Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Nie chcę się napinać, ale bić też się nie boję. Zresztą nie łap mnie za słówka... Chodziło mi o to, że jakby się interesowali piłką, to w wolnych chwilach graliby w nogę, a nie naparzali się po mordach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 14:13, dominik713 napisał:

Dobra, lubią się bić. Nie chcę Cię obrażać, ale naprawdę ciężko to zrozumieć? Bicie się
NIE MA NIC związanego z piłką. Jak się lubią bić to niech się interesują jakimś MMA czy
innym gównem...
Mało jest ludzi w Polsce, dla których "noga" jest prawdziwą PASJĄ, a nie pretekstem żeby
komuś wje*ać.

Wielu zawodowców w MMA w wolnych chwilach bawi się w ustawki;)
Do porozumienia nie dojdziemy raczej na bank więc wydaje mi się, że dalsza dyskusja jest z bezcelowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, oni to się nie dziwię, w końcu to ich pasja i zawód... No tak, są różnie ludzie i różne poglądy, także chyba naprawdę nie ma sensu ;)

BTW. co sądzicie o dzisiejszej rywalizacji Bayernu z Interem? Myślę, że Inter ma spore szanse na awans, na co liczę, mimo że to wróg Milanu. Bundesliga i tak już wyprzedziła Serie A, nie można pogłębiać tej przepaści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 19:10, dominik713 napisał:

No, oni to się nie dziwię, w końcu to ich pasja i zawód... No tak, są różnie ludzie i
różne poglądy, także chyba naprawdę nie ma sensu ;)

BTW. co sądzicie o dzisiejszej rywalizacji Bayernu z Interem? Myślę, że Inter ma spore
szanse na awans, na co liczę, mimo że to wróg Milanu. Bundesliga i tak już wyprzedziła
Serie A, nie można pogłębiać tej przepaści...


Myślę, że inter będzie próbował kontr. Da grać bayernowi, ale w pewnym momencie przy 0:0 albo po strzelonej bramce bayernu będą musieli się odkryć. Chciałbym żeby inter strzelił pierwszy zrobiło by się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

True. Mecz interesujący, Bayern trochę szczęścia ma, ale śmiało mozna powiedzieć, że w tym meczu szczęście jest po stronie silniejszego zespołu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 21:51, Mange napisał:

To komentator Ryczel jest fanbojem Barcy ? bo nie jestem pewien


Tam każdy jest chyba ;p Ale Ryczel jest od piłkarza plejstejszyn itd. Więc śmiało można go uznać za fanboja FC Barcelony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 22:00, Smooqu napisał:

> To komentator Ryczel jest fanbojem Barcy ? bo nie jestem pewien

Tam każdy jest chyba ;p Ale Ryczel jest od piłkarza plejstejszyn itd. Więc śmiało można
go uznać za fanboja FC Barcelony :)

No bo właśnie jak zobaczyłem nazwiska komentatorów to coś mi zaświtało.
To chyba 2 różne osoby. Wiadomo jak jakaś ładna sytuacja to emocje są, ale do tego co było tydzień temu to trzeba nadczłowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 21:39, Smooqu napisał:

True. Mecz interesujący, Bayern trochę szczęścia ma, ale śmiało mozna powiedzieć, że
w tym meczu szczęście jest po stronie silniejszego zespołu ;)

Było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, Manchester jednak utrzymał prowadzenie :D co, zważywszy na fakt, że w obronie biega Brown, wcale nie jest takie łatwe ;) ale ogólnie średnio ciekawy mecz na Old Trafford. United w tym sezonie są cieniem samych siebie choćby sprzed roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne widowisko :D Takiego obrotu spraw się chyba mało kto spodziewał. Bayern bez Robbena siadł, a Inter zdobywał przewage aż w końcu Pandev dał im awans. Coś niesamowitego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BASTI FANTASTI HHAHAHAHAH czy ci komentatorzy z N sa normalni?

Jaranko, ze Niemiaszki odpadly, one hate dla nich. Piekny mecz (a wlasciwie druga polowa, bo tylko ja widzialem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 22:43, pawbuk napisał:

Uff, Manchester jednak utrzymał prowadzenie :D co, zważywszy na fakt, że w obronie biega
Brown, wcale nie jest takie łatwe ;) ale ogólnie średnio ciekawy mecz na Old Trafford.

Dobrze, że Scholes nie próbował rękoma tego wyciągać, a mogło mu to wpaść do głowy ;P

Dnia 15.03.2011 o 22:43, pawbuk napisał:

United w tym sezonie są cieniem samych siebie choćby sprzed roku...

Najzabawniejsze jest to, że i tak wygrywają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 22:47, Avalon67 napisał:


Dobrze, że Scholes nie próbował rękoma tego wyciągać, a mogło mu to wpaść do głowy ;P

Scholes już powinien pomyśleć o emeryturze, bo na srodku pola średnio sobie już radzi i popełnia duzo błędów.

Dnia 15.03.2011 o 22:47, Avalon67 napisał:

> United w tym sezonie są cieniem samych siebie choćby sprzed roku...
Najzabawniejsze jest to, że i tak wygrywają...


To właśnie magia United i Old Trafford :D twierdza jeszcze w tym sezonie niezdobyta :D ale sam się zastanawiam, jak to się dzieje, że jeszcze grają na trzech frontach... Może już niedługo wreszcie większość graczy wróci po kontuzjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować