za pomocą pieniędzy. MU to klub który na całym świecie zarabiał fortunę, może był i zadłużony bo wszystkie te większe kluby mają długi, nawet Barca, ale teraz wszędzie będzie ten Katar, dostali Mundial, kupili sobie bodajże logo na koszulkach Barcy, teraz kupują MU.. a z piłką to wszystko mało ma wspólnego, tylko z pieniędzmi, bo żadnych tam tradycji piłkarskich ten kraj nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 14:07, Paoro napisał:

Jestem ciekaw jak zareagują kibice Czerwonych Diabłów na tą informację:
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Man-United-przejdzie-w-rece-Katarczykow,wid,13125020,wiadomosc.html

Hyh... co tu dużo mówić ?
Kraj bez żadnych tradycji ,więc każdy może tam kupić sobie klub ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 14:07, Paoro napisał:

Oczywiście to wp i takie tam nie sprawdzone informację, ale teoretycznie jestem ciekaw
opinii. Ja osobiście uważam że można nie lubić tych Glazerów (nie wiem dokładnie za co
;P)


Za co ich się nie lubi. Ano za to że MU kupili na kredyt pod zastaw klubu i całej infrastruktury.
Z chwilą kiedy Glazerowie staliby się niewypłacalni, bank zająłby wierzytelności i starałby się odzyskać kasę, sprzedając co lepsze kąski. Najpierw zawodników, potem ośrodek a potem tereny klubu.
Drugą rzeczą za jaką nienawidzi się Glazerów są podwyżki cen biletów. Od 2005 roku ceny karnetów i biletów na Old Trafford wzrosła bodajże o 60%. Do tego dochodzi polityka transferowa, ogólne podejście do zwykłego kibica i jeszcze kilka innych rzeczy.

Dnia 11.02.2011 o 14:07, Paoro napisał:

, ale lepeij by klub trafił w inne ręce niż tych Katarczyków.


A kto poza Arabami i Chińczykami (no może Hindusi jeszcze) jest w stanie w dzisiejszych czasach zapłacić 1.6 mld funtów za cokolwiek?

>. Kolejny klub z Manchesteru

Dnia 11.02.2011 o 14:07, Paoro napisał:

wykupiony przez Arabów, kolejni psujący rynek w Europie, próbujący wygrywać wszystko
za pomocą pieniędzy.


Nie porównuj MU z MC. To tak jakbyś obok siebie na torze postawił Bugatti Veryon i Poloneza.
O psucie rynku przez MU to się nie obawiaj. Pamiętaj że gdzie jak gdzie ale tutaj to szejkowie mogą mieć g. do gadania w kwestii transferów.
W tym klubie o tym za ile i kogo kupić decyduje Ferguson, a jaką on jest osobistością to nie trzeba nikomu tłumaczyć. Poza tym jest Szkotem i każdego pęsa ogląda 3 razy zanim go wyda:P

Dnia 11.02.2011 o 14:07, Paoro napisał:

teraz kupują MU..
a z piłką to wszystko mało ma wspólnego, tylko z pieniędzmi, bo żadnych tam tradycji
piłkarskich ten kraj nie ma.


Na czymś trzeba tę tradycję budować. Zaczynają z grubej rury.

Dzisiaj piłka to jeden wielki biznes którym rządzi kasa. Nie wygramy z tym i trzeba się niestety pogodzić z takimi rzeczami.

Po co Katarczykom MU, no właśnie przez mistrzostwa rozgrywane u nich. To jest nic innego jak promocja.
Logo na koszulkach Barcy i zakup United. Kto by nie chciał posiadać w swojej stajni dwóch z trzech najbardziej rozpoznawalnych klubów świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś derby Manchesteru i będzie zapewne dobry mecz. Kilka smaczków w postaci Teveza. Oba kluby spisują się dobrze w lidze i liczę, że United zwycięży dziś po widowiskowej grze. Niestety braknie w obronie Ferdinanda. Zobaczymy jak to wszystko się zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 12:37, SongoX napisał:

Dziś derby Manchesteru i będzie zapewne dobry mecz. Kilka smaczków w postaci Teveza.
Oba kluby spisują się dobrze w lidze i liczę, że United zwycięży dziś po widowiskowej
grze. Niestety braknie w obronie Ferdinanda. Zobaczymy jak to wszystko się zakończy.



Manunited ma wygrac dzisiaj,obstawilem na nich grube pieniadze az 2 zl:D:D(oczywiscie plus inne mecze)Mysle ze City bedzie gralo na remis tak jak z Arsenalem szukajac szans w kontratakach,obstawiam albo 0:0 albo 2:1 dla United;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie faworytem jest United. Ale liczę na zacięty mecz i remis lub porażke united ;D Wtedy Arsenal ma jeszcze większe szanse na tytuł ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre widowisko na Old Trafford, Manchester United pokonuje rywala zza miedzy 2:1. Oczywiście nie wypada nie wspomnieć o kapitalnej bramce Rooneya - bramka sezonu albo nawet więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować