Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Już 3:2. Ale i tak nie ma powodu do radości - obrona pokazała, ze jest do chrzanu, a Rasiak wciąż drewno straszne i traci niemalże każdą piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja ztym swoim optymizmem troszeczkę przesadziłem. Ja rozumiem, że to był mecz o pietruchę ale grając z orzełkiem napiersi trzeba dawać z siebie wszystko w każdym spotkaniu. Obrona to ser szwajcarski i o tą formację boję się najbardziej wkontekście meczu 12 października. Zawiódł Kaźmierczak a tak na niego liczyłem :( Z dobrej strony natomiast pokazał się Kaczmarek - przebojowy, szybki z pomysłem i dobrym przeglądem pola. Krzynówek, którego tu wcześniej wychwalałem nie zagrał niestety na swoim normalnym poziomie. Chyba jeszcze po kontuzji nie odbudował formy z zeszłego sezonu. Żurawskiemu wybaczę wszystko i te dwie sytuacje bramkowe również. On zawsze haruje na całym boisku i jest najlepszym polskim piłkarzem i zdania nie zmienię choociaż by mnie przypiekano. Z kolei jego partner w ataku czyli van der Drwal oczywiście zagrał jak na drewniaka przystało czyli dośc statycznie i "sztywno". Gdzie jest Frankowski ja się pytam. Podobno kontuzja a zaraz się okaże, że Janas go nie widzi w składzie. Ja go widzę, kibice go widzą więc niech Janas przejrzy na oczy. I na koniec Smolarek - dobra zmiana, umie się znaleźć w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i mam nadzieję, że wyjdzie w pierwszym składzie na Anglię zamiast "Kosy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*
My na prawdę prosimy CdProjekt o możliwość edycji postów
*

Tak na zakończenie dnia moja propozycja 11 na mecz z Anglią:

Boruc

Żewłakow
Jop
Bąk
Baszczyński

Krzynówek
Kaczmarek (???)
Sobolewski
Smolarek

Żurawski
Frankowski


Obrony i tak nie skompletujemy solidnej więc jakoś nie mam pomysłu. Pomoc to troszkę eksperyment z Kaczmarkiem w środku ale na Anglię chyba już nie będziemy eksperymentować. No i w ataku dajcie na "Franka" a Rasialdo na trybuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 00:44, cinus` napisał:

> Kaczmarek (???)

Kaźmierczak ;)


Kaczmarek dobrze napisałem tylko on gra na skrzydle i nie wiem czy w środku wystawinie go to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:01, HumanGhost napisał:

3. Wygrana Holandii z Czechami


Tutaj chyba wystarczy że Czesi nie wygrają, a więc dla nas liczy się także remis.Liczę że Austriacy zagrają ambitnie i zremisują z Anglikami.Szanse są zawsze, chociaż raczej niewielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też liczę na Austrię. Jak zobaczyłem jak bardzo osłabieni są Szwedzi i popatrzyłem na Holendrów to trochę przestałem wierzyć w te drużyny. Ale zobaczymy. Oby wszystko ułozyło się dobrze i po naszej myśli. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem i ja wypowiedzieć się tym temacie po raz pierwszy ;-)

Dnia 07.10.2005 o 19:09, Da Ghost napisał:

Żurawskiemu wybaczę wszystko i te dwie sytuacje bramkowe również. On zawsze haruje na całym boisku i jest
najlepszym polskim piłkarzem i zdania nie zmienię choociaż by mnie przypiekano.

---> Fakt na bosiku pracuję naprawdę dużo, ale klasowy zawodnik za jakiego go uważam nie powinien marnować takich sytuacji ;/

Dnia 07.10.2005 o 19:09, Da Ghost napisał:

Z kolei jego partner w ataku czyli van der Drwal oczywiście zagrał jak na drewniaka przystało czyli dośc
statycznie i "sztywno".

---> Mi się wydawało, że nazywanie Rasiaka "drewnem" itp. już przestało być modne. Chłopak zrobił naprawdę duże postępy, kto wie czy nie największe w całej reprezentacji i należy mu się za to jakiś szacunek. Może nie ma wielkiego talentu, ale ciężko pracuje by być coraz lepszym. Zrobił w meczu to co mógł, a że nie strzelił... Żurawski też nie, a drewnem nie jest ;-)

Dnia 07.10.2005 o 19:09, Da Ghost napisał:

Gdzie jest Frankowski ja się pytam. Podobno kontuzja a zaraz się okaże, że Janas go nie widzi w składzie. Ja
go widzę, kibice go widzą więc niech Janas przejrzy na oczy.

---> Też uważam że Frankowski powinien zagrać, może nie cały mecz, ale powinien. A Janasa szanuję za to że ma własne zdanie i się go trzyma, nie zmienia decyzji pod presją prasy, zawodników czy kibiców.

Dnia 07.10.2005 o 19:09, Da Ghost napisał:

I na koniec Smolarek - dobra zmiana, umie się znaleźć w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i mam
nadzieję, że wyjdzie w pierwszym składzie na Anglię zamiast "Kosy".

---> Owszem, Smolarek to dobry zawodnik, zagrał lepiej od Kosowskiego, ale pamiętajmy, że Kosowski gra najlepiej z najlepszymi zespołami, a z gorszymi... Chyba się dostowuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 16:31, LifaR napisał:

---> Fakt na bosiku pracuję naprawdę dużo, ale klasowy zawodnik za jakiego go uważam nie powinien
marnować takich sytuacji ;/


Co racja to racja ale nawet najlepszym się to zdarza. Liczę, że Anglikom cos trafi.

Dnia 08.10.2005 o 16:31, LifaR napisał:

---> Mi się wydawało, że nazywanie Rasiaka "drewnem" itp. już przestało być
modne. Chłopak zrobił naprawdę duże postępy, kto wie czy nie największe w całej reprezentacji i należy mu się za to jakiś
szacunek. Może nie ma wielkiego talentu, ale ciężko pracuje by być coraz lepszym. Zrobił w meczu to co mógł, a że nie strzelił...
Żurawski też nie, a drewnem nie jest ;-)


No oki, zwracam cześć i szacunek. Faktycznie chłopak pracuje nad soba ale ja po prostu jakoś nie trawiię tego gościa. Może to po prostu moje uprzedzenia ale jednak uważam, że mam kilku znacznie lepszych napastników.

Dnia 08.10.2005 o 16:31, LifaR napisał:

Owszem, Smolarek to dobry zawodnik, zagrał lepiej od Kosowskiego, ale pamiętajmy, że Kosowski gra najlepiej z najlepszymi
zespołami, a z gorszymi... Chyba się dostowuje ;D


Kosowskiemu to mi się wydaje, że kondycji troszkę brakuje. Co prawda jak jest na boisku to sporo biega, drybluje ale żadko gra 90 minut. Coś by trza z tym zrobić Panie Kamilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z onet.pl:

60 min. - schodzącego do szatni Beckhama żegnały gwizdy angielskiej publiczności
59 min. - kolejny faul Beckhama!!! Tuż przy linii pola karnego sfaulował Ibertsbergera i ujrzał drugą żółtą kartkę!!! W konsekwencji Beckham dostał kartkę czerwoną i musiał opuścić boisko!!! Anglicy w osłabieniu!!! Beckham nie zagra w środowym meczu z Polską
58 min. - żółta kartka dla Beckhama za faul na Schoppie


Jak Anglia nie wygra tego meczu, to Beckhamowi się nieźle dostanie. Znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, no i Anglicy szczęśliwie przedlużyli swoje szanse na 1 miejsce w grupie. Jednak nie pokazali nic szczególnego. Szkoda tylko, ze nasi też się nie popisali z Islandią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anglia jak zwykle na farcie pojechała. Jeden gol i bronimy się do końca. Ale i tak dobrze, że chociaż będzie w środę osłabiona. Nie bedzie kto miał wykonywac rzutów wolnych. ;-) Ale z drugiej strony brak Beckhama to też wzmocnienie, bo np. jak sędzia podyktuje rzut karny dla Anglii (tfu!tfu! odpukać) to przy nieobecności Beckhama Anglicy mają większą szansę na jego wykonanie. ;-D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Campbell schodził z boiska z kontuzją. Ciekawe czy to coś poważnego. Jeżeli tak to Anglicy będą mieli problem z zestawieniem obrony bo Ferdinand jest bez formy. Ostoją calej linii defensywnej jest Terry ale kto będzie drugim środkowym obrońcą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje - 4 debiutantów z Afryki! Togo, Angola, Ghana i Wybrzeże Kości Słoniowej. Właśnie popłynął Kamerun, który nie strzelił karnego w 94 minucie (słupek). A ja cieszę się, że postawiłem nie 100, a tylko 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamerun zremisował z Egiptem 1-1 i nie zagra na MŚ!
Prowadzili 1-0, dotali bramkę na 1-1. Przycisnęli i w 93(!) minucie zarobili karnego. A Wome strzelił w słupek!
Ale dramaturgia :)
Teraz czekam na Czechy-Holandia. Marzyłem o takim finale na ME, ale nie udało się. Bedę trzymał kciuki za "Pomarańczowych" i to nie tylko ze względu na Polskę. Ja po prostu ich uwielbiam.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 19:05, walgierz napisał:

Kamerun zremisował z Egiptem 1-1 i nie zagra na MŚ!


"Oprócz Angoli i Togo awans w strefie afrykańskiej wywalczyły ekipy Kamerunu i Ghany. Stawkę afrykańskich drużyn, które w przyszłym roku zagrają na niemieckich boiskach uzupełni wieczorem ostatnia drużyna. O awans walczyć będą mistrzowie Afryki, Tunezja i Maroko. " - To cytat z WP czyli Kamerun jednak zagra. Nie zagra natomiast Nigeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować