Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Nie wiem co napisać. Kapitalnie Smalling, Nani, Oszej. Bramka Rooneya to bezapelacyjnie gol sezonu, takie bramki nie padają często.
MANCHESTER IS RED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yea! :P Liczyłem na zwycięstwo Czerwonych Diabłów i się nie przeliczyłem. Świetnie. Rooney coraz częściej strzela, a dzisiejszy gol amazing :P Oby tak dalej panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ten Rooney zrobił... Brawo Wayne, zawsze wiedziałem, że jest to jeden z najlepszych napastników świata. Co prawda liczyłem na remis bądź zwycięstwo Citizens, ale za ten gol to się należało... Pewnie i nawet mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan vs. Parma 4:0

Niestety nie widziałem pierwszej połowy ,w której Seedorf i Cassano strzelili po bramce :]
Na początku drugiej połowy było trochę nerwowo ,ale potem poszły dwie znakomite akcje wykończone przez Robinho :]

Dawno nie wygraliśmy takim wynikiem ,więc cieszę się że tym razem strzelcy nie zawiedli :]
FORZA MILAN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 15:47, Pernia napisał:

Nie wiem co napisać. Kapitalnie Smalling, Nani, Oszej. Bramka Rooneya to bezapelacyjnie
gol sezonu, takie bramki nie padają często.
MANCHESTER IS RED


Jeszcze Vida dobrze zagrał. Giggs też przyzwoicie, zresztą cały mecz kapitalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 22:19, MrGregorA napisał:

Barcelona zremisowała. Już dawno się tak nie cieszyłem. Myślałem, że serce wyskoczy mi
z worka osierdziowego!


A ja nie jestem zadowolony. Sporting mógł wygrać, gdyby nie głupi błąd ich bramkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remis Barcelony to dobra wiadomość dla Realu. Oby tylko Los Blancos podchodzili do meczu jak do każdego innego i z determinacją wykorzystali wpadkę rywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie meczowych, piłkarskich koszulek, takich klubów jak Real Madryt czy Liverpool, konkretnie mam na myśli produkty firmy Adidas - w którym miejscu koszulki mogę znaleźć numer katalogowy potwierdzający autentyczność produktu ? Pytam, ponieważ zakupiłem takową koszulkę. Uprzedzam możliwe wątpliwości - nie jest to koszulka kupiona na allegro - sprowadzana z Tajlandii etc. Jeśli ktoś wie coś na ten temat, proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 22:20, Ecko09 napisał:

> Barcelona zremisowała. Już dawno się tak nie cieszyłem. Myślałem, że serce wyskoczy
mi
> z worka osierdziowego!

A ja nie jestem zadowolony. Sporting mógł wygrać, gdyby nie głupi błąd ich bramkarza.


dokładnie. dzieciak chyba by tego nie zrobił. Przecież villa nie miał wolnej drogi do bramki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 00:45, MSPRISON napisał:

Witam. Mam pytanie odnośnie meczowych, piłkarskich koszulek, takich klubów jak Real Madryt
czy Liverpool, konkretnie mam na myśli produkty firmy Adidas - w którym miejscu koszulki
mogę znaleźć numer katalogowy potwierdzający autentyczność produktu ? Pytam, ponieważ
zakupiłem takową koszulkę. Uprzedzam możliwe wątpliwości - nie jest to koszulka kupiona
na allegro - sprowadzana z Tajlandii etc. Jeśli ktoś wie coś na ten temat, proszę o pomoc.


Cóż, mogę sprawdzić. Mam koszulkę z licencjonowanego sklepu. Zaraz zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 21:20, Diverso napisał:

Mecz Realu się zaczął, a Iker dostał już czerwoną -,-''

No właśnie już w drugiej minucie, za co? Interwencja ręką za polem karnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować