Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Polscy kibice w końcu. UEFA na Euro wymaga, aby na polskich stadionach nie było przegród między kibicami. W meczach ligowych nikt nie wyobraża sobie takiego wyjścia, bo wiadomo co by się stało. Kiedyś był nawet jakiś reportaż jak to Polscy kibice mówili do kamery, że będą bardzo "aktywni" podczas mistrzostw europy. Powinno się z tym zrobić porządek. A o zachowaniu kibica Lecha, który pluł na kobietę nie wspomnę. Tak kretyńskiego zachowania dawno nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja idealnie taka sama, jak w niedzielę. Bronić podanej przez Ciebie akcji nie zamierzam, bo każdy widzi, że nie ma to sensu. Nie ma sensu pisać też, że było to dawno (taaa, 3 lata;] chociaż można rzec, że to lata świetlne, patrząc choćby na stadiony), że mnie tam nie było (bo faktycznie nie było). Race nie są problemem, dopóki używane są z głową. 1 września 2007 niewątpliwie nie były. 27 lutego 2010 tez niekoniecznie.

A ze logika Kalego?;] bliższa mi Bułgarska niż Reymonta. Ja nikomu stadionu nie demoluję i jakoś nie marzę, by ktoś demolował stadion mojego klubu. Ale to taka mała dygresja. Twój filmik może mówić co innego;s

@SongoX - Litara (Pierwszy Kibol RP, główny bohater całej afery) bronić nie będę, jeśli chodzi o zbyt natarczywe zachowanie. Faktem jest, że cała sprawa została całkiem bez sensu nakręcona, a spowodowane jest to nie mniej nie więcej tylko bojkotem GW przez Wiarę Lecha. Nie mogąc poradzić sobie z tym zjawiskiem i nie potrafiąc pokonać całego stowarzyszenia, Wybiórcza zabrał się za pojedyncze wykańczanie. O tym, że Litar nie opluł kobiety, a mężczyzna, którego faktycznie zbyt agresywnie zaatakował, był swoją drogą pijany. Cała sprawa została wyjaśniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quire dla mnie głupotą żeby na sektor obok sektora gości przychodziły rodziny z dziećmi czy starsi ludzie. Zwłaszcza jak przyjeżdża kosa i to w 2 tysiące ludzi.

miquel jak dla mnie takim szmatławcem jak wybiórcza to można sobie tyłek podcierać co najwyżej.

A propos pierwszego stadionu na Euro, to jest jak dla mnie przereklamowany. Z zewnątrz nie wygląda jakoś ładnie. A wejście na sektor gości masakra 2 bramki i wpuszczają przez cały mecz, ja miałem szczęście i szybki sprint po wyjściu z autokarów opłacił się i obejrzałem cały mecz. Na schodach od cholery śniegu zabić się tam szło a za trubunami na betonie lód. Jakiś chłopak od nas poślizgnął się i leżał z 10 minut nie przytomny a pomocy ani widu ani słychu, w końcu się pozbierał i znieśli go na dół.
Aha i nie mówię tego bo nie lubię Amici. I zdaję sobie sprawę że Widzew długo takiego stadionu mieć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie stadiony bez podziałow z barierkami? Znając zachowania panów z gdańska i krakowa ( tej wiślackiej części )raczej bym nie polecał, a zważywszy na fakt, że tam będzie euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 14:24, PJ_MW napisał:

Nagranie wideo pokazujące poziom kibiców z Łodzi
http://www.youtube.com/watch?v=W1bXQnMpEOo

Świetny tytuł filmiku nie ma co, chyba awantury nie widzieli. Nawet na forum Lecha wiele osób cieszyło się bo rzadko goście pokazują się z takiej strony, a starszemu pokoleniu kibiców przypomniały się lata 90, które niestety nigdy nie wrócą.
BoloMaster za to świetnie spisała się wasza ochrona która podprowadziła nas pod wasze kasy, w drodze powrotnej pałowała Widzewiaków. A swoją bardzo honorowo wyskoczyliście ze sprzętem.
Jeszcze raz powtórzę nie ma piękniejszych opraw niż racowisko, a kto jak to odbiera mam w dupie tylko śmieszą mnie ludzie którzy robią Bundeslige. Jak mówiłem niech lepiej dalej zajadają się kiełbachą i innymi smakołykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej w meczu FC Barcelona vs Arsenal nie wystąpi van Persie, co będzie znaczną stratą. Dodatkowo nie wystąpi podobno Theo Walcott, który dobrze nakręcał ataki bocznymi sektorami w pierwszym meczu. Pewnie wystąpi zamiast niego Arshavin. Oby te straty nie okazały się tak duże, na miarę przegranej i braku awansu do następnej fazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 20:55, miquel93 napisał:

Sytuacja idealnie taka sama


Nie ma znaczenia że było to 3-4 lata temu, jak i to że Ciebie nie było na tym wyjeździe (i tak pewnie nie miałbyś nic do gadania w kwestii tej "oprawy") Chodziło mi o to że pojechałeś po wyjazdowej ekipie Widzewa (jednej z lepszych w tym kraju), a sami robiliście podobne akcje. Najpierw samemu należy posypać głowę popiołem.

Co do rac to mam mieszane uczucia i najgorsze z możliwych zdań, czyli że nie mam zdania i dlatego uważam że skoro są zabronione to nie powinny być używane. Ale to moje subiektywne zdanie.

Dnia 28.02.2011 o 20:55, miquel93 napisał:

A ze logika Kalego?;]...


Mi oba adresy są tak bliskie jak droga z Ziemi do Marsa:) Ale niszczenia i demolowania stadionów swoich czy gości nie popieram i za to karał bym z pełną surowością.

Dnia 28.02.2011 o 20:55, miquel93 napisał:

@SongoX - Litara (Pierwszy Kibol RP, główny bohater całej afery) bronić nie będę, jeśli
chodzi o zbyt natarczywe zachowanie.


Nazywaj rzeczy po imieniu. Chamstwo, bo tak trzeba nazwać plucie na drugą osobę, w dodatku ubraną w barwy narodowe. To tak jakby pluć na flagę.

Dnia 28.02.2011 o 20:55, miquel93 napisał:

Faktem jest, że cała sprawa została całkiem bez sensu nakręcona, a spowodowane jest to nie mniej nie
więcej tylko bojkotem GW przez Wiarę Lecha.


Uważam że bardzo dobrze gdyż tego typu zjawiska należy piętnować i eliminować ze stadionów. Gdyby nie GW to cała sprawa nie dotarła by tak szerokiego grona społeczeństwa i nic by nie zostało z tym zrobione.

Dnia 28.02.2011 o 20:55, miquel93 napisał:

Nie mogąc poradzić sobie z tym zjawiskiem i nie potrafiąc pokonać całego stowarzyszenia,
Wybiórcza zabrał się za pojedyncze wykańczanie.


Wyborcza nie tylko walczy z Wiarą Lecha. GW stara się pokazać jak wygląda patologia w stowarzyszeniach kibiców. Nie tylko Lecha. To samo jest w Krakowie po obu stronach barykady, jak i w SKLW.

Dnia 28.02.2011 o 20:55, miquel93 napisał:

O tym, że Litar nie opluł kobiety, a mężczyzna, którego faktycznie zbyt agresywnie zaatakował, był swoją
drogą pijany. Cała sprawa została wyjaśniona.


Nie istotne czy opluł kobietę czy mężczyznę, chodzi o zachowanie i całe zajście.
Skoro był pijany to kto go na stadion wpuścił???
Zresztą ja nawalony na mecze nie chodzę i uważam że reprezentowanie swojej drużyny w takim stanie jest głupotom i nie przystoi żadnemu szanującemu się kibicowi. Tym bardziej, prezesowi Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców.

Jeżeli samo wyjaśnienie sprawy, skończyło się na przeprosinach via internet, to uważam, że nie została ona wyjaśniona.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 21:32, kakinho1992 napisał:

Quire dla mnie głupotą żeby na sektor obok sektora gości przychodziły rodziny z dziećmi
czy starsi ludzie. Zwłaszcza jak przyjeżdża kosa i to w 2 tysiące ludzi.


Masz rację jak nie masz racji.
Rzeczywiście jak by przyszło do awantury, to ucierpieli ludzie których jedyną winą pozostawałoby to że siedzieli blisko, przyszli obejrzeć mecz i mieli na sobie barwy drużyny której kibicują.

Z drugiej strony, takie sektory łagodzą obyczaje, bo niby jaką chlubą dla Destrojers czy TeddyBoys, oprawienie staruszków i rodziców z dziećmi?
A wiemy że to głównie bojówki biorą udział w awanturach i są na wszystkich wyjazdach.

Dnia 28.02.2011 o 21:32, kakinho1992 napisał:

A propos pierwszego stadionu na Euro, to jest jak dla mnie przereklamowany....



Nie miałem okazji być i samemu zobaczyć jak to wygląda, ale coś na rzeczy musi być skoro z tak wielu niezależnych źródeł, można usłyszeć wiele krytycznych uwag.

Dnia 28.02.2011 o 21:32, kakinho1992 napisał:

I zdaję sobie sprawę że Widzew długo takiego stadionu mieć nie będzie.


Szkoda, bo pomimo całej mojej nienawiści do Widzewa, fajnie by było jakby w Łódź miała chociaż jeden stadion spełniający cywilizowane standardy. Poza tym zawsze to przyjemniej, pojechać w gości i mieć zapewniony komfort kibicowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chelsea wygrywa po dobrym meczu z united 2:1. Od siebie dodam tyle, że ciekaw jestem, na ile jeszcze meczy smerfy mają karnet od atkinsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz wydrukowany przez tego pożal sie Boże sędziego...
david luiz przynajmniej 2 razy powinien wyleciec z boiska,Nani byl przy kazdej swojej akcji koszony przez ivanovica(a nie pamietam zeby chociaz raz zostal odgwizdany faul),terry blokuje reka w polu karnym strzal Naniego...dalej nie chce mi sie wymieniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wynik dla nas. Wygrana z United:). 1 połowa średnia w naszym wykonaniu. Druga to już duża przewaga, czasem nawet wręcz totalna kontrola. Udało się wyrównać dzięki super ofensywnemu środkowemu obrońcy Luizowi. Ładny gol z woleja. No i potem 79 minuta i faul w polu karnym na Zhirkovie. Dyskusyjna sytuacja, wg mnie cwaniactwo Yurija zadecydowało że on wykorzystał tą wystawioną nogę Smallinga i się przewrócił. Druga sprawa gdyby nie próbował się przewracać mial by super sytuację do zdobycia gola. Fajnie że Lamps który nie ma jakieś super formy umie wziąść na siebie odpowiedzialność i pociągnąć tę drużynę. 2 minuty póżniej Zhirkov prawie zadecydował o kolejnym golu ale jednak Vidci który był chyba jednym z najlepszych zawodników w teamie United znowu cudem obronił piłkę zmierzającą do bramki. No i końcówka to cwaniactwo Drogby zadecydowało o tym że zyskaliśmy dużo czasu.
Jedna postaćszczególna: Ramires. Ten gość jest niesamowity. Strasznie się rozwinął, super szybki, napędza nasze akcje. Bardzo waleczny, umie odbierać piłki. Zawodnik na lata. No i Vidic dzięki niemu obejrzał czerwien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2011 o 23:07, Ziggy napisał:

Jedna postaćszczególna: Ramires. Ten gość jest niesamowity. Strasznie się rozwinął, super
szybki, napędza nasze akcje. Bardzo waleczny, umie odbierać piłki. Zawodnik na lata.
No i Vidic dzięki niemu obejrzał czerwien:)

Nasze akcje? Jesteś piłkarzem tej drużyny, a może w zarządzie klubu siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 22:42, Pernia napisał:

chelsea wygrywa po dobrym meczu z united 2:1. Od siebie dodam tyle, że ciekaw jestem,
na ile jeszcze meczy smerfy mają karnet od atkinsona.


A teraz popatrz kto strzelił dla United gola. Ten, którego dzis nie powinno byc na boisku za to co zrobił z Wigan.

Sędzia dał dupy, ale nie wolno zwalać na niego. 2 połowa w wykonaniu United to po raz kolejny pokazanie ''wyjazdowej'' bezradności w tym sezonie. Szkoda, sezon trwa dalej, może być tylko ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 02.03.2011 o 00:25, Sob-styl napisał:

Sędzia dał dupy, ale nie wolno zwalać na niego.

a napisałem, że przegraliśmy przez niego? :)
Nie, uważam, że mecz był na remis, z lekkim wskazaniem na chelsea, za to, że podniesli się już pod koniec 1 połowy, a drugą zdominowali.

Dnia 02.03.2011 o 00:25, Sob-styl napisał:

2 połowa w wykonaniu United to po raz
kolejny pokazanie ''wyjazdowej'' bezradności w tym sezonie. Szkoda, sezon trwa dalej,
może być tylko ciekawiej.

Liga i tak będzie nasza. Może nie tyle ''bezradności'', co nie rozumiem, dlaczego się cofnęliśmy. Nigdy nam nie szło na Stamford, na Anfield naszym katem zawsze był Torres - chce rewanżu w niedzielę, dużo bardziej obchodzi mnie mecz z LFC. Dzisiaj to było spotkanie w moim mniemaniu trochę o pietruszkę, Diabły w pierwszej połowie pokazały, że mimo wyjazdu potrafią zagrac bez kompleksów. Na mecz z Arsenalem ( który będzie wazny ) beda juz do dyspozycji skrzydłowi, bo gra z jednym to dosyć beznadziejna opcja. Ja jestem spokojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 23:49, Eff3ctiv3 napisał:


> Jedna postaćszczególna: Ramires. Ten gość jest niesamowity. Strasznie się rozwinął,
super
> szybki, napędza nasze akcje. Bardzo waleczny, umie odbierać piłki. Zawodnik na lata.

> No i Vidic dzięki niemu obejrzał czerwien:)
Nasze akcje? Jesteś piłkarzem tej drużyny, a może w zarządzie klubu siedzisz?



Uważasz, że nie może powiedzieć nasza? Jest fanem, czuje się częścią drużyny. Bez fanów nie ma piłki, ani żadnego innego sportu. Może nigdy nie był na meczu, ale ogląda w TV albo w necie, śledzi rozgrywki, sytuacje w drużynie, zna zawodników i ma treochę pojęcia o piłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować