Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Birmingham prowadzi z Arsenalem 1:0 w finale pucharu ligii. Mam nadzieję, że Arsenal jednak wygra. Po tylu latach bez żadnego trofeum należy im się jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 17:26, Rogalenko napisał:

Chyba nie sądzisz że mogłem się powstrzymać od tej niewybrednej dygresji ?


Świetny dis, tylko tyle powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napiszę, bo nikt jeszcze o tym nie wspomniał - Kamil Grosicki ustrzelił dziś hat-tricka w wygranym przez jego Sivasspor meczu z Manisasporem 4-2. Całkiem niezłe osiągnięcie, brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie jesteś takim mistrzem szyderstwa jakim starasz się być. Aby uprzedzić kontratak dodam że również nim nie jestem.


@Wszystkozajete


W takich sytuacjach zawsze mam przeczucie że teraz może być tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 18:43, Rogalenko napisał:

Aby uprzedzić kontratak dodam że również nim nie jestem.


Jako niezależny obserwator - potwierdzam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Kościelny! Dzięki temu oto obrońcy, który świetnie zaprezentował się w meczu z Barceloną, Arsenal przegrywa 1:2 puchar ligi angielskiej z Birmingham. A to wszystko w 89 minucie. Podobnie jak w Pucharze Anglii z Leyton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 18:04, Paoro napisał:

Takie gadanie, że sędzia błąd popełnił ...


Co ty w ogóle piszesz?
Ja rozumiem jeden błąd i to się nie zmieni dopóki w FIFA będzie takim betonem jeśli chodzi o nowinki techniczne.
Nie rozumiem jak można popełnić 4 tak znaczące kartofle. Nie oszukujmy się, sędzia podarował Cracovii jeden punkt a ukradł Legii dwa.
Błędy sędziów nie są elementem tego sportu i takie tłumaczenie uważam za jedno z największych kłamstw powielanych przez dziennikarzy, "specjalistów" i betonów z władz piłkarskich . Błędy popełniane przez sędziów są do wykluczenia, tylko trzeba chcieć.

Żaden kret z gwizdkiem nie spowoduje zmiany moich zainteresowań a tym bardziej kibic Lecha Poznań.

Jakby Lech strzelił ze dwie bramki więcej też by nikt nie pamiętał o spalonym i "taktyce" Bakero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech wygrał dzisiaj z Widzewem po średnio ciekawym meczu 1:0. Prowadzenie Lechitom dał w 32'' Jakub Wilk, który strzałem z woleja zmylił Mielcarza. Niestety, kibice Widzewa pokazali swój niski poziom odpalając kilka rac, co przerwało spotkanie na około 5 minut... Obecnie Lech podskoczył o 3 miejsce w ligowej tabeli i znajduje się tam na ósmej pozycji(trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że Śląsk, który nie rozegrał jeszcze swojego meczu z Jagiellonią może go w przypadku wygranej z tej pozycji zrzucić). Już w środę natomiast arcyważny mecz - rewanż z Polonią w Warszawie, trzeba go wygrać, bo inaczej będzie bardzo ciężko zagrać w rozgrywkach europejskich za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz bez historii. 1:0, jesteśmy już w górnej połowie tabeli.

Fajnie, że ekipa z Łodzi umie się zachować na europejskim poziomie. Pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wayne Rooney uniknął kary za swoje zachowanie w meczu z Wigan. Cóż, bardzo lubię Rooney''a, jednak to co zrobił było lekko mówiąc kretyńskie. A co do braku kary - cóż, podobno jest przepis, że gdy sędzia danej sytuacji nie odnotuje w raporcie, to związek nie ma prawa do tego wracać, ale czy to jest na pewno dobre? Tak to równie dobrze każdy może komuś przywalić, byleby sędzia tego nie widział. Trochę to dla mnie bezsensowne - jednak miło będzie zobaczyć Wayne''a w meczu z Chelsea:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 20:05, PJ_MW napisał:

Lech wygrał dzisiaj z Widzewem po średnio ciekawym meczu 1:0. Prowadzenie Lechitom dał
w 32'' Jakub Wilk, który strzałem z woleja zmylił Mielcarza. Niestety, kibice Widzewa
pokazali swój niski poziom odpalając kilka rac, co przerwało spotkanie na około 5 minut...
Obecnie Lech podskoczył o 3 miejsce w ligowej tabeli i znajduje się tam na ósmej pozycji(trzeba
jednak wziąć pod uwagę fakt, że Śląsk, który nie rozegrał jeszcze swojego meczu z Jagiellonią
może go w przypadku wygranej z tej pozycji zrzucić). Już w środę natomiast arcyważny
mecz - rewanż z Polonią w Warszawie, trzeba go wygrać, bo inaczej będzie bardzo ciężko
zagrać w rozgrywkach europejskich za rok.

Niski poziom kibicowania nazywasz odpalaniem rac? Nie ma nic piękniejszego niż race na stadionie a w Pyrlandii robi się powoli Bundesliga, nie długo będziecie siedzieć na swoich miejscach i opychać się kiełbachą w herbatką z termosu. Rozumiem wasze gwizdy jak rzucaliśmy, ale samo gwizdanie przy odpaleniu było żenujące. Chciałbym aby w Polsce było jak na Bałkanach czy w Rosji bo niestety coraz mniej osób pokazuje dawny kibicowski styl życia. Ludzie nie róbmy teatru ze stadionu.
Wy też poza tym z waszym Auschwitz Birkenau świetnie zwłaszcza mając zgodę z Cracovią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic złego w racach nie widzę. Wręcz przeciwnie, fajnie Wam to wyszło. ale rzucanie w ludzi innych trybunach? Przesada z lekka. Jaranie szalików? Nie wiem, ja tego zwyczaju nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 20:56, miquel93 napisał:

Fajnie, że ekipa z Łodzi umie się zachować na europejskim poziomie. Pozazdrościć.


Żarty sobie robisz?! Dobrze że Wy potraficie się zachować. Hipokryzja do kwadratu.

http://www.youtube.com/watch?v=SJQRq8H_bEY

Dla przykładu zobacz sobie jak to Wy potraficie trzymać europejski poziom.

Logika Kalego. Jak Kali ukradł to dobrze, a jak Kalemu ukradli to źle.

P.S. Dla niewtajemniczonych obrzucony został sektor na który przychodzą starsi ludzie i rodziny - gratulacje dla "Europejczyków z Poznania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować