Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

byłem w tamtej rundzie na stadionie Legii z okazji meczu z Górnikiem i organizacja nie była najlepsza. Ochrona traktowała nas jak ludzi gorszej kategorii, na stadion wchodziliśmy chyba z 2 godziny...Nic dziwnego, że Legii praktycznie nikt w Polsce nie lubi :P
zapraszam do Zabrza, kiedy zostanie oddany nowy stadion;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 13:54, demerenfarsz napisał:

Kibicowanie na Legii różni się od kibicowania na Polonii poziomem kultury. Nie mówię,
że kibice KSP nie przeklinali na Łazienkowskiej, ale u nas na Konwiktorskiej praktycznie
nie uświadczysz "kurew", "jebania" czy innych tego typu epitetów. Ale to Legii miasto
zbudowało stadion, a Polonii podwyższyło czynsz...


Dem, byłem w sektorze gości:P I byłem także na derbach na Konwiktorskiej, gdzie kibiców z Łazienkowskiej nie uświadczyliśmy - i wtedy rzeczywiście żadnych "kurew" ani nic w tym stylu nie było. I znam dokładnie sprawę ze stadionem zarówno Legii, i Polonii.

Dnia 13.03.2011 o 13:54, demerenfarsz napisał:

To jest właśnie lobby ITI, lobby charakterystyczne dla neoliberalnej Polski.
Na Śląsk nie wpuszczono ok. 200 kibiców Śląska, robiono każdemu testy alkomatem - nie
mogłeś wejść nawet z 0,1 promila alkoholu we krwi - podczas gdy na Żyletę Legioniści
wchodzili nafurani, najarani i nawaleni - słowem, w każdym stanie.


Tak, też musiałem dmuchnąć w alkomat, jak wpuszczali Polonistów na Legię. Swoją drogą gratuluję organizacji - zrobić 3 bramki dla ponad 1400 kibiców - nie dziwota, że wchodzi się i wychodzi nie wiadomo ile. Ale cóż, są równi i równiejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 15:50, paweldomar1 napisał:

Dem, byłem w sektorze gości:P I byłem także na derbach na Konwiktorskiej, gdzie kibiców
z Łazienkowskiej nie uświadczyliśmy - i wtedy rzeczywiście żadnych "kurew" ani nic w
tym stylu nie było. I znam dokładnie sprawę ze stadionem zarówno Legii, i Polonii.

O, miło wiedzieć. Chodzisz na Konwiktorską często?

kakinho1992
Mnie się tam oprawy z Kamiennej podobają, parę razy podobno chłopaki przekrzyczeli Łazienkowską podczas derby. Chyba, że mówisz o ustawkach... cóż, te mnie jakoś mniej obchodzą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 16:13, demerenfarsz napisał:

O, miło wiedzieć. Chodzisz na Konwiktorską często?


Jak mnie kolega, zagorzały fan Polonii, wyciągnie:P

Dnia 13.03.2011 o 16:13, demerenfarsz napisał:

kakinho1992
Mnie się tam oprawy z Kamiennej podobają, parę razy podobno chłopaki przekrzyczeli Łazienkowską
podczas derby. Chyba, że mówisz o ustawkach... cóż, te mnie jakoś mniej obchodzą. ;)


Ano przekrzyczeliśmy kilka razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 16:13, demerenfarsz napisał:

> Dem, byłem w sektorze gości:P I byłem także na derbach na Konwiktorskiej, gdzie
kibiców
> z Łazienkowskiej nie uświadczyliśmy - i wtedy rzeczywiście żadnych "kurew" ani nic
w
> tym stylu nie było. I znam dokładnie sprawę ze stadionem zarówno Legii, i Polonii.

O, miło wiedzieć. Chodzisz na Konwiktorską często?

kakinho1992
Mnie się tam oprawy z Kamiennej podobają, parę razy podobno chłopaki przekrzyczeli Łazienkowską
podczas derby. Chyba, że mówisz o ustawkach... cóż, te mnie jakoś mniej obchodzą. ;)

Oprawy złe nie są to fakt, na pewno Legii pomaga stadion w efektowości opraw, zawsze zbiorą więcej pieniędzy i w ogóle. Chodzi mi o ogół Ultras, Hools i liczebność na wyjazdach i ogólną liczbę kibiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ to była kolejka.. tylko zwycięstwa Lecha brakło ;P Tyle ładnych bramek przez całą rundę jesienną nie widzieliśmy co w tej kolejce. Widać że większość obcokrajowców którzy pojawili się w polskich klubach tej zimy to dobre transfery. Choćby po Polonii która ma obronę z reprezentacji Polski i to pierwszej, a jakie wyniki osiąga każdy widzi, a Wisła z 2 polakami w składzie wygra majstra i coś mi się zdaje że z ogromną przewagą.

Co do Lecha, to mam nadzieje że jakimś cudem awansuje poprzez Puchar Polski do LE, bo z tym trenerem nic obecnie nie ugramy, do tego słabe transfery, prócz może Murawskiego, Ubiparip - póki co niewidoczny, a kosztował sporo, Ślusarski - owszem jeden mecz mu wyszedł w PP z Polonią, ale w lidze słabiutki, mam wrażenie że ci co teraz w Cracovi grają to lepsi są od niego :( Wołąkiewicz uzupełnienie kadry.. no bieda, a mega transfer to Bakero, który co mecz tylko mówi że niezasłużenie przegrał - taka mentalność Barcelony, tyle że mu do Guardioli brakuje sporo, a i grajków takich nie ma. Teraz trochę żałuje że Rutkowski to przeciwieństwo Wojciechowskiego i zwolni trenera dopiero po sezonie choćby nie wiem jaki słaby by ten trener był:( No a apropo Polonii to kiedyś JW mówił że jeśli klub spadnie to on wycofa się z futbolu - jest teraz na to szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 14:30, MisticGohan_MODED napisał:

AC Milan vs. Bari 1:1

No super... nie dość ,że Ibra znowu zawalił mecz na całej linii to jeszcze sędzia musiał
dołożyć swoje 3 grosze xp


Wynik mnie zaskoczył, nie widziałem meczu wiec nie wiek kto królował na boisku. Kilka takich wpadek i 1 miejsce szybko straca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 09:32, karolekx23x napisał:

Wynik mnie zaskoczył, nie widziałem meczu wiec nie wiek kto królował na boisku. Kilka
takich wpadek i 1 miejsce szybko straca.

Taaa... ale na szczęście Inter też zremisował z Brescią ;]
Ale do końca sezonu jeszcze długa droga ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pf. No właśnie, sam widzisz. Mi nie chodzi o samo bicie się, tylko o to gadanie, że to za piłkę. I to mnie denerwuje - GÓWNO się interesują piłką, a mają się za kibiców. O TO MI CHODZIŁO z tym, że mnie to obraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 16:30, dominik713 napisał:

Pf. No właśnie, sam widzisz. Mi nie chodzi o samo bicie się, tylko o to gadanie, że to
za piłkę. I to mnie denerwuje - GÓWNO się interesują piłką, a mają się za kibiców. O
TO MI CHODZIŁO z tym, że mnie to obraża...

Tylko że wielu interesuje się piłką. Nie bierzmy ich za patologię mają normalną prace i w ogóle. Jedni w weekend wciągają krechy a inni się lubią bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 22:14, Ecko09 napisał:

Ktoś mi wyjaśni wth? Przecież rynek transferowy jest zamknięty.


Skoro zakończył karierę tzn. że jest wolnym graczem i może dołączyć do dowolnego klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 22:14, Ecko09 napisał:


Jeżeli zawodnik wznawia karierę, to jak najbardziej może dołączyć do składu klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemiec opuścił Arsenal trzy lata temu po pięcioletniej przygodzie w londyńskim klubie

kurde, niemożliwe że tyle czasu już mineło. Nie interesuje się angielską piłką, ale myslałem, że to było rok temu (maksymalnie 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 22:16, Wintesun napisał:

Ktoś mi wyjaśni wth? Przecież rynek transferowy jest zamknięty.

Jeżeli zawodnik wznawia karierę, to jak najbardziej może dołączyć do składu klubu.


To jest po prostu wolny zawodnik, nie ma podpisanego żadnego kontraktu i zgodnie z regulaminem może podpisać kontrakt z nowym zespołem także po zakończeniu okna transferowego (prawie przez cały rok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 22:34, pawbuk napisał:

To jest po prostu wolny zawodnik, nie ma podpisanego żadnego kontraktu i zgodnie z regulaminem
może podpisać kontrakt z nowym zespołem także po zakończeniu okna transferowego (prawie
przez cały rok).


Oczywiście najpierw założyłem, że jest to wolny zawodnik, ale moja wina że tego nie napisałem. Sry. Swoją drogą, troche nie fair by było, jakby jakis zawodnik z powodu niezadowolenia bycia w jakimś klubie podjął decyzję o zakończeniu kariery, a potem za niedługi czas podjął ją znowu, ciekawe jakby w takiej sytuacji zareagował Związek Piłkarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 22:46, Wintesun napisał:

> Oczywiście najpierw założyłem, że jest to wolny zawodnik, ale moja wina że tego nie napisałem.
Sry. Swoją drogą, troche nie fair by było, jakby jakis zawodnik z powodu niezadowolenia
bycia w jakimś klubie podjął decyzję o zakończeniu kariery, a potem za niedługi czas
podjął ją znowu, ciekawe jakby w takiej sytuacji zareagował Związek Piłkarski.


Chyba nie może tak ot zakończyć kariery, jeśli ma ważny kontrakt. A nawet jeśli to pewnie ma zapisane w umowie ile musi wtedy zabulić klubowi. Z tego co wiem takie sytuacje są dosyć rzadkie, ale z tego co pamiętam to jednak występują, że zawodnik kończy karierę i po niedługim czasie ją wznawia. I chyba związek nie reaguje w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, lubią się bić. Nie chcę Cię obrażać, ale naprawdę ciężko to zrozumieć? Bicie się NIE MA NIC związanego z piłką. Jak się lubią bić to niech się interesują jakimś MMA czy innym gównem...
Mało jest ludzi w Polsce, dla których "noga" jest prawdziwą PASJĄ, a nie pretekstem żeby komuś wje*ać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 14:13, dominik713 napisał:

Jak się lubią bić to niech się interesują jakimś MMA czy innym gównem...

Ales ty otwarty na rozne dyscypliny sportu! ;o Jakis fighter powinien ci wbic do lba szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować