Zaloguj się, aby obserwować
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Co tam się działo w Manchesterze? Najpierw O''Shea zmieniony na Rafaela w pierwszej połowie, pewnie kontuzja. Ale potem za Rafaela wszedł Fabio. Też kontuzja?

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 00:15, Ecko09 napisał:

Co tam się działo w Manchesterze? Najpierw O''Shea zmieniony na Rafaela w pierwszej połowie,
pewnie kontuzja. Ale potem za Rafaela wszedł Fabio. Też kontuzja?

Tak coś z udem. Nawet nie wiem czy nie to samo z O''Shea. No i miało być już dobrze a tu znowu szpital. Wrócił valencia, nani też zdrowy, to wypadli vida, rafael, O''Shea. Nie mówiąc o kilku innych wcześniej kontuzjowanych. To będzie ciężki okres dla United. Praktycznie aby myśleć o mistrzostwie trzeba wygrywać, a z dwójką brown smalling z tyłu może być ciężko. Smalling zupełnie inaczej (lepiej) gra z vidą, a inaczej z brownem. Mam nadzieję, że teraz to on będzie ostoją drużyny z OT.

Dnia 14.03.2011 o 00:01, Paoro napisał:

Co do Lecha, to mam nadzieje że jakimś cudem awansuje poprzez Puchar Polski do LE, bo
z tym trenerem nic obecnie nie ugramy, do tego słabe transfery, prócz może Murawskiego,
Ubiparip - póki co niewidoczny, a kosztował sporo, Ślusarski - owszem jeden mecz mu wyszedł
w PP z Polonią, ale w lidze słabiutki, mam wrażenie że ci co teraz w Cracovi grają to
lepsi są od niego :( Wołąkiewicz uzupełnienie kadry.. no bieda, a mega transfer to Bakero,
który co mecz tylko mówi że niezasłużenie przegrał - taka mentalność Barcelony, tyle
że mu do Guardioli brakuje sporo, a i grajków takich nie ma. Teraz trochę żałuje że Rutkowski
to przeciwieństwo Wojciechowskiego i zwolni trenera dopiero po sezonie choćby nie wiem
jaki słaby by ten trener był:( No a apropo Polonii to kiedyś JW mówił że jeśli klub spadnie
to on wycofa się z futbolu - jest teraz na to szansa :)

Kolejorz gdzieś tak do 20'' minuty grał bardzo dobrze, Cracovia była zmuszona do obrony, ale potem tradycyjnie już Arboleda zaczął wiązać buty i potem gra już znacznie zwolniła i to Craxa przejęła inicjatywę w grze i strzeliła bramkę(ładny strzał, aczkolwiek gdyby nie odbiłaby się od nóg Kikuta, myślę, że wynik wciąż byłby remisowy)
Już dzisiaj natomiast odbędą się dwa mecze 1/4 finału Pucharu Polski i okaże się, z kim Lech zagra w następnej rundzie.

Trzeba przyznać że wczorajszy mecz Bayern - Inter był bardzo emocjonujący. Dawno nie miałem okazji oglądać takiego widowiska. Aż przypomniały mi się czasy gry w multi FIFY, gdzie miałem dużo tak szalonych spotkań.

Dokładnie, wczorajszy pojedynek Bayernu z Interem stał na bardzo wysokim poziomie. Oglądałem od około 20 min przy stanie 1:1, pierwsza bramka dla Interu padła chyba ze spalonego minimalnego, przy golu wyrównującym, tak jak w 1 meczu znów popisał się Cesar ;d Ogólnie w pierwszej połowie Bawarczycy dominowali, ale jak się nie strzela z 3 setek to musi się zemścić. W 2 połowie oglądaliśmy już zupełnie inny obraz gry - Bayern miał może jedna groźną akcje, za to w ich polu karnym co chwilę było ciekawie. Mam wrażenie jakby gracze z Monachium nie wytrzymali kondycyjnie tego meczu, po zejściu Robbena już jedynie Ribery na resztkach sił próbował siać zamieszanie w szykach obronnych Interu ale to było za mało. Patrząc tylko na 2 połowę to Mediolańczycy wygrali zasłużenie, ale analizując cały mecz to remis byłby sprawiedliwy wg. mnie.

Dziś ciekawy mecz w TV: Real - Lyon. Mam nadzieję, że mecz będzie emocjonujący podobnie jak 1 spotkanie, choć pewnie wiele osób tutaj wolałoby, aby emocje szybko się skończyły na strzeleniu kilku bramek przez Real ;p