Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

>A co do Bragi to wygrała z Arsenalem w fazie grupowej 2:0 także to taki słaby klub

Dnia 18.02.2011 o 11:12, Paoro napisał:

nie jest.

No sam nie wiem ;]. Mi się zdaje, że to wtedy Arsenal mocno jakby to powiedzieć "zlamił". Bo wygrali z Arsenalem a nie umieją pokonać przeciętnie grającej patrząc na ostatni mecz Lecha drużyny. To już za nami teraz trzeba patrzeć w przyszłość, czyli do następnego czwartku. Mam nadzieję, że Lech sobie przypomni jak się gra na poziomie tak jak to robili w każdym meczu fazy grupowej. I nie można mówić, że grają słabo przez to, że nie ma Peszki w składzie. Przecież on sam nie grał, a każdego zawodnika da się zastąpić tylko trzeba pomyśleć trochę kto byłby najlepszy na jego pozycję, ale nie sądzę, że któryś z Lechitów będzie taki bezpardonowy. Peszko nie bał się walczyć o piłkę i grać bark w bark.
Z tego co słyszałem wczoraj na meczu Lech posiada około 60 mln zł. Więc zdaje mi się, że za to można kupić przyzwoitego zawodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 12:08, AssaxoN napisał:

Z tego co słyszałem wczoraj na meczu Lech posiada około 60 mln zł. Więc zdaje mi się,
że za to można kupić przyzwoitego zawodnika.

Ta, rocznego budżetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wczorajszego meczu to jakby Lech w Bradze strzelił pierwszą bramkę to było by super, wtedy aby myśleć o awansie przeciwnicy by musieli strzelić aż 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 20:32, karolekx23x napisał:

Wracając do wczorajszego meczu to jakby Lech w Bradze strzelił pierwszą bramkę to było
by super, wtedy aby myśleć o awansie przeciwnicy by musieli strzelić aż 3.

Ta, tak to jest ;D Temu Lech za wszelką cene nie mógł stracić gola u siebie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 20:46, AssaxoN napisał:

> Wracając do wczorajszego meczu to jakby Lech w Bradze strzelił pierwszą bramkę to
było
> by super, wtedy aby myśleć o awansie przeciwnicy by musieli strzelić aż 3.
Ta, tak to jest ;D Temu Lech za wszelką cene nie mógł stracić gola u siebie ;D.


Na pewno bedzie lepsza murawa wiec muszą lepiej zagrać, o wiele tylko nie mam pojęcia co Ślusarski robił w czołowej 11 i tak w ogóle po co sprowadzili do Lecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 20:54, karolekx23x napisał:

Na pewno bedzie lepsza murawa wiec muszą lepiej zagrać, o wiele tylko nie mam pojęcia
co Ślusarski robił w czołowej 11 i tak w ogóle po co sprowadzili do Lecha.

Ślusarz to uzupełnienie składu, grajek który miał siedzieć cicho na ławie i nie gadać że nie gra, bo i takich potrzeba. Choć też nie wiem co robił w wyjściowym składzie na Brage. Liczyłem że nawet w lidze nie pogra przy Runevsie i Ubiparipie, co do tego drugiego juz sobie wyobrażam jak ten chłopak strzeli bramę to spiker będzie wołał: Vojoo a stadion: UBIPARIP xD o lol szybko trzeba mu będzie znaleźć ksywke :D
Wracając do składu to może takie pierwsze koty za płoty, Bakero chce dać jeszcze szanse wszystkim, dobrze że konsekwencji nie było w meczu z Bragą tych jego eksperymentów, ale widać, że szybko trener wyciąga wnioski i zdjął dwóch najsłabszych a teraz mam nadzieje że szybko ich ponownie nie wystawi. Uważam że Henriquez też powinien wrócić do pierwszego składu, nie wiem na jakiej podstawie Jose zmienił go na Gancaczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spekulowano ostatnio jakoby Legia Warszawa prowadziła negocjacje z byłym piłkarzem Realu Madryt Santiago Solarim. Jeśli nawet są takie negocjacje, to moim zdaniem szanse na transfer są małe. Nie sądzę, aby piłkarz chciał z powrotem wracać do Europy, jeszcze do tego do drużyny, która słabo sobie radzi w polskiej ekstraklasie. Solari ma do tego 34 lata i najlepszy okres gry ma za sobą i myślę, że chce karierę piłkarską zakończyć w rodzimej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, IMO w meczach Ligi Europy na razie nie powinno być miejsca w podstawowym składzie dla obecnie bardzo słabo grającego Gancarczyka(Henriquez na jego miejscu spisywał się bardzo dobrze, dlatego bardzo zdziwił mnie fakt, że nie wszedł w ogóle na boisko w czwartkowym meczu), a Ślusarski? Najwyżej Ekstraklasa, rozgrywki europejskie to jednak moim zdaniem za wysoki próg dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 15:15, SongoX napisał:

Spekulowano ostatnio jakoby Legia Warszawa prowadziła negocjacje z byłym piłkarzem Realu
Madryt Santiago Solarim. Jeśli nawet są takie negocjacje, to moim zdaniem szanse na transfer
są małe. Nie sądzę, aby piłkarz chciał z powrotem wracać do Europy, jeszcze do tego do
drużyny, która słabo sobie radzi w polskiej ekstraklasie. Solari ma do tego 34 lata i
najlepszy okres gry ma za sobą i myślę, że chce karierę piłkarską zakończyć w rodzimej
lidze.

Słabo sobie radzi? Nie sądzę by Solari miał pojęcie o niewybitnej grze Legii i dość wyrównanym sezonie w Polsce, który dzięki temu pozwala zajmować słabej Legii wysokie 3 miejsce, ze stratą tylko 3 pkt. do lidera. Raczej luknąłby na tabele i zobaczył że drużyna ta ma niemal zapewnione europejskie puchary a także ma spore szanse na majstra. Legia nadspodziewanie dobrze radzi sobie w Ekstraklasie jak na skład jaki posiada, słabo sobie radzi w lidze Lech, który ma za to potencjał co pokazuje w LE. Mimo wszystko jednak podzielam twoje zdania że Santiago nie zobaczymy w Legii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 19:19, Paoro napisał:

...Mimo wszystko jednak podzielam twoje zdania że Santiago nie zobaczymy w Legii ;)


Kompletnie nie widzę sensu sprowadzania tak wiekowego zawodnika. Jedynie można na takowym stracić.
Pograłby może ze dwa lata, znając życie trzeba by mu zapłacić pewnie ze 250 tys. euro netto za sezon. Sprzedać potem nie szans a sportowo to nie wiem czy by podniósł poziom.
Mam nadzieję że to jakaś kompletna bzdura i nic więcej z tym Solarim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 10:36, Quire napisał:

> ...Mimo wszystko jednak podzielam twoje zdania że Santiago nie zobaczymy w Legii
;)

Kompletnie nie widzę sensu sprowadzania tak wiekowego zawodnika. Jedynie można na takowym
stracić.
Pograłby może ze dwa lata, znając życie trzeba by mu zapłacić pewnie ze 250 tys. euro
netto za sezon. Sprzedać potem nie szans a sportowo to nie wiem czy by podniósł poziom.
Mam nadzieję że to jakaś kompletna bzdura i nic więcej z tym Solarim.

Ja widzę sens tylko jeden, mianowicie marketingowy, oczywiście akurat Solari nie jest dla mnie jakąś wielką gwiazdą i nie sądzę by przyciągnął na stadion Legii tłumy, ale gdyby polskie kluby wzorem greckich ściągałyby "stare" gwiazdy w stylu Rivaldo, który jakiś czas temu grał w Olympiakosie, to na pewno byłoby ciekawiej. Z czasem można byłoby ściągać i takich jak Cisse - też już zawodników którzy najlepsze lata mają za sobą, ale nadal nie tak starzy by myśleć już tylko o emeryturze i mogący grać na wysokim poziomie. Tylko do tego potrzebne są regularne występy w LM i LE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 11:29, Paoro napisał:

Z czasem można byłoby
ściągać i takich jak Cisse - też już zawodników którzy najlepsze lata mają za sobą, ale
nadal nie tak starzy by myśleć już tylko o emeryturze i mogący grać na wysokim poziomie.
Tylko do tego potrzebne są regularne występy w LM i LE.


Tak, król strzelców ligi greckiej i piłkarz, który strzelił w tym sezonie 17 bramek w Ekstraklasie. Takie transfery przy dobrych wiatrach będą możliwe za kilkanaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzis sobie poczytałem jak oceniają po meczu Lewandowskiego który się okazał najgorszym zawodnikiem an boisku w Borussii.
Nie mam pojęcia jak mógł tam trafić, to było widać jak gra, jak marnuje 100% sytuacje w kadrze, w Lechu i teraz w Borussii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczorajszy mecz i nie oceniałbym go zbyt źle. Próbował wczoraj strzelić gola i było to widać. Kilka dobrych strzałów mu wyszło, ale albo bramkarz bronił, albo minimalnie chybiał. Teraz widać, ze ma słabszy okres, choć, gola w reprezentacji strzelił i nie uważam, go za kompletne drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 12:18, Budep napisał:

Tak, król strzelców ligi greckiej i piłkarz, który strzelił w tym sezonie 17 bramek w
Ekstraklasie. Takie transfery przy dobrych wiatrach będą możliwe za kilkanaście lat.

Swego czasu był etatowym napastnikiem Liverpoolu, to że wylądował w dużo słabszej lidze greckiej na pewno chluby mu nie przynosi, nawet jeśli w 48 meczach strzelił dla Koniczynek 41 bramek, a jednak wolał grać tam w LM niż np. we Francji w klubie ze środka tabeli.
Obecnie nawet absolutny weteran Robert Pires nie chciał przejść latem do takiej Legii, podobnie było jeszcze z paroma innymi byłymi reprezentantami Francji jak Sidney Govou, choć akurat w jego przypadku dobrze że nie trafił do Legii, bo w Panathinaikosie się nie sprawdził. Sądzę, że niebawem będą możliwe transfery nawet takich grajków jak Djibril Cisse, z niezłą przeszłością a jeszcze nie myślących tylko na dorobieniu do emerytury, chcących pokazać się jeszcze w Champions League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 14:13, karolekx23x napisał:

Moim zdaniem sa inny w naszym kraju bardziej utalentowani piłkarze.
Bo ja tu wielkiego talentu nie widzę w Lewandowskim.


Z polskich grajków to uważam, że najlepszym obecnie napastnikiem jest Jeleń, ale też w reprezentacji na dobre nie może się odnaleźć. Lewandowski jest bardziej od wykańczania akcji, co różni go od Jelenia, który może pociągnąć trochę z piłką i przepchnąć kilku obrońców. Także uważam, że Paweł Brożek nie jest taki zły. Zagrał kiedyś dobry mecz towarzyski bodajże (już nie pamiętam z kim), kiedy to strzelił dwa gole i pokazał się z dobrej strony. Najbardziej irytuje mnie postawa Smudy, który powołał takiego Niedzielana na mecz, a wpuścił go w samej końcówce w meczu z USA i tyle z jego reprezentacyjnej kariery. Jak on miał się w ten sposób pokazać? Jeśli chodzi ligowych napastników, to w moim odczuciu nie widzę jakiegoś talentu na miarę Lewandowskiego obecnie, przynajmniej w czołowych klubach typu Wisła, Legia, Lech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski od wykończenia akcji ? Jak on te szanse 1000% psuje i nie tylko w reprezentacji, byłym klubie i w tym obecnym.
Jeleń to zawodnik który prezentuje bardziej wyrównaną formę i jest potrzebny. Ne sadze ze Smuda coś osiągnie w reprezentacji, będzie wielka kompromitacja na Euro 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 12:34, karolekx23x napisał:

A dzis sobie poczytałem jak oceniają po meczu Lewandowskiego który się okazał najgorszym
zawodnikiem an boisku w Borussii.
Nie mam pojęcia jak mógł tam trafić, to było widać jak gra, jak marnuje 100% sytuacje
w kadrze, w Lechu i teraz w Borussii.

Przeczytałeś wiadomość na wp z wielkim tytułem "Lewy najsłabszy.." i od razu uważasz wszystko co tam jest za prawdę heh
Po pierwsze to jakiś dziennik niemiecki oceniał, a tam by polak dostał dobrą ocenę to musi zagrać fenomenalnie, a jak niemcowi nie wyjdzie mecz to i tak w najgorszym razie dostanie lepsza ocenę niż polak który zagrał przyzwoicie. Choćby taki Grosskreut miał pudło w meczu z St Pauli, a w jego przypadku nie został najgorszym zawodnikiem jak to było z Kubą, gdy też przestrzelił. Po drugie Lewy w tym meczu dostał ocenę 3 a to jest w najgorszym wypadku przeciętna ocena w 6 stopniowej skali, gdzie 1 dostajesz jak rozegrasz fenomenalny mecz. Piszczek dostał 2,5 i od razu jest wielki.. to śmieszne.
Oglądałem Lewego w lidze polskiej, w Bundeslidze i wiem że chłopak ma potencjał, ale jest napastnikiem i musi strzelać bramy. Z tego jest rozliczany. Pamiętam wywiad z Piszczkiem który mówił że grając w Hercie był wkurzony że gra na obronie a nie w ataku, ale po rozmowie z Wichniarkiem zmienił zdanie, bo ten powiedział mu że napastnikom jest ciężej, bo jeśli nie strzelają bramek to od razu są słabi.. oczywiście nie zgadzam się z tym i tak nie powinno być, bo każdy zawodnik lepiej gra jak się na niego stawia, a w niemczech jadą na Roberta niemiłosiernie, ciekawe jak bedzie za pół roku kiedy Barrios odejdzie jeszcze Goetze a wtedy postawi trener na Lewego i ten bedzie strzelał gola za golem ;)

Co do Jelenia, to prezentuje bardziej wyrównaną formę? Jaką on może mieć wyrównaną formę jak często po 0,5 roku jest kontuzjowany? Owszem byłby lepszym napastnikiem na Euro jakby grał ciągle dobrze i nie miał tych kontuzji, ale bardziej w roli tego pierwszego snajpera widzę Lewego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 15:38, Paoro napisał:

> A dzis sobie poczytałem jak oceniają po meczu Lewandowskiego który się okazał najgorszym

> zawodnikiem an boisku w Borussii.
> Nie mam pojęcia jak mógł tam trafić, to było widać jak gra, jak marnuje 100% sytuacje

> w kadrze, w Lechu i teraz w Borussii.
Przeczytałeś wiadomość na wp z wielkim tytułem "Lewy najsłabszy.." i od razu uważasz
wszystko co tam jest za prawdę heh


Lewandowskiego widziałem jak grał w Lechu i Reprezentacji Polski i swoja grą nie zachwycał. Mało aktywny, psuł dobre sytuacje. Widziałem w 5-6 meczach i nic jak dla mnie wtedy nie zniósł na boisku.

Potencjał to ma tylko niech popracuje nad technika i oczywiście skutecznością, celnością bo tego najbardziej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować